Rallyman GT (Jean-Christophe Bouvier)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
promykx
Posty: 248
Rejestracja: 08 gru 2017, 09:47
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 3 times
Been thanked: 17 times

Re: Rallyman GT (Jean-Christophe Bouvier)

Post autor: promykx »

Ja dla przeciwwagi powiem, że cena jest duża jak na to co jest w środku (parę figurek, sporo kartonu). Za taką cenę powinni od razu "dać/udostępnić" wszystko co było na KSie. Póki co te cele to uważam za śmiech na sali. Dla kafelka z owcami średnio się opłaca wchodzić w te exclusive'y, bo jak wyjdzie gra to może to wszystko być tańsze o 1/4 ceny. Z drugiej strony rozumiem że jakby każdy tak myślał to by nawet tego kafelka nie było. Niemniej jednak skoro to nie kampania a przedsprzedaż to uważam że mogliby od ręki wszystkie cele "odblokować".
Póki co nie wsparłem, chciałem sobie poczekać na kampanie rallymana dirta i zobaczyć czy to będzie dodatek, czy odświeżona wersja i ogólnie różnice. Nie wykluczam wsparcia, ale średnio jestem przekonany póki co :)
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2577
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1171 times
Been thanked: 461 times

Re: Rallyman GT (Jean-Christophe Bouvier)

Post autor: polwac »

promykx pisze: 02 lip 2020, 07:58 Ja dla przeciwwagi powiem, że cena jest duża jak na to co jest w środku (parę figurek, sporo kartonu). Za taką cenę powinni od razu "dać/udostępnić" wszystko co było na KSie. Póki co te cele to uważam za śmiech na sali.
Dla kafelka z owcami średnio się opłaca wchodzić w te exclusive'y, bo jak wyjdzie gra to może to wszystko być tańsze o 1/4 ceny.
Raczej nie będzie tańsza o 1/4 ceny. Sklepy mają dostać wersje bez bonusów za cenę przedsprzedażową.
Z drugiej strony rozumiem że jakby każdy tak myślał to by nawet tego kafelka nie było. Niemniej jednak skoro to nie kampania a przedsprzedaż to uważam że mogliby od ręki wszystkie cele "odblokować".
Póki co nie wsparłem, chciałem sobie poczekać na kampanie rallymana dirta i zobaczyć czy to będzie dodatek, czy odświeżona wersja i ogólnie różnice. Nie wykluczam wsparcia, ale średnio jestem przekonany póki co :)
Rallyman DIRT to odświeżona wersja pierwszego Rallyman z 2009r ze zintegrowanym od razu dodatkiem DIRT.
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
Awatar użytkownika
jnowaczy
Posty: 503
Rejestracja: 15 wrz 2005, 20:43
Has thanked: 27 times
Been thanked: 126 times

Re: Rallyman GT (Jean-Christophe Bouvier)

Post autor: jnowaczy »

polwac pisze: 02 lip 2020, 08:07
Raczej nie będzie tańsza o 1/4 ceny. Sklepy mają dostać wersje bez bonusów za cenę przedsprzedażową.
jest taki wątek na tym forum. Czacha Games i ich obietnice
Every single fucking day I get closer to the grave
I am terrified, I fell asleep at the wheel again
Crashed my car just to feel again
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2577
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1171 times
Been thanked: 461 times

Re: Rallyman GT (Jean-Christophe Bouvier)

Post autor: polwac »

jnowaczy pisze: 02 lip 2020, 12:56
polwac pisze: 02 lip 2020, 08:07
Raczej nie będzie tańsza o 1/4 ceny. Sklepy mają dostać wersje bez bonusów za cenę przedsprzedażową.
jest taki wątek na tym forum. Czacha Games i ich obietnice
Nawet jakby było trochę taniej to i tak bez bonusów :)
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
Awatar użytkownika
Bruno
Posty: 2029
Rejestracja: 27 lip 2017, 19:13
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1508 times
Been thanked: 1155 times

Re: Rallyman GT (Jean-Christophe Bouvier)

Post autor: Bruno »

promykx pisze: 02 lip 2020, 07:58 Póki co te cele to uważam za śmiech na sali. Dla kafelka z owcami średnio się opłaca wchodzić w te exclusive'y, bo jak wyjdzie gra to może to wszystko być tańsze o 1/4 ceny.
To prawda - kafelek z owcami to umiarkowana atrakcja, ale już nowe mechaniki związane z żetonami zagrożeń (możliwość popchnięcia przeciwnika), czy z miękkimi oponami (które wymuszają wizyty w pit-stopie), to rzeczy mające duże znaczenie dla rozgrywki. Osobiście najbardziej liczę właśnie na te opony, ale też jest to najtrudniejszy do osiągnięcia cel...
W normalnej sklepowej sprzedaży nie kupisz gry z tymi dodatkami (wg deklaracji Czachy :wink: ).
Jesteś szczęśliwym posiadaczem np. Gloomhaven? Masz więc egzemplarz tej gry, a nie jej kopię. To znacząca różnica ;-)
Druga edycja GWT: pacholęta wznoszą domy w krainie My little pony.
Kupię kryształy many ze starej edycji Mage Knighta!
Pieter1989
Posty: 145
Rejestracja: 20 sty 2017, 09:29
Lokalizacja: Cieszyn
Has thanked: 20 times
Been thanked: 12 times

Re: Rallyman GT (Jean-Christophe Bouvier)

Post autor: Pieter1989 »

Chyba nie do końca to wszystko tutaj rozumiem...
czy z tego wszystkiego co piszecie mogę zakładać, że na jakimś innym sklepie to, co teraz proponuje Czacha i tak kupię? a jeśli tak to co? podstawę czy dodatki też?
Kurcze no sam nie wiem co robić...na bga gra się sympatycznie,około 10 partii zagrałem, od gt4 do gt6, przy okazji tory z f1...no ale 400zł...
bądź tu człowieku mądry:)
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2577
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1171 times
Been thanked: 461 times

Re: Rallyman GT (Jean-Christophe Bouvier)

Post autor: polwac »

Prawdopodobnie będzie ta gra później w sprzedaży, ale możliwe, że drożej i na pewno bez KS exclusive, które są tylko dla kupujących w przedsprzedaży w sklepie Czacha Games.
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
probbi
Posty: 956
Rejestracja: 28 gru 2016, 15:13
Lokalizacja: Nadarzyn
Has thanked: 48 times
Been thanked: 102 times

Re: Rallyman GT (Jean-Christophe Bouvier)

Post autor: probbi »

Pieter1989 pisze: 02 lip 2020, 22:06 Chyba nie do końca to wszystko tutaj rozumiem...
czy z tego wszystkiego co piszecie mogę zakładać, że na jakimś innym sklepie to, co teraz proponuje Czacha i tak kupię? a jeśli tak to co? podstawę czy dodatki też?
Kurcze no sam nie wiem co robić...na bga gra się sympatycznie,około 10 partii zagrałem, od gt4 do gt6, przy okazji tory z f1...no ale 400zł...
bądź tu człowieku mądry:)
Podstawko oraz dodatki będą w normalnej sprzedaży. Natomiast te dodatki, które teraz się odblokują, bądź nie nie będą dostępne
Awatar użytkownika
playerator
Posty: 2873
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:11
Has thanked: 904 times
Been thanked: 310 times

Re: Rallyman GT (Jean-Christophe Bouvier)

Post autor: playerator »

polwac pisze: 02 lip 2020, 22:25 (...) na pewno bez KS exclusive, które są tylko dla kupujących w przedsprzedaży w sklepie Czacha Games.
probbi pisze: 02 lip 2020, 22:58 (...) dodatki, które teraz się odblokują, bądź nie nie będą dostępne
Panowie, można zapytać skąd to wiecie?

Do poczytania: viewtopic.php?p=1031136#p1031136
tak że = w takim razie, więc
także = też, również
Piszmy po polsku :)
MgK1989
Posty: 322
Rejestracja: 10 cze 2014, 10:34
Has thanked: 54 times
Been thanked: 126 times

Re: Rallyman GT (Jean-Christophe Bouvier)

Post autor: MgK1989 »

Problem może być taki, że mocno wpływająca na rozgrywkę część exclusive nie zostanie odblokowana a gra w retailu będzie dużo tańsza ale...wsparłem więc przynajmniej kupiłem sobie możliwość ewentualnego narzekania w przyszłości😁 może w razie braku ufundowania się najciekawszych opcji będzie można coś wynegocjować:p no co....można pomarzyć xD
probbi
Posty: 956
Rejestracja: 28 gru 2016, 15:13
Lokalizacja: Nadarzyn
Has thanked: 48 times
Been thanked: 102 times

Re: Rallyman GT (Jean-Christophe Bouvier)

Post autor: probbi »

playerator pisze: 02 lip 2020, 23:52 Panowie, można zapytać skąd to wiecie?
my w zasadzie nic nie wiemy, tylko przekazujemy takie informacje, jakie podał wydawca na swojej stronie. Czy będzie tak jak kiedyś, czy też faktycznie można polegać na ich słowie, zobaczymy.
Aby nie było offtopu, jak działają te dodatkowe kafle z rozwidleniem?
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 11177
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3391 times
Been thanked: 3311 times

Re: Rallyman GT (Jean-Christophe Bouvier)

Post autor: japanczyk »

probbi pisze: 03 lip 2020, 08:13 Aby nie było offtopu, jak działają te dodatkowe kafle z rozwidleniem?
Na KSie pokazywali że można zrobić alternatywny fragment trasy, który daje utrudnienia, ale też może się przełożyć na lepsze wyjście na dalszą część toru
Dosyć ciekawe rozwiązanie
Awatar użytkownika
KurikDeVolay
Posty: 1002
Rejestracja: 25 paź 2018, 11:45
Lokalizacja: Milicz/Krotoszyn
Has thanked: 1009 times
Been thanked: 451 times

Re: Rallyman GT (Jean-Christophe Bouvier)

Post autor: KurikDeVolay »

Gra wygląda świetnie, ale.. Trochę choruje. Wydaje się lekkim tytułem z jajem, takim który najlepiej bawi w grupie znajomych przy piwku. Więc cena all-ina całkowicie moim zdaniem zabija sens zakupu. Druga kwestia to kickstarteroza. Podstawka to gra okrojona o najciekawsze zabawki, cała śmietanka to płatne dodatki, albo exclusivy. Trochę szkoda, bo żadnej "ścigałki" w kolekcji jeszcze nie mam, a Wielka Pętla mnie... odrzuca.
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2577
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1171 times
Been thanked: 461 times

Re: Rallyman GT (Jean-Christophe Bouvier)

Post autor: polwac »

Przecież w przedsprzedaży (o ile się wszystko odblokuję) to masz wersję jak z KS.
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
Awatar użytkownika
Jareks1985
Posty: 1089
Rejestracja: 05 cze 2018, 09:01
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 91 times
Been thanked: 132 times

Re: Rallyman GT (Jean-Christophe Bouvier)

Post autor: Jareks1985 »

KurikDeVolay pisze: 03 lip 2020, 08:39 Gra wygląda świetnie, ale.. Trochę choruje. Wydaje się lekkim tytułem z jajem, takim który najlepiej bawi w grupie znajomych przy piwku. Więc cena all-ina całkowicie moim zdaniem zabija sens zakupu. Druga kwestia to kickstarteroza. Podstawka to gra okrojona o najciekawsze zabawki, cała śmietanka to płatne dodatki, albo exclusivy. Trochę szkoda, bo żadnej "ścigałki" w kolekcji jeszcze nie mam, a Wielka Pętla mnie... odrzuca.
No mocno się mylisz, gra nie jest lekką kolanką, pograj na bga, wyjadacze planują każdą kość, trzeba wiedzieć na jakie ryzyko jesteś wstanie ponieść i jak przeszkodzić innym. Dodatkowo na BGA nie ma wszystkich wariantów, nie ma uderzania autem, jeśli szarżujesz to ryzykujesz jak diabli, ale zdobywasz żetony skupienia które potem możesz wykorzystać aby zdobyć większą przewagę. Mam kilkanaście rozgrywek na BGA, widze plusy gry ale też jeden potężny minus, gra mimo to jest dość losowa, która momentami jest frustrująca.
Awatar użytkownika
KurikDeVolay
Posty: 1002
Rejestracja: 25 paź 2018, 11:45
Lokalizacja: Milicz/Krotoszyn
Has thanked: 1009 times
Been thanked: 451 times

Re: Rallyman GT (Jean-Christophe Bouvier)

Post autor: KurikDeVolay »

I właśnie ta losowość w połączeniu z tematem i elementem "wyścig" definiuje dla mnie grę do piwka.
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2577
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1171 times
Been thanked: 461 times

Re: Rallyman GT (Jean-Christophe Bouvier)

Post autor: polwac »

Jareks1985 pisze: 03 lip 2020, 11:06 Mam kilkanaście rozgrywek na BGA, widze plusy gry ale też jeden potężny minus, gra mimo to jest dość losowa, która momentami jest frustrująca.
No ostatnio chyba za lekko podeszliśmy do tych rzutów i ta losowość była przez nas sprowokowana :D
Jak dla mnie to nie ma aż tak wiele losowości, albo inaczej, można sobie z nią radzić używając żetonów skupienia lub rzucając każda kością po kolei.
Bardzo podoba mi się w tej grze mechanika push your luck i bardzo mi pasuje do wyścigów, gdzie czasami trzeba, zaryzykować i jechać na granicy, żeby wygrać :)
Dla mnie to daje tutaj duży klimat.
Dodatkowo tak jak mówiłeś gdyby losowość o wszystkim decydowała to doświadczony gracz miałby takie same szanse jak żółtodziób, a w tej grze tak nie jest. Jeśli wiesz co robisz to masz mniejsza bądź większą przewagę(to już zależy od graczy przy stole jak dużą).
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
Awatar użytkownika
Bruno
Posty: 2029
Rejestracja: 27 lip 2017, 19:13
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1508 times
Been thanked: 1155 times

Re: Rallyman GT (Jean-Christophe Bouvier)

Post autor: Bruno »

O, a umiecie coś powiedzieć o wpływie pozycji startowej na przebieg wyścigu? Czy przy większej liczbie graczy, ci, którzy startowali z dalszych pozycji, wygrywali? Wiem, że teoretycznie mogą (szczególnie jeśli liderzy wykręcą bączka), ale ja chcę zapytać o Wasze doświadczenia.
Jesteś szczęśliwym posiadaczem np. Gloomhaven? Masz więc egzemplarz tej gry, a nie jej kopię. To znacząca różnica ;-)
Druga edycja GWT: pacholęta wznoszą domy w krainie My little pony.
Kupię kryształy many ze starej edycji Mage Knighta!
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2577
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1171 times
Been thanked: 461 times

Re: Rallyman GT (Jean-Christophe Bouvier)

Post autor: polwac »

My tu gadu gadu a Rallyman DIRT już się ufundował:
Obrazek

W trakcie kampani można również kupić Rallyman GT z dodatkami oraz jest informacja, że wersja PL jest dostępna w sklepie Czacha Games.
Patrząc na ceny to faktycznie Czacha ma lepszą ofertę :)

Widzę, że wersja EN miała jakieś błędy, bo można sobie dokupić errate za 2 euro. To jest plus późniejszych lokalizacji, że na oryginalnym druku błędy raczej już są wtedy wyłapane.

Wiem, że Rallyman DIRT ma mieć jakiś sposób łączenia z GT i że wersja polska również będzie wydawana przez Czache, tym razem równo z angielską wersją.
Bruno pisze: 03 lip 2020, 14:25 O, a umiecie coś powiedzieć o wpływie pozycji startowej na przebieg wyścigu? Czy przy większej liczbie graczy, ci, którzy startowali z dalszych pozycji, wygrywali? Wiem, że teoretycznie mogą (szczególnie jeśli liderzy wykręcą bączka), ale ja chcę zapytać o Wasze doświadczenia.
Przy krótkich wyścigach może to mieć znaczenie. Przy długich wyścigach raczej różnice się niwelują.
Do tego, żeby było całkowicie sprawiedliwie nie losowałbym miejsc startowych tylko przeprowadzał kwalifikacje i na tej podstawie ustalał kolejność :)
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
Awatar użytkownika
Bruno
Posty: 2029
Rejestracja: 27 lip 2017, 19:13
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1508 times
Been thanked: 1155 times

Re: Rallyman GT (Jean-Christophe Bouvier)

Post autor: Bruno »

polwac pisze: 03 lip 2020, 14:43 Przy krótkich wyścigach może to mieć znaczenie. Przy długich wyścigach raczej różnice się niw haveelują.
Do tego, żeby było całkowicie sprawiedliwie nie losowałbym miejsc startowych tylko przeprowadzał kwalifikacje i na tej podstawie ustalał kolejność :)
Jasne, dłuższe trasy dają okazję do wyrównania szans, ale organizowanie kwalifikacji w moim przypadku odpada. Chcę usiąść, zagrać i - najlepiej - cieszyć się z rozgrywki :D Zakładam, że szanse na zwycięstwo faktycznie są w miarę wyrównane, bo w przeciwnym razie na BGG pojawiłyby się liczne narzekania, ale szukam jeszcze potwierdzenia na podstawie doświadczeń innych graczy!
Jesteś szczęśliwym posiadaczem np. Gloomhaven? Masz więc egzemplarz tej gry, a nie jej kopię. To znacząca różnica ;-)
Druga edycja GWT: pacholęta wznoszą domy w krainie My little pony.
Kupię kryształy many ze starej edycji Mage Knighta!
Awatar użytkownika
Bruno
Posty: 2029
Rejestracja: 27 lip 2017, 19:13
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1508 times
Been thanked: 1155 times

Re: Rallyman GT (Jean-Christophe Bouvier)

Post autor: Bruno »

polwac pisze: 10 lip 2020, 12:59 Jest już dostępna instrukcja do poczytania:
https://drive.google.com/file/d/1wNkM4x ... sp=sharing

Na s. 13 polskiej instrukcji jest chyba błąd na ilustracji w lewym górnym rogu: zgodnie z zapisem w sąsiedniej ramce strzałka z czerwonym krzyżykiem powinna chyba sięgać zewnętrznego pola zakrętu, a nie wewnętrznego.

Jeśli ktoś może to potwierdzić, to może warto zwrócić na to uwagę Czachy przez fejsa? (którego nie mam).
Jesteś szczęśliwym posiadaczem np. Gloomhaven? Masz więc egzemplarz tej gry, a nie jej kopię. To znacząca różnica ;-)
Druga edycja GWT: pacholęta wznoszą domy w krainie My little pony.
Kupię kryształy many ze starej edycji Mage Knighta!
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2577
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1171 times
Been thanked: 461 times

Re: Rallyman GT (Jean-Christophe Bouvier)

Post autor: polwac »

W angielskiej jest tak samo. Chodzi o to, że na takim zakręcie nie możesz pominąć po przekątnej przerywanej lini zmuszającej wjechanie w ten zakręt na pierwszym biegu jeśli jedziesz po wewnętnej stronie toru.
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
Awatar użytkownika
Bruno
Posty: 2029
Rejestracja: 27 lip 2017, 19:13
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1508 times
Been thanked: 1155 times

Re: Rallyman GT (Jean-Christophe Bouvier)

Post autor: Bruno »

Rozumiem, ale komentarz do tego obrazka mówi wprost, że zabroniona jest w takim przypadku zmiana pasa ze skrajnie wewnętrznego na skrajnie zewnętrzny. Zgodnie z tekstem strzałka powinna być więc dłuższa i kończyć się (czerwonym krzyżykiem) na skrajnie zewnętrznym torze zakrętu.
Jesteś szczęśliwym posiadaczem np. Gloomhaven? Masz więc egzemplarz tej gry, a nie jej kopię. To znacząca różnica ;-)
Druga edycja GWT: pacholęta wznoszą domy w krainie My little pony.
Kupię kryształy many ze starej edycji Mage Knighta!
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2577
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1171 times
Been thanked: 461 times

Re: Rallyman GT (Jean-Christophe Bouvier)

Post autor: polwac »

Też mnie to zdziwiło na początku, ale zrozumiałem o co chodzi i w sumie przestało mi to przeszkadzać.
Może tak postawili krzyżyk i strzałkę bo następne pole jest na szerokość dwóch pasów i żeby ktoś nie myślał, że z wewnętrznego pasa da się sprytnie ominąć przerywaną linię nawet nie wskakując na zewnętrzny pas o którym jest mowa w tekście(choć wiadomo, że takie ominięcie na tym zakręcie oczywiście było by nielogiczne :) ).
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
Awatar użytkownika
seki
Moderator
Posty: 3365
Rejestracja: 04 gru 2016, 12:51
Lokalizacja: Czapury/Poznań
Has thanked: 1122 times
Been thanked: 1289 times

Re: Rallyman GT (Jean-Christophe Bouvier)

Post autor: seki »

Zagrałem na bga nie znając zasad. Cóż... zająłem 4 miejsce z 5 dwukrotnie wypadając z toru. Nie wiem dlaczego ale domyślam się, że na szykanach trzeba mieć niższy bieg. W każdym razie spodobało mi się. Gdzieś wcześniej zadałem pytanie (bez odpowiedzi) czy gra jest ciekawsza od Formuła D, którą posiadam. Więc... Wydaję się ciekawsza z uwagi na większe możliwości blokady i podejmowania ryzyka. Ale znów jak w Formule także i tu wydaję mi się, że gra w 2-3 osoby (tak zwykle gram) będzie zbyt luźna. Nie widzę jednak przeszkód by podobnie jak w Formule grać dwoma autami. Wygląda na to, że dorzucę się do zbiórki u Czachy.
ODPOWIEDZ