(Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2024

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
shuji
Posty: 1280
Rejestracja: 23 kwie 2014, 19:47
Has thanked: 36 times
Been thanked: 219 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2024

Post autor: shuji »

@Portal Games
Portal Games
@Portal Games

Wiem, że community hexowe to trudny temat, ale neuroshima to Wasza mega marka. Coś się mówiło o wydaniu Łowców 2114 pod szyldem neuroshimy - czy to aktualne ? Łowcy mają super przyjęcie, swój spory fandom, a nigdy nie wyszli w retai. No i do tego idealnie pasują do neroshimowego lore.

Niby wszystko pasuje, stąd pytanie - czy będziecie coś o tym myśleć?
Z kim bym nie rozmawiał, to mówi, że brałby w ciemno ;)
Awatar użytkownika
Wender
Posty: 187
Rejestracja: 09 lip 2022, 18:13
Has thanked: 100 times
Been thanked: 78 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2024

Post autor: Wender »

BOLLO pisze: 29 sty 2024, 14:51
garg pisze: 29 sty 2024, 14:49
BOLLO pisze: 29 sty 2024, 14:29 No i mamy oficjalne stanowisko Portalu że Zombicide White Death na 100% nie będzie wydane w 2024...o ile w ogóle zostanie wydane. Okazuję się ze linia wydawnicza Zombicide nieco siadła jeżeli chodzi o pomysły. Trochę szkoda bo właśnie na tę serię się napaliłem. No nic poczekamy zobaczymy.
To się zdziwiłem :shock: . Zombicide wydawało mi się samograjem dla Portalu, a tu taka niespodzianka.
Aha bo nie podałem źródła. Charytatywny wczorajszy live na Planszówki TV....
Trochę to wolna (nad)interpretacja ;) ... Trzewik powiedział, że nie jest odpowiednią osobą do tego pytania i od tego są live z dyrektorem Grzegorzem P. Oraz, że jedyne co może powiedzieć to, że obecnie nie ma jej w katalogu wydawniczym na 2024.

Dokładnie 1:50 https://www.youtube.com/watch?v=lGjA7CeH8XE
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1682 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2024

Post autor: BOLLO »

Wender pisze: 29 sty 2024, 15:44
BOLLO pisze: 29 sty 2024, 14:51
garg pisze: 29 sty 2024, 14:49
To się zdziwiłem :shock: . Zombicide wydawało mi się samograjem dla Portalu, a tu taka niespodzianka.
Aha bo nie podałem źródła. Charytatywny wczorajszy live na Planszówki TV....
Trochę to wolna (nad)interpretacja ;) ... Trzewik powiedział, że nie jest odpowiednią osobą do tego pytania i od tego są live z dyrektorem Grzegorzem P. Oraz, że jedyne co może powiedzieć to, że obecnie nie ma jej w katalogu wydawniczym na 2024.

Dokładnie 1:50 https://www.youtube.com/watch?v=lGjA7CeH8XE
Nie chce mi sie wertować całego live ale powiedział że na 100% w tym roku nie wydadzą tego. Wiec gdzie tu nadinterpretacja?
Awatar użytkownika
Wender
Posty: 187
Rejestracja: 09 lip 2022, 18:13
Has thanked: 100 times
Been thanked: 78 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2024

Post autor: Wender »

BOLLO pisze: 29 sty 2024, 16:50 No i mamy oficjalne stanowisko Portalu że Zombicide White Death na 100% nie będzie wydane w 2024...o ile w ogóle zostanie wydane. Okazuję się ze linia wydawnicza Zombicide nieco siadła jeżeli chodzi o pomysły. Trochę szkoda bo właśnie na tę serię się napaliłem. No nic poczekamy zobaczymy.
Podałem dokładną czasówkę, całość wypowiedzi to jakaś minuta, nie ma czego szukać ;)
Ja tam słyszę: "to pytanie nie do mnie, jedyne co wiem to, że na teraz nie jest zaklepane na 2024"
loaru
Posty: 302
Rejestracja: 13 sty 2015, 10:07
Has thanked: 65 times
Been thanked: 118 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2024

Post autor: loaru »

To nawet nie jest nadinterpretacja słów Ignacego, tylko stek bzdur :roll: Jeszcze to dopowiadanie sobie, że linia wydawnicza siadła…
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4671
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1217 times
Been thanked: 1419 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2024

Post autor: Mr_Fisq »

BOLLO pisze: 29 sty 2024, 16:50 Nie chce mi sie wertować całego live ale powiedział że na 100% w tym roku nie wydadzą tego. Wiec gdzie tu nadinterpretacja?
Zboldowałem:
BOLLO pisze: 29 sty 2024, 14:29 No i mamy oficjalne stanowisko Portalu że Zombicide White Death na 100% nie będzie wydane w 2024...o ile w ogóle zostanie wydane. Okazuję się ze linia wydawnicza Zombicide nieco siadła jeżeli chodzi o pomysły. Trochę szkoda bo właśnie na tę serię się napaliłem. No nic poczekamy zobaczymy.
kreślisz wizję dużo bardziej pesymistyczną, niż Trzewik to przestawił (i nie jest to tylko moje odczucie jak widać powyżej).
Sprzedam: Obniżki, nowości: Root, Lanzerath Ridge, Dawn of the Zeds, Etherfields
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3380
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2024

Post autor: psia.kostka »

Moze to sa wnioski z innego, kolejnego fragmentu (?), nie wiem, nie sluchalem jeszcze. No i nie napisal Bollo, ze sprzedaz siadla, tylko pomysly. Ja zrozumialem, ze moze cala gra sie opoznia, nie tylko zapowiedz PL, ale i KS. Nie sledze tego.

Ale to tylko taki moj odbior, bez uprzedzenia na starcie czytania :P

Caly cmon ma obnizke -30% od scd, wiec moze sie troche przytkali? Jak galakta z AH LCG. Pewnie cmon jednak ma swoje minima, ktore partner musi stale brac, chcial niechcial.
Awatar użytkownika
Wender
Posty: 187
Rejestracja: 09 lip 2022, 18:13
Has thanked: 100 times
Been thanked: 78 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2024

Post autor: Wender »

psia.kostka pisze: 29 sty 2024, 18:40 Moze to sa wnioski z innego, kolejnego fragmentu (?), nie wiem, nie sluchalem jeszcze. No i nie napisal Bollo, ze sprzedaz siadla, tylko pomysly. Ja zrozumialem, ze moze cala gra sie opoznia, nie tylko zapowiedz PL, ale i KS. Nie sledze tego.

Ale to tylko taki moj odbior, bez uprzedzenia na starcie czytania :P

Caly cmon ma obnizke -30% od scd, wiec moze sie troche przytkali? Jak galakta z AH LCG. Pewnie cmon jednak ma swoje minima, ktore partner musi stale brac, chcial niechcial.
Ja słuchałem i nie przypominam sobie żadnych innych fragmentów na ten temat ;)
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4671
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1217 times
Been thanked: 1419 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2024

Post autor: Mr_Fisq »

Zaczynam coraz bardziej doceniać zapowiedź Voidfalla i tak się zastanawiam - jak Portal radzi sobie z tłumaczeniem tak złożonych gier ? Ostatni taki tytuł to chyba Weather Machine; Trickerion dalej w przygotowaniu, Barrage i Ark Nova to chyba jednak mimo wszystko nie ten kaliber.
Sprzedam: Obniżki, nowości: Root, Lanzerath Ridge, Dawn of the Zeds, Etherfields
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo, figurki do Stargrave/Frostgrave
Awatar użytkownika
PytonZCatanu
Posty: 4514
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:53
Has thanked: 1669 times
Been thanked: 2091 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2024

Post autor: PytonZCatanu »

Z tych tytułów znam Ark Nova na wylot i muszę powiedzieć, że nie pamiętam żeby tam był jakiś błąd w tłumaczeniu, czy to w instrukcji, czy na kartach.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1682 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2024

Post autor: BOLLO »

Mr_Fisq pisze: 29 sty 2024, 18:01
BOLLO pisze: 29 sty 2024, 16:50 Nie chce mi sie wertować całego live ale powiedział że na 100% w tym roku nie wydadzą tego. Wiec gdzie tu nadinterpretacja?
Zboldowałem:
BOLLO pisze: 29 sty 2024, 14:29 No i mamy oficjalne stanowisko Portalu że Zombicide White Death na 100% nie będzie wydane w 2024...o ile w ogóle zostanie wydane. Okazuję się ze linia wydawnicza Zombicide nieco siadła jeżeli chodzi o pomysły. Trochę szkoda bo właśnie na tę serię się napaliłem. No nic poczekamy zobaczymy.
kreślisz wizję dużo bardziej pesymistyczną, niż Trzewik to przestawił (i nie jest to tylko moje odczucie jak widać powyżej).
Aby wyprostować bo nie lubie jak w usta mi sie wkłada cos czego nie powiedziałem. Przesluchaj sobie ponownie tego live i zobaczysz ze Ignacy jak i Zaku wyraźnie mówią że developmencie skonczyly się pomysły kreatywnosci i maja przestuj w projektowaniu tej wersji. Nigdzie nie napisalem ze sprzedaż siadła ze linia sie konczy itd....
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3380
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2024

Post autor: psia.kostka »

Na starcie moze nietypowo dla mnie :mrgreen:
Brawo Portal za 3godzinna sesje charytatywna aukcji dla WOSP!
A w zasadzie to odbylo sie rodzinnie - Ignac z corka :)
Wender pisze: 29 sty 2024, 18:49 Ja słuchałem i nie przypominam sobie żadnych innych fragmentów na ten temat ;)
OK, to skoro zabralem glos, to odsluchalem ten fragment
Wender pisze: 29 sty 2024, 15:44 Dokładnie 1:50
Dla ciekawskich: godzina, minut pisiat. Nie minuta 50 sek ;)
Wender pisze: 29 sty 2024, 15:44 Trzewik powiedział, że nie jest odpowiednią osobą do tego pytania i od tego są live z dyrektorem Grzegorzem P.
Tu pelna zgoda, wrecz bym powiedzial, ze moga sie zdarzyc jakies wpadki gdyby cos Prezes chlapnal, wiec raczej sluchac przez palce doradzam ;) GP prawde Ci powie.
Oraz, że jedyne co może powiedzieć to, że obecnie nie ma jej w katalogu wydawniczym na 2024.
Tu juz akcenty kazdy dobiera pod swoja teze, ja tam chyba podobnie jak Bollo, uslyszalem ze obecnie nie ma na 2024, a czy sie pojawi w 2025 to niewiadomo. Ale patrz punkt wyzej, nie wiadomo, bo zly adresat.

Cos o Bialej Smierci mowil GP tez na live portalconowym, jak odnajde, to wkleje. (Tez odnioslem wrazenie lekkiego zepchniecia w czasie gry)

A wracajac do samograjow sprzedazowych, to obecne promo na CMON troche jednak sugeruje, ze lepiej aby te gry sie ruszyly z magazynu predzej, niz pozniej ;) Choc oficjalnie to sie zwie Iron Maiden i jest uklonem pod Eddiego. (Z ktorego dosc nawet skorzystalem :P Wjechal RS + DMD :roll:) Ale to na marginesie, bo Bollo o tym nie mowil, natomiast ten wątek akurat wg mnie jest sluszny.

Technicznie mysle, ze jest podobnie jak z rebelem. Chcesz miec umowe hurt, to musisz co kwartal wypchnac (a w zasadzie zamowic, czy wypchniesz, to twoja broszka ;)) x egzemplarzy samograjow z listy evergreen.
Awatar użytkownika
sliff
Posty: 928
Rejestracja: 29 maja 2020, 15:27
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 322 times
Been thanked: 380 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2024

Post autor: sliff »

BOLLO pisze: 29 sty 2024, 20:45 Aby wyprostować bo nie lubie jak w usta mi sie wkłada cos czego nie powiedziałem. Przesluchaj sobie ponownie tego live i zobaczysz ze Ignacy jak i Zaku wyraźnie mówią że developmencie skonczyly się pomysły kreatywnosci i maja przestuj w projektowaniu tej wersji. Nigdzie nie napisalem ze sprzedaż siadła ze linia sie konczy itd....
Kto ma przestój w projektowaniu Zaku z Trzewikiem ?

Na 2024 nie ma bo dostarczenie kampani przewidziane jest na maj, więc pewnie gra będzie w październiku albo i w styczniu. No mogą się niewyrobić z wersją polską w tym roku ;)
Czy będzie 2025 no niewiadomo, za wcześnie, nawet jak wiedzą że wydadzą to i tak jeszcze niepowiedzą.

CMON z samym planem wydawniczym zombicidedów to jest sporo do przodu aktualnie bo marvel dostał 2 podstawki a w 2023 były aż 2 kampanie (White death i DC), przy jednoczesnym zalewie CMD to może nawet lepiej by było jakby trochę zwolnili.
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3380
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2024

Post autor: psia.kostka »

A moze ktos, kto jest blizej CMON (wydawca, influ itp) cos takiego chlapnal w kolejce do toalety na Portalconie, ze CMON ma opoznienie pol roku z japonskim zombie, bo zamulili w developmencie? No i nawet jak to jest swieta prawda, to raz ze nie masz na to papieru, a dwa, ze zrodlo "plotki" tego nie potwierdzi, bo nie moze. Nie wszystkie info, ktore nam sie nie podobaja, to sa idiotyzmy :P

Ale to tylko adwokatowanie diabla, nie sledze gry i terminow KSa. I czy ten akurat zamula w dostawie. Ale gdyby to byla prawda, ze w CMON juz im to wychodzi bokiem wymyslanie kola na nowo, to bym sie nie zdziwil. Tylko, ze zlote jajo nie smierdzi, pomarudza i wykluja kolejne ;)

PS fajnie jakby dla odmiany Diuna z CMON chwycila w PL, pojawily sie jakies dodatki itp (ale jak cos bylo KSEX, to pewnie nie ma zmiluj, by bylo w retail pl :roll: ) Jakis inny tor niz CMON=Zombicide i LochoPenetratory :twisted: chyba mile widziany.
Marbel
Posty: 219
Rejestracja: 13 sie 2021, 08:03
Has thanked: 101 times
Been thanked: 29 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2024

Post autor: Marbel »

A ja tę promocję, może naiwnie, odbierałem jako efekt kolejnego etapu współpracy z CMON. Portal był nawet na tym CmonConie w jakiejś Tajlandii czy innych Indiach. Sporo stuffu od CMONa się pojawia ostatnio - Eddy, Marvel Zombies x2, dodatek Rio, Zombicide Dziki Zachód, cały Bloodborne, zapowiedzi nowego Marvela, Dune, CDMD3, Monty Python, mam wrażenie, że tego azjatyckiego po prostu potwierdzili... To więc się i ta promka znalazła, bo skoro tak szeroko Portal ich w Polsce niesie to się należy ekstra cena. Podobno MZ dobrze żre, oceny też niezłe... Choć wersja z docisksniem dystrybutorów też pasuje, bo wiem, że w innych branżach tak bywa.
Wierzę jednak w moją koncepcję :D
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3380
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2024

Post autor: psia.kostka »

Marbel pisze: 30 sty 2024, 01:11 skoro tak szeroko Portal ich w Polsce niesie to się należy ekstra cena.
Wzajemne relacje moga miec swietne, nie przecze. A nawet i ceny importowe do PL, tego im zycze :mrgreen: . Ale zbadaj temat, czemu wydawcy w swych sklepach maja zwykle oferty gier w SCD. Jest to szeroko omawiane na forum i wybiega juz troche poza temat planow wydawniczych. Wiec wszelkie znaczniejsze promki u wydawcy sa czasowe lub w inny sposob ograniczone. (w skrocie, by nie psuc sprzedazy lokalnym sklepom, ktore sa glownym kanalem dystrybucyjnym)
wersja z docisksniem dystrybutorów też pasuje, bo wiem, że w innych branżach tak bywa.
Nawet nie chodzi o docisk. Zwykle umowy na regularny zbyt. Gdy magazyn sie przytyka po swiezej dostawie gier(np przybylych z Eddiem), to wrota tamy otwiera sie czasowo szerzej :mrgreen: zyskujesz cashflow i przestrzen, aby do kolejnego kwartalu :P (tak to widze, ale to sa oczywiscie czyste domysly)
Wierzę jednak w moją koncepcję :D
No ale w empiku ceny nie spadly :P Wiec "efekt Tajlandii" jest jakis wybiorczy ;)
Tez -30%scd, to nie jest "za pol darmo", chwilowe zrownanie do konkurencyjnych cen rynkowych. Ja tez nie narzekam, ani nie protestuje. Wrecz przeciwnie, zachecam by nabywac, jesli sie oplaca. Nawet popelnilem o tym wpis w dziale zamowien grupowych & rabatach.

A jesli zadnego "otwarcia szerzej tamy" nie bylo, tylko karnawalowa fiesta w rytm Iron Maiden, aby chetniej zapoznac sie z oferta CMON, to przepraszam & dziekuje :D (ale takie rzeczy nieczesto sie widuje, m in z powodu wspomnianego na poczatku)
Marbel
Posty: 219
Rejestracja: 13 sie 2021, 08:03
Has thanked: 101 times
Been thanked: 29 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2024

Post autor: Marbel »

SCD u wydawcy rozumiem. Zarówno psucie rynku jak i forma biznesu - nie zarabiają wydawcy na detalu ale na hurcie. Lepiej puścić paletę towaru niż pojedyncze pudełko, jednak Portal dość ten detal ma rozbudowany moim zdaniem. Może dlatego tak to widzę, że bywam tam po odbiory osobiste ;)
Zastanawia ten czas promocji, bo chyba był ustawiony na miesiac czy dłużej, ale zbiegło się z promocją na nowy content. Więc strasznie długo. Sam mam z CMONa kilka gier do których Eddy by pasował i trochę mi się podniosło ciśnienie również na promocję by coś dobrać, ale rozsądek (i brak miejsca w szafie) zwyciężył.
Linia CMON jest szeroka więc może przy tej okazji Eddiego do kontenera faktycznie dopchali resztę pudełek i teraz magazyn pełny. Na pewno mają jakieś umowy w tym względzie, choć moim zdaniem CMON ostatnio nie ma słabych gier (nie wiem czy Portal wydaje jak leci?), no jedynie ta wykreślanka była dla mnie zaskoczeniem i jakimś dziwactwem. Pozostałe myślę że Portal odbiera na zasadzie sukcesów wydawniczych.
Awatar użytkownika
tomp
Posty: 2087
Rejestracja: 26 kwie 2020, 21:49
Has thanked: 275 times
Been thanked: 432 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2024

Post autor: tomp »

Portal pokazał dodatek do Ankha? Czy to była jakaś kaczka dziennikarska?
Zachęcam do poznania skali ocen BGG
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3380
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2024

Post autor: psia.kostka »

A gdzie sie sprawdza date premiery, pomozecie? Bo promo CMON trwa do 15. lutego, czyli ponoc premiery zestawow Iron Maiden. Ale to info pewnie da sie pozyskac z odwrotnej strony ;) np w sprawie Ery Innowacji?
Marbel
Posty: 219
Rejestracja: 13 sie 2021, 08:03
Has thanked: 101 times
Been thanked: 29 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2024

Post autor: Marbel »

tomp pisze: 30 sty 2024, 08:29 Portal pokazał dodatek do Ankha? Czy to była jakaś kaczka dziennikarska?
Ani właśnie. Nikt nie zapytał. Pewnie jednak chodziło o Iron Maiden...

Premiery podane są na Planszeo i tam śledzę. Eddy 15.02.
Awatar użytkownika
tomp
Posty: 2087
Rejestracja: 26 kwie 2020, 21:49
Has thanked: 275 times
Been thanked: 432 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2024

Post autor: tomp »

tak może być.
zakładam, że niski przepływ informacji.
Teraz ja i parę osób zastanawiało się jak to dodatek jeszcze zostanie "niedługo" ogłoszony, w momencie jak wiadomo o Iron Maiden i jego zawartości.
Zachęcam do poznania skali ocen BGG
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3380
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2024

Post autor: psia.kostka »

Dotyczy planow na wydanie Zombicide White Death
psia.kostka pisze: 29 sty 2024, 18:40 Moze to sa wnioski z innego, kolejnego fragmentu (?)
Ale psikus, bo to co napisal Bollo pada 3 minuty pozniej :D
czyli lajw WOSPowy od 1:50:00 do 1:54:00

1:52:25
Tom Pyrakles
​odnośnie Zombicide White Death Grzegorz odpowiadał w planszowych newsach, jeszcze nie dostali plików, więc nie wiadomo czy to będzie w 2024 ale kiedyś będzie
komentarz IT:
nie bedzie w 2024, czy bedzie w 2025? nie wiem, nie gralem, nie moge powiedziec, jest w kregu zainteresowan.
link:
Spoiler:
ploteczka:
Spoiler:
Czyli info zaraportowane przez Bollo sie zgadza. Dalej trzeba brac poprawke, ze IT nie zajmuje sie juz tematami produkcyjnymi, ale tu mowi dosc jednoznacznie. Czy Bollo nadinterpretowal?
BOLLO pisze: 29 sty 2024, 14:29 White Death na 100% nie będzie wydane w 2024...o ile w ogóle zostanie wydane. Okazuję się ze linia wydawnicza Zombicide nieco siadła jeżeli chodzi o pomysły. Trochę szkoda bo właśnie na tę serię się napaliłem. No nic poczekamy zobaczymy.
Raz: Wg obecnej wiedzy, to IT nie gral (no niby nie musi, ktos inny tez moze ograc), a tylko ograne gry trafiaja do ich katalogu (jak glosi legenda). Wiec nie ma komunikatu, ze "ograne, kochamy, czekamy zeby tlumaczyc".

Dwa: Bollo pisze, ze poczeka-zobaczy, a nie ze wieszczy koniec linii produkcyjnej, (jak co druga osoba w watku Galakty i HwA LCG :lol: ). Tylko zauwaza, ze: "oho, cos sie nie garna do tego, a wlasnie chcialem kupic..."


Odnosnie lajwa troche jeszcze tutaj:
viewtopic.php?p=1622780#p1622780
Awatar użytkownika
Portal Games
Posty: 1358
Rejestracja: 01 lis 2012, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 23 times
Been thanked: 272 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2024

Post autor: Portal Games »

Irka pisze: 23 sty 2024, 21:44 @Portal Games
To jeszcze ja z pytaniem o "starocie": czy planujecie sprowadzić znowu metalowe monety do Wyprawy Darwina? Bo chciałabym je polecić (edit: z pewnymi małymi uwagami, o których może kiedyś napiszę i dodam zdjęcia) jako uniwersalne do kilku gier, ale trudno je teraz kupić.
Czekamy na długo obiecany dodruk przez wydawcę wersji EN. Miał być pod koniec zeszłego roku ale się przeciąga.
Gromb pisze: 23 sty 2024, 21:59 A ja podpytam o pimpowanie Roota i dodatki kosmetyczne, zwiększające przyjemność z obcowania z grą. Widzę, że wyszły z portalowego sklepiku, ale czy jeszcze kiedyś wrócą?
Na chwilę obecną mogliśmy domówić maty, ponoć żywicznych znaczników już nie będzie.
Fiacik pisze: 24 sty 2024, 11:34
Portal Games pisze: 23 sty 2024, 18:37
aeiou871 pisze: 23 sty 2024, 09:59 To ja przy okazji podpytam: czy jest szansa na zmianę pudełka i/lub planszy do Rats of Wistar tak, by nie trzeba było za każdym razem odkręcać/przykręcać kółka przy składaniu/rozkładaniu gry?
Polska wersja miała elementy językowo niezależne (w tym planszę) drukowaną równocześnie z EN - taka wymiana nie wchodzi w grę. Ale nie taka śrubka straszna, jak ją malują - spokojnie można ją dokręcić i odkręcić palcami.
Czy jest już jakiś przybliżony termin wydania?
II kwartał najbardziej prawdopodobny na tę chwilę.
BOLLO pisze: 29 sty 2024, 14:29 No i mamy oficjalne stanowisko Portalu że Zombicide White Death na 100% nie będzie wydane w 2024...o ile w ogóle zostanie wydane. Okazuję się ze linia wydawnicza Zombicide nieco siadła jeżeli chodzi o pomysły. Trochę szkoda bo właśnie na tę serię się napaliłem. No nic poczekamy zobaczymy.
Postęp prac nad plikami wskazuje, że 2024 jest bardzo mało prawdopodobny. Tak czy owak czekamy na test jak każdej wydawanej pozycji, niemniej Zombicide z głównych linii do tej pory nie zawodziły, a wręcz przeciwnie :). Współpraca z CMON także się dobrze układa czego efektem były np. zestawy KS exclusives do zakupienia na Portalconie i duże wsparcie nimi nadchodzących premier.
psia.kostka pisze: 30 sty 2024, 08:40 A gdzie sie sprawdza date premiery, pomozecie? Bo promo CMON trwa do 15. lutego, czyli ponoc premiery zestawow Iron Maiden. Ale to info pewnie da sie pozyskac z odwrotnej strony ;) np w sprawie Ery Innowacji?
Premiera Eddiego w każdej postaci 15.02, premiera Ery Innowacji tydzień wcześniej. Promocja na CMON w sklepie jest efektem zmian w polityce cenowej - będzie więcej promocji towarzyszących premierom, z ciągłą wymianą gier i dodatków nimi objętymi. Co też oznacza, że takie ceny na CMON u nas w sklepie szybko nie wrócą:)...
Awatar użytkownika
Wender
Posty: 187
Rejestracja: 09 lip 2022, 18:13
Has thanked: 100 times
Been thanked: 78 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2024

Post autor: Wender »

Spoiler:
Tylko to wszysko są plotki, a nie jak podaje Bollo "oficjalne stanowisko Portalu". Oficjalne stanowisko masz post wyżej ;)
samuraj1369
Posty: 421
Rejestracja: 23 cze 2023, 22:11
Lokalizacja: Białystok
Has thanked: 146 times
Been thanked: 148 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2024

Post autor: samuraj1369 »

Portal Games pochwalcie się jak tylko coś ustalicie w sprawie dodatkow do Shards of Infinity.
ODPOWIEDZ