Na jakie gry czekamy lub chcemy kupić w 2021r ?

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
kuchar
Posty: 104
Rejestracja: 05 lip 2019, 18:45
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 29 times
Been thanked: 47 times

Re: Na jakie gry czekamy lub chcemy kupić w 2021r ?

Post autor: kuchar »

mistrz_yon pisze: 18 mar 2021, 21:42
pieprzowa pisze: 03 sty 2021, 21:27 Przede wszystkim to co już opłaciłam i czekam, czyli:
The Gallerist Complete Edition
A wiadomo kiedy to ma być w sprzedaży szerokiej?
Dodruk miał się pojawić w pierwszym kwartale tego roku. Wszystkie inne pozycje od Pana Lacerdy już się pojawiły w sklepach, Gallerist zaliczył niestety opóźnienie.
Nie znalazłem jednak informacji odnośnie konkretnej daty. Pozostaje czekać.
Awatar użytkownika
Shodan
Posty: 1231
Rejestracja: 24 cze 2017, 20:15
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 476 times
Been thanked: 445 times

Re: Na jakie gry czekamy lub chcemy kupić w 2021r ?

Post autor: Shodan »

kuchar pisze: 18 mar 2021, 22:34
Dodruk miał się pojawić w pierwszym kwartale tego roku. Wszystkie inne pozycje od Pana Lacerdy już się pojawiły w sklepach, Gallerist zaliczył niestety opóźnienie.
Szkoda, że nikt nie wydał tego po polsku.
Awatar użytkownika
anitroche
Posty: 772
Rejestracja: 23 kwie 2020, 10:09
Has thanked: 671 times
Been thanked: 782 times
Kontakt:

Re: Na jakie gry czekamy lub chcemy kupić w 2021r ?

Post autor: anitroche »

Shodan pisze: 19 mar 2021, 10:42 Szkoda, że nikt nie wydał tego po polsku.
Sama gra jest niezależna językowo, a przetłumaczoną instrukcję, która posiada wszystkie grafiki instrukcji oryginalnej, więc można ładnie sobie w kolorze wydrukować, można znaleźć na BGG: https://boardgamegeek.com/filepage/1238 ... lish-rules

Z przykładu On Mars czy Rococo widać, że nawet jak wydawane po polsku (czyli z dorzuconą instrukcją tylko ;)) gry Eagle Gryphon Games w wersji PL wcale nie są specjalnie tańsze od ich angielskich wydań dostępnych w naszych sklepach.
"Cześć, mam na imię Ania i dzisiaj pokażę wam jak wygląda rozgrywka w wariancie solo w..."

Zapraszam na mój kanał z pełnymi rozgrywkami solo: Gram Solo na YouTube
Awatar użytkownika
mistrz_yon
Posty: 705
Rejestracja: 26 kwie 2005, 11:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 158 times
Been thanked: 252 times
Kontakt:

Re: Na jakie gry czekamy lub chcemy kupić w 2021r ?

Post autor: mistrz_yon »

A ten nowy Gallerist to sie będzie różnić bardziej od starego? Warto wchodzić w obecnego, jeśli się trafi w sensownej cenie?
pieprzowa
Posty: 158
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:24
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 17 times
Been thanked: 15 times

Re: Na jakie gry czekamy lub chcemy kupić w 2021r ?

Post autor: pieprzowa »

mistrz_yon pisze: 18 mar 2021, 21:42
pieprzowa pisze: 03 sty 2021, 21:27 Przede wszystkim to co już opłaciłam i czekam, czyli:
The Gallerist Complete Edition
A wiadomo kiedy to ma być w sprzedaży szerokiej?
Na planszostrefie swieci ciagle jest komunikat, ze wysylka w Q1 2021, wiec nie wiem kiedy dokladnie
Mam i gram: mini-kolekcja
Awatar użytkownika
Shodan
Posty: 1231
Rejestracja: 24 cze 2017, 20:15
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 476 times
Been thanked: 445 times

Re: Na jakie gry czekamy lub chcemy kupić w 2021r ?

Post autor: Shodan »

pieprzowa pisze: 19 mar 2021, 11:49
Przede wszystkim to co już opłaciłam i czekam, czyli:
The Gallerist Complete Edition

Na planszostrefie swieci ciagle jest komunikat, ze wysylka w Q1 2021, wiec nie wiem kiedy dokladnie
O kurde, jeszcze nie dojrzałem, żeby kupić grę euro za 500 pln. :? To znaczy jeszcze nie tym razem, bo parę innych tytułów mam na ten rok w planach i budżet się nie zepnie. ;-)
staniach21
Posty: 547
Rejestracja: 06 mar 2020, 08:43
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 209 times
Been thanked: 166 times

Re: Na jakie gry czekamy lub chcemy kupić w 2021r ?

Post autor: staniach21 »

mistrz_yon pisze: 19 mar 2021, 11:46 A ten nowy Gallerist to sie będzie różnić bardziej od starego? Warto wchodzić w obecnego, jeśli się trafi w sensownej cenie?
Różnice są takie :
- dodatek scoring expansion
- ex1 : pionek + przezroczyste kostki
- ex2: 10-14 kafli obrazów
Więc te exclusive kompletnie nie są potrzebne i jak znajdziesz the gallerist + scoring expansion to się bardziej opłaca(oddzielnie scoring expansion 30-40zl) on zmienia zdobywanie punktów w połowie gry, więc jest okej, ale reszta to niepotrzebny bajer
Awatar użytkownika
anitroche
Posty: 772
Rejestracja: 23 kwie 2020, 10:09
Has thanked: 671 times
Been thanked: 782 times
Kontakt:

Re: Na jakie gry czekamy lub chcemy kupić w 2021r ?

Post autor: anitroche »

to widzę, że miałam farta, bo w październiku 2020 wykupiłam chyba ostatnią sztukę Gallerista + scoring expansion w Mepel.pl i dałam "tylko" 400 zł, choć wtedy wydawało mi się to bardzo dużo :D.
"Cześć, mam na imię Ania i dzisiaj pokażę wam jak wygląda rozgrywka w wariancie solo w..."

Zapraszam na mój kanał z pełnymi rozgrywkami solo: Gram Solo na YouTube
dave8
Posty: 746
Rejestracja: 01 sty 2017, 16:51
Has thanked: 71 times
Been thanked: 93 times

Re: Na jakie gry czekamy lub chcemy kupić w 2021r ?

Post autor: dave8 »

staniach21 pisze: 19 mar 2021, 12:59
mistrz_yon pisze: 19 mar 2021, 11:46 A ten nowy Gallerist to sie będzie różnić bardziej od starego? Warto wchodzić w obecnego, jeśli się trafi w sensownej cenie?
Różnice są takie :
- dodatek scoring expansion
- ex1 : pionek + przezroczyste kostki
- ex2: 10-14 kafli obrazów
Więc te exclusive kompletnie nie są potrzebne i jak znajdziesz the gallerist + scoring expansion to się bardziej opłaca(oddzielnie scoring expansion 30-40zl) on zmienia zdobywanie punktów w połowie gry, więc jest okej, ale reszta to niepotrzebny bajer
No nie do końca. Ex1 to rzeczywiście tylko bajer ale EX2 ma już obrazy inne niż są w podstawce.
Awatar użytkownika
mistrz_yon
Posty: 705
Rejestracja: 26 kwie 2005, 11:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 158 times
Been thanked: 252 times
Kontakt:

Re: Na jakie gry czekamy lub chcemy kupić w 2021r ?

Post autor: mistrz_yon »

Shodan pisze: 19 mar 2021, 12:51
pieprzowa pisze: 19 mar 2021, 11:49
Przede wszystkim to co już opłaciłam i czekam, czyli:
The Gallerist Complete Edition

Na planszostrefie swieci ciagle jest komunikat, ze wysylka w Q1 2021, wiec nie wiem kiedy dokladnie
O kurde, jeszcze nie dojrzałem, żeby kupić grę euro za 500 pln. :? To znaczy jeszcze nie tym razem, bo parę innych tytułów mam na ten rok w planach i budżet się nie zepnie. ;-)
Ja też nie. Ale ogarniam składkowy prezent z roboty. Tak czy owak dzisiaj kupiłem Gallerista w wersji deluxe KS. Szkoda, że nie dla siebie, ale często grywam z delikwentem, który zostanie obdarowany, więc do przodu - pierwszy Lacerda mojej sieci graniowej :lol: 8)
Awatar użytkownika
kuchar
Posty: 104
Rejestracja: 05 lip 2019, 18:45
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 29 times
Been thanked: 47 times

Re: Na jakie gry czekamy lub chcemy kupić w 2021r ?

Post autor: kuchar »

Na 3trollach, The Gallerist Deluxe KS jest niby na magazynie (519 pln). Nie wiem czy to nowa partia czy jakieś resztki.
Przy ostatnim dodruku, Lisboa pierwsza pojawiła się właśnie u nich. Jeżeli to dodruk, to jest szansa, że niebawem pojawi się na planszostrefie.
Awatar użytkownika
mistrz_yon
Posty: 705
Rejestracja: 26 kwie 2005, 11:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 158 times
Been thanked: 252 times
Kontakt:

Re: Na jakie gry czekamy lub chcemy kupić w 2021r ?

Post autor: mistrz_yon »

Właśnie tam kupiłem. Dam znać co będzie w środku.
Gildiril Blackcairn
Posty: 209
Rejestracja: 03 gru 2020, 20:04
Has thanked: 75 times
Been thanked: 15 times

Re: Na jakie gry czekamy lub chcemy kupić w 2021r ?

Post autor: Gildiril Blackcairn »

Nabyłem:
Everdell (i już czekamy na polski allin)
Ruiny Thandaru (jeszcze nie ruszone)

Pewniaki:
Zakazane gwiazdy (chyba że się tak przeciągnie, że kupię Eclipse)
Clash of Cultures
Oh Brother

KS które rozważam (wariant figurkowy):
ISS Vanguard
Witcher
Robinson Crusoe
Awatar użytkownika
SoloGram
Posty: 89
Rejestracja: 28 kwie 2021, 11:27
Has thanked: 46 times
Been thanked: 82 times
Kontakt:

Re: Na jakie gry czekamy lub chcemy kupić w 2021r ?

Post autor: SoloGram »

Przebieram coraz szybciej nogami za:
- Teotihuacan - okres ekspansji
- Tekhenu
- Tawantinsuyu
- Reavers of Midgard
- Red Cathedral
- Food Chain Magnate
- napisałbym jeszcze Praga Caput Regni, ale mam już angielską - gra świetna, polecam przy okazji ;)
Zapraszam na rozgrywki w gry planszowe solo:
SoloGram na YouTube
SoloGram na Facebook
SoloGram
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5268
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1080 times
Been thanked: 1694 times
Kontakt:

Re: Na jakie gry czekamy lub chcemy kupić w 2021r ?

Post autor: BOLLO »

SoloGram pisze: 28 kwie 2021, 12:09 Przebieram coraz szybciej nogami za:
- Teotihuacan - okres ekspansji
- Tekhenu
- Tawantinsuyu
- Reavers of Midgard
- Red Cathedral
- Food Chain Magnate
- napisałbym jeszcze Praga Caput Regni, ale mam już angielską - gra świetna, polecam przy okazji ;)
Widzę jakiś fanboy Portalu. 8)

Ja już to w sumie na nic nie czekam, bo i tak w to nie zagram. Płynę z nurtem niczym zdechła ryba i jak się na czymś zatrzymam i mnie zainteresuje to kupie i popłynę dalej. Na tę chwilę oczekuje na Fulgrimowe Zakazane Gwiazdy (może się doczekam) i małego Gloomhavena zanim rozpakuje dużego bo może to jednak gra nie dla mnie.

Kibicuje też Wookiemu żeby Wiedźmin się udał...jak bedzie fajny to wesprę i to.
Awatar użytkownika
Brylantino
Posty: 1381
Rejestracja: 19 lut 2013, 22:30
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 191 times

Re: Na jakie gry czekamy lub chcemy kupić w 2021r ?

Post autor: Brylantino »

Bym powiedział, że dodatek do Project Gaia, ale niestety przesunął się na 2022 :(
Awatar użytkownika
13thcaesar
Posty: 607
Rejestracja: 13 kwie 2014, 21:11
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 47 times
Been thanked: 29 times

Re: Na jakie gry czekamy lub chcemy kupić w 2021r ?

Post autor: 13thcaesar »

Zapowiedziane na ten rok premiery:
- Praga Caput Regni.
- Clash of Cultures: Monumental Edition.
- Najeźdźcy Z Scytii.

Gry, które mam cichą nadzieję, że ukażą się w ogóle w wersji PL:

- Trickerion: Legends of Illusions - strasznie się nakręciłem na to euro i fajnie by było gdyby któryś z naszych wydawców "wywalczył" możliwość wydania tej gry w wersji PL, a jeszcze lepiej gdyby udało mu się "podłączyć" do planowanego w tym roku dodruku wersji angielskiej. Ale to tylko moje pobożne życzenia.
- Dodatke do Paladynów Zachodniego Królestwa: City of Crowns - raczej Portal powinien to wydać, może uda się jeszcze w tym roku?
- Dodatek do Architektów Zachodniego Królestwa: Works of Wonder - j.w.

Gry, które już się ukazały:

- Barrage - Portal zapowiedział dodruk, na który czekam z niecierpliwością.
- Dodatki do Everdell: Perłowy Potok i Święto Lata - niedawno zakupiłem Zimowy Szczyt i pozostały mi jeszcze te dwa dodatki do skompletowania, jednak zakup ich zawsze spycha na dalszy plan jakaś inna "nowa" gra.
- Brass: Birmingham - ta sama sytuacja co z dodatkami do Everdell.
Awatar użytkownika
sliff
Posty: 929
Rejestracja: 29 maja 2020, 15:27
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 326 times
Been thanked: 381 times

Re: Na jakie gry czekamy lub chcemy kupić w 2021r ?

Post autor: sliff »

W oczekiwaniu na nowości i dodruki z galakty. Bardzo pozytywnie mnie kaczuchy zaskoczyły z lżejszymi tytułami. Więc na pewno wleci: mikromakro, tu i tam, agropolis i może calico z dodruku.

Na watchliśćie obecnie w sumie tylko chyba wiedźmin od Wookiego.
rdbeni0
Posty: 402
Rejestracja: 19 sty 2020, 00:06
Has thanked: 65 times
Been thanked: 72 times

Re: Na jakie gry czekamy lub chcemy kupić w 2021r ?

Post autor: rdbeni0 »

Kupiłem ostatnio Osadników Narodziny Imperium na rynku wtórnym za 80 zł i uważam, że przy obecnych cenach planszówek, sporej inflacji to dobra gra i warto ją kupić (jak ktoś jeszcze nie ma, nie zna, zastanawia się).

Gra trzyma - ogólnie rzecz biorąc - dobry poziom. Jak komuś się bardzo spodoba, to może zainwestować w dodatki, których jest cała masa. Według mnie nie jest jakoś bardzo trudna, ale nie jest prostacka; coś na zasadzie "easy to learn. hard to master". Całkiem szybki setup. Gra sprawia frajdę w uniwersalnym gronie 2-4 graczy. Porządna, szybka, uniwersalna gra, z odpowiednią głębią, która utrzymuje dobry poziom na tle innych - tych znanych, drogich, rankingowych - planszówek. Nie jest może jakaś wybitna, ale jest bardzo fajna i ja się dobrze bawię.

A więc jaką grę warto kupić w 2021 roku, przy aktualnej inflacji, cenach szybujących w kosmos, komuś na prezent?
Odp. warto kupić ONI (z rynku wtórnego na OLX, nówkę, allegrolokalnie... co kto lubi). :)
Awatar użytkownika
Backero
Posty: 390
Rejestracja: 31 maja 2015, 21:34
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 144 times
Been thanked: 82 times

Re: Na jakie gry czekamy lub chcemy kupić w 2021r ?

Post autor: Backero »

Już kupione w 2021:
- Tytani.
- Dodatek do Mare Nostrum - Atlas.
- Dodatek do Gry o Tron - Matka Smoków (ale na spółkę z moją planszówkową ekipą).

W tym roku kupię jeszcze (czekam aż będą dostępne):
- Dodatek do Tytanów - 5 gracz
- Dodatek do Cywilizacji: Nowy Początek - Terra Incognita.

Zastanawiam się:
- Everdell (i jak już to z dodatkami, gra na max 4 graczy to za mało na moją ekipę).
- Dodatek do Tytanów - Stepy Krwi.

Jak tam sobie rozpisałem to trochę to wszystko będzie kosztować, ale za to zamierzam też sporo niegranych już tytułów sprzedać, to aż tak to nie zaboli. Ponadto widzę, że w porównaniu z niektórymi to wcale nie tak źle :D
Awatar użytkownika
PytonZCatanu
Posty: 4541
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:53
Has thanked: 1691 times
Been thanked: 2128 times

Re: Na jakie gry czekamy lub chcemy kupić w 2021r ?

Post autor: PytonZCatanu »

FCM, Praga, Clash of Culture, Eleven, Domiant Species, Clank Legacy - żadna z ciekawych premier jeszcze nie miała miejsca w tym roku :evil: A to już połowa!
Awatar użytkownika
seki
Moderator
Posty: 3358
Rejestracja: 04 gru 2016, 12:51
Lokalizacja: Czapury/Poznań
Has thanked: 1118 times
Been thanked: 1282 times

Re: Na jakie gry czekamy lub chcemy kupić w 2021r ?

Post autor: seki »

Szczerze mówiąc ja też nie dostałem jeszcze prawie nic z zakupionych premier tegorocznych. Wyjątkiem jest chyba tylko Rallyman GT, którym jestem dość zawiedziony ale to kwestia braku ekipy do gier wyścigowych. Pewnie pójdzie na handel. Sporo pokupowałem ale to wszystko "stare" tytuły:
Calico, Endeavor wiek żagli, Reef, Gloom of Kilforth, Monolith Arena, Jednym słowem, 6 bierze, Tzolkin, Spirit island, dodatki Too many bones, Urbanista. Z wszystkich tytułów jestem zadowolony.

Premiery, które zamówiłem w przedsprzedaży a których spodziewam się otrzymać w tym roku i na które cierpliwie czekam to:
Carnagie KS - spodziewam się ciekawej gry ekonomicznej. Wersja KS dużo bogatsza od retailowej więc to mnie przekonało do zakupu.

Creature Comforts KS - ładna gra familijna a takie ostatnio najłatwiej wchodzą mi na stół.

Nemesis Lockdown KS - bo Nemesisa nie znam w ogóle a klimat obcego bardzo lubię. Trzeba nadrobić znajomość tytułu a na biedniejsza wersję retail nie warto czekać.

Diune imperium - nie znam tego uniwersum choć fantastykę uwielbiam. Na pewno książki nadrobię. Kupiłem ponieważ zbiera świetne opinie a poza tym bardzo lubię zarówno deckbuilding jak i worker placement a tytuł fajnie miesza obie mechaniki.

Tyrants of the Underdark - podobnie jak wyżej. Fajne połączenie deckbuildingu, tym razem z area control. Było w planie zakupowym od dawna tylko brakowało na rynku. Zakupione w pierwszym dniu przedsprzedaży. Nawet Tyrani Underdarku mi nie przeszkadzali.

Unmatched Volume One - karcianka bitewna z zarządzaniem postaciami na planszy. Liczę, że również przyjmie się w moim domu tak wyśmienicie jak Monolith arena choć to zupełnie inne gry ale takie bitwy wyzwalające emocje dobrze się sprawdzają w moich rywalizacjach z synem.

Na co jeszcze czekam. Prawdopodobnie na Gloomhaven Szczęki Lwa o ile wróci do przedsprzedaży i cena nie sprawi, że odłożę zakup na bliżej nieokreśloną przyszłość. Mój budżet jest mocno nadszarpnięty zwłaszcza z powodu gry kosztującej Too many dollars.

Koniecznie kupię jeszcze:
Załoga bo to fajna karcianka do pośmiania w dobrej ekipie.

Palec boży bo chciałbym jakąś lepszą pstrykanke niż Flickrm up, które już mi się znudziło.

Myślałem, że kupię jakiegoś suchego eurasa,.może coś od Portalu. (Nie nie. FCM już miałem kiedyś i nie chce więcej.) Ale chyba mocno już mi się ograły gry typowo optymalizacyjne. Mam ich sporo, kilka nawet w folii a jakoś brakuje ochoty aby wyciągnąć na stół. Póki co pas.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5268
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1080 times
Been thanked: 1694 times
Kontakt:

Re: Na jakie gry czekamy lub chcemy kupić w 2021r ?

Post autor: BOLLO »

Od Marca jestem praktycznie wycięty z planszówkowego świata. Brak czasu,problemy prywatne które spadły na mnie niczym lawina z każdej strony i praca nad kolejnym tytułem zabrała mi sporo życia.
Udzielałem się i obserwowałem zaledwie kampanie Wiedzmina. Czy coś na ten rok ciekawego (poza Projekt Gaja o którym wiem) zostało/będzie wydane/dodrukowane/zapowiedziane na co warto zwrócić uwagę i jest to tz must have?
jasiek66
Posty: 118
Rejestracja: 08 maja 2021, 17:34
Has thanked: 25 times
Been thanked: 31 times

Re: Na jakie gry czekamy lub chcemy kupić w 2021r ?

Post autor: jasiek66 »

Chyba mamy tu do czynienia z Dr Jeckyellem i Mrs. Hidem z jednej strony:
BOLLO pisze: 30 cze 2021, 10:48 Od Marca jestem praktycznie wycięty z planszówkowego świata. Brak czasu,problemy prywatne które spadły na mnie niczym lawina z każdej strony i praca nad kolejnym tytułem zabrała mi sporo życia.
Udzielałem się i obserwowałem zaledwie kampanie Wiedzmina. Czy coś na ten rok ciekawego (poza Projekt Gaja o którym wiem) zostało/będzie wydane/dodrukowane/zapowiedziane na co warto zwrócić uwagę i jest to tz must have?
a jeszcze na początku czerwca:
BOLLO pisze: 01 cze 2021, 10:34 Jest czerwiec więc czas podsumować zakupy w Maju.
Jak już wspomniałem sporo gier dla dzieciaków bo chcą grać a na stół lądowały raczej za ciężkie dla nich a więc przytuliłem ostatnio:
-Andor Junior
-Zombie Kidz Ewolucja
-Draftozaur
- Wodny Szlak
-Zagadki Smoka Obiboka
-Story Cube
-Dixit
-Talizman Magia i Miecz
-Lisek Urwisek

Dziś dzień dziecka więc jakieś dam i będzie grane (ale przyjemności trzeba pamiętajcie dozować a więc nie wszystko na raz).

Dla siebie/żony i starszego syna kupiłem:
BlackRoseWars zobaczymy czy damy rade bo łatwiejsze jak Mage Wars Arena.
Wiedźmin bo zawsze chętnie wspieram polskich twórców.
Escape Room- Ucieczka z Alkatraz
Escape Room- Skok w Wenecji
Escape Room- Magiczna sztuczka...bo uwielbiamy planszowe escape roomy i jestesmy w nich całkiem dobrzy. Średni wynik to ok 3h :lol:
Detektyw Sezon1 - bo spodobały nam się małe gierki z serii Scherlock
Kobyła Mage Knight Ultimate bo mam wersje angielską a ja przecież nie spikam
Sword&Sorcery bo była promka. A słyszałem że to rewelacyjna gra w moich klimatach.

Ogólnie sporo jeszcze jakichś gierek na promocjach i wyprzedaży. Dzięki czemu mogłem podzielić się nimi z innymi. Widać owocnie bo ludzie miło przyjęli to hobby i fajnie jak podsyłają fotki ze swoich rozgrywek czy pytają co jeszcze warto kupić następnego. Mission complete

Chociaż w ty miesiącu przesadziłem z wydatkami i liczę na stagnację przez kolejne 2 miesiące.
plus aktywność prawie w każdym temacie
Bollo to nadal ty? Jak ktoś ukradł ci konto daj znać adminowi :)
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5268
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1080 times
Been thanked: 1694 times
Kontakt:

Re: Na jakie gry czekamy lub chcemy kupić w 2021r ?

Post autor: BOLLO »

Spoiler:
He he he dobre....to ty jednak nie znasz mojej "prawdziwej aktywności" i zakupów :mrgreen: . Bardziej mi chodziło o to że od Marca nie szperam po Planszowych Newsach, YT też prócz Trzewikowych liveów w zapomnienie.
ODPOWIEDZ