Wojna o Pierścień: Gra Karciana / War of the Ring: The Card Game (Ian Brody)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Ciuniek
Posty: 401
Rejestracja: 12 kwie 2012, 18:33
Lokalizacja: Babin k/ Lublina
Has thanked: 2 times
Been thanked: 372 times

Re: War of the Ring: The Card Game / Wojna o Pierścień: Gra Karciana (Ian Brody)

Post autor: Ciuniek »

Deem pisze: 20 wrz 2023, 20:33 Chciałbym podejść do partii z odpowiednim nastawieniem.
Nie myśl tylko o aktualnym rozdaniu, ale także o kolejnych. Przez talię przejdziesz w ciągu partii co najmniej trzy razy. Ta gra żyje zastanawianiem się nad tym, które karty usunąć z talii w którym momencie.

Nie zrażaj się, że cała przewaga uzyskana w rozdaniu została rozbita przez działanie karty, o której istnieniu nie wiedziałeś. Za drugim razem będziesz już wiedział co robi Aragorn z Andurilem.
Awatar użytkownika
PytonZCatanu
Posty: 4514
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:53
Has thanked: 1669 times
Been thanked: 2091 times

Re: War of the Ring: The Card Game / Wojna o Pierścień: Gra Karciana (Ian Brody)

Post autor: PytonZCatanu »

Zgadzam się poniekąd z Ciunkiem.

Kiedy myślisz o tym co zagrać to myśl o całej wyprawie, nie tylko aktualnej rundzie. Dla mnie losowość wtedy znika (nie całkiem oczywiście, ale zostaje jej naprawdę mało).

Ci, którzy narzekają na losowość, mam wrażenie zbyt skupiają się na danej rundzie, jakby to był koniec świata.

Aha, jeśli grasz na 2 osoby pamiętaj o różnicach w zasad (są opisane na końcu instrukcji).
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3380
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: War of the Ring: The Card Game / Wojna o Pierścień: Gra Karciana (Ian Brody)

Post autor: psia.kostka »

PytonZCatanu pisze: 20 wrz 2023, 21:16 mam wrażenie zbyt skupiają się na danej rundzie, jakby to był koniec świata.
Moze jedna runda, to nie koniec swiata, ale...
Gdzie był Gondor kiedy padała Zachodnia Bruzda? 8)
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
Odi
Administrator
Posty: 6455
Rejestracja: 21 kwie 2007, 12:51
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 586 times
Been thanked: 943 times

Re: War of the Ring: The Card Game / Wojna o Pierścień: Gra Karciana (Ian Brody)

Post autor: Odi »

Ja bym powiedział w ten sposób: QG uczy znoszenia z godnością tego, że "palisz" karty z decku.
Mechanizm płacenia kartą za zagranie innej jest morderczy w QG, bo ta seria jest o tyle bardziej brutalna od WotR, że karty, którymi się płaci nie wracają już do gry. Musiałeś coś odrzucić? No trudno. Zobaczysz to z powrotem w następnej rozgrywce. I to jest naprawdę dość szokujące, bo tak 80-90% kart w QG ma super efekty albo jest kluczowe do rozgrywki i chciałoby się je zagrać. Trudno sobie właściwie wyobrazić, że ich nie zagrywamy...a jednak trzeba, bo w danym momencie musisz nimi zapłacić za cos innego.

Tak "wytresowani" przez QG zasiadając do WotR już wiemy, że nie ma co chomikować w ręce kart na później albo rozpaczać "Olaboga, jakie to fajne!", tylko śmiało płacić nimi za efekty, które potrzebujesz teraz, w tym momencie. Nie ma co też płakać za kartami, które spalił ci z decku przeciwnik. No trudno, spalił do spalił - po co to drążyć, poradzisz sobie bez nich ;) IMHO to nastawienie jest kluczowe. Karty, które będą potrzebne później, bez sentymentu zrzucamy, żeby do nas wróciły po przetasowaniu, albo ładujemy na rezerwę (i zrzucamy za to jeszcze inną kartę).
No właśnie - rezerwa. Niby nic konkretnego w swojej kolejce nie zrobimy przez dodanie karty do rezerwy - nie dodamy miecza do bitwy, ani tarczki do ścieżki. Możemy się czuć tak, jakbyśmy oddawali przeciwnikowi inicjatywę i punkty za darmo. Ale znowu - QG uczy, że to nie jest błąd. Rezerwa, to budowanie naszych zdolności na później. To nie jest stracony ruch, to budowanie kombosa, którym uderzymy w dogodnym momencie, z pełną mocą.

W odróżnieniu od QG WotR jest o tyle bardziej finezyjny, że zrzucone karty wrócą nam na rękę po przetasowaniu (z wyjątkiem kart "wykluczonych" - o tym za chwilę). A że kart mamy w talii tylko 30 (no, 31 jak ktoś gra z tymi kartami promo), to idzie tym deckiem bardzo precyzyjnie zarządzać. De facto mamy tu mechanikę destruction deck. Czyli z tych 30 kartowych talii staramy się - w kontrolowany sposób - pozbyć niektórych kart, aby na końcówkę zostały nam konkretne karty, często wracające na rękę. Przykładami takich kart są Gollum i Smeagol - pod koniec gry powinniśmy mieć je stale na ręku i stale zagrywać. Aby tak się stało, nasz deck musi liczyć 6-7 kart, czyli sporo kart mamy do spalenia w międzyczasie. Zrzucając karty pamiętaj, że - np grając cieniem - powinieneś po przetasowaniu mieć i jakieś armie, i nazguli. Nie odrzucaj tylko jednego typu kart, bo potem w końcówce zabraknie ci drugiego.

Jest dość sporo kart, które powiększają nam dociąg na stałe, i np zamiast 3 kart dobieramy na początku tury 4 lub 5. Do tego warto przejrzeć karty bitew/ścieżek, bo gdy zostaną wprowadzone do rozgrywki tez mogą dodawać temu czy innemu graczowi karty.
Ale uwagę radzę zwrócić na akcję "wyklucz 2 karty i dobierz 1 kartę z talii". Teoretycznie wydaje się to zupełnie nieopłacalną akcją ratunkową. W rzeczywistości jest to świetny sposób do odchudzenia decku na stałe (a to przecież chcemy zrobić, celem zwiększenia efektywności w końcówce), no i dania sobie szansy na dobranie potrzebnego w danym momencie atutu. Nie należy się tej akcji bać w żadnym wypadku, tylko rozsądnie z niej korzystać.

To chyba tyle, po jednej rozgrywce ;)
Awatar użytkownika
PytonZCatanu
Posty: 4514
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:53
Has thanked: 1669 times
Been thanked: 2091 times

Re: War of the Ring: The Card Game / Wojna o Pierścień: Gra Karciana (Ian Brody)

Post autor: PytonZCatanu »

Jakie macie podejście do najnowszego dodatku?

Czytam sobie na stronie Galakty i to chyba tylko SOLO i KOOP, ale są też nowe 4 ścieżki i 2 bitwy - nie wiem czy można ich używać w zwykłej partii. Ponadto dodają 2 promo karty....i tutaj jest największy zgrzyt, bo to są to 2 z 4 kart, które były dodane do podstawki! Sprawdźcie mnie, czy się mylę (Gothmog i bicz dla Barloga) - ale jeśli mam rację to dla mnie trochę siara 😁

Chyba podtrzymuję, że odpuszczam i poczekam na ten drugi, "prawdziwy" dodatek. Mam nadzieję że Galakta się schyli po niego w 2024.
fuflak
Posty: 11
Rejestracja: 19 sty 2020, 19:35
Has thanked: 36 times
Been thanked: 21 times

Re: War of the Ring: The Card Game / Wojna o Pierścień: Gra Karciana (Ian Brody)

Post autor: fuflak »

PytonZCatanu pisze: 04 gru 2023, 10:37 Ponadto dodają 2 promo karty....i tutaj jest największy zgrzyt, bo to są to 2 z 4 kart, które były dodane do podstawki! Sprawdźcie mnie, czy się mylę (Gothmog i bicz dla Barloga) - ale jeśli mam rację to dla mnie trochę siara 😁
Te dwie karty promo są zmodyfikowanymi wersjami poprzednich (o których piszesz) i mają działać z dodatkiem Solo/Coop. Zresztą na zdjęciach też widać, że mają inny tekst i funkcję.
_leigam_
Posty: 944
Rejestracja: 25 kwie 2018, 20:19
Has thanked: 112 times
Been thanked: 196 times

Re: War of the Ring: The Card Game / Wojna o Pierścień: Gra Karciana (Ian Brody)

Post autor: _leigam_ »

PytonZCatanu pisze: 04 gru 2023, 10:37 Jakie macie podejście do najnowszego dodatku?

Czytam sobie na stronie Galakty i to chyba tylko SOLO i KOOP, ale są też nowe 4 ścieżki i 2 bitwy - nie wiem czy można ich używać w zwykłej partii. Ponadto dodają 2 promo karty....i tutaj jest największy zgrzyt, bo to są to 2 z 4 kart, które były dodane do podstawki! Sprawdźcie mnie, czy się mylę (Gothmog i bicz dla Barloga) - ale jeśli mam rację to dla mnie trochę siara 😁

Chyba podtrzymuję, że odpuszczam i poczekam na ten drugi, "prawdziwy" dodatek. Mam nadzieję że Galakta się schyli po niego w 2024.
Grafiki tak właśnie sugerują, że to te same karty promo :cry: . - a jednak j.w.

Ja wziąłem dodatek do gry na 2os. Granie na 4 ręce jest trochę uciążliwe, a w coopie 2os vs gra może być ciekawe i pozwoli w końcu solidnie ograć tytuł.
Ostatnio zmieniony 04 gru 2023, 11:04 przez _leigam_, łącznie zmieniany 1 raz.
Preferuje: średnie/ciężkie euro, rywalizacja. Gram we wszystko :D
Niezwiązany z branżą.


NA SPRZEDAŻ Wyspa dinozaurów i inne
StanleyStone
Posty: 244
Rejestracja: 17 lis 2015, 17:07
Has thanked: 61 times
Been thanked: 24 times

Re: War of the Ring: The Card Game / Wojna o Pierścień: Gra Karciana (Ian Brody)

Post autor: StanleyStone »

Ja odpuszczam. Pewnie znudziłoby mi się po pierwszej wygranej z grą. Poza tym, ogólnie nie lubię koopów, a ten grozi pansjansowatością.
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3380
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: War of the Ring: The Card Game / Wojna o Pierścień: Gra Karciana (Ian Brody)

Post autor: psia.kostka »

Ja biere, szczegolnie ze da rade ponizej 80 zejsc. Troche boli ze to przekonwertowane stare karty, wiec nie ubogaca poprzedniego trybu gry.
Promoski tak czulem, ze albo beda te same, albo te same pod solo. No troche szkoda. Pewnie tez tylko dwie, bo cena 80 a nie 160 :?

Bedzie to jakis pretekst by odfoliowac i pocieszyc sie grafikami z kart.
Mimo ze solo/koop to juz mam w LCG, wiec lekka redundancja.
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
warlock
Posty: 4636
Rejestracja: 22 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1027 times
Been thanked: 1945 times

Re: War of the Ring: The Card Game / Wojna o Pierścień: Gra Karciana (Ian Brody)

Post autor: warlock »

Mając Władcę LCG na półce nawet nie patrzę na ten dodatek ;). Za to kolejny zapowiedziany, czyli Fire & Swords to już zupełnie inna rozmowa https://boardgamegeek.com/boardgameexpa ... and-swords
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3380
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: War of the Ring: The Card Game / Wojna o Pierścień: Gra Karciana (Ian Brody)

Post autor: psia.kostka »

warlock pisze: 04 gru 2023, 11:41 Mając Władcę LCG na półce nawet nie patrzę na ten dodatek ;). Za to kolejny zapowiedziany, czyli Fire & Swords to już zupełnie inna rozmowa https://boardgamegeek.com/boardgameexpa ... and-swords
Potem bedziesz go szukal, by dopelnic kolekcje jak dzis Haradrimow ;)
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
samuraj1369
Posty: 421
Rejestracja: 23 cze 2023, 22:11
Lokalizacja: Białystok
Has thanked: 146 times
Been thanked: 148 times

Re: War of the Ring: The Card Game / Wojna o Pierścień: Gra Karciana (Ian Brody)

Post autor: samuraj1369 »

Ktoś się orientuję czy nowe 4 ścieżki i 2 pola bitwy można normalnie dołączyć do gry 2vs2?
Awatar użytkownika
Odi
Administrator
Posty: 6455
Rejestracja: 21 kwie 2007, 12:51
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 586 times
Been thanked: 943 times

Re: War of the Ring: The Card Game / Wojna o Pierścień: Gra Karciana (Ian Brody)

Post autor: Odi »

Nie wiem, ale nie sądzę, żeby tak było. Cały kontent z tego dodatku jest przeznaczony do solo/koopa, nie sądzę żeby akurat kilka dużych kart odnosiło się do rozgrywki vs.
samuraj1369
Posty: 421
Rejestracja: 23 cze 2023, 22:11
Lokalizacja: Białystok
Has thanked: 146 times
Been thanked: 148 times

Re: War of the Ring: The Card Game / Wojna o Pierścień: Gra Karciana (Ian Brody)

Post autor: samuraj1369 »

Już pogrzebałem i się dowiedziałem.
Karty ścieżek i pól bitew to karty, którymi należy zastąpić karty z podstawki chcąc grać solo/co-op.

Bonusowe info:
W dodatku Fire & Swords, będzie dołączona dodatkowa talia automy odpowiadajaca nowym feakcjom z dodatku i w taki sposób będzie możliwy Co-op na 3 osoby :D
Awatar użytkownika
PytonZCatanu
Posty: 4514
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:53
Has thanked: 1669 times
Been thanked: 2091 times

Re: War of the Ring: The Card Game / Wojna o Pierścień: Gra Karciana (Ian Brody)

Post autor: PytonZCatanu »

samuraj1369 pisze: 04 gru 2023, 14:28 Już pogrzebałem i się dowiedziałem.
Karty ścieżek i pól bitew to karty, którymi należy zastąpić karty z podstawki chcąc grać solo/co-op.

Bonusowe info:
W dodatku Fire & Swords, będzie dołączona dodatkowa talia automy odpowiadajaca nowym feakcjom z dodatku i w taki sposób będzie możliwy Co-op na 3 osoby :D
Przepraszam, ale załamka. Czyli z 60 kart z dodatku Fire & Swords będziemy mieli X kart będących kopia siebie samych do grania koopa na 3 osoby, do którego potrzebny jest dodatek nr 2? A jak ktoś nie chce koopa to trudno?

😔😑
Awatar użytkownika
Markus
Posty: 2447
Rejestracja: 04 mar 2005, 00:35
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 555 times
Been thanked: 271 times

Re: War of the Ring: The Card Game / Wojna o Pierścień: Gra Karciana (Ian Brody)

Post autor: Markus »

Ach ci cho...ni gracze solo. Rozwalają tylko design gier. OstatniowW wątku o El Grande widziałem pytanie o "solo". Przecież to jakiś dramat.
Idźcie grać solo na komputerach🤣🤣🤣 a planszówki zostawcie dla 2+ graczy
samuraj1369
Posty: 421
Rejestracja: 23 cze 2023, 22:11
Lokalizacja: Białystok
Has thanked: 146 times
Been thanked: 148 times

Re: War of the Ring: The Card Game / Wojna o Pierścień: Gra Karciana (Ian Brody)

Post autor: samuraj1369 »

PytonZCatanu pisze: 04 gru 2023, 14:31
samuraj1369 pisze: 04 gru 2023, 14:28 Już pogrzebałem i się dowiedziałem.
Karty ścieżek i pól bitew to karty, którymi należy zastąpić karty z podstawki chcąc grać solo/co-op.

Bonusowe info:
W dodatku Fire & Swords, będzie dołączona dodatkowa talia automy odpowiadajaca nowym feakcjom z dodatku i w taki sposób będzie możliwy Co-op na 3 osoby :D
Przepraszam, ale załamka. Czyli z 60 kart z dodatku Fire & Swords będziemy mieli X kart będących kopia siebie samych do grania koopa na 3 osoby, do którego potrzebny jest dodatek nr 2? A jak ktoś nie chce koopa to trudno?

😔😑
Ja to rozumiem tak, że będą 3 nowe talie po 30 kart.
1 talia dla gracza wolnych ludów,
1 talia dla gracza sił cienia,
1 talia automy dla sił cienia
Awatar użytkownika
salaba
Posty: 299
Rejestracja: 08 maja 2020, 14:40
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 167 times
Been thanked: 245 times

Re: War of the Ring: The Card Game / Wojna o Pierścień: Gra Karciana (Ian Brody)

Post autor: salaba »

Na ten moment jestem usatysfakcjonowana z samej podstawki, mam tyle gier, że i zanim dojdzie do kolejnej rozgrywki to minie dość czasu by poczuć świeżość tytułu.

Rozważałam zakup dodatku solo, ale przyznam, że jedyne co mnie interesować może to nowe frakcje. Jeśli do kolejnych dodatków będą dawali też kolejne talie automy i dublowali jakieś karty to mi się to wszystko w pudełku podstawki zakoszulkowane po prostu nie zmieści. W tej sytuacji odpadam, bo mam zasadę 1 tytuł = 1 pudło podstawki (z powodu ograniczonego miejsca).

Naturalnie wydawca liczy na zysk, więc to jak kupujący będzie przechowywał te kolejne pudła, go już nie interesuje.

Liczyłam, że dodatek frakcyjny będzie zawierał nowe unikalne talie a nie, że jeszcze mi wcisną jakieś solo. Uważam, że talie solo i koop do kolejnych frakcji również powinny być sprzedawane osobno jak w przypadku pierwszego dodatku.
Awatar użytkownika
PytonZCatanu
Posty: 4514
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:53
Has thanked: 1669 times
Been thanked: 2091 times

Re: War of the Ring: The Card Game / Wojna o Pierścień: Gra Karciana (Ian Brody)

Post autor: PytonZCatanu »

salaba pisze: 04 gru 2023, 22:27 Rozważałam zakup dodatku solo, ale przyznam, że jedyne co mnie interesować może to nowe frakcje. Jeśli do kolejnych dodatków będą dawali też kolejne talie automy i dublowali jakieś karty to mi się to wszystko w pudełku podstawki zakoszulkowane po prostu nie zmieści. W tej sytuacji odpadam, bo mam zasadę 1 tytuł = 1 pudło podstawki (z powodu ograniczonego miejsca).
Chyba żartujesz. Przecież tam hula wiatr.

Po wyjęciu wypraski w pudełku od podstawki zmieści się z 500 kart.
Awatar użytkownika
salaba
Posty: 299
Rejestracja: 08 maja 2020, 14:40
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 167 times
Been thanked: 245 times

Re: War of the Ring: The Card Game / Wojna o Pierścień: Gra Karciana (Ian Brody)

Post autor: salaba »

PytonZCatanu pisze: 05 gru 2023, 07:27
Chyba żartujesz. Przecież tam hula wiatr.

Po wyjęciu wypraski w pudełku od podstawki zmieści się z 500 kart.
No właśnie, po wyjęciu wypraski... Aktualnie karty w koszulkach wypełniają miejsce po brzegi wypraski. Więc wypraska jak rozumiem jest nic nie warta i każdy powinien ją wyrzucić zaraz po zakupie? A jeśli chce by się nic po pudełku nie walało to powinien zapłacić drugie tyle co za grę by kupić sobie dedykowane puszki i pozbyć się całego pudełka? Oczywiście, każda nowa talia to kolejny wydatek na kolejną puszkę. Super biznes...

Tak, wiem jak wielkie jest pudełko, właśnie leży przede mną... Tak, nie kupię od wydawcy, który naciąga mnie na kasę każąc płacić za coś co wyrzucę lub zmuszajac do dopłacania za coś czego nie potrzebuję.

Gra jest świetna, ale przyjęty model wydania dodatków już mi się nie podoba. Nie chcę mieć drugiej takiej samej liczby niepotrzebnych mi kart walających się po pudełku.

Jakbym chciała dużo kart to bym zainwestowała w kolekcjonerkę :D
Awatar użytkownika
raj
Administrator
Posty: 5174
Rejestracja: 01 lis 2006, 11:22
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 265 times
Been thanked: 873 times
Kontakt:

Re: War of the Ring: The Card Game / Wojna o Pierścień: Gra Karciana (Ian Brody)

Post autor: raj »

salaba pisze: 05 gru 2023, 15:27 Więc wypraska jak rozumiem jest nic nie warta i każdy powinien ją wyrzucić zaraz po zakupie?
Niestety tak to właśnie wygląda w 99% gier.
salaba pisze: 05 gru 2023, 15:27 Jakbym chciała dużo kart to bym zainwestowała w kolekcjonerkę :D
Ależ to jest kolekcjonerka, tylko utajniona, żeby frajerzy... znaczy się klienci... nie zorientowali się tak od razu. :)
"Jest to gra planszowa. Każdy gracz ma planszę i lutuje nią przeciwnika." - cytat za "7 krasnoludków - historia prawdziwa."

Szukajcie recenzji planszówek na GamesFanatic.pl
Awatar użytkownika
Urkeith
Posty: 257
Rejestracja: 02 lis 2021, 09:38
Has thanked: 172 times
Been thanked: 113 times

Re: War of the Ring: The Card Game / Wojna o Pierścień: Gra Karciana (Ian Brody)

Post autor: Urkeith »

Nieśmiertelnie będę polecał pudełka po mniejszych karciankach. Jak już wcześniej wspomniałem, do podstawki idealnie sprawdza się pudełko po dodatku do Fantastycznych Światów. Gdy wyjdzie ten drugi dodatek to pewnie rozejrze się za jakimś większym pudełkiem (może nieużywane pudełko po frakcji do Tsukuyumi się dobrze sprawdzi :mrgreen: )
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3380
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: War of the Ring: The Card Game / Wojna o Pierścień: Gra Karciana (Ian Brody)

Post autor: psia.kostka »

PytonZCatanu pisze: 05 gru 2023, 07:27 Chyba żartujesz. Przecież tam hula wiatr.
Hmm, no wlasnie tez mnie zaskoczyla ta uwaga, ze sie nie zmiesci, bo olbrzymie pudlo core box bylo wysmiewane od day 1. Wlasnie rowniez jako money grab expansionow.
raj pisze: 05 gru 2023, 15:44 Ależ to jest kolekcjonerka, tylko utajniona, żeby frajerzy... znaczy się klienci... nie zorientowali się tak od razu.
Ha, przechytrzylem ich, Ares i Galakta mi niestraszne ze swoimi trikami.
Od poczatku wiedzialem, ze to kolekcjonerka dla frajerow, wiec kupilem w przedsprzedazy z exclusive kartami promo 8)

No ale puszek i koszulek juz nie, bez przesady... czekam na Summer SALE :lol:
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
samuraj1369
Posty: 421
Rejestracja: 23 cze 2023, 22:11
Lokalizacja: Białystok
Has thanked: 146 times
Been thanked: 148 times

Re: War of the Ring: The Card Game / Wojna o Pierścień: Gra Karciana (Ian Brody)

Post autor: samuraj1369 »

Ja zamówiłem dodatek z jednego powodu.
Po paru grach z dziewczyną, stwierdziła, że PvP nie jest dla niej, ale klimat jej się bardzo podoba.
Więc dodatek jak znalazł :D
Awatar użytkownika
Odi
Administrator
Posty: 6455
Rejestracja: 21 kwie 2007, 12:51
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 586 times
Been thanked: 943 times

Re: War of the Ring: The Card Game / Wojna o Pierścień: Gra Karciana (Ian Brody)

Post autor: Odi »

Urkeith pisze: 05 gru 2023, 16:24 Nieśmiertelnie będę polecał pudełka po mniejszych karciankach. Jak już wcześniej wspomniałem, do podstawki idealnie sprawdza się pudełko po dodatku do Fantastycznych Światów. Gdy wyjdzie ten drugi dodatek to pewnie rozejrze się za jakimś większym pudełkiem (może nieużywane pudełko po frakcji do Tsukuyumi się dobrze sprawdzi :mrgreen: )
Jeszcze lepsze jest pudełko po dodatku do Doomtown. Pewnie takich pudełek da radę znaleźć sporo. Naprawdę nie ma co się obrażać na świetną grę przez pudełko, no kaman ... ;)
ODPOWIEDZ