Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
Gosiek
Posty: 440
Rejestracja: 15 gru 2017, 13:28
Lokalizacja: W-wa
Has thanked: 424 times
Been thanked: 87 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: Gosiek »

Rebelu, World of Warcraft: Wrath of the Lich King będzie faktycznie w październiku?
Będziecie może mieli też wersję angielską?
Awatar użytkownika
zioombel
Posty: 1148
Rejestracja: 21 wrz 2010, 13:19
Lokalizacja: Wołomin
Has thanked: 200 times
Been thanked: 98 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: zioombel »

Rebel! Ucieszyłem się, że Harry Potter Hogwarts Battle wjeżdża na magazyn w tym tygodniu. A teraz tak patrzę, że to tylko dodruk podstawki? Zaklęcia i eliksiry nie mają teraz premiery?
Kiepsko, zamówiłem u Was pakiet podstawka + dodatek. Ehh trzeba będzie czekać.
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: REBEL.pl »

-------------------------------------
ZAPOWIEDZI:
-------------------------------------

Cytadela

Obrazek
ObrazekObrazekObrazek Obrazek

Cytadela to nowa edycja strategicznej gry opartej o wymianę kart, w której co rundę korzystamy z pomocy i zdolności innych postaci. Każdy mieszkaniec miasta zapewni nam zupełnie inny efekt, a my będziemy musieli umiejętnie lawirować między pozyskiwaniem korzyści dla siebie, a utrudnianiem rozgrywki przeciwnikom.

Rozgrywka w Cytadelę składa się z serii rund. Każda runda rozpoczyna się od fazy wyboru, podczas której gracze przekazują sobie karty postaci i wybierają po 1 na daną rundę. Wszystkie karty postaci mają specjalne zdolności, które pozwalają na przykład na kradzież monet czy zburzenie dzielnicy innego gracza.

Po fazie wyboru następuje faza tur graczy, podczas której gracze pobierają zasoby i budują nowe dzielnice w swoich miastach. W ten sposób rozgrywka toczy się tak długo, aż jeden z uczestników wybuduje w swoim mieście 7. dzielnicę.

Klasyk, któego doświadczonym forumowiczom przedstawiać nie trzeba, zaś Ci młodsi stażem powinni chociaż raz w życiu spróbować, najlepiej w liczniejszym gronie, w którym Cytadela błyszczy najbardziej.

Planowana data premiery: październik 2021 r.
Sugerowana cena detaliczna: 99,95 zł


-------------------------------------

Mr. Jack: Nowy Jork

Obrazek
Obrazek

Mr. Jack: Nowy Jork to nowa, samodzielna i bardziej złożona wersja dwuosobowej gry dedukcyjnej, w której pojedynkują się znakomite umysły: tajemniczy zbrodniarz wszech czasów Kuba Rozpruwacz oraz najlepsi detektywi. Podczas rozgrywki uczestnicy wcielają się w niesymetryczne role i przemieszczają się po planszy, manewrując światłem i cieniem, by osiągnąć swoje cele.

Planowana data premiery: 6 października 2021 r.
Sugerowana cena detaliczna: 99,95 zł



-------------------------------------
ODPOWIEDZI:
-------------------------------------
xydorux pisze: 21 wrz 2021, 11:56
sznupsi pisze: 21 wrz 2021, 11:50 A czy wiadomo kiedy dokładnie pojawi się dodruk dodatku do Tzolkina?
Dodruk robi CGE z Czech - ponoć mają jakieś problemy z dostępnością komponentów - aktualnie plan wydania na październik. Niestety to tylko przecieki/plotki. Ja wciąż nie słyszałem żadnej konkretnej deklaracji ze strony Rebela. Czekam już niecierpliwie :D
Niestety nie wiadomo, Czesi mają ogromne problemy z dostępnością komponentów, nie tylko do Tzolkina. Czekamy na jakieś aktualizacje w październiku.

Breakfan pisze: 24 wrz 2021, 09:10 Galakta powiedziała "nie" odświeżonej wersji Lotra lcg na grupie Załoga Galakty mimo iż te wydanie jest znacznie atrakcyjniejsze dla potencjalnego kupującego. Jako że jesteście oficjalnym dystrybutorem FFG macie pewnie możliwości by się tym tytułem zająć. Kwestia czy zainteresowanie jest wystarczająco duże, może da się to jakoś wybadać?
Nie jesteśmy zainteresowani wydaniem odświeżonej wersji Lord of the Rings LCG.

Gosiek pisze: 24 wrz 2021, 13:26 Rebelu, World of Warcraft: Wrath of the Lich King będzie faktycznie w październiku?
Będziecie może mieli też wersję angielską?
Sprawdzimy z działem logistyki i damy znać w przyszłym tygodniu.

Natrakh pisze: 21 wrz 2021, 10:28 A, wiadomo cos wiecej o dodatkach do harrego pottera, czy narazie mozemy liczyc tylko na podstawke?
zioombel pisze: 24 wrz 2021, 20:29 Rebel! Ucieszyłem się, że Harry Potter Hogwarts Battle wjeżdża na magazyn w tym tygodniu. A teraz tak patrzę, że to tylko dodruk podstawki? Zaklęcia i eliksiry nie mają teraz premiery?
Kiepsko, zamówiłem u Was pakiet podstawka + dodatek. Ehh trzeba będzie czekać.
Zaklęcia i eliksiry to IV kwartał. Nie mamy ich jeszcze na radarze, więc nie planujemy dokładnej daty.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Awatar użytkownika
wrojka
Posty: 466
Rejestracja: 10 cze 2018, 00:00
Lokalizacja: Gdańsk Wrzeszcz
Has thanked: 229 times
Been thanked: 214 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: wrojka »

Natrafiłem na info, że WoW: Wrath of the Lich King będzie miał promo postać Brann Bronzebeard. Jak będzie z dostępnością w Polsce / w polskiej wersji?
Wyczytałem, że promo jest częścią programu "HobbyNext".
Spoiler:
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: REBEL.pl »

wrojka pisze: 27 wrz 2021, 07:42 Natrafiłem na info, że WoW: Wrath of the Lich King będzie miał promo postać Brann Bronzebeard. Jak będzie z dostępnością w Polsce / w polskiej wersji?
Wyczytałem, że promo jest częścią programu "HobbyNext".
Spoiler:
Będzie przetłumaczona i dostępna w Polsce także w ramach programu hobby next.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Baloosh
Posty: 110
Rejestracja: 22 lut 2018, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3 times
Been thanked: 43 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: Baloosh »

Rebelu, w obawie iż moje pytanie o dystrybucję wersji angielskiej odświeżonego LotR LCG zniknie w gąszczu pytań o wydanie tejże po polsku - ponawiam i przypominam ;)
Awatar użytkownika
wrojka
Posty: 466
Rejestracja: 10 cze 2018, 00:00
Lokalizacja: Gdańsk Wrzeszcz
Has thanked: 229 times
Been thanked: 214 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: wrojka »

REBEL.pl pisze: 27 wrz 2021, 07:53
wrojka pisze: 27 wrz 2021, 07:42 WoW: Wrath of the Lich King będzie miał promo postać Brann Bronzebeard
Będzie przetłumaczona i dostępna w Polsce także w ramach programu hobby next.
Czyli będzie do dostania normalnie u was w sklepie? :D Nie chciałbym jej przegapić :mrgreen:
pawel694
Posty: 9
Rejestracja: 10 lip 2020, 11:12
Has thanked: 6 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: pawel694 »

Jak wygląda sytuacja z dodatkiem do Arnaka, wiadomo coś na temat polskiego wydania? :)
caro
Posty: 37
Rejestracja: 20 gru 2019, 23:48
Has thanked: 29 times
Been thanked: 12 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: caro »

Rebelu - czy są jakieś aktualizacje w sprawie dodruku Pandemic Legacy Sezon 1? Czy listopad / grudzień jest realnym terminem, kiedy gra będzię dostępna?
Awatar użytkownika
imadlo64
Posty: 63
Rejestracja: 03 kwie 2019, 13:27
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 16 times
Been thanked: 3 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: imadlo64 »

To przy okazji pytań:
Glen More II: Highland Games - czy będzie w wersji PL? Czy jest na tyle niezależna językowo, że nie?
kamilCase
Posty: 25
Rejestracja: 17 paź 2019, 13:37
Has thanked: 6 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: kamilCase »

Wsiąść do Pociągu: Niemcy - macie może w planach dodruk? :)
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: REBEL.pl »

-------------------------------------
ZAPOWIEDZI:
-------------------------------------

Wsiąść do Pociągu: Play Pink

Obrazek

Grasz z osobą, która, gdy tylko może, wybiera różowe pionki? Masz Wsiąść do Pociągu: Kraje Północy, a chcesz dokupić którąś z dodatkowych map i zaprosić do stołu dodatkową osobę? A może po prostu szukasz urozmaicenia dla standardowych kolorów graczy? Taka okazja nie zdarza się zbyt często!

Wsiąść do Pociągu: Play Pink to wyjątkowy projekt stworzony w wyjątkowym celu: by przypominać o profilaktyce oraz wspierać walkę z rakiem piersi. 2$ z każdego sprzedanego zestawu różowych wagoników zostanie przekazane na konto BCRF - największej międzynarodowej organizacji, finansującej badania nad tym groźnym nowotworem.

Zestaw zawiera komplet wagoników dla jednego gracza w unikalnym, różowym kolorze, 3 dworce oraz znacznik punktacji.

Planowana data premiery: 15 października 2021 r.
Sugerowana cena detaliczna: 29,95 zł


-------------------------------------

4 dodatki do Odjechanych Jednorożców

Obrazek


Każdy z czterech dodatków tematycznych wprowadza do gry 54 dodatkowe karty. Można je także łączyć z wersją "Bez Cenzury".

Odjechane Jednorożce: Ahoj, przygodo! - Pakuj się i ruszaj w ekscytującą przygodę, samodzielnie wybierając szlak! Dzięki nowym kartom, które pozwalają wybrać jedną z dostępnych opcji, możesz napisać unikalną historię wyjątkowego zwycięstwa… lub spektakularnej porażki! Czy na koniec podróży będziesz nurkować w złocie, czy kuferku Davy’ego Jonesa?

Odjechane Jednorożce: Legendarne jednorożce - Jednorożce z odległych krain przybyły na wezwanie i pragną zaciągnąć się do Twej armii! Wciel do niej doświadczone jednorożce bojowe, dorzuć parę potężnych zaklęć i rozgrom każdego, kto stanie Ci na drodze!

Odjechane Jednorożce: Smoki - Przenieś swoje rozgrywki na wyższy poziom i rozpocznij walkę w powietrzu! Dzięki walecznym smokom oraz ich potężnej magii wypróbujesz zupełnie nowe strategie atakowania przeciwników. Tylko pamiętaj: karty nie powinny zionąć prawdziwym ogniem! Jeśli widzisz płomienie, coś poszło bardzo nie tak!

Odjechane Jednorożce: Tęczowa apokalipsa - Zniszcz wrogów uprzejmością... albo ześlij na nich zabójczą zarazę! To idealnie zbalansowany zestaw dodatkowy dla wszystkich fanów kosmicznej równowagi: zawiera 27 druzgocząco słodkich kart i 27 kart apokaliptycznego chaosu!

Planowana data premiery: przełom 2021 i 2022 r.
Sugerowana cena detaliczna: 79,95 zł


-------------------------------------

4 dodatki do Wiem Lepiej!

Obrazek

Te dodatki zawierają 60 pytań, które możecie potraktować jako mini quiz, albo wykorzystać jako dodatek do taktycznej gry quizowej Wiem lepiej.

Wiem lepiej: Wielkie miasta to zestaw pytań, które zabiorą Was w podróż po całym świecie (a na pewno po najważniejszych miastach). Niedaleko którego miasta znajduje się lotnisko Malpensa? Gdzie można podziwiać świątynię Hagia Sophia? Jak się nazywa charakterystyczna, designerska dzielnica Sztokholmu?

Wiem lepiej: Niezapomniane filmy to zestaw pytań, które zabiorą Was w podróż po kinematografii: od tytułów, poprzez ikoniczne sceny aż do popularnych cytatów. Z jakim filmem kojarzy Ci się porwanie Pameli Anderson oraz niedźwiedź w furgonetce z lodami? Jaką przykrą niespodziankę znalazł w łóżku producent Jack Woltz, bohater „Ojca chrzestnego”?

Wiem lepiej: Wynalazki i odkrycia to zestaw pytań, które sprawdzą Waszą wiedzę o najważniejszych postaciach i zdobyczach świata nauki. Który Amerykanin zapisał się w historii jako wynalazca linii montażowej? Kim był Ferdinand von Zeppelin? Co oznaczają symbole i liczby, które możemy znaleźć na żarówkach?

Wiem lepiej: Piłka nożna to zestaw pytań, które zabiorą Was prosto do piłkarskiego świata najlepszych zawodników i trenerów oraz najznamienitszych klubów. Jak się nazywał Francuz, który został królem strzelców Premier League? Który polski zawodnik rozegrał ponad 120 meczów w barwach Liverpoolu? Kim był Fabio Cannavaro?

Planowana data premiery: październik 2021 r.
Sugerowana cena detaliczna: 29,95 zł


-------------------------------------

Wybuchowa Mieszanka: Uczeń na 6


Obrazek

Uczeń na 6! to rozszerzenie do gry Wybuchowa mieszanka. Zawiera nowe płytki eliksirów, których można używać wraz z tymi z gry podstawowej. Pojawiają się także nowe kulki dzikiej ingrediencji, które działają jak swego rodzaju dżokery podczas umieszczania na płytkach eliksirów, ale przy zderzeniu eksplodują tylko ze sobą. Dodatek wprowadza również możliwość rozgrywki dla 5-6 osób, podczas której na stole znajdują się 2 podajniki.

Planowana data premiery: IV kwartał 2021 r.
Sugerowana cena detaliczna: 109,95 zł



-------------------------------------
ODPOWIEDZI:
-------------------------------------
Baloosh pisze: 27 wrz 2021, 07:54 Rebelu, w obawie iż moje pytanie o dystrybucję wersji angielskiej odświeżonego LotR LCG zniknie w gąszczu pytań o wydanie tejże po polsku - ponawiam i przypominam ;)
Uroki pracy zdalnej, nie da się po prostu pójść i zapytać. Wątek podbity, jak tylko nasza "Gildia kupców" się wypowie to damy znać.

wrojka pisze: 27 wrz 2021, 07:57
REBEL.pl pisze: 27 wrz 2021, 07:53
wrojka pisze: 27 wrz 2021, 07:42 WoW: Wrath of the Lich King będzie miał promo postać Brann Bronzebeard
Będzie przetłumaczona i dostępna w Polsce także w ramach programu hobby next.
Czyli będzie do dostania normalnie u was w sklepie? :D Nie chciałbym jej przegapić :mrgreen:
Jeśli tylko nasz sklep się zgłosi w programie Hobby Next to tak ;) Ale na pewno im przypomnimy.

caro pisze: 30 wrz 2021, 09:14 Rebelu - czy są jakieś aktualizacje w sprawie dodruku Pandemic Legacy Sezon 1? Czy listopad / grudzień jest realnym terminem, kiedy gra będzię dostępna?
Druga połowa grudnia, ale wiele zależy od tego jak przebiegnie produkcja, która właśnie trwa. Dowiemy się na koniec miesiąca czy uda się bez problemu załadować i ruszyć w drogę oraz jakie jest szacowany czas dotarcia według przewoźnika.

imadlo64 pisze: 30 wrz 2021, 13:34 To przy okazji pytań:
Glen More II: Highland Games - czy będzie w wersji PL? Czy jest na tyle niezależna językowo, że nie?
Jest niezależną językowo - tylko nazwy na kafelkach zostały oryginalne.

kamilCase pisze: 30 wrz 2021, 23:10 Wsiąść do Pociągu: Niemcy - macie może w planach dodruk? :)
Nie w tym roku. W przyszłym - na pewno, jeśli tylko będzie dodrukowywana.

pawel694 pisze: 28 wrz 2021, 11:17 Jak wygląda sytuacja z dodatkiem do Arnaka, wiadomo coś na temat polskiego wydania? :)
To raczej będzie pierwszy kwartał 2022 roku.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Awatar użytkownika
Mrukar
Posty: 162
Rejestracja: 06 cze 2021, 13:48
Has thanked: 141 times
Been thanked: 82 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: Mrukar »

REBEL.pl pisze: 30 wrz 2021, 23:51
pawel694 pisze: 28 wrz 2021, 11:17 Jak wygląda sytuacja z dodatkiem do Arnaka, wiadomo coś na temat polskiego wydania? :)
To raczej będzie pierwszy kwartał 2022 roku.
Przy okazji pytania o Arnak: czy jest szansa na polską wersję kampanii solo " The Search for Professor Kutil".
Jeśli tak to tylko w aplikacji czy może w druku? Pozdrawiam.
morthi
Posty: 296
Rejestracja: 13 wrz 2009, 18:40
Has thanked: 43 times
Been thanked: 77 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: morthi »

REBEL.pl pisze: 14 wrz 2021, 23:34
Spoiler:
Kiedy możemy się spodziewać przetłumaczonych historii bohaterów z Descent: Legendy Mroku?
https://images-cdn.fantasyflightgames.c ... _brynn.pdf
https://images-cdn.fantasyflightgames.c ... aladen.pdf
https://images-cdn.fantasyflightgames.c ... chance.pdf
https://images-cdn.fantasyflightgames.c ... _kehli.pdf
https://images-cdn.fantasyflightgames.c ... _syrus.pdf
https://images-cdn.fantasyflightgames.c ... vaerix.pdf
zygu22
Posty: 1
Rejestracja: 21 lut 2020, 12:35

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: zygu22 »

REBEL.pl pisze:
Baloosh pisze: 20 wrz 2021, 12:56
REBEL.pl pisze: 16 wrz 2021, 08:05 Pytanie do Galakty. To nie jest "nowy" LotR LCG, tylko nowy starter, z zawartością wystarczającą do rozpoczęcia przygody dla 4 graczy.
A czy będziecie dystrybuowali odświeżoną angielską wersję LotR LCG w Polsce?
Trudne pytanie, w zasadzie nie do wątku wydawniczego. Historycznie było to zorganizowane tak, że jeśli jakieś wydawnictwo robiło wersję lokalną to także odpowiadało za dystrybucję jej wersji anglojęzycznej. Dopytamy naszą "gildię kupców" jak to obecnie wygląda i wrócimy z dokładną informacją.
Czy wiadomo coś już w sprawie dystrybucji wersji angielskiej?
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 11002
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3371 times
Been thanked: 3252 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: japanczyk »

zygu22 pisze: 01 paź 2021, 10:58
REBEL.pl pisze:
Baloosh pisze: 20 wrz 2021, 12:56 A czy będziecie dystrybuowali odświeżoną angielską wersję LotR LCG w Polsce?
Trudne pytanie, w zasadzie nie do wątku wydawniczego. Historycznie było to zorganizowane tak, że jeśli jakieś wydawnictwo robiło wersję lokalną to także odpowiadało za dystrybucję jej wersji anglojęzycznej. Dopytamy naszą "gildię kupców" jak to obecnie wygląda i wrócimy z dokładną informacją.
Czy wiadomo coś już w sprawie dystrybucji wersji angielskiej?
Dosłownie 2 posty wyżej
REBEL.pl pisze: 30 wrz 2021, 23:51
Baloosh pisze: 27 wrz 2021, 07:54 Rebelu, w obawie iż moje pytanie o dystrybucję wersji angielskiej odświeżonego LotR LCG zniknie w gąszczu pytań o wydanie tejże po polsku - ponawiam i przypominam ;)
Uroki pracy zdalnej, nie da się po prostu pójść i zapytać. Wątek podbity, jak tylko nasza "Gildia kupców" się wypowie to damy znać.
khomaniac
Posty: 103
Rejestracja: 04 lut 2020, 17:39
Has thanked: 56 times
Been thanked: 33 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: khomaniac »

Drogi Rebelu!
Czy coś wiadomo co z dodatkiem do Tzolkina? Szacowaliście na wrzesień a tu cisza.
D3molK4
Posty: 9
Rejestracja: 05 lut 2020, 21:05
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: D3molK4 »

Witam,
Czy znane są może jakieś dokładniejsze daty premier:
- res arcana: perlae imperii
- pięć klanów wraz z dodatkami
?
Ma_rysia
Posty: 2
Rejestracja: 30 gru 2018, 17:34

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: Ma_rysia »

D3molK4 pisze: 04 paź 2021, 07:26 Witam,
Czy znane są może jakieś dokładniejsze daty premier:
- res arcana: perlae imperii
- pięć klanów wraz z dodatkami
?
Kupiłam w przedsprzedaży i cisza.
Awatar użytkownika
eveni
Posty: 1601
Rejestracja: 08 lip 2019, 15:24
Has thanked: 637 times
Been thanked: 550 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: eveni »

Drogi Rebelu (Rebel.pl) czy coś wiadomo w temacie koszulek 63,5x88?
Awatar użytkownika
PytonZCatanu
Posty: 4541
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:53
Has thanked: 1691 times
Been thanked: 2128 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: PytonZCatanu »

Czy w październiku doczekamy się nowych Fantastycznych Światów i dodatku?
Awatar użytkownika
esubotowicz
Posty: 340
Rejestracja: 31 paź 2015, 10:59
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 442 times
Been thanked: 135 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: esubotowicz »

Pięć Klanów - premiera opóźniona na 15 października.
Ewa
dorga
Posty: 43
Rejestracja: 14 sty 2015, 20:28
Been thanked: 1 time

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: dorga »

Czy będzie dodruk Tzolkina? Dodatek z tego co wiem, chyba ma być niedługo, a podstawka?
Awatar użytkownika
Tringa
Posty: 1515
Rejestracja: 03 cze 2018, 13:23
Has thanked: 306 times
Been thanked: 319 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: Tringa »

Odmęty Grozy w moim sklepie to już nie listopad, a Q4... Czy mogłabym prosić o sprecyzowanie kiedy jest szansa, że będą? Trochę mi to rozwala zamówienia.
"Czasami lepiej jest użyć miotacza ognia niż narzekać na ciemność." - Terry Pratchett – Zbrojni

Moje zbiórki: CLICK
Moje gry: CLICK
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2021 rok

Post autor: REBEL.pl »

-------------------------------------
ZAPOWIEDZI:
-------------------------------------

Pradawny las

Obrazek
Obrazek


Cztery Duchy Natury - zimy, wiosny, lata i jesieni - zostały wezwane, aby ocalić Święte Drzewo przed niszczycielskimi płomieniami Onibi. Każdy z nich pragnie uratować swój dom i otrzymać zaszczytny tytuł Wielkiego Strażnika Lasu. Jeśli chcą zwyciężyć, muszą brać się do dzieła!

Pradawny las to przepięknie zilustrowana gra strategiczna, w której wcielamy się w leśne duchy reprezentujące pory roku. Naszym celem jest uratowanie świętego drzewa przed bezwzględnymi atakami Onibi. Aby wygrać, będziemy wykorzystywać wsparcie zwierzęcych sojuszników, którzy dostarczą nam cenną moc żywiołów. Sadzenie drzew obronnych, odpędzanie bezwzględnych płomieni lub zbudzenie Sankiego, Obrońcy Lasu... Jaka strategia okaże się najlepsza?

Planowana data premiery: 13 października
Sugerowana cena detaliczna: 139,95 zł


-------------------------------------

Moje skarby

Obrazek
Obrazek


Któż nie lubi zbierać ciekawych przedmiotów, które często można znaleźć na przeróżnych szlakach, plażach czy w głębokiej dziczy? Jednak niewielu jest prawdziwych kolekcjonerów, potrafiących stworzyć naprawdę unikatowe zbiory. Zostań jednym z nich i wyrusz w niesamowitą podróż w poszukiwaniu nowych, wyjątkowych przedmiotów i stwórz kolekcję, która wypełni Twoją gablotkę różności!

Moje skarby to gra strategiczna, w której staramy się wypełnić nasze gablotki jak najbardziej opłacalnym zestawem kafelków. W każdej rundzie wyruszymy w podróż, z której przyniesiemy nowe skarby, a dla zwycięstwa kluczowe będzie odpowiednie umieszczanie ich w rzędach i kolumnach naszego regału.

Planowana data premiery: I kwartał 2022 r.
Sugerowana cena detaliczna: 139,95 zł


-------------------------------------

Dungeons & Dragons: Baldur's Gate - Zstąpienie do Avernusa - Ekran Mistrza Podziemi

Obrazek
Obrazek


Witajcie we Wrotach Baldura, mieście pełnym ambicji, zepsucia i mordu. Dopiero co rozpoczynacie życie poszukiwaczy przygód, a już zostajecie wplątani w spisek, który rozciąga się od cieni Wrót Baldura aż po linie frontu w Wojnie Krwi! Czy uratujecie setki istnień wciągniętych wbrew swej woli do miejsca wiecznego potępienia i uratujecie miasto Elturel przed zagładą? Czy będziecie w stanie wykorzystać piekielne machiny wojenne i niemoralne układy przeciw arcydiablicy Zariel i jej legionom? Czy wbrew nieskończonemu złu Dziewięciu Piekieł odnajdziecie bezpieczną drogę do domu?

Ekran ten jest nieocenioną pomocą przy prowadzeniu oficjalnej kampanii. Wewnątrz znajdziemy szereg użytecznych tabel zawierających informacje o demonicznych imionach, władcach piekła i machinach bojowych, na których pewnie nie raz będą podróżowali gracze przez szalenie niebezpieczną pierwszą warstwę Dziewięciu Piekieł.

Planowana data premiery: 15 października 2021 r.
Sugerowana cena detaliczna: 59,95 zł



-------------------------------------
ODPOWIEDZI:
-------------------------------------
Mrukar pisze: 01 paź 2021, 08:54
REBEL.pl pisze: 30 wrz 2021, 23:51
pawel694 pisze: 28 wrz 2021, 11:17 Jak wygląda sytuacja z dodatkiem do Arnaka, wiadomo coś na temat polskiego wydania? :)
To raczej będzie pierwszy kwartał 2022 roku.
Przy okazji pytania o Arnak: czy jest szansa na polską wersję kampanii solo " The Search for Professor Kutil".
Jeśli tak to tylko w aplikacji czy może w druku? Pozdrawiam.
Nie szansa a pewnik, dość późno dostaliśmy pliki od CGE, bo dopiero we wrześniu, obecnie jest w tłumaczeniu. Wydawnictwo nie podało jeszcze szacowanego terminu ukończenia.

Fajne są, FFG zaskoczyło nas nimi na 2 dni przed publikacją. Wysłaliśmy pytanie do wydawnictwa. Najlepiej też do nich pisać bezpośrednio, bo głos ludu zawsze ma większą wagę niż "donosy" wewnętrzfirmowe ;)

zygu22 pisze: 01 paź 2021, 10:58
REBEL.pl pisze:
Baloosh pisze: 20 wrz 2021, 12:56 A czy będziecie dystrybuowali odświeżoną angielską wersję LotR LCG w Polsce?
Trudne pytanie, w zasadzie nie do wątku wydawniczego. Historycznie było to zorganizowane tak, że jeśli jakieś wydawnictwo robiło wersję lokalną to także odpowiadało za dystrybucję jej wersji anglojęzycznej. Dopytamy naszą "gildię kupców" jak to obecnie wygląda i wrócimy z dokładną informacją.
Czy wiadomo coś już w sprawie dystrybucji wersji angielskiej?
Rebel będzie miał angielskie egzemplarze w swojej dystrybucji.

khomaniac pisze: 03 paź 2021, 20:51 Drogi Rebelu!
Czy coś wiadomo co z dodatkiem do Tzolkina? Szacowaliście na wrzesień a tu cisza.
dorga pisze: 06 paź 2021, 16:57 Czy będzie dodruk Tzolkina? Dodatek z tego co wiem, chyba ma być niedługo, a podstawka?
Zarówno dodatek jak i podstawka są niemal gotowe, ale CGE czeka na plastikowe elementy, które drukowane były w Chinach. To jedyny powód opóźnienia, natomiast nie ma jeszcze informacji kiedy mają je dostać. Cały czas śledziemy temat i sami chcemy się dowiedzieć kiedy możemy się spodziewać dostawy.

D3molK4 pisze: 04 paź 2021, 07:26 Witam,
Czy znane są może jakieś dokładniejsze daty premier:
- res arcana: perlae imperii
(...)
?
W porcie zawita w drugiej połowie października. Nie ustalaliśmy jeszcze dziennej daty, można przyjąć, że powinna to być końcówka października.

D3molK4 pisze: 04 paź 2021, 07:26 Witam,
Czy znane są może jakieś dokładniejsze daty premier:
(...)
- pięć klanów wraz z dodatkami
?
esubotowicz pisze: 06 paź 2021, 13:36 Pięć Klanów - premiera opóźniona na 15 października.
Dostawa powinna być u nas w drugim tygodniu października. Trwa niedobór kierowców w transporcie drogowym po Europie, dlatego te terminy są niezwykle ruchome ostatnimi czasy.

eveni pisze: 06 paź 2021, 09:49 Drogi Rebelu (Rebel.pl) czy coś wiadomo w temacie koszulek 63,5x88?
Przeszły odprawę celną, dostawa u nas na magazynie jutro, albo pojutrze, w zależności od dostępności pojazdów. W przyszłym tygodniu będą dostępne do kupienia we wszystkich dobrych sklepach z grami :)

PytonZCatanu pisze: 06 paź 2021, 11:59 Czy w październiku doczekamy się nowych Fantastycznych Światów i dodatku?
Drukowane w Polsce i druk jest na ukończeniu. Oba na pewno będą dostępne w październiku.

Tringa pisze: 06 paź 2021, 19:58 Odmęty Grozy w moim sklepie to już nie listopad, a Q4... Czy mogłabym prosić o sprecyzowanie kiedy jest szansa, że będą? Trochę mi to rozwala zamówienia.
Ustalimy z logistyką i damy znać czy to wyruszyło w trasę i kiedy, bo przy odbiorcze mamy komentarz "opóźnienie". Stąd pewnie asekuracyjna zmiana na Q4, natomiast jeśli wyruszyło już w trasę to listopad będzie realny.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
ODPOWIEDZ