Brzdek - nie drażnij smoka

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
staniach21
Posty: 547
Rejestracja: 06 mar 2020, 08:43
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 209 times
Been thanked: 166 times

Brzdek - nie drażnij smoka

Post autor: staniach21 »

Gra wydaje się super, nie lubię klimatu kosmosu więc ta druga edycja niezbyt mnie kusi. Problem jest taki, że gry nigdzie nie ma :/ Jest planowany jakieś dodruk?
Z góry dzięki za wskazówki czy gra jest warta i gszie ja kupić :)
genia_lna
Posty: 24
Rejestracja: 18 wrz 2016, 11:22
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Brzdek - nie drażnij smoka

Post autor: genia_lna »

Jasne że warto ale szczerze to polecam grać w więcej niż 2 osoby. Jest dużo opinii że we dwójkę działa super ale wg mnie jest jakoś tak za luźno. A dość często są sprzedawane "używki" i w to całkiem spoko cenach. Często już z dodatkami.
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1752
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 576 times
Been thanked: 1438 times

Re: Brzdek - nie drażnij smoka

Post autor: Leser »

staniach21 pisze: 29 mar 2020, 23:30 Gra wydaje się super, nie lubię klimatu kosmosu więc ta druga edycja niezbyt mnie kusi. Problem jest taki, że gry nigdzie nie ma :/ Jest planowany jakieś dodruk?
Z góry dzięki za wskazówki czy gra jest warta i gszie ja kupić :)
Dodruk będzie, ale ze względu na ten cały cyrk z wirusem, ciężko powiedzieć kiedy. Grę możesz kupić z drugiej ręki, a nówki wedle mej wiedzy są jeszcze dostępne w jednym jedynym sklepie: w Księgarni Orla.
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
Awatar użytkownika
preshiq
Posty: 268
Rejestracja: 16 gru 2012, 13:36
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Has thanked: 272 times
Been thanked: 112 times

Re: Brzdek - nie drażnij smoka

Post autor: preshiq »

genia_lna pisze: 29 mar 2020, 23:47 Jasne że warto ale szczerze to polecam grać w więcej niż 2 osoby. Jest dużo opinii że we dwójkę działa super ale wg mnie jest jakoś tak za luźno.
właśnie wyszła polska wersja aplikacji do gry solo i również zwiększającą poziom trudności w grze wieloosobowej - szczerze polecam, dzięki temu gra na 2 osoby nabiera dynamiki.
Tutaj link:
https://play.google.com/store/apps/deta ... l.Renegade
genia_lna
Posty: 24
Rejestracja: 18 wrz 2016, 11:22
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Brzdek - nie drażnij smoka

Post autor: genia_lna »

preshiq pisze: 05 kwie 2020, 14:16
genia_lna pisze: 29 mar 2020, 23:47 Jasne że warto ale szczerze to polecam grać w więcej niż 2 osoby. Jest dużo opinii że we dwójkę działa super ale wg mnie jest jakoś tak za luźno.
właśnie wyszła polska wersja aplikacji do gry solo i również zwiększającą poziom trudności w grze wieloosobowej - szczerze polecam, dzięki temu gra na 2 osoby nabiera dynamiki.
Tutaj link:
https://play.google.com/store/apps/deta ... l.Renegade

A grałam z aplikacją jeszcze w wersji angielskiej. Faktycznie, godna uwagi :)
ODPOWIEDZ