Clank! In! Space! / Brzdęk! W! Kosmosie! (Paul Dennen)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Atk
Posty: 1401
Rejestracja: 01 kwie 2020, 16:33
Has thanked: 498 times
Been thanked: 286 times

Re: Clank! In! Space! / Brzdęk! W! Kosmosie! (Paul Dennen)

Post autor: Atk »

Długo zwlekałem z pytaniem tutaj, ponieważ daleki jestem od narzekania na wykonanie planszówek ale....

Czy w waszych grach też tak ciężko składa się mapę? Pomine krzywo wydrukowane tunele, które w dużej części się nie łączą po złożeniu planszy, chodzi mi o samo jej składanie. Ciężko się u mnie je łączy, co zdążyło mi się w kilku grach ale nie na tyle, żeby ludzie z ekipy bali się ją składac bo coś popsują. Nie wiem czy to zgłaszać czy po prostu coś dociac bo tak już było i tyle, a nie chciałbym, żeby zaraz mi się coś rozwaliło po kilku partiach od tego wciskania na siłę
tomwro
Posty: 338
Rejestracja: 12 kwie 2021, 07:47
Has thanked: 21 times
Been thanked: 56 times

Re: Clank! In! Space! / Brzdęk! W! Kosmosie! (Paul Dennen)

Post autor: tomwro »

Mój brzdęk idealnie spasowany. Kilka innych planszy też. Przynajmniej z tych co grałem, to nie zauważyłem problemu.
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2575
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1170 times
Been thanked: 461 times

Re: Clank! In! Space! / Brzdęk! W! Kosmosie! (Paul Dennen)

Post autor: polwac »

U mnie wchodzi na wcisk, ale wchodzi :) Powiedziałbym, że jest tak na granicy tolerancji.
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Re: Clank! In! Space! / Brzdęk! W! Kosmosie! (Paul Dennen)

Post autor: kwiatosz »

Atk pisze: 27 kwie 2021, 09:25 Długo zwlekałem z pytaniem tutaj, ponieważ daleki jestem od narzekania na wykonanie planszówek ale....

Czy w waszych grach też tak ciężko składa się mapę? Pomine krzywo wydrukowane tunele, które w dużej części się nie łączą po złożeniu planszy, chodzi mi o samo jej składanie. Ciężko się u mnie je łączy, co zdążyło mi się w kilku grach ale nie na tyle, żeby ludzie z ekipy bali się ją składac bo coś popsują. Nie wiem czy to zgłaszać czy po prostu coś dociac bo tak już było i tyle, a nie chciałbym, żeby zaraz mi się coś rozwaliło po kilku partiach od tego wciskania na siłę
Moja angielska kopia też jest kapryśna, ale odkryłem że ważny jest kierunek składania - jeśli elementy nie da się wpiąć od góry, to przeważnie dobrze pasuje od dołu (czyli unoszę ten drugi element, a ten problematyczny podsuwam od spodu).
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Atk
Posty: 1401
Rejestracja: 01 kwie 2020, 16:33
Has thanked: 498 times
Been thanked: 286 times

Re: Clank! In! Space! / Brzdęk! W! Kosmosie! (Paul Dennen)

Post autor: Atk »

Ok sprawdzę przy następnej rozgrywce ta technikę. W sumie to zawsze dokładałem moduły do głównej planszy startowej, że tak powiem
LukaszLozz
Posty: 195
Rejestracja: 24 kwie 2020, 00:07
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 82 times
Been thanked: 78 times

Re: Clank! In! Space! / Brzdęk! W! Kosmosie! (Paul Dennen)

Post autor: LukaszLozz »

Hej,
u mnie na wersji polskiej tez jest dosyć ciasno. Wykładnie od odpowiedniej strony trochę pomaga, ale przy rozłączaniu elementy planszy lubią się rozwarstwiać. Idzie przeżyć ale szkoda bo pewnie szybko się zużyje.
Gdzieś tu na forum wpadłem kiedyś na pomysł żeby potraktować brzegi lakierem bezbarwnym do paznokci. Próbował ktoś? Tam się chyba to jakichś żetonów tyczyło.
Zastanawiam się tez czy po prostu trochę nie dociąć elementów.
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2575
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1170 times
Been thanked: 461 times

Re: Clank! In! Space! / Brzdęk! W! Kosmosie! (Paul Dennen)

Post autor: polwac »

Raczej wikolem bym to potraktował. Robiłem tak z drzewem do Everdell i bardzo dobrze się sprawdza.
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Posty: 2821
Rejestracja: 19 paź 2016, 13:39
Has thanked: 447 times
Been thanked: 318 times

Re: Clank! In! Space! / Brzdęk! W! Kosmosie! (Paul Dennen)

Post autor: Dr. Nikczemniuk »

LukaszLozz pisze: 27 kwie 2021, 11:22 Hej,
u mnie na wersji polskiej tez jest dosyć ciasno. Wykładnie od odpowiedniej strony trochę pomaga, ale przy rozłączaniu elementy planszy lubią się rozwarstwiać. Idzie przeżyć ale szkoda bo pewnie szybko się zużyje.
Gdzieś tu na forum wpadłem kiedyś na pomysł żeby potraktować brzegi lakierem bezbarwnym do paznokci. Próbował ktoś? Tam się chyba to jakichś żetonów tyczyło.
Zastanawiam się tez czy po prostu trochę nie dociąć elementów.
Ja tam gdzie było ciasno potraktowałem brzegi pilnikiem i jest OK.
Generalnie jest to dziwne bo to przecież nie są puzzle, ten milimetr luzu w niczym by nie zaszkodził.
Kto nie widzi ciemności, nie będzie szukał światła.
Atk
Posty: 1401
Rejestracja: 01 kwie 2020, 16:33
Has thanked: 498 times
Been thanked: 286 times

Re: Clank! In! Space! / Brzdęk! W! Kosmosie! (Paul Dennen)

Post autor: Atk »

Dr. Nikczemniuk pisze: 27 kwie 2021, 11:29
Ja tam gdzie było ciasno potraktowałem brzegi pilnikiem i jest OK.
Generalnie jest to dziwne bo to przecież nie są puzzle, ten milimetr luzu w niczym by nie zaszkodził.
Tobie nie Mi nie ale już widzę ten płacz ludu, że plansza luźna, że mm luzu między elementami, Boże daj żeby ktoś się dopatrzył stołu w tym mm 😉
khuba
Posty: 993
Rejestracja: 15 cze 2017, 11:36
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 309 times
Been thanked: 277 times

Re: Clank! In! Space! / Brzdęk! W! Kosmosie! (Paul Dennen)

Post autor: khuba »

Czy są jakieś różnice między drukami/edycjami podstawki Brzdęku w kosmosie? Na planszowe widzę wpisy w stylu "Brzdęk! W! Kosmosie! Raban w próżni (stara edycja) " i nie wiem czy coś się zmieniło - tak na szybko w internecie żadnych informacji nie znalazłem.
Sprzedam:
Cerebria, Miasteczka, Weather Machine - metalowe zębatki
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1749
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 574 times
Been thanked: 1434 times

Re: Clank! In! Space! / Brzdęk! W! Kosmosie! (Paul Dennen)

Post autor: Leser »

khuba pisze: 29 paź 2021, 23:42 Czy są jakieś różnice między drukami/edycjami podstawki Brzdęku w kosmosie? Na planszowe widzę wpisy w stylu "Brzdęk! W! Kosmosie! Raban w próżni (stara edycja) " i nie wiem czy coś się zmieniło - tak na szybko w internecie żadnych informacji nie znalazłem.
W pierwszym druku Brzdęka w kosmosie powieliliśmy amerykański błąd w instrukcji - brak opisu bonusów płynących z hakowania portów danych.

Poza tym wszelkie różnice mogą być wyłącznie kosmetyczne i dotyczyć tylko instrukcji.
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
Awatar użytkownika
Harth
Posty: 272
Rejestracja: 28 lis 2013, 12:38
Lokalizacja: Skierniewice
Has thanked: 9 times
Been thanked: 19 times

Re: Clank! In! Space! / Brzdęk! W! Kosmosie! (Paul Dennen)

Post autor: Harth »

Leser pisze: 01 lis 2021, 19:45
khuba pisze: 29 paź 2021, 23:42 Czy są jakieś różnice między drukami/edycjami podstawki Brzdęku w kosmosie? Na planszowe widzę wpisy w stylu "Brzdęk! W! Kosmosie! Raban w próżni (stara edycja) " i nie wiem czy coś się zmieniło - tak na szybko w internecie żadnych informacji nie znalazłem.
W pierwszym druku Brzdęka w kosmosie powieliliśmy amerykański błąd w instrukcji - brak opisu bonusów płynących z hakowania portów danych.

Poza tym wszelkie różnice mogą być wyłącznie kosmetyczne i dotyczyć tylko instrukcji.
Gdzie mogę znaleźć poprawioną instrukcję?
Mam/Miałem
3Trolle 7%
Awatar użytkownika
Losiek
Posty: 950
Rejestracja: 31 sie 2010, 03:12
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 314 times
Been thanked: 201 times

Re: Clank! In! Space! / Brzdęk! W! Kosmosie! (Paul Dennen)

Post autor: Losiek »

Awatar użytkownika
8janek8
Blokada konta
Posty: 900
Rejestracja: 08 mar 2010, 21:08
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 14 times
Been thanked: 28 times

Re: Clank! In! Space! / Brzdęk! W! Kosmosie! (Paul Dennen)

Post autor: 8janek8 »

A sama errata jest może?
Collection
Sprzedam
Kupię dodatki do: Runewars (Banners of War), Warhammer: Inwazja (Ukryte Królestwa), Battle Star Galactica (Świt), Revolution! (The Palace), Fresco, Scoville
Awatar użytkownika
Dr. Nikczemniuk
Posty: 2821
Rejestracja: 19 paź 2016, 13:39
Has thanked: 447 times
Been thanked: 318 times

Re: Clank! In! Space! / Brzdęk! W! Kosmosie! (Paul Dennen)

Post autor: Dr. Nikczemniuk »

8janek8 pisze: 04 lis 2021, 22:09 A sama errata jest może?
https://lucrumgames.pl/gry/brzdek_w_kos ... o-pobrania
Kto nie widzi ciemności, nie będzie szukał światła.
Inquisitor
Posty: 17
Rejestracja: 02 lis 2016, 14:28
Has thanked: 1 time

Re: Clank! In! Space! / Brzdęk! W! Kosmosie! (Paul Dennen)

Post autor: Inquisitor »

Panie i Panowie, dzisiaj otworzyłem moją Apokalipsę i widzę tam kafelek o nazwie Hangar. Są tam lądowiska dla myśliwców przylegające do krawędzi kafelka. Czy to oznacza że można tamtędy uciec ze statku? W instrukcji nie ma o tym słowa, ale grafika sugeruje możliwość wydostania się poza planszę, miałoby to też sens fabularny (kradniemy statek i wiejemy). Może było to gdzieś wyjaśnione?
dwaduzepe
Posty: 687
Rejestracja: 27 maja 2020, 14:27
Has thanked: 125 times
Been thanked: 254 times

Re: Clank! In! Space! / Brzdęk! W! Kosmosie! (Paul Dennen)

Post autor: dwaduzepe »

Inquisitor pisze: 29 lis 2021, 23:26 Panie i Panowie, dzisiaj otworzyłem moją Apokalipsę i widzę tam kafelek o nazwie Hangar. Są tam lądowiska dla myśliwców przylegające do krawędzi kafelka. Czy to oznacza że można tamtędy uciec ze statku? W instrukcji nie ma o tym słowa, ale grafika sugeruje możliwość wydostania się poza planszę, miałoby to też sens fabularny (kradniemy statek i wiejemy). Może było to gdzieś wyjaśnione?
skoro nie ma w instrukcji to gdzie mialoby byc:)
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Re: Clank! In! Space! / Brzdęk! W! Kosmosie! (Paul Dennen)

Post autor: kwiatosz »

Instrukcja Clanka kosmicznego jest znana z tego, że nie ma w niej rzeczy, które w grze są ;)
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
dwaduzepe
Posty: 687
Rejestracja: 27 maja 2020, 14:27
Has thanked: 125 times
Been thanked: 254 times

Re: Clank! In! Space! / Brzdęk! W! Kosmosie! (Paul Dennen)

Post autor: dwaduzepe »

kwiatosz pisze: 29 lis 2021, 23:55 Instrukcja Clanka kosmicznego jest znana z tego, że nie ma w niej rzeczy, które w grze są ;)
bez przesady, dotyczylo to pierwszego druku i tylko jednej rzeczy
Awatar użytkownika
grzeslaw90
Posty: 1750
Rejestracja: 20 lis 2013, 18:53
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 179 times
Been thanked: 437 times
Kontakt:

Re: Clank! In! Space! / Brzdęk! W! Kosmosie! (Paul Dennen)

Post autor: grzeslaw90 »

kwiatosz pisze: 29 lis 2021, 23:55 Instrukcja Clanka kosmicznego jest znana z tego, że nie ma w niej rzeczy, które w grze są ;)
Nie ma w niej rzeczy, których nie ma sensu żeby były w tym przypadku.
Inquisitor pisze: 29 lis 2021, 23:26 Panie i Panowie, dzisiaj otworzyłem moją Apokalipsę i widzę tam kafelek o nazwie Hangar. Są tam lądowiska dla myśliwców przylegające do krawędzi kafelka. Czy to oznacza że można tamtędy uciec ze statku? W instrukcji nie ma o tym słowa, ale grafika sugeruje możliwość wydostania się poza planszę, miałoby to też sens fabularny (kradniemy statek i wiejemy). Może było to gdzieś wyjaśnione?
Niepotrzebnie sobie komplikujesz. Symbol ucieczki ze stacji jest określony i nie ma innego. Jedynie w dodatku Stacja 11 jest alternatywny sposób opuszczenia stacji ale symbol jest ten sam tylko na kafelku jest 10 zamiast 20 punktów.
Po raz kolejny zaznaczam żebyście sobie nie wymyślali zasad schematem wyobraźni :D Jak czegoś nie ma w instrukcji to nie ma. Nie mówię tu o gafie pierwszego dodruku, gdzie w instrukcji nie było wyjaśnień podstawowych symboli wyjaśnienia symbolu brzdęka, bo stwierdzili, że biorąc Brzdęk w kosmosie graliście na pewno w klasyczny, a tam było :D
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Re: Clank! In! Space! / Brzdęk! W! Kosmosie! (Paul Dennen)

Post autor: kwiatosz »

dwaduzepe pisze: 30 lis 2021, 00:01
kwiatosz pisze: 29 lis 2021, 23:55 Instrukcja Clanka kosmicznego [edit: nie Brzdęku, Clanka] jest znana z tego, że nie ma w niej rzeczy, które w grze są ;)
bez przesady, dotyczylo to pierwszego druku i tylko jednej rzeczy
Na szczęście zrekompensowali to brakiem karty Eradibota w pudełku, a opisaniem jej w instrukcji :lol:
[Edit: egen, wciąż Clanka, nie Brzdęku]
Ostatnio zmieniony 30 lis 2021, 19:07 przez kwiatosz, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Awatar użytkownika
grzeslaw90
Posty: 1750
Rejestracja: 20 lis 2013, 18:53
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 179 times
Been thanked: 437 times
Kontakt:

Re: Clank! In! Space! / Brzdęk! W! Kosmosie! (Paul Dennen)

Post autor: grzeslaw90 »

kwiatosz pisze: 30 lis 2021, 00:14
dwaduzepe pisze: 30 lis 2021, 00:01
kwiatosz pisze: 29 lis 2021, 23:55 Instrukcja Clanka kosmicznego jest znana z tego, że nie ma w niej rzeczy, które w grze są ;)
bez przesady, dotyczylo to pierwszego druku i tylko jednej rzeczy
Na szczęście zrekompensowali to brakiem karty Eradibota w pudełku, a opisaniem jej w instrukcji :lol:
Mimo wszystko Lucrum kochamy, bo jest najlepszym małym wydawnictwem [ze świetną] obsługą klienta.
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1749
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 574 times
Been thanked: 1434 times

Re: Clank! In! Space! / Brzdęk! W! Kosmosie! (Paul Dennen)

Post autor: Leser »

kwiatosz pisze: 30 lis 2021, 00:14
dwaduzepe pisze: 30 lis 2021, 00:01
kwiatosz pisze: 29 lis 2021, 23:55 Instrukcja Clanka kosmicznego jest znana z tego, że nie ma w niej rzeczy, które w grze są ;)
bez przesady, dotyczylo to pierwszego druku i tylko jednej rzeczy
Na szczęście zrekompensowali to brakiem karty Eradibota w pudełku, a opisaniem jej w instrukcji :lol:
Możesz przybliżyć temat, bo przyznam, że nie kumam, o co chodzi. W polskiej wersji nie ma żadnego Eradibota. Jest Mordobot, którego karta znajduje się na rewersie startowej karty WSZ-G0B-L1N (i ten fakt jest opisany w instrukcji).
Inquisitor pisze: 29 lis 2021, 23:26 Panie i Panowie, dzisiaj otworzyłem moją Apokalipsę i widzę tam kafelek o nazwie Hangar. Są tam lądowiska dla myśliwców przylegające do krawędzi kafelka. Czy to oznacza że można tamtędy uciec ze statku? W instrukcji nie ma o tym słowa, ale grafika sugeruje możliwość wydostania się poza planszę, miałoby to też sens fabularny (kradniemy statek i wiejemy). Może było to gdzieś wyjaśnione?
Uciec można wyłącznie za pomocą kapsuł. Ciężko opisać w instrukcji wszystko czego NIE można zrobić, dlatego też instrukcja słowem nie wspomina o tym, że nie można uciec z hangaru.
grzeslaw90 pisze: 30 lis 2021, 00:04 Nie mówię tu o gafie pierwszego dodruku, gdzie w instrukcji nie było wyjaśnień podstawowych symboli wyjaśnienia symbolu brzdęka, bo stwierdzili, że biorąc Brzdęk w kosmosie graliście na pewno w klasyczny, a tam było :D
To był rzeczywiście spory kwas, za który wstyd mi do dziś.
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Re: Clank! In! Space! / Brzdęk! W! Kosmosie! (Paul Dennen)

Post autor: kwiatosz »

Leser pisze: 30 lis 2021, 18:34
kwiatosz pisze: 30 lis 2021, 00:14
dwaduzepe pisze: 30 lis 2021, 00:01

bez przesady, dotyczylo to pierwszego druku i tylko jednej rzeczy
Na szczęście zrekompensowali to brakiem karty Eradibota w pudełku, a opisaniem jej w instrukcji :lol:
Możesz przybliżyć temat, bo przyznam, że nie kumam, o co chodzi. W polskiej wersji nie ma żadnego Eradibota. Jest Mordobot, którego karta znajduje się na rewersie startowej karty WSZ-G0B-L1N (i ten fakt jest opisany w instrukcji).
Owszem: w Clanku jest Eradibot, ale tylko w instrukcji, fizycznie go w pudełku nie ma. Wydawca, czyli Renegade, uruchomił specjalną stronę do zamawiania brakującej karty Eradibota/tego_drugiego_jak_on_tam_sie_nazywa.
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Awatar użytkownika
Leser
Posty: 1749
Rejestracja: 22 lut 2009, 23:38
Lokalizacja: pod - Warszawa
Has thanked: 574 times
Been thanked: 1434 times

Re: Clank! In! Space! / Brzdęk! W! Kosmosie! (Paul Dennen)

Post autor: Leser »

kwiatosz pisze: 30 lis 2021, 18:59
Leser pisze: 30 lis 2021, 18:34
kwiatosz pisze: 30 lis 2021, 00:14
Na szczęście zrekompensowali to brakiem karty Eradibota w pudełku, a opisaniem jej w instrukcji :lol:
Możesz przybliżyć temat, bo przyznam, że nie kumam, o co chodzi. W polskiej wersji nie ma żadnego Eradibota. Jest Mordobot, którego karta znajduje się na rewersie startowej karty WSZ-G0B-L1N (i ten fakt jest opisany w instrukcji).
Owszem: w Clanku jest Eradibot, ale tylko w instrukcji, fizycznie go w pudełku nie ma. Wydawca, czyli Renegade, uruchomił specjalną stronę do zamawiania brakującej karty Eradibota/tego_drugiego_jak_on_tam_sie_nazywa.
No to chwila, chyba warto to zaznaczyć w swoim komentarzu, a nie podnosić ciśnienie pracownikowi polskiego wydawcy, który po takiej informacji zazwyczaj dostaje rykoszetem.
I rozjarzam się na mgnienie w uśmiechu z tych, co to trzeba mieć ten polor we krwi, żeby zmieścić bez pośpiechu pozdrowienie mimo energicznego pośpiechu przecież.
ODPOWIEDZ