Awaken Realms

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4549
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1372 times
Been thanked: 875 times
Kontakt:

Re: (KS) Etherfields

Post autor: Hardkor »

japanczyk pisze: 07 maja 2021, 15:08
Hardkor pisze: 07 maja 2021, 15:02 Nie raz na poniedzialkowych filmach Marcin przy pytaniu o projekt A mówił, że "bla bla no teraz skupiamy się na B".
Mhm, skupienie nie znaczy, ze cała firma pełną parą pracuje tylko przy jednej rzeczy - oznacza przesuniecie pewnie pewnych pracownikow, ktorzy nie sa kluczowi do innych projektow jesli istnieje potrzeba ich wsparcia

Przy przedruku Nemesis w ogole nie powinno byc jakiejkolwiek pracy która mialaby odciagnac kogokolwiek od pracy dajmy na to nad Etherfields

Obecnie zreszta AR ma ISS, ktore dowiedzie w sierpniu.... Juz widze to ISS w sierpniu jak świania niebo. Jest maj, a oni nawet Pledge Managera nie otworzyli.
Strzelam na podstawie tego jak póki co to wyglądało. Najwyżej się mylę. ISS to nie ma co nawet wspominać XD
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4137
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 272 times
Been thanked: 942 times

Re: (KS) Etherfields

Post autor: brazylianwisnia »

Jools pisze: 07 maja 2021, 14:58 Chciałbym zobaczyć ich tempo pracy gdyby zapłatę za gry dostali po ich ukończeniu, a nie 2 lata wcześniej...
Obcieli by developing, testy i tyle. AR funkcjonuje jak polska budowlanka - zlecen ile wlezie, byle zawsze bylo co robić a pozniej sie troche opozni ;-)
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Awatar użytkownika
sin
Posty: 673
Rejestracja: 24 mar 2019, 14:59
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 175 times
Been thanked: 300 times
Kontakt:

Re: (KS) Etherfields

Post autor: sin »

Jools pisze: 07 maja 2021, 13:34
Hardkor pisze: 07 maja 2021, 09:37 3. Również zgadzam się o braku info, ale pewnie załadowani są teraz Nemesis.
Nie tylko Nemesis, ale więcej, bo obecnie mają na tapecie z tego co kojarzę:
Great Wall
Nemsesis/Lockdown
Etherfields 2nd wave EN, 1st PL
ISS Vanguard
Tainted Grail 2nd wave
Oj tam, w tle pewnie jeszcze pracują nad drugą taką liczbą projektów do rychłego objawienia na gamefoundzie. ;-)
Great things are possible when one man's wisdom and an hour's effort are combined.
A sound offense has the power of roaring water, it fills every hole in an opponent's defenses.
dawid
Posty: 520
Rejestracja: 26 lut 2014, 14:59
Has thanked: 184 times
Been thanked: 243 times

Re: (KS) Etherfields

Post autor: dawid »

shuji pisze: 07 maja 2021, 14:40 obojętne co mają na głowie, to wybrali by sobie JEDNĄ z tych rzeczy i zrobili porządnie. A teraz WSZYSTKIE mają pozawalane tak, że nie wiem jak ta firma jeszcze funkcjonuje..
Firma taka jak AR nie może skupiać się na jednym projekcie. To firma z ogromnymi kosztami stałymi, dużą liczbą pracowników i ogromną siedzibą. Mają działy od developmentu, testów, produkcji, logistyki i innych takich. Potrzebują kilka projektów na raz żeby każdy miał robotę przez cały czas.

Problemem nie jest duża liczba projektów. Problemem jest to jak te projekty są zaplanowane w czasie, to jakie nierealne deadliny zakładają i jakie terminy komunikują kupującym.
shuji
Posty: 1293
Rejestracja: 23 kwie 2014, 19:47
Has thanked: 37 times
Been thanked: 220 times

Re: (KS) Etherfields

Post autor: shuji »

dawid pisze: 07 maja 2021, 21:25
shuji pisze: 07 maja 2021, 14:40 obojętne co mają na głowie, to wybrali by sobie JEDNĄ z tych rzeczy i zrobili porządnie. A teraz WSZYSTKIE mają pozawalane tak, że nie wiem jak ta firma jeszcze funkcjonuje..
Firma taka jak AR nie może skupiać się na jednym projekcie. To firma z ogromnymi kosztami stałymi, dużą liczbą pracowników i ogromną siedzibą. Mają działy od developmentu, testów, produkcji, logistyki i innych takich. Potrzebują kilka projektów na raz żeby każdy miał robotę przez cały czas.

Problemem nie jest duża liczba projektów. Problemem jest to jak te projekty są zaplanowane w czasie, to jakie nierealne deadliny zakładają i jakie terminy komunikują kupującym.
Nie chodził o to żeby cała firma zajęła się jednym projektem, tylko jako firma mogliby ustalić wyższy priorytet na chociaż jeden flagowy projekt i chociaż jednego nie zawalić na każdej linii...
Awatar użytkownika
addekk
Posty: 642
Rejestracja: 28 gru 2018, 11:54
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 44 times
Been thanked: 103 times

Re: Awaken Realms

Post autor: addekk »

Ale zobaczcie ani widu ani słychu o nowym projekcie Akwakenow, brakuje tylko teraz żeby strzelili sobie w stopę i wypuścili kolejnego KSa, choć z drugiej strony patrząc na ich KSy to zamawiając po angielsku nie wygląda to jeszcze tak tragicznie.
Tainted Grail druga fala dostarczona (?)
Etherfields druga fala w produkcji
The Great Wall bliżej niż dalej
Nemesis locdown rok opóźnienia ale standard, wysłali pierwsza fale ucisza ludzi na chwilę.
ISS - nie otworzyli nawet PM.
Niestety domyślam się żeby działali jako firma muszą mieć stale finansowanie, biorąc pod uwagę że żyją tak naprawdę z paru projektow. Martwi mnie bardziej że zamiast wypuścić coś parę dolców drożej i dotrzymać terminów starają się dać jak najlepszą cenę kosztem jakości.
Nie miał bym problemów dołożyć do każdej kopi all in 30dolarow a do podstawki 10-15 byleby gra przyszła w miarę zgodnie z czasem.
Biorąc pod uwagę ile pieniędzy mam ulokowane na ich kampaniach portfel zadecyduje że następnej nie wespre z czystej logiki. Skoro nie idzie to do przodu a pladge manager otwierają przed dostawą drugiej fali to po co topić pieniądze na 3 lata jak można na parę miesięcy :)
Weźże chodźże grać BGG
Banan2
Posty: 2617
Rejestracja: 12 maja 2009, 09:28
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 118 times
Been thanked: 67 times

Re: Awaken Realms

Post autor: Banan2 »

addekk pisze: 08 maja 2021, 08:38
Spoiler:
W tej chwili robią niektóre rzeczy do Robinsona (kampania na Gamefund).
Pozdrawiam
Moja kolekcja
10% rabatu w planszomanii, 7% w 3Trollach, 5% w Battle Models
Awatar użytkownika
Shodan
Posty: 1236
Rejestracja: 24 cze 2017, 20:15
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 477 times
Been thanked: 447 times

Re: Awaken Realms

Post autor: Shodan »

Problem z AR jest taki, że traktują nabywców wersji językowych jak klientów 2 kategorii, chociaż zapewniają oni szacunkowo 30-40% wpływów.
Czyli wspierając wersję PL tak naprawdę sponsorujemy gry dla graczy anglojęzycznych, które dostają oni z poślizgiem jeszcze mieszczącym się w ks-owej średniej, a wersje językowe to już zlewka na zasadzie "cieszcie się, że w ogóle będą" bo mogliśmy zrobić tylko wersję EN jak CMON.
Awatar użytkownika
jamek
Posty: 133
Rejestracja: 08 sie 2019, 20:42
Has thanked: 43 times
Been thanked: 17 times

Re: Awaken Realms

Post autor: jamek »

Moje odczucia na temat AR.:
1. Mają fajne gry narracyjne i klimatyczne na długie godziny.
2. Kampania KS jest na wysokim poziomie, często nie można się doczekać na kolejny update.
3. Mamy wpływ (albo czujemy że go mamy) na finalny produkt
4. Dostajemy dużo dobra, dobry wskaźnik cena / zawartość
5. Cena KS (licząc rabaty) znacząca lepsza niż w sklepach.
6. Większość gier pojawia się w PL, co nie jest pewniakiem nawet dla polskich wydawców.
7. Gry są kompletne, nie musimy dokupywać dodatków.
8. Masz możliwość czy chcesz podstawową wersję gry czy chcesz dokupić figurki itp.
9. Jakość elementów, figurek. Spójna oprawa graficzna.
10. Dodatkowe apki na telefon - możesz, ale nie musisz.

Ja tam nie mogę się doczekać nowego produktu AAA, choć wsparłem i czekam na wszystko..., a opóźnienie pozwala mi na ogranie w to co już mam.
tomekmani3k
Posty: 601
Rejestracja: 29 lip 2015, 19:26
Has thanked: 59 times
Been thanked: 144 times

Re: Awaken Realms

Post autor: tomekmani3k »

jamek pisze: 08 maja 2021, 19:55 Moje odczucia na temat AR.:
1. Mają fajne gry narracyjne i klimatyczne na długie godziny.
2. Kampania KS jest na wysokim poziomie, często nie można się doczekać na kolejny update.
3. Mamy wpływ (albo czujemy że go mamy) na finalny produkt
4. Dostajemy dużo dobra, dobry wskaźnik cena / zawartość
5. Cena KS (licząc rabaty) znacząca lepsza niż w sklepach.
6. Większość gier pojawia się w PL, co nie jest pewniakiem nawet dla polskich wydawców.
7. Gry są kompletne, nie musimy dokupywać dodatków.
8. Masz możliwość czy chcesz podstawową wersję gry czy chcesz dokupić figurki itp.
9. Jakość elementów, figurek. Spójna oprawa graficzna.
10. Dodatkowe apki na telefon - możesz, ale nie musisz.

Ja tam nie mogę się doczekać nowego produktu AAA, choć wsparłem i czekam na wszystko..., a opóźnienie pozwala mi na ogranie w to co już mam.
11. Jak podają jakiś termin dostawy to spokojnie można do tego dodać rok 😋

Ogólnie do powyższych punktów nie mam uwag i tylko bym dodał ten jeden.
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4137
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 272 times
Been thanked: 942 times

Re: Awaken Realms

Post autor: brazylianwisnia »

Zapowiedz nowego projektu juz niedlugo :-P ma byc to gra bez trybu kampanii wiec powinni troche nadrobić terminy a tlumaczenia znacznie mniej.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Golfang
Posty: 1989
Rejestracja: 10 wrz 2018, 21:47
Lokalizacja: Będzin
Has thanked: 231 times
Been thanked: 314 times

Re: Awaken Realms

Post autor: Golfang »

Jeśli Wam się nie podoba - nikt Was nie zmusza do kupowania gier na KS. Kupcie je jak już zostaną wydane. Jaki to problem? Po co marudzenie? Co więcej przecież możecie je kupić w sklepach - też wersje KS'owe. Po co te narzekania. Typowe polskie biadolenie...
----------------
10% flamberg.com.pl
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4549
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1372 times
Been thanked: 875 times
Kontakt:

Re: Awaken Realms

Post autor: Hardkor »

Golfang pisze: 09 maja 2021, 14:59 Jeśli Wam się nie podoba - nikt Was nie zmusza do kupowania gier na KS. Kupcie je jak już zostaną wydane. Jaki to problem? Po co marudzenie? Co więcej przecież możecie je kupić w sklepach - też wersje KS'owe. Po co te narzekania. Typowe polskie biadolenie...
Bo można to zrobić po prostu bardziej profesjonalnie i lepiej.
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8801
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2709 times
Been thanked: 2396 times

Re: Awaken Realms

Post autor: Curiosity »

Golfang pisze: 09 maja 2021, 14:59 Typowe polskie biadolenie...
Trzeba być cokolwiek zaściankowym, żeby uważać, że narzekanie na opóźnienia jest "typowo polskie". Wejdź czasami w komentarze na KS i poczytaj.
Oczywiście, że nikt nie zmusza. Można kupić w sklepie i sporo osób tak zrobiło. Niektórzy nawet zapłacili za zakup z góry. Czy mają prawo oczekiwać dostawy w terminie?

Tak, tak, wiemy, że można zażądać zwrotu pieniędzy, ale tu trochę o co innego chodzi.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Golfang
Posty: 1989
Rejestracja: 10 wrz 2018, 21:47
Lokalizacja: Będzin
Has thanked: 231 times
Been thanked: 314 times

Re: Awaken Realms

Post autor: Golfang »

Hardkor pisze: 09 maja 2021, 15:06
Golfang pisze: 09 maja 2021, 14:59 Jeśli Wam się nie podoba - nikt Was nie zmusza do kupowania gier na KS. Kupcie je jak już zostaną wydane. Jaki to problem? Po co marudzenie? Co więcej przecież możecie je kupić w sklepach - też wersje KS'owe. Po co te narzekania. Typowe polskie biadolenie...
Bo można to zrobić po prostu bardziej profesjonalnie i lepiej.
I co? Twoje żale myślisz "nawrócą" AR? Przyjdą do Ciebie na kolanach błagać o wybaczenie?
Jest jak jest. Tak działają - teraz niestety przez COVID opóźnienia są 2 x większe niż wcześniej. Ja także czekam na ich gry - tak tysiące ludzi, jednak wiem że moje żale nic nie dadzą. Po się nakręcać? denerwować?. W sumie mogliby się na nas wypiąć i nie wydać gry. Bo KS jednak wiąże się z ryzykiem.
----------------
10% flamberg.com.pl
Awatar użytkownika
Shodan
Posty: 1236
Rejestracja: 24 cze 2017, 20:15
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 477 times
Been thanked: 447 times

Re: Awaken Realms

Post autor: Shodan »

Golfang pisze: 09 maja 2021, 15:34 I co? Twoje żale myślisz "nawrócą" AR? Przyjdą do Ciebie na kolanach błagać o wybaczenie?
Jest jak jest. Tak działają - teraz niestety przez COVID opóźnienia są 2 x większe niż wcześniej. Ja także czekam na ich gry - tak tysiące ludzi, jednak wiem że moje żale nic nie dadzą. Po się nakręcać? denerwować?. W sumie mogliby się na nas wypiąć i nie wydać gry. Bo KS jednak wiąże się z ryzykiem.
Hej, ale to jest wątek "dyskusje o wydawnictwach", więc dyskutujemy.
Używając twojego stylu: nie chcesz nie czytaj. Bo sam sprawiasz wrażenie zdenerwowanego.
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4549
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1372 times
Been thanked: 875 times
Kontakt:

Re: Awaken Realms

Post autor: Hardkor »

Golfang pisze: 09 maja 2021, 15:34
Hardkor pisze: 09 maja 2021, 15:06
Golfang pisze: 09 maja 2021, 14:59 Jeśli Wam się nie podoba - nikt Was nie zmusza do kupowania gier na KS. Kupcie je jak już zostaną wydane. Jaki to problem? Po co marudzenie? Co więcej przecież możecie je kupić w sklepach - też wersje KS'owe. Po co te narzekania. Typowe polskie biadolenie...
Bo można to zrobić po prostu bardziej profesjonalnie i lepiej.
I co? Twoje żale myślisz "nawrócą" AR? Przyjdą do Ciebie na kolanach błagać o wybaczenie?
Jest jak jest. Tak działają - teraz niestety przez COVID opóźnienia są 2 x większe niż wcześniej. Ja także czekam na ich gry - tak tysiące ludzi, jednak wiem że moje żale nic nie dadzą. Po się nakręcać? denerwować?. W sumie mogliby się na nas wypiąć i nie wydać gry. Bo KS jednak wiąże się z ryzykiem.
Absolutnie nie, dlatego nie siedze i nie narzekam. Wręcz częściej śmieje sie, że znowu zawalają terminy. Ja ich i tak będę wspierał, bo zalet jest o wiele wiecej niż wad tego przedsięwzięcia, ale po prostu niedotrzymywanie terminów to u nich standard.
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Golfang
Posty: 1989
Rejestracja: 10 wrz 2018, 21:47
Lokalizacja: Będzin
Has thanked: 231 times
Been thanked: 314 times

Re: Awaken Realms

Post autor: Golfang »

Hardkor pisze: 09 maja 2021, 16:34
Golfang pisze: 09 maja 2021, 15:34
Hardkor pisze: 09 maja 2021, 15:06

Bo można to zrobić po prostu bardziej profesjonalnie i lepiej.
I co? Twoje żale myślisz "nawrócą" AR? Przyjdą do Ciebie na kolanach błagać o wybaczenie?
Jest jak jest. Tak działają - teraz niestety przez COVID opóźnienia są 2 x większe niż wcześniej. Ja także czekam na ich gry - tak tysiące ludzi, jednak wiem że moje żale nic nie dadzą. Po się nakręcać? denerwować?. W sumie mogliby się na nas wypiąć i nie wydać gry. Bo KS jednak wiąże się z ryzykiem.
Absolutnie nie, dlatego nie siedze i nie narzekam. Wręcz częściej śmieje sie, że znowu zawalają terminy. Ja ich i tak będę wspierał, bo zalet jest o wiele wiecej niż wad tego przedsięwzięcia, ale po prostu niedotrzymywanie terminów to u nich standard.
Zgadzam się - wolę poczekać - bo wiem że dostanę świetny produkt - via Nemesis czy Tainted Grail. Dlatego czekam z cierpliwością.
Może Wy już nie macie w co grać? Ja ciągle mam sporo tytułów zafoliowanych i sporo świetnych tytułów, w które gram jak tylko mogę. Dlatego ani Lockdown ani ISS Vanguard na razie nie są mi niezbędne.
----------------
10% flamberg.com.pl
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4549
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1372 times
Been thanked: 875 times
Kontakt:

Re: Awaken Realms

Post autor: Hardkor »

Golfang pisze: 09 maja 2021, 16:40
Hardkor pisze: 09 maja 2021, 16:34
Golfang pisze: 09 maja 2021, 15:34
I co? Twoje żale myślisz "nawrócą" AR? Przyjdą do Ciebie na kolanach błagać o wybaczenie?
Jest jak jest. Tak działają - teraz niestety przez COVID opóźnienia są 2 x większe niż wcześniej. Ja także czekam na ich gry - tak tysiące ludzi, jednak wiem że moje żale nic nie dadzą. Po się nakręcać? denerwować?. W sumie mogliby się na nas wypiąć i nie wydać gry. Bo KS jednak wiąże się z ryzykiem.
Absolutnie nie, dlatego nie siedze i nie narzekam. Wręcz częściej śmieje sie, że znowu zawalają terminy. Ja ich i tak będę wspierał, bo zalet jest o wiele wiecej niż wad tego przedsięwzięcia, ale po prostu niedotrzymywanie terminów to u nich standard.
Zgadzam się - wolę poczekać - bo wiem że dostanę świetny produkt - via Nemesis czy Tainted Grail. Dlatego czekam z cierpliwością.
Może Wy już nie macie w co grać? Ja ciągle mam sporo tytułów zafoliowanych i sporo świetnych tytułów, w które gram jak tylko mogę. Dlatego ani Lockdown ani ISS Vanguard na razie nie są mi niezbędne.
Ale czemu ty się mnie czepiasz i ciągle mi wkładasz w usta coś co nie powiedziałem? Na tym forum najczęściej ich bronie, ale nie jestem psychofanem, by nie widzieć, że planowanie u nich leży po prostu i MOGLIBY to poprawić (co niby próbowali już). Pewnie i tak ich będę wspierał.
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Golfang
Posty: 1989
Rejestracja: 10 wrz 2018, 21:47
Lokalizacja: Będzin
Has thanked: 231 times
Been thanked: 314 times

Re: Awaken Realms

Post autor: Golfang »

Hardkor pisze: 09 maja 2021, 16:44
Golfang pisze: 09 maja 2021, 16:40
Hardkor pisze: 09 maja 2021, 16:34
Absolutnie nie, dlatego nie siedze i nie narzekam. Wręcz częściej śmieje sie, że znowu zawalają terminy. Ja ich i tak będę wspierał, bo zalet jest o wiele wiecej niż wad tego przedsięwzięcia, ale po prostu niedotrzymywanie terminów to u nich standard.
Zgadzam się - wolę poczekać - bo wiem że dostanę świetny produkt - via Nemesis czy Tainted Grail. Dlatego czekam z cierpliwością.
Może Wy już nie macie w co grać? Ja ciągle mam sporo tytułów zafoliowanych i sporo świetnych tytułów, w które gram jak tylko mogę. Dlatego ani Lockdown ani ISS Vanguard na razie nie są mi niezbędne.
Ale czemu ty się mnie czepiasz i ciągle mi wkładasz w usta coś co nie powiedziałem? Na tym forum najczęściej ich bronie, ale nie jestem psychofanem, by nie widzieć, że planowanie u nich leży po prostu i MOGLIBY to poprawić (co niby próbowali już). Pewnie i tak ich będę wspierał.
Nie czepiam się - tylko potwierdzam Twoją tezę - "bo zalet jest o wiele wiecej niż wad tego przedsięwzięcia" oraz stwierdzam, że właśnie dlatego ja się nie denerwuję przedłużającymi się terminami realizacji KS'a od AR.
----------------
10% flamberg.com.pl
Awatar użytkownika
garg
Posty: 4491
Rejestracja: 16 wrz 2009, 15:26
Lokalizacja: Warszawa/Zielonka
Has thanked: 1450 times
Been thanked: 1104 times

Re: Awaken Realms

Post autor: garg »

Jeśli dostrzegasz zarówno zalety, jak i wady, dlaczego nie podoba Ci się dyskutowanie o wadach, a jedynie o zaletach?

"Mają opóźnienia" --> "po co narzekacie?"
"Robią dobre gry" --> "zgadzam się, wolę poczekać"

Trochę Ci tu brak konsekwencji...
Mam / Sprzedam/wymienię
(Może nie wystawiłem, ale też chętnie wymienię)

Najstarszy offtop świata: Ceterum censeo Carthaginem esse delendam ;-)
Awatar użytkownika
Emil_1
Posty: 1390
Rejestracja: 31 maja 2016, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 48 times
Been thanked: 172 times

Re: Awaken Realms

Post autor: Emil_1 »

Wszyscy mają rację - zawsze prawda jest gdzieś po środku - trzeba pamiętać jednak, że każdy ks ma opóźnienia...
Miłego dnia! :)
Awatar użytkownika
garg
Posty: 4491
Rejestracja: 16 wrz 2009, 15:26
Lokalizacja: Warszawa/Zielonka
Has thanked: 1450 times
Been thanked: 1104 times

Re: Awaken Realms

Post autor: garg »

Emil_1 pisze: 09 maja 2021, 17:24 Wszyscy mają rację - zawsze prawda jest gdzieś po środku - trzeba pamiętać jednak, że PRAWIE każdy ks ma opóźnienia...
fixed it for you :mrgreen:
Mam / Sprzedam/wymienię
(Może nie wystawiłem, ale też chętnie wymienię)

Najstarszy offtop świata: Ceterum censeo Carthaginem esse delendam ;-)
karp
Posty: 184
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:34
Has thanked: 27 times
Been thanked: 71 times

Re: Awaken Realms

Post autor: karp »

Hardkor pisze: 09 maja 2021, 15:06
Golfang pisze: 09 maja 2021, 14:59 Jeśli Wam się nie podoba - nikt Was nie zmusza do kupowania gier na KS. Kupcie je jak już zostaną wydane. Jaki to problem? Po co marudzenie? Co więcej przecież możecie je kupić w sklepach - też wersje KS'owe. Po co te narzekania. Typowe polskie biadolenie...
Bo można to zrobić po prostu bardziej profesjonalnie i lepiej.
Lepiej z Twojej perspektywy. Może z perspektywy ich procesów w firmie jest najlpeiej tak, jak jest?
Awatar użytkownika
Emil_1
Posty: 1390
Rejestracja: 31 maja 2016, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 48 times
Been thanked: 172 times

Re: Awaken Realms

Post autor: Emil_1 »

garg pisze: 09 maja 2021, 17:32
Emil_1 pisze: 09 maja 2021, 17:24 Wszyscy mają rację - zawsze prawda jest gdzieś po środku - trzeba pamiętać jednak, że PRAWIE każdy ks ma opóźnienia...
fixed it for you :mrgreen:
Bingo;)
Miłego dnia! :)
ODPOWIEDZ