(Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3375
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: psia.kostka »

Shodan pisze: 19 sty 2024, 17:59
psia.kostka pisze: 19 sty 2024, 17:52
Te male dodatki "autorskie" do detektywa tez raczej nie chwycily, a Oficerowie z pazurem mieli takie recenzje, ze nawet na wyprzach sie nie zdecydowalem brac.
Oficerowie z pazurem są spoko, to pełnoprawna sprawa do Detektywa, na pewno nie gorsza niż Drugie dno.
Wiesz jak jest, jak jestes wyposzczonym fanem czegos. Ja serial polski Wiedzmin tez lubilem i na filmie w kinie bylem i plakat z kina wycyganilem i dumnie powiesilem. Podobnie z netflixowym, pierwszy sezon lyknalem w jedna noc. Ale czy to bylo obiektywnie dobre? No pelnoprawny serial :)

O oficerach padla uwaga, ze scenariusz pisaly 3 osoby i to potem sklejono do kupy, i to widac, ze inny styl, i ze sklejone, i to nieprzezroczysta tasma, tylko szara ;) No mnie to zgasilo i schowalem 20-25zl w kieszen. Ale pewnie tak, pewnie da sie grac i jest intryga. Moze jeszcze gdzies dokupie za grosze, ale mam duuuzo innych spraw w Detektywie do przejscia jeszcze.

Trzewiku drogi, widzisz jakich masz wyposzczonych wiernych graczy Detektywa? Moze by tak im cos zaserwowac? 8) Nie musi byc od razu kampania na 6 scenariuszy. Zacznijcie od malego kroczku, wciagniecie sie i dalej pojdzie! A gracze za wami :) tylko juz bez jednorazowych kodow i naklejek moze...

@ Shodan, shuji
Zrobilem co w mojej mocy :D
A wlasnie, jeszcze byla mini dramka przy premierze LA Crimes, ze im sie ten model nie podoba, ze ziomek kupuje scenariusz do Time Stories, a cale osiedle to potem ogrywa, jak plytki z grami z CD Action. No i pewnie dalej tak mysla, ze limity maja byc, bo inaczej nie ma sianka. Tymczasem moj kod z LA C. poszedl sie bujac wraz ze stara baza antares :roll:
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
mluckner
Posty: 341
Rejestracja: 13 lip 2015, 10:07
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 96 times
Been thanked: 97 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: mluckner »

shuji pisze: 19 sty 2024, 17:45
walkingdead pisze: 19 sty 2024, 16:59
shuji pisze: 19 sty 2024, 15:01 Hejka, przestałem jakiś czas temu śledzić newsy na temat portalu i gdzieś mi się obiło dzisiaj, że to pewne info, że nie będzie kontynuacji Diuny i Batmana portalowych - wiadomo dlaczego i co to się stanęło ? Zna ktoś szerszy kontekst?
Na dzisiejszym live było mówione, że to kwestie licencyjne i kwestie porozumienia z oryginalnymi wydawcami. Bez szczegołów.
Hm trochę wali ściema bo przecież wcześniej mówili że mają umowę na 3 części
Nie ściema, tylko złe cytowanie, z powodów licencyjnych nie mógł mówić o szczegółach dlaczego nie wydają. Powody licencyjne nie były przedstawione jako powód niewydania.
Awatar użytkownika
PytonZCatanu
Posty: 4513
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:53
Has thanked: 1669 times
Been thanked: 2088 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: PytonZCatanu »

O której jutro nowości?
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4472
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1353 times
Been thanked: 848 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: Hardkor »

PytonZCatanu pisze: 19 sty 2024, 23:01 O której jutro nowości?
10:00
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4670
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1216 times
Been thanked: 1419 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: Mr_Fisq »

Utworzyłem nowy temat. Na razie są linki do transmisji, ale postaram się też zapowiedzi dodawać na bieżąco:
viewtopic.php?t=81291
Sprzedam: Obniżki, nowości: Root, Lanzerath Ridge, Dawn of the Zeds, Etherfields
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
Zablokowany