[POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
Aftar2
Posty: 31
Rejestracja: 23 lis 2008, 11:22
Lokalizacja: Gieczynek/Trzcianka/Poznań/Gdańsk
Has thanked: 4 times
Been thanked: 18 times

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Aftar2 »

no było ciekawie, na początek zagraliśmy w Tribune, chyba, bo nazwy pewien nie jestem. Przejmowanie kontroli nad kastami, licytowanie kart itp.Nikt mnie nie pilnował, więc przyfarciłem.

Dwa razy zagrałem w grę z 3 smokami, odbudowywanie miast,kryształy i ofiary, przyjemne.

była jeszcze hanza, proste zasady, szybka rozgrywka, podobało się.

Za tydzień wstępnie umówiłem się na commandera , albo coś w ten deseń.

Szedłem z myślą o BSG (nie podzielam biadolenia na temat tej gry), spóźniłem się, ale i tak ciekawie było.

Wniosek ze spotkania: Nauczyć się nazw gier, żeby móc chociaż powiedzieć w co się grało:D
Awatar użytkownika
rokter
Posty: 858
Rejestracja: 02 mar 2005, 14:18
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: rokter »

przyszła pierwsza paczka z Hobbita (druga przyjdzie we wtorek), a w niej:

Blokus
Prawo dżungli
Wikingowie (2 sztuki)
Marrakech
Sabotażysta
Agricola
Alhambra
Blefuj
Futball Ligretto

te gry będą do odebrania w poniedziałek. Pozostałe zamówione przez Was tytuły przyniosę za 2 tygodnie (jeśli komuś bardzo zależy na wcześniejszym odbiorze, będę miał je w pracy (rabotam przy Kaponierze), więc wystarczy uderzyć do mnie na priv i jakoś się dogadamy)
zagraj w najlepsze planszówki w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.00 do 24.00; klub Alibi - Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora): http://www.gramajda.pl
Awatar użytkownika
nixnicky
Posty: 87
Rejestracja: 26 lis 2008, 20:15

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: nixnicky »

Jaki tu spokój... NANANANA
Nic się nie dzieje... NANANANA

Ktoś zamierza wpaść wcześniej w ten poniedziałek? Mam dużo wolnego czasu i chętnie wpadłbym już około 17:00 nawet, jeśli ktoś wyjdzie z ciekawą propozycją. Ewentualnie mogę zabrać Wiedźmina, jedyną grę, którą posiadam ;)
Awatar użytkownika
abery
Posty: 4
Rejestracja: 20 sty 2009, 01:40
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: abery »

Czy jest ktoś chętny do zagrania w Talisman (nową wersję Magii i Miecza) dzisiaj w okolicach wieczora? Mam na myśli osobne spotkanie, poza klubem Alibi. Jak na razie poza mną jest jeszcze jeden gracz, ale najlepiej gra się w 3-4 :) Kontakt: lukaszpatula@gmail.com
Habituacja jest jedynie przejawem umysłowego lenistwa.
Irrelewantne inklinacje tego co mi indoktrynacyjnie imputujesz są irracjonalne i indolentne.
Awatar użytkownika
BadWolf
Posty: 50
Rejestracja: 29 sie 2008, 12:49
Lokalizacja: Olsztyn

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: BadWolf »

Itsuma Oki pisze:Na koniec najbardziej bolesna gra tego wieczoru, czyli klaskanie. Ręce do tej pory mnie bolą :). Kupa śmiechu (pokazanie znaku komuś za plecami prawie rozłożyło mnie pod stołem :mrgreen: mój najlepszy numer, do powtórzenia)
W nagrodę za tę zasługę zostałeś wytypowany do gry promocyjnej w wariant zaawansowany. Obowiązkowej oczywiście.
rokter pisze:- Battlestar Galatica - poszło na początek. Poszło, przeszło i jakoś tak... mało zostało.(...)(Jak nietrudno wywnioskować z tego opisu nie jestem grą jakoś szczególnie zachwycony, ale Badwolf twierdzi, że miałem pecha, więc może jeszcze kiedyś spróbuję ;-)
BSG jest niestety bardzo losową grą. Przebieg i "fun" zależą w ogromnym stopniu od rozłożenia kart lojalności. Zdarzają się nudne i przewidywalne partie. Na szczęście poza tymi rzadkimi przypadkami gra się w nią świetnie.
* Wizyty w Alibii stały się chyba dla mnie obowiązkowym punktem programu, bez którego tydzień uważam za stracony :)
* Kurcze i też odliczam te 6 dni
* Też odliczam tych długich 5 dni! ;)
Kasiu.. czy masz może do wyboru taką specjalizację jak "leczenie uzależnień"? Liczymy na ulgowe stawki w przyszłości.
idha pisze:Potem było Santiago- bardzo przyjemna gra edukacyjna, zdolności nabyte podczas rozgrywki przydają się w życiu codziennym ;)
Jedna z moich ulubionych gier. Byłaby bardziej edukacyjna gdyby te.. datki.. wręczałoby się po kryjomu ;)
nixnicky pisze:Ktoś zamierza wpaść wcześniej w ten poniedziałek? Mam dużo wolnego czasu i chętnie wpadłbym już około 17:00 nawet
"nawet około 17"? Przychodząc później jawnie pokazujesz swój brak oddania sprawie. Nie wiem czy zwróciłeś uwagę, że Ci, co przychodzą później, po pewnym czasie nie przychodzą już wcale...

Będę o 17.
Awatar użytkownika
nixnicky
Posty: 87
Rejestracja: 26 lis 2008, 20:15

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: nixnicky »

BadWolf pisze:"nawet około 17"? Przychodząc później jawnie pokazujesz swój brak oddania sprawie. Nie wiem czy zwróciłeś uwagę, że Ci, co przychodzą później, po pewnym czasie nie przychodzą już wcale...
Raz wleciałem do klubu przed 18 cały spocony i zdyszany, bo myślałem, że jestem mega spóźniony, a tu co? Pustki. Wiem, że to była jednorazowa klątwa albo raczej złe zauroczenie (graliśmy w MiM, wybaczcie :P)

W każdym razie raczej będę koło tej 17, małe szanse, żebym się spóźnił (no może z 5-60 minut) :P
Awatar użytkownika
idha
Posty: 405
Rejestracja: 04 sty 2009, 00:17
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2 times
Been thanked: 36 times

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: idha »

Ja też powinnam być o 17.00 - zupełnie nie opłaca mi się wracać po pracy do domu :) Wezmę ze sobą Blue Moon City, gdyby ktoś był zainteresowany.

A tak nawiązując do spotkań domowych, sama chciałabym coś zaproponować. Planuję mianowicie małą imprezę planszówkową pod hasłem sushi-party :) Jednym słowem zapraszam wszystkich chętnych na wyżerkę :D Ze względu na tematykę spotkania pierwsza rozgrywka, jaka czeka uczestników będzie związana w jakiś sposób z Japonią. Mam tu na myśli gry typu Szogun czy Samuraj, potem już co komu wpadnie w łapki (choć przyznam, że nie obraziłabym się, gdyby ktoś przyniósł jeszcze kilka gier związanych z Dalekim Wschodem...). Niestety ze względu na warunki mieszkaniowe (a dokładnie stolikowo-krzesełkowe) jestem w stanie zapewnić wygodne granie tylko trzem 5-osobowym ekipom (potem można ewentualnie rozłożyć się na podłodze ;)). Na razie lista chętnych wygląda następująco:

1. idha
2. współlokatorka idhy (też planszówkowa)
3. jej chłopak (też planszówkowy)
4. Milijon
5. chaos_maker
6. demnogonis
7. Badwolf
8. Pandura
9. Yog
10. nixnicky
11. olimpia
12. Michał vel Misiek
13. Mr Teatime
14. ...
15. Aftar2 ;)

Mam szczerą nadzieję, że znajdą się jeszcze chętni, choć pora na ogłaszanie tego typu spotkania jest raczej niesprzyjająca... Impreza planowana jest na 21.02. (sobota) na godzinę 17.00 (godzina akurat może się zmienić). Miejsce - okolice Rynku Jeżyckiego. Oprócz sushi dostępne będą jeszcze moje wypieki (to dla tych, co nie lubią "surowej ryby" ;)). Poproszę Was jednak serdecznie o symboliczną składkę na jedzonko w wysokości 5 zł (kto widział kiedyś cennik sushi baru, wie że naprawdę jest symboliczna...). Dostępne będą u mnie następujące gry (nie, nie wszystkie są moje; a szkoda :():

Blefuj!
Blue Moon City
Blokus
Filary Ziemi
Fury of Dracula
Książęta Florencji
Magia i miecz
Prawo dżungli
Puerto Rico
Sabotożysta
Samuraj
Shadows over Camelot
Szogun
Wasabi
Wikingowie
Wysokie Napięcie
Zoolotetto

Będzie mi miło jeśli przyniesiecie również swoje. Zapraszam serdecznie.
Ostatnio zmieniony 18 lut 2009, 08:15 przez idha, łącznie zmieniany 7 razy.
Awatar użytkownika
Aftar2
Posty: 31
Rejestracja: 23 lis 2008, 11:22
Lokalizacja: Gieczynek/Trzcianka/Poznań/Gdańsk
Has thanked: 4 times
Been thanked: 18 times

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Aftar2 »

idha pisze:A tak nawiązując do spotkań domowych, sama chciałabym coś zaproponować. Planuję mianowicie małą imprezę planszówkową pod hasłem sushi-party :) Jednym słowem zapraszam wszystkich chętnych na wyżerkę :D Ze względu na tematykę spotkania pierwsza rozgrywka, jaka czeka uczestników będzie związana w jakiś sposób z Japonią.

Ja się piszę w jakieś wolne miejsce, może być15.:)

akurat o 10 sobie napiszę egzamin jeden i będzie można odreagować.
Awatar użytkownika
rokter
Posty: 858
Rejestracja: 02 mar 2005, 14:18
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: rokter »

nie wiem o której dzisiaj zląduję, bo zależy to od mechaników samochodowych (rozpiętość czasowa - od 17.30 do 19.30).
jak ktoś się wybiera wcześniej, niech weźmie coś swojego ;-)
zagraj w najlepsze planszówki w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.00 do 24.00; klub Alibi - Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora): http://www.gramajda.pl
Awatar użytkownika
nixnicky
Posty: 87
Rejestracja: 26 lis 2008, 20:15

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: nixnicky »

idha pisze:Planuję mianowicie małą imprezę planszówkową pod hasłem sushi-party
Myślę, że też bym się skusił. Akurat w ten weekend byłbym bardzo samotny tu w Poznaniu :P
Awatar użytkownika
Squirrel
Posty: 414
Rejestracja: 07 wrz 2007, 16:42

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Squirrel »

A ja bardzo chętnie, ale termin dla mnie totalnie nieakceptowalny :(
Awatar użytkownika
idha
Posty: 405
Rejestracja: 04 sty 2009, 00:17
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2 times
Been thanked: 36 times

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: idha »

Squirrel pisze:A ja bardzo chętnie, ale termin dla mnie totalnie nieakceptowalny
Bardzo bardzo mi przykro :( Niestety jest to termin jedyny z możliwych. 28.02 moja współlokatorka ze swoim chłopakiem jedzie na egzamin do Łodzi, więc nie miałabym 2 pomocnych par rąk, a 14.02. to Walentynki. Wprawdzie ja akurat jestem zupełnie wolna, ale innym może ten termin wybitnie nie pasować :/ Ale to wcale nie oznacza, że to ostatnie sushi organizowane przeze mnie :twisted: (chyba że się wybitnie nie uda... wtedy i tak już nikt nie będzie chciał przyjść :()
nixnicky pisze:Myślę, że też bym się skusił. Akurat w ten weekend byłbym bardzo samotny tu w Poznaniu
Aftar2 pisze:Ja się piszę w jakieś wolne miejsce, może być15.
Zapraszam, zapraszam :) Miejsca zarezerwowane :D A może macie jakieś fajne gry? Zachęcam do przyniesienia. Tak jak i do przyniesienia własnych napojów (jeśli ktoś chce pić coś poza herbatą ;))
Awatar użytkownika
Itsuma Oki
Posty: 208
Rejestracja: 18 maja 2008, 11:52

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Itsuma Oki »

Niestety nie dotarłem dziś. :( Właśnie wychodzę z pracy ;(
Bartek, daj znać, czy potrzebujesz Filary Ziemi na gwałt, to podjadę i podrzucę.

Pozdrawiam
Nie szatan zdobi człowieka.

www.gramajda.pl
Awatar użytkownika
Pjaj
Posty: 689
Rejestracja: 01 sie 2006, 23:54
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Pjaj »

Itsuma Oki pisze:Niestety nie dotarłem dziś. :( Właśnie wychodzę z pracy ;(
Bartek, daj znać, czy potrzebujesz Filary Ziemi na gwałt, to podjadę i podrzucę.

Pozdrawiam
Widzę że nie tylko mnie dzisiaj dotknęło to nieszczęście, z tą różnicą że ja jeszcze nie wychodzę :(
Awatar użytkownika
Mr Teatime
Posty: 64
Rejestracja: 28 wrz 2008, 13:14
Lokalizacja: Festung Posen

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Mr Teatime »

idha pisze:Planuję mianowicie małą imprezę planszówkową pod hasłem sushi-party :) Jednym słowem zapraszam wszystkich chętnych na wyżerkę :D
Ja bym się na wyżerkę pisał. Z gier o tej tematyce to mam tylko Guadalcanal ale to raczej nie wzbudzi zbyt wielkiego entuzjazmu ;).
It's pronounced Teh-a-Tee-may, sir
Awatar użytkownika
Serodziej
Posty: 27
Rejestracja: 16 wrz 2008, 15:39
Lokalizacja: wsiurowo
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Serodziej »

Nie no LUDZIE co Wy? jak Wy? poszaleli czy jak? :?:

Kryzys na swiecie, polskia sie wali,panowie oslowie i sesenatorowie robia zapasy cukru na zaś...
a Wy tutej w najlepsze, najczystszy miod (bez lyzki dziegciu) z beczkowozu lejcie?!?!?
I to w dodatku, tylko na jednego osobnika!? :shock:
No jeszcze bym zrozumial, jakby kazdemu z osobna do gasiorka ... no ale jakze to tak, jednemu?!
Przeciez to jest jawne trwonienie naszych narodowych zapasow, w dobie wszechobecnego krezusu.. tfu kryzysu! Wstyd !!! :x





---
dobra... a teraz czekam na reprymende z strony oblanego miodem :twisted:
Awatar użytkownika
rokter
Posty: 858
Rejestracja: 02 mar 2005, 14:18
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: rokter »

Serodziej pisze: dobra... a teraz czekam na reprymende z strony oblanego miodem :twisted:
Reprymendy nie będzie, bo krynica mądrości i szczodrobliwości łaskawa jest i nie pamięta przewiny maluczkim. A i pod skrzydła swoje weźmie, do piersi przytuli, przyciśnie, przydusi... i ani się obejrzysz, a będziesz w Wikingów pogrywał z wdzięcznością nieskończoną i z żalem w sercu, żeś tak wprzódy butny był i taki pełen zgorzknienia.



A co było grane wczoraj?

- samurai dwa razy - w partii na 3 osoby klasyczny kingmaking (bo przegrałem :-)), w partii na cztery wygrałem, ale tak dużo działo się na planszy, że za wiele do planowania nie było i generalnie utwierdziłem się tylko w przekonaniu, że Samurai to bardzo dobra gra na dwie osoby.

- Blefuj, Jungle Speed, Quorridor - dobre do znudzenia

- Wikinger - wielki nieobecny tego wieczoru. Rozjechalismy się trochę z nikodemem czasowo, a jako że pojawiło się kilka osób, które jeszcze w Wikingera nie grały, wytłumaczyłem im zasady i... poszedłem grać w Mykerinosa ;-)

- Mykerinos - no Malwina nas porobiła. Do gry zasiadła w nastroju samobójczo-depresyjnym, co widząc nikt (zwłaszcza jeden nikt) nie miał serca robić jej krzywdy. A kiedy na końcu okazało się, że wygrała, podskoczyła tak wysoko, iż nie pozostało nam nic innego jak pluć sobie w brodę, że daliśmy się nabrać na tę cierpiętniczą minkę :-)

- Blue Moon City - bardzo sympatyczna gra, w której ZAWSZE WSZYSCY mają szanse na zwycięstwo w ostatniej turze i wygrywa ten, komu podejdą karty :-) oczywiście odrobinę przesadzam, ale kazdy kto grał w Blue Moon City wie, że tylko odrobinę... Tajemnicą dla mnie samego pozostaje, dlaczego jednak lubię tę grę.
zagraj w najlepsze planszówki w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.00 do 24.00; klub Alibi - Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora): http://www.gramajda.pl
Awatar użytkownika
idha
Posty: 405
Rejestracja: 04 sty 2009, 00:17
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2 times
Been thanked: 36 times

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: idha »

Blue Moon City - bardzo sympatyczna gra, w której ZAWSZE WSZYSCY mają szanse na zwycięstwo w ostatniej turze i wygrywa ten, komu podejdą karty oczywiście odrobinę przesadzam, ale kazdy kto grał w Blue Moon City wie, że tylko odrobinę... Tajemnicą dla mnie samego pozostaje, dlaczego jednak lubię tę grę.
Pewnie dlatego, bo jest miła, łatwa, przyjemna, ma nieskomplikowane zasady, nie wywołuje wrzodów żołądka i można się przy niej naprawdę zrelaksować, zwłaszcza w odpowiednim towarzystwie ;) :P
Mykerinos - no Malwina nas porobiła. Do gry zasiadła w nastroju samobójczo-depresyjnym, co widząc nikt (zwłaszcza jeden nikt) nie miał serca robić jej krzywdy. A kiedy na końcu okazało się, że wygrała, podskoczyła tak wysoko, iż nie pozostało nam nic innego jak pluć sobie w brodę, że daliśmy się nabrać na tę cierpiętniczą minkę
Powiedział ten, który przez całą grę dominował i zabierał większość kart. Ale nie będę zaprzeczać, że wygrana rzutem na taśmę w ostatniej rundzie bardzo mi się spodobała :) Lubię grać z prezesem - wtedy wszyscy skupiają się na tym, żeby go pogrążyć i można się spokojnie przyczaić :P

Dla mnie jednak hitem okazała się trudniejsza wersja "klaskania" :D Teraz ta gra bez wymieniania imion wydaje się być jakaś taka niepełna... Ale po dobrych kilkudziesięciu minutach grania miałam kryzys tożsamości...
Mr Teatime pisze:Ja bym się na wyżerkę pisał. Z gier o tej tematyce to mam tylko Guadalcanal ale to raczej nie wzbudzi zbyt wielkiego entuzjazmu
Ech... A ja miałam nadzieję, że jednak przyjdziecie dla grania i miłego towarzystwa - a tu klops ;) Niemniej zapraszam serdecznie :D
Awatar użytkownika
Aftar2
Posty: 31
Rejestracja: 23 lis 2008, 11:22
Lokalizacja: Gieczynek/Trzcianka/Poznań/Gdańsk
Has thanked: 4 times
Been thanked: 18 times

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Aftar2 »

Temat wieczoru: "tu tu ta, tu tu ta, Ąndżej, tu tu ta, Zuza ........" :D:D:D::D


no i było miło, a tak poza tym:

Wikingowie- dopiero 1 partia, zasady poznawaliśmy (3 na 4 osoby) i tak jakoś średnio, no ale nie używaliśmy dodatkowych kart, następnym razem będzie (mam nadzieję) lepiej,

Blue Moon City- jeśli żadna osoba nie zapomni na początku złożyć taniej ofiary, to w końcówce jest gra ostatniej tury, a i tak się podoba.

Samuraj- też każdy ma szanse, trochę chaosu, jak w życiu:P tak Rōnin, to samuraj bez pana, a nie tak jak mówiłem, więc motyw edukacyjny też wczorajszego wieczoru był :D

Jungle speed- w wersji hardcore i normal, w tej 1 wersji 8 rodzajów kółek i viele śmiechu.

Bang- coś wczoraj szybko sam siebie zabiłem siebie, bywa.

Blefuj- za bardzo mnie ta gra stresuje :P:)

tu tu ta tu tu ta, było trochę, 1. raz grałem wczoraj, jest trochę zabawy. ^^

Myślałem, że będą strategie w mojej karcie wczoraj dominować, no ale poznałem nowe ciekawe gry. Do następnego....
Awatar użytkownika
nixnicky
Posty: 87
Rejestracja: 26 lis 2008, 20:15

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: nixnicky »

Prawo dżungli - eee, nie zawsze polskie jest lepsze, tak więc przegrałem :P

Hansa - dla mnie gra trochę bez polotu, może Robert zataił jakieś zasady, żeby wygrać? ;P

Piraci (Buccaneers) - nie podobało mi się, moja ekipa robiła głównie za majtków!

Blokus - Pierwszy raz udało mi się ułożyć wszystkie płytki, mój rekord osobisty jest moim rekordem świata ;)

Neuroshima hex - grałem do tej pory w nowszą wersję, ale stara mi się bardziej podoba. Fajne są liczniki żyć. Tym razem rzutem na taśmę (szczęśliwym) udało mi się ustrzelić sztab przeciwnika o dwa razy więcej.

Football Ligretto - Kolejny raz zwycięstwo jako rozgrywający w drużynie gości, tym
razem wygraliśmy jedną bramką, a rywalizacja była do końca zacięta. el viva Cristano! ;)
Awatar użytkownika
Itsuma Oki
Posty: 208
Rejestracja: 18 maja 2008, 11:52

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Itsuma Oki »

idha pisze: Dla mnie jednak hitem okazała się trudniejsza wersja "klaskania" :D Teraz ta gra bez wymieniania imion wydaje się być jakaś taka niepełna... Ale po dobrych kilkudziesięciu minutach grania miałam kryzys tożsamości...
Proponuję następny raz do każdej osoby przypisać liczbę 34 cyfrową i oprócz pokazania znaku i powiedzenia imienia, trzeba będzie jeszcze podać tę liczbę pomnożoną przez swoją. To dopiero zabawa :) A czemu 34 cyfrową?! Bo powyżej już jest za ciężko, a poniżej to nie zabawa :mrgreen:
Nie szatan zdobi człowieka.

www.gramajda.pl
Robert (Harkonnen)
Posty: 106
Rejestracja: 15 kwie 2008, 22:14

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Robert (Harkonnen) »

Dzień piękny był tfu wieczór :)
-Prawo Dżungli - niestety refleks, zręczność i spostrzegawczość w tej wersji u mnie szwankuje (pożyczyłem Jungle Speeda :) )
-Hanza - hmm podejrzane 2 raz wygrałem a co gorsze ! zaczynam traktować tą grę jak Rokter Wikingeera :)
-Bucaneer - hmm moja gra i dopiero poznałem prawidłowe zasady
-Carcasonne - spodobała się, pierwszy raz to był z nią w realu :)

-Jak za tydzień kogoś nie przyprowadzę to się zdenerwuję :)

---------------------------------------------------------------------------------------------
Gry pożyczone: Jungle Speed gra od Kasi siostry Zosi (uczę się imion) - Itsuma :) płytę miałem będzie za tydzień
'Uratować kogoś przed omyłką to podarować mu raj.' Frank Herbert "Diuna"
Awatar użytkownika
Squirrel
Posty: 414
Rejestracja: 07 wrz 2007, 16:42

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Squirrel »

Uwaga! Uwaga!

Komu było mało grania w poniedziałek lub z różnych powodów dotrzeć nie mógł proponuję rekompensatę!

Środa, 11 luty (tak tak, już jutro), godzina 18, Dziupla (tak tak znaczy się u mnie ;) )

Żeby nas ok. 10 było :) Z chętnych potwierdzonych są już:

1. Malwina / idha
2. Adam / BadWolf
3. Michał
4. tak właśnie Ty ;)
5.

Serdecznie zapraszam i zachęcam do dopisywania się :)
Awatar użytkownika
Mr Teatime
Posty: 64
Rejestracja: 28 wrz 2008, 13:14
Lokalizacja: Festung Posen

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: Mr Teatime »

idha pisze: Ech... A ja miałam nadzieję, że jednak przyjdziecie dla grania i miłego towarzystwa - a tu klops ;) Niemniej zapraszam serdecznie :D
To klopsy tez będą ?? :D No oczywiście że przychodzi się dla towarzystwa i grania a to apetyczne i smakowite sushi to tylko taki mały dodatek ;). Mogę przynieść Genmaicha to taka herbatka zielona z ryżem powinna pasować klimatem ale ma dość specyficzny smak.
It's pronounced Teh-a-Tee-may, sir
Awatar użytkownika
woj_settlers
Posty: 146
Rejestracja: 08 kwie 2008, 14:27
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Spotkania planszówkowe w Alibi Club

Post autor: woj_settlers »

Czy ktoś się wybiera na X Pionka w marcu?
http://ciekawegry.wordpress.com/ - blog o planszówkach i nie tylko
mam
kupię
ODPOWIEDZ