Ostatnio kupiliśmy...bo...

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
scraber
Posty: 332
Rejestracja: 06 mar 2022, 18:27
Lokalizacja: Toruń
Has thanked: 239 times
Been thanked: 98 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: scraber »

wrojka pisze: 29 kwie 2022, 11:56 Wonderland's War, bo przegapiłem KS'a, a jestem wielkim fanem bag buildingu i PYL
Obejrzałem z ciekawości tutorial. Wygląda mega dobrze, aż mi szkoda że przegapiłem wspieraczkę :D
SoAmazinglyBad
Posty: 257
Rejestracja: 14 mar 2017, 20:23
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 170 times
Been thanked: 44 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: SoAmazinglyBad »

Mój update po 2 miesiącach:

1. Terraformacja: Ekspedycja Ares - dostałem na prezent (ale wskazałem co chce ;)). Lubię terraformację, lubię Race For Galaxy, więc gra wpadła. Poza tym słyszałem, że ma fajny tryb solo, a kiedyś będzie bardzo spoko dodatek.

2. Imperium: Legends (EN) - bo dostałem w super cenie pakiet obu w koszulkach. Poza tym lubię gry ciężkie, a to jeden z niewielu ciężkich deckbuildingów. Moja żona też uwielbia deckbuidling, a po Forcie (który już poszedł z kolekcji), chce zatrzeć złe wspomnienia. Dodatkowo to dobra gra do solo rozgrywek, w które zaczynam powoli się wdrażać.

3. Imperium: Classic jw.

4. Łąka - bo miałem bon do empiku z pracy, a gra jest już uznana, ma fajny klimat zwierzątek, a czasem z małym dzieckiem mamy czas tylko na lżejsze gry. Gra jest też takim fajnym ciągiem akcji, bierzesz tą kartę, żeby połozyć tą kartę w następnej turze, a tą kartę żeby zrealizować to i zacząć mieć pod kolejną kartę symbole. Bardzo lubię takie gieri (przypomia mi to troszkę mechanikę Reefa, która mi się bardzo podobała)

5. Barrage - bo to ciężkie euro z negatywną interakcją, a to lubi moja żona. Bo to gra z top 100. Bo dostałem ją z 2 ręki w fajnej cenie. Bo Simone Luciani, a to spoko projektant.

6. Divinius (Godly Pledge) - bo brałem udział w testach Kingdom Rusha: Uprising i dostałem sowity kredyt na gry LDG i na ich kampanię. Część poszła na to. Poza tym to gra układankowa, legacy, polskiego autora. Wcześniejsze gry tego Pana mi się podobały. Wcześniejsza gra kampanijna (Destinies) bardzo się podobała mojej żonie, więc zaufałem (poza tym akurat w LDG się wyprzedało wszystko co było dostępne, a miałem ochotę czyli: Wyspa Kotów, Watergate, Nova Luna, Amazonia, a inne wspieraczki na gamefoundzie nie interesowały mnie). Szkoda, że 2023... juz czekam na Endless Winter i Witchera... teraz dochodzi kolejna do oczekiwania :)

7. Dice Throne: Piromantka vs Mroczny Złodziej: jw. Jedyna z gier, która podobała się mnie i mojej żonie, i jeszcze jej nie mamy. Wybrane postacie zostały na podstawie jednej z recenzji / topki postaci w wątku o Dice Throne. Osobiście lubię prostotę Potworów w Tokio, więc na 2 osoby mi powinna ta gra bardzo pasować.

8. Dice Throne: Drzewiec vs Ninja: jw.

9. IKI: to takie na wyrost, ale na 90% zostanie to kupione, bo to kolejna gra LDG co wyjdzie i odpowiada nam jej opis. Graficznie jest urocza, a na coś trzeba wydać $$ z testów. to będzie kosztowało koło 40 - 50$ i zostanie 50 - 60$ do wydania (być może papierowe podziemia lub dice throne - decyzja nie została podjęta jeszcze)
Argue
Posty: 436
Rejestracja: 06 lis 2017, 18:07
Lokalizacja: Orzesze
Has thanked: 7 times
Been thanked: 85 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Argue »

Kupiłem pakiet mitów z cyklu Dunwich do Horror Arkham LCG

https://3trolle.pl/25175-horror-w-arkha ... nwich.html z pomocą lisek2000 bo cena dobra za pakiet, bo mam podstawkę i główny moduł, bez mitów, to akurat na uzupełnienie, żeby kiedyś to rozegrać :)
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5324
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1091 times
Been thanked: 1722 times
Kontakt:

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: BOLLO »

Anachrony- bo przemówił do mnie klimat rodem z filmu Elizjum. Dodatkowo była dobra cena i w końcu mam w kolekcji grę powyżej 4.0 BGG.

Protektorki Rebel Premium- bo pisałem głupotę że są beznadziejne. Sypię głowę popiołem....beznadziejne są te klasyczne. Premium jest ok.

Protektorki Gamegenic bo była promka w Empiku więc wziąłem parę sztuk.

Kilka farbek do malowania bo wkręciłem się ale nadal boję się experymentować z pędzlem.
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3388
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1055 times
Been thanked: 2063 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Ardel12 »

Po 60 dniach postu wróciłem do zakupów i tak:
- Legendary Marvel: Doctor Strange i Black Panther - zbieram jak leci, przegapiłem Messiah Complex i jest mi smutno :(
- Organizer Folded Space do Spirit Island - karty koszulkach już mi się w oryginalnym nie mieszczą, a jeszcze chcę dołożyć od razu pierwszy dodatek, więc zakup z konieczności
- Marvel Champions: Sinister Motives - potrzebowałem do uzupełnienia zamówienia, a MC staram się w takich własnie momentach dokupować. Pajączki są jednymi z moich ulubieńców w świecie Marvela, więc zakup był pewny.
- Zaginiona wyspa Arnak: Przywódcy Ekspedycji + karty promo - obecnie z lekkich gier euro Arnak u mnie króluję i nie wiem czy finalnie nie wygryzie Everdella. Przywódcy dzięki wspaniałej cenie i tonie elementów były dla mnie przez to must buy.
- Gugong - chodziła ta gra za mną od prawie roku po rozegranej partii na konwencie, gdy nadarzyła się promocyjna cena(wyniosło mnie 120 z wysyłką) to nie wachałem się ani chwili.

Sporo dodatków do ulubionych tytułów zakupionych. W maju zapewne dojdą zakupki na KS/GF, gdyż z zapowiedzi premier sklepowych nic mnie nie zainteresowało. Zastanawiam się nad wejściem w Burncycle i dokupienie dodatków do Cloudspire(na dniach pogram to będę wiedział). A czasu nie wiele, gdyż kończy się okienko PM do TMB:U.

Wracając do mojego postu to muszę przyznać, że początek był na prawdę ciężki i unikanie zakupów było wyczynem. Z każdym jednak dniem głód zakupów malał. Jestem w sumie całkiem dumny, że tyle wytrzymałem i po ukończeniu go nie rzuciłem się w zakupowy szał. Obecnie potrafię odpuścić jeszcze więcej tytułów niż wcześniej. Ech kłóci się to z moim noworocznym postanowieniem o folgowaniu, ale przez sytuację u naszych sąsiadów wiele się zmieniło.
tommyray
Posty: 1353
Rejestracja: 11 mar 2017, 14:51
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Has thanked: 416 times
Been thanked: 573 times
Kontakt:

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: tommyray »

Wsparty The Dark Quarter. Całkowicie nieoczekiwanie. Moim zdaniem coś niesamowicie klimatycznego i przemyślanego. Świetna robota Kaczki!
Awatar użytkownika
Gizmoo
Posty: 4127
Rejestracja: 17 sty 2016, 21:04
Lokalizacja: Warszawa/Sękocin Stary
Has thanked: 2686 times
Been thanked: 2599 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Gizmoo »

W kwietniu zakupy były skromne, ale i tak kupiłem dużo za dużo, bo przyrost kolekcji miał wynosić równe ZERO. :(

MEZO+ dodatki, bo... Zagrałem i dawno żadna gra tak nie zachwyciła mnie po pierwszej partii. Nie mogłem przestać o niej myśleć, a jak nie mogę przestać myśleć o grze, to... Muszę ją kupić. :lol: Do kompletu brakuje mi tylko dodatku dla 5 gracza, ale nie jest on dla mnie priorytetem. Poczekam na lepsze oferty, bo aktualna cena za ten dodatek jest absurdalna w stosunku do zawartości.

JAIPUR, bo... Zagrałem i stwierdziłem, że to jest znakomita dwuosobówka na wszystkie wyjazdy, albo jako filerek, gdy dwójka graczy czeka na resztę/zostaje po daniu głównym. Mogłaby być ta gra tańsza, bo podobne rozmiarem karcianki kosztują połowę tego co Jaipur, ale z drugiej strony... Nie są tak przyjemne.
Awatar użytkownika
nimsarn
Posty: 310
Rejestracja: 04 lis 2005, 16:54
Lokalizacja: Z buszu! W centrum Zielonej Góry
Has thanked: 516 times
Been thanked: 179 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: nimsarn »

Ostatnio kupiłem:
Kwiatki - bo żona się napraszała że: "powinniśmy gdzieś razem wyjść i dawno nie dostała kwiatków" - to kupiłem...
Strażniczki - bo Kwiatki były tańsze od przesyłki, a akurat była promocja i nie żałuję ;)

Przed ostatnio:
Forum Trajanum - bo zazdrościłem synowi jego feldów i bardzo chciałem mieć swojego.
Esy Floresy - Dzień Kobiet itp...
Tungaru - na Rococo się nie załapałem i brakowało mi gry w klimatach Polinezji, i są kostki, i Bora Bora jest nie osiągalne, a jeszcze dostałem nagrodę w pracy :P
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4747
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1254 times
Been thanked: 1469 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Mr_Fisq »

C3i numer 31 - Mamy jedną bitwę na zapoznanie z systemem Men of Iron, oraz dodatkowy scenariusz (bazujący na historii alternatywnej) do Normandy '44, czegóż chcieć więcej? ;) (niższej ceny)
Sprzedam: Dochodzi: Necromunda. Obniżki: Deep Space D-6, Etherfields PL, Pożeracze Snów, Lands of Galzyr, Inferno
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo (np. Horizon Wars: Zero Dark, Exploit Zero), figurki do Stargrave - SF, Postapo.
Awatar użytkownika
RUNner
Posty: 4164
Rejestracja: 02 lip 2013, 12:25
Has thanked: 577 times
Been thanked: 1030 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: RUNner »

The Thing, bo nie mam żadnej gry kooperacyjnej z motywem zdrajcy, a ostatnio do klasycznych coopów nie chce mi się zasiadać. Nie ukrywam, że jestem fanem filmu, a gra wydaje się fajnie symulować atmosferę paranoi. Za jakiś czas przetestuję grę w mojej grupie i dam znać czy warto było ją kupić.
Nie marnuję już czasu. Wolę grać ;)
Sprzedam https://www.gry-planszowe.pl/viewtopic.php?t=64690
Awatar użytkownika
czarny kapelusz
Posty: 166
Rejestracja: 20 wrz 2017, 23:19
Has thanked: 71 times
Been thanked: 74 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: czarny kapelusz »

Imperium Antyk i Legendy
Bo: Ostatnio jak mi wpadło na myśl by coś kupić to czekałem kilka dni by się upewnić, że rzeczywiści przy tylu grach w kolekcji potrzebuję jeszcze tej kolejnej. I zazwyczaj stwierdzałem, że nie kupuję. W tym wypadku postanowiłem jednak zadziałać szybciej. Wczoraj wpadło mi toto w oko, zakochałem się, a dziś ruszyła przedsprzedarz (jaki cudowny zbieg okoliczności :D) z zacną ceną za pakiet.
Awatar użytkownika
eveni
Posty: 1604
Rejestracja: 08 lip 2019, 15:24
Has thanked: 637 times
Been thanked: 551 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: eveni »

Ark nova (przedsprzedaż) - Terraformacja Marsa to jedna z moich ulubionych gier, a ta wygląda ładniej i jest już na 17 pozycji w rankingu BGG,
Małe epickie podziemia - uwielbiam dungeon crawlery, tu cena i gameplay-ie są bardzo zachęcające,
Kartografowie - czytałam/widziałam wiele pochlebnych recenzji, ten zakup był tylko kwestią czasu.

Dla córki na dzień dziecka (6,5 lat):
- dodatki do Potwory w Tokio (gra jest świetna),
- Andor Junior (aby Avel i Karak się nie przejadły),
- Miodek (widziałam na fb bardzo pozytywną recenzję).

Nie wiem do końca czy te prezenty na dzień dziecka są bardziej dla córki, czy dla mnie ale co tam do Bożego Narodzenia daleko, a ja ostatnio sprzedałam sporo pudełek :lol:
Witchma
Posty: 450
Rejestracja: 19 sty 2020, 11:25
Has thanked: 145 times
Been thanked: 85 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Witchma »

Ark Nova - zamówiłam, bo lubię gry o zwierzątkach i dlatego, że wg BGG najlepiej chodzi na 2 osoby, zupełnie nie na fali ogólnego hajpu :wink:

Dla darmowej dostawy domówiłam Aeon's End: Pogrzebane Sekrety, Paryż: Miasto świateł - Skarby architektury i Kartografowie: Herosi.
Awatar użytkownika
hipcio_stg
Posty: 1804
Rejestracja: 07 gru 2016, 16:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 337 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: hipcio_stg »

Jako że swego czasu kupiłem figurki do arnaka i wraz z dodatkiem zaszła potrzeba dodatkowego badacza zamówiłem pimpowane monety a badacza dostałem gratis ;-)
Awatar użytkownika
eveni
Posty: 1604
Rejestracja: 08 lip 2019, 15:24
Has thanked: 637 times
Been thanked: 551 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: eveni »

hipcio_stg pisze: 07 maja 2022, 12:12 Jako że swego czasu kupiłem figurki do arnaka i wraz z dodatkiem zaszła potrzeba dodatkowego badacza zamówiłem pimpowane monety a badacza dostałem gratis ;-)
Gdzie zamówiłeś monety?
Atk
Posty: 1412
Rejestracja: 01 kwie 2020, 16:33
Has thanked: 504 times
Been thanked: 295 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Atk »

Ja niestety popłynąłem
Zdobyłem trochę funduszy, ale o tym w drugim temacie, miało iść na jakąś grę Lacerdy np on Mars niestety...
Ark Nova na fali hajpu stwierdziłem, że wymienię TM. Chce zobaczyć czy faktycznie jest od niej lepsza. Z kodem w sklepie portalu, wyszło nie dużo do dopłaty, więc z drewienkami jak znalazł.

Inis z dodatkiem niestety tego samego dnia pojawił się w dobrej cenie. Nie mogłem przejść obojętnie, a już długi czas nie moglem się zdecydować, czy chce ją sprawdzić.

51 stan UE otworzyli PM to zamówiłem w końcu. MS puściłem, więc nie musiałem dużo dokładać.

Iron Clays 200 żetony do Brass Gry nie posiadam ale mi się spodobały i tyle o nich gadałem, że ekipa sprawiła mi na urodziny. Niestety w tym czasie były dostępne tylko 100, ale zanim zdążyli dać mi prezent pojawiły się 200. Dogadałem się z ekipą i sklepem (Pozdrawiam Mepel.pl!), że zwrócę 100, dadzą mi bon i dorzucę co brakuje do 200.

Dyski drewniane do Tyrants of Underdark Niestety jestem tym przypadkiem, co dostał grę rozpadająca się w rękach. Żetony rozklejaly się przy wyciąganiu z wyprasek. Rozwarstwialy oraz rozklejaly się całkowicie. Masakra. Na szczęście dyski daja radę. Pech chciał, że nie mieli koloru czarnego i musiałem domówić z innego sklepu, gdzie przesyłka wyszła drożej niż dyski 🙆

W końcu premiera dodatku do Barrage, to jadę go odebrać, razem z dodatkiem do Arnak. Niestety Lacerda musi poczekać 😔
Awatar użytkownika
hipcio_stg
Posty: 1804
Rejestracja: 07 gru 2016, 16:30
Has thanked: 78 times
Been thanked: 337 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: hipcio_stg »

eveni pisze: 07 maja 2022, 16:08
hipcio_stg pisze: 07 maja 2022, 12:12 Jako że swego czasu kupiłem figurki do arnaka i wraz z dodatkiem zaszła potrzeba dodatkowego badacza zamówiłem pimpowane monety a badacza dostałem gratis ;-)
Gdzie zamówiłeś monety?
Na etsy.com od planszowego dobromira. Polecam serdecznie. Wszystko co kupiłem od niego było najwyższej jakości.
Uncle_Grga
Posty: 561
Rejestracja: 30 lis 2019, 12:07
Has thanked: 86 times
Been thanked: 284 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Uncle_Grga »

Trochę planowo, ale jednak trochę nie:

Planowo:

1. Parki - możliwe, że już pisałem o nich (jako zamówionych) - ostatnio zatem odbierałem, bardziej niż kupowałem. Bo było na liście. Bo starych wspomnień czar z cyklu: Dzieci PRLu piszą listy do National Parks of America: "Dear Sirs, please send me.." Bardzo dobry zakup. Swietnie się przyjął domowo i chyba lideruje teraz nawet w cyklu wieczoro-familinym

2. Cascadia - bo odbierałem Parki i stało na półce. Bo już nie mogę w Calico i kombinowałem, jak te "Kotki" niepostrzeżenie zamienić. Bo była na liście.. warunkowo trochę, ale zawsze. W sumie Kotów całkiem się wyplenić nie udało, ale Cascadia jakoś tam grana domowo jest - nie przebojowo może, bo jednak Parki rządzą, a tych Kotów to się pozbyć całkiem nie da. Tym niemniej - i tak na plus.

3. Pax Renaissance - bo Pamir bardzo mi spasował, bo Renaissance był na szerokiej liście, bo od jakiegoś czasu oglądałem gameplaye z PR i Porfirianą (motając się, który fajniejszy), bo stał na półce, jak odbierałem Parki i dobierałem Cascadię... :mrgreen: W końcu - bo dla mnie ;) Pięknie się prezentuje, choć przyznaję - jeszcze nie ograłem. Czeka na gotowość składu do wysłuchania tłumaczenia zasad.

4. Władcy ziemi - zamówiony, bo był na liście zakupowej. Jak się pojawiła przedsprzedaż - z automatu. Dostawa czeka na realizację (jesien)

5. Ark nova - jak wyżej. Dostawa czeka na realizację (czerwiec)

6. Rising sun
- zamówiony, bo od dawna zaplanowany do uzupełnienia kolekcji, bo pojawił się dodruk, a w końcu udało się go ogarnąć w dostawie poniżej trzech stówek. Dostawa na dniach.

Dwa dodatki:

7. This war is mine - opowieść ze zniszczonego miasta - bo brakowało mi go w zestawie, a drugi z dodatków już ograłem, bo była też jakaś promocja, a na liście widniał od dłuższego czasu.

8. Scythe Najeźdzcy z dalekich krain - bo pojawił się dodruk, a było na liście. Dopakowany do zestawu, ale jeszcze żadna z dodatkowych frakcji nie sprawdzona.

I już niestety poza planami zakupowymi:

9. Stawka większa niż zycie - bo nakład się wyczerpuje, bo dodruków nie będzie a to taki unikat-dziwoląg. Bo był na wyprzedaży, wziąłem - troszkę żeby nie zniknął jak np. Mombassa czy Pangea.. też nie zagrany jeszcze, i kto wie, może trafi na półkę wstydu na dłużej ?

10. Coldwater Crown - bo była promka, bo to fajniejsze niż Wielki Połów: taki przyjemny tematyczny eurasek - gdzieś na półeczce obok Yukon Airways czy Pól Zieleni.. Lotniska, uprawy, połowy - lekko, łatwo i przyjemnie.

11. Pory roku - bo ktoś wrzucił tę promocję w Taniej Książce :evil: a tak się temu przyglądałem od czasu jakiegoś (trącało mi to lubianym Res Arcana), bo skończył się w moim ulubionym sklepie, bo znowu pojawiło się ryzyko, że "nie ma.. wyszło.." Zakup taki niedookreślony - formalnie nie był na liście do zakupów, ale w orbicie zainsteresowania na pewno. No i wleciał.. leci znaczy. Zobaczymy co to za ptica.

Dodatek 12. Rising Sun - Monster pack - w sumie nie planowany, ale miałem jakiś kupon do Smyka, a wychodził za 60 zeta. No to jak wziąłem podstawkę.. a niech będzie..

Z zakupów - czekam jeszcze na 13. IKI - jak się pojawi u Lucky Ducków.. i powinno być tyle w tym roku.
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2765
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 332 times
Been thanked: 1259 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Yuri »

Taki set Everrain:
- Acrylic Tokens
- Metal Coins
- Deluxe dice sets
- Neoprene mats sets
- Seafarers expansion
- The Under God expansion
- Undertow of Madness expansion
- Twilight Flood expansion
- Abyssal Tides expansion
- Torrent of Rebellion expansion

... bo choć miałem już nic nie kupować to cena poniżej KS i darmowa wysyłka mnie przekonały. Spróbujemy ten tytuł.
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Dazir
Posty: 216
Rejestracja: 14 maja 2019, 19:18
Has thanked: 71 times
Been thanked: 66 times
Kontakt:

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Dazir »

Ja popłynąłem w tym miesiącu….poza 3 KS, których nie było w planach wpadło jeszcze Dark souls the board game z masa dodatkow. Ale ta gra wciąga!!!

Pathfinder acg 2 ed + dodatek absolutnie świetna gra.

Temple Of ele evil dnd board game - bo uwielbiam serie i musiałem dokupić do kompletu.

Figurki do warhammer quest - za dużo…
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1309 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: rastula »

Ankh PL...do kompletu ;)
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5324
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1091 times
Been thanked: 1722 times
Kontakt:

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: BOLLO »

Uncle_Grga pisze: 14 maja 2022, 19:53

11. Pory roku - bo ktoś wrzucił tę promocję w Taniej Książce :evil: a tak się temu przyglądałem od czasu jakiegoś (trącało mi to lubianym Res Arcana), bo skończył się w moim ulubionym sklepie, bo znowu pojawiło się ryzyko, że "nie ma.. wyszło.." Zakup taki niedookreślony - formalnie nie był na liście do zakupów, ale w orbicie zainsteresowania na pewno. No i wleciał.. leci znaczy. Zobaczymy co to za ptica.
Przepraszam to byłem ja :mrgreen:
Na pocieszenie dodam że nie jesteś sam.....
Awatar użytkownika
dawciu
Posty: 242
Rejestracja: 24 kwie 2012, 22:07
Has thanked: 16 times
Been thanked: 37 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: dawciu »

ja jak zawsze upolowałem fajne oferty na używki/outlet

- Hippocrates (uszkodzone pudełko ale tak naprawde to nie widać żadnego uszkodzenia :) 140
- New frontiers za 130
- Na skrzydlach za 100
alex_dp88
Posty: 88
Rejestracja: 15 paź 2021, 19:08
Lokalizacja: Racibórz
Has thanked: 84 times
Been thanked: 99 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: alex_dp88 »

Carcassonne: Zamek + dodatek Sokół - bo gry 2osobowe od początku roku królują na moim stole. Poza tym mam teraz czas pana profesora Knizii. Po świetnej Wyprawie do El Dorado oraz ciekawym Spór o Bór czas na grę kafelkową
Fenrisek83
Posty: 817
Rejestracja: 30 maja 2018, 10:35
Has thanked: 121 times
Been thanked: 93 times

Re: Ostatnio kupiliśmy...bo...

Post autor: Fenrisek83 »

Dune CHOAM & Richese expansion dodatek do gry którą bardzo lubię. :)
ODPOWIEDZ