(Oficjalny) Lucky Duck Games 2024

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Rykas
Posty: 371
Rejestracja: 30 paź 2017, 09:23
Has thanked: 143 times
Been thanked: 69 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2024

Post autor: Rykas »

Maty prawie tydzień wytrzymały sukces.
Awatar użytkownika
Dako
Posty: 872
Rejestracja: 13 paź 2021, 18:37
Has thanked: 272 times
Been thanked: 255 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2024

Post autor: Dako »

Pewnie w ramach nakręcanego od poprzedniego roku hype to ta tańsza wersja zakupowa czyli mata + znaczniki "zniszczyła system sprzedażowy" ;)
Jdn
Posty: 289
Rejestracja: 21 lut 2022, 22:27
Has thanked: 60 times
Been thanked: 44 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2024

Post autor: Jdn »

Nie wiem czemu ale teraz maty schodzą jak świeże bułeczki. Do Final Girl też się wyprzedały:D to chyba znak że ludzie chcą tanio gry albo all in nawet w retailu jak leci.
Rykas
Posty: 371
Rejestracja: 30 paź 2017, 09:23
Has thanked: 143 times
Been thanked: 69 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2024

Post autor: Rykas »

Nowe przedsprzedaże od kaczek pojawiły się w sklepach.
Następna stacja: Londyn,
Cat in the box,
Kieszonkowe podziemia i
Dodatki do Paleo.
Awatar użytkownika
seki
Moderator
Posty: 3358
Rejestracja: 04 gru 2016, 12:51
Lokalizacja: Czapury/Poznań
Has thanked: 1115 times
Been thanked: 1282 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2024

Post autor: seki »

Cat in The box 15-20% taniej niż kupowałem wersję angielską. Cena 80-85 zł to bardzo fajna cena.
Awatar użytkownika
PytonZCatanu
Posty: 4514
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:53
Has thanked: 1669 times
Been thanked: 2088 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2024

Post autor: PytonZCatanu »

Że zniżką widzę lokalnie za 79 zł. Angielska była za ok 40% więcej 😉

Kto był cierpliwy i poczekał ten teraz ma fajnie.
Awatar użytkownika
yrq
Posty: 953
Rejestracja: 06 sie 2018, 10:55
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 335 times
Been thanked: 359 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2024

Post autor: yrq »

Czy LDG będzie wydawał w Polsce wersję kickstarterową Ready Set Bet?
https://www.kickstarter.com/projects/al ... n-from-aeg

Wygląda świetnie (tu więcej info) i jak już wchodzić w tę grę to na bogato ;)
Albo może jakiś upgrade kit dla tych, co kupią zwykłą wersję?
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4472
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1353 times
Been thanked: 848 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2024

Post autor: Hardkor »

yrq pisze: 29 lut 2024, 17:16 Czy LDG będzie wydawał w Polsce wersję kickstarterową Ready Set Bet?
Nie
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
Propi
Posty: 1150
Rejestracja: 04 sty 2019, 19:06
Has thanked: 504 times
Been thanked: 333 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2024

Post autor: Propi »

Ej no, nie zabijajmy marzeń, ja też chcę matę! :-)
Awatar użytkownika
tomuch
Posty: 1902
Rejestracja: 21 gru 2012, 03:17
Lokalizacja: zza winkla
Has thanked: 147 times
Been thanked: 172 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2024

Post autor: tomuch »

LDG jest dystrybutorem Unsettled. Czy jest jakakolwiek szansa na wersję polską?
kolekcja
rabaty: Planszostrefa 11%, Planszomania 7%, 3trolle 7%, Rebel 5%, Cdp 5%, Aleplanszowki 5%, Mepel 5%
Awatar użytkownika
Malibu
Posty: 269
Rejestracja: 15 wrz 2016, 07:46
Has thanked: 55 times
Been thanked: 45 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2024

Post autor: Malibu »

Ciekawe czy Kaczkom udało się dowieźć Wielce imponujące, poszły konie na BookGame do Krakowa
Pomnik
Posty: 307
Rejestracja: 31 mar 2022, 00:05
Has thanked: 149 times
Been thanked: 102 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2024

Post autor: Pomnik »

Są może plany na dodatkowe maty do pagan czy to co było to było wsio?
"Real darkness have love for a face. The first death is in the heart, Harry."
Awatar użytkownika
kurdzio
Posty: 798
Rejestracja: 26 paź 2019, 13:18
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 122 times
Been thanked: 378 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2024

Post autor: kurdzio »

Pomnik pisze: 01 mar 2024, 11:56 Są może plany na dodatkowe maty do pagan czy to co było to było wsio?
Ma być dodruk maty w drugiej połowie roku razem z nowymi dodatkami do Pagana.
Maty do Pagana: Tajemnicy Roanoke zniknęły błyskawicznie! Łowy na czarownice będą zdecydowanie przyjemniejsze na wielu Waszych stołach. 👀🧙
Ci którzy nie zdążyli kupić - nie martwcie się. Planujemy dodruk, ale pojawi się nieprędko, bo pewnie dopiero w drugiej połowie roku z kolejnymi mini dodatkami. 🧙‍♀️
Gramy głównie w 2 osoby, służę radą :)
Shire
Posty: 13
Rejestracja: 24 mar 2011, 09:42
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2024

Post autor: Shire »

Pytanie kiedy start kampanii Uśpienie Bogowie Odległe Niebo, oraz czy będzie w niej też fundowane Sleeping Gods: Primeval Peril oraz karty dodatkowe.
Awatar użytkownika
Malibu
Posty: 269
Rejestracja: 15 wrz 2016, 07:46
Has thanked: 55 times
Been thanked: 45 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2024

Post autor: Malibu »

Shire pisze: 01 mar 2024, 12:08 Pytanie kiedy start kampanii Uśpienie Bogowie Odległe Niebo, oraz czy będzie w niej też fundowane Sleeping Gods: Primeval Peril oraz karty dodatkowe.
Marzec/kwieciec start kampanii i tak będzie Primeval bo ich pytałem a czy będą karty to nie wiem.
Awatar użytkownika
battledwarf
Posty: 121
Rejestracja: 26 mar 2016, 12:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 25 times
Been thanked: 24 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2024

Post autor: battledwarf »

Jdn pisze: 24 lut 2024, 21:44 A wiadomo coś o polskiej instrukcji do nowego Kingdom Rusha? Była obiecana podczas kampanii ale nigdzie jej nie widać.
też nie moge tej informacji nigdzie dostać, kilka terminów już niedotrzymanych a ostatni który mi podawali to "[...]nie wcześniej niż w II kwartale" zastanawia mnie dlaczego to taki problem skoro to ma byc instrukcja pl udostępniona w pdf na stronie więc powinna tam wylądować jeszcze przed grą a nie pół roku po jej premierze :/ Lucky Duck prosimy o ta instrukcję w PL bo zaczyna ta sprawa mocno już śmierdzieć.
Chętnie zagram w gry planszowe w okolicach Żernik Wrocławskich lub Świętej Katarzynie:)
Jdn
Posty: 289
Rejestracja: 21 lut 2022, 22:27
Has thanked: 60 times
Been thanked: 44 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2024

Post autor: Jdn »

battledwarf pisze: 02 mar 2024, 11:32
Jdn pisze: 24 lut 2024, 21:44 A wiadomo coś o polskiej instrukcji do nowego Kingdom Rusha? Była obiecana podczas kampanii ale nigdzie jej nie widać.
też nie moge tej informacji nigdzie dostać, kilka terminów już niedotrzymanych a ostatni który mi podawali to "[...]nie wcześniej niż w II kwartale" zastanawia mnie dlaczego to taki problem skoro to ma byc instrukcja pl udostępniona w pdf na stronie więc powinna tam wylądować jeszcze przed grą a nie pół roku po jej premierze :/ Lucky Duck prosimy o ta instrukcję w PL bo zaczyna ta sprawa mocno już śmierdzieć.
Najlepsze że sama gra była przekładana bo próbki niby nie spełniały jakości, więc instrukcje to powinni mieć z rok temu. Ale jak widać ściema była, robili inne projekty, a to odłożyli na potem. A instrukcję Polską i jeszcze kilka które obiecali zapomnieli co znaczy nikt nie wie co obiecywał. Trzeba wejść na bgg i dać im noty do gry 1 i od razu ktoś to ogarnie. Chyba założę tam wątek i spytam o to, bo gra opóźniona niby przez próbki głównie takie update ciągle podawali.
radarek
Posty: 141
Rejestracja: 02 cze 2019, 23:47
Has thanked: 16 times
Been thanked: 54 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2024

Post autor: radarek »

Jeden z komentarzy na Gamefound:
INSTRUKCJA PL: dla wszystkich czekających na instrukcję i księgę scenariuszy w wersji PL mam nieciakwą informację. Rozmawiając z LDG podczas BookGame w Krakowie usłyszałem, że nie jest to ich priorytetem i inne terminy ich gonią i nie maja kogo oddelegować do tłumaczenia, więc jak będzie to będzie i wtedy będzie info. Jak dla mnie słabo, bo wspierałem kampanię ze świadomością, że będzie ten pdf PL razem z grą, a tu może w nieokreślonej przyszłości... rozczarowujące...
Uważam, że to jest nie fair. Mi to jest obojętne bo nie mam problemu z angielskim. Jednak skoro obiecali instrukcję po polsku to wśród wspierających jak najbardziej mogą być osoby, które nie umieją angielskiego. I co mają teraz zrobić? Jak się coś obiecuje to się dostarcza.
Awatar użytkownika
battledwarf
Posty: 121
Rejestracja: 26 mar 2016, 12:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 25 times
Been thanked: 24 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2024

Post autor: battledwarf »

Spoiler:
strasznie słabe, ja z synem chciałem w to pograc i dla nas ta gra była zamawiana więc koniecznie w PL. Zamawiam na róznych wspieraczkach i polskich i zagranicznych i każdy ma opóźnienia, to jestem w stanie zrozumieć nigdy nie trollowałem za to na forum ale to już jest szczyt że "maja inne priorytety i jak będzie to będzie". Dla mnie ta kampania nie jest dowieziona do końca i tak będę swoje żale wylewał. Jak nie ma kogo oddelegować to niech zlecą na zewnątrz. Gra leży na półce nieruszona od zeszłego roku i czeka na instrukcję w PL.
Chętnie zagram w gry planszowe w okolicach Żernik Wrocławskich lub Świętej Katarzynie:)
Jdn
Posty: 289
Rejestracja: 21 lut 2022, 22:27
Has thanked: 60 times
Been thanked: 44 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2024

Post autor: Jdn »

Polecam ocenić należycie tytuł na bgg. Ja już dałem należne 1, bo nie ma tego co miał mieć tytuł. Opóźnienie jest ponad 9 m-cy i ktoś tłumaczenia nie zrobił? Nie wesprę żadnego tytułu Kaczek jak nie wywiążą się z umowy, bo inaczej jak nogami wg mnie nie ma sensu głosować i dać znać wydawnictwu że robienie w konia przy zakupach nie popłaca. Nigdy nie myślałem że kaczki taki wałek zrobią. Poprzednio to było chyba przed dotarciem gier we wszystkich językach już dostępne.
radarek
Posty: 141
Rejestracja: 02 cze 2019, 23:47
Has thanked: 16 times
Been thanked: 54 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2024

Post autor: radarek »

Jdn pisze: 03 mar 2024, 22:07 Opóźnienie jest ponad 9 m-cy (...)
Opóźnienie było 21 miesięcy. Kampania wystartowała w lutym 2021. Wtedy estymowano, że gra będzie dostarczana w marcu 2022 (źródło https://gamefound.com/en/projects/lucky ... updates/10). Potem co jakiś czas były podawane informacje o opóźnieniach i finalnie gra zaczęła (wciąż są osoby z Ameryki które gry nie dostały) trafiać na przełomie listopada/grudnia 2023.
Jdn
Posty: 289
Rejestracja: 21 lut 2022, 22:27
Has thanked: 60 times
Been thanked: 44 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2024

Post autor: Jdn »

radarek pisze: 04 mar 2024, 10:43
Jdn pisze: 03 mar 2024, 22:07 Opóźnienie jest ponad 9 m-cy (...)
Opóźnienie było 21 miesięcy. Kampania wystartowała w lutym 2021. Wtedy estymowano, że gra będzie dostarczana w marcu 2022 (źródło https://gamefound.com/en/projects/lucky ... updates/10). Potem co jakiś czas były podawane informacje o opóźnieniach i finalnie gra zaczęła (wciąż są osoby z Ameryki które gry nie dostały) trafiać na przełomie listopada/grudnia 2023.
Walnąłem się o rok. Gdzie i co ja robiłem ten rok ;) dzięki.
Awatar użytkownika
Lucky Duck Games
Posty: 474
Rejestracja: 24 lut 2020, 13:28
Has thanked: 50 times
Been thanked: 1028 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2024

Post autor: Lucky Duck Games »

radarek pisze: 04 mar 2024, 10:43
Jdn pisze: 03 mar 2024, 22:07 Opóźnienie jest ponad 9 m-cy (...)
Opóźnienie było 21 miesięcy. Kampania wystartowała w lutym 2021. Wtedy estymowano, że gra będzie dostarczana w marcu 2022 (źródło https://gamefound.com/en/projects/lucky ... updates/10). Potem co jakiś czas były podawane informacje o opóźnieniach i finalnie gra zaczęła (wciąż są osoby z Ameryki które gry nie dostały) trafiać na przełomie listopada/grudnia 2023.
Macie zdecydowanie rację - było duże opóźnienie w dostawie gry, a my jako polski oddział mamy opóźnienie w tłumaczeniu. Niestety złapaliśmy poślizg z kilkoma projektami i ucierpiała na tym też instrukcja do KR:EU.
Postaramy się, żeby do końca miesiąca temat został zamknięty.
Awatar użytkownika
Lucky Duck Games
Posty: 474
Rejestracja: 24 lut 2020, 13:28
Has thanked: 50 times
Been thanked: 1028 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2024

Post autor: Lucky Duck Games »

Poszły konie, Pagan z dodatkami, Point City, dwa mini-dodatki do Paleo i Wielce imponujące budowle wyruszyły dziś do hurtowni.
Tak więc piątek/sobota powinny pojawiać się pierwszych sklepach.

Maty i znaczniki do Pagana, które mogliście zamawiać w naszym sklepie złapały niewielkie opóźnienie - trzeba się uzbroić w przynajmniej jeszcze tydzień cierpliwości.

Na koniec przyszłego tygodnia planowana jest dostawa kolejnego druku Diuny: Imperium, obu pudełek Marvel Dice Throne i Meczu stulecia. Tak więc realnie pojawią się one w sklepach w 4 tygodniu marca.

Na sam koniec marca (czyli realnie premiera na początku kwietnia) do magazynu powinny wjechać Kieszonkowe podziemia, Następna stacja: Londyn oraz dodruk Kronik zbrodni.

Na przełomie kwietnia i maja do sprzedaży trafi Cat in the box oraz dodruk Kaskadii.

Zamkneliśmy też pliki do Wielkiej draki w małym mieście - o tym poinformujemy Was w szerszym wpisie na wspieram.to
Marbel
Posty: 219
Rejestracja: 13 sie 2021, 08:03
Has thanked: 101 times
Been thanked: 29 times

Re: (Oficjalny) Lucky Duck Games 2024

Post autor: Marbel »

Całkiem duży rzut pudełek. Nieźle! :) To Poszły Konie w przyszłym tygodniu może do mnie dotrą. Ekstra.
Pytanie kiedy Halo Wieża? - liczyłem że będzie w tym pierwszym rzucie... Coś czuję że jednak będzie premierą na Spodek.
ODPOWIEDZ