Age of Steam (Martin Wallace)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
vinnichi
Posty: 2391
Rejestracja: 17 sty 2014, 00:16
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1300 times
Been thanked: 789 times
Kontakt:

Re: Age of Steam (Martin Wallace)

Post autor: vinnichi »

Jak widać kwestia działania to pojęcie względne :) gram też w 18stki na 2 i Aosa mi się zdarzyło Jednak w tych grach trzecia i więcej osób wprowadzają olbrzymią różnorodność, pomagają balansować rozgrywkę. W aos na dwóch graczy dzieje się mniej ale... Dzieje się więcej niż w wielu innych tytułach.
U nas wystarczy że do stałej ekipy siądzie nowa osoba z nowym spojrzeniem i już wpływa to na wszystkich. To jest piękne w grach z interakcją
Warto sprawdzić, pożyczyć gdybym miał grającą żonę to bym się nie zastanawiał.
.
kręcimy wąsem na dobre gry
you tube
discord
Awatar użytkownika
mckil
Posty: 598
Rejestracja: 13 cze 2008, 18:44
Lokalizacja: Ostrołęka
Has thanked: 49 times
Been thanked: 57 times

Re: Age of Steam (Martin Wallace)

Post autor: mckil »

AoS uwielbiam, grywałem z żoną na dwie osoby i powiem tak, można ale po co? Niby działa, niby fajnie ale... No właśnie, jak się pogra w większym składzie to "czegoś" brakuje w tej grze. Interakcji, emocji przy licytacji, tego wyścigu kto zajmie jakie miasta i czy ktoś mnie nie zablokuje. I tak graliśmy na mapie na dwóch graczy ale ta gra po prostu rozwija skrzydła przy większej ilości. Taki typ gry. Pod rozgrywki dwuosobowe chyba nie zdecydowałbym się na zakup mimo że grę na prawdę uwielbiam.
Awatar użytkownika
Usul
Posty: 306
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:31
Lokalizacja: Białystok
Has thanked: 2 times
Been thanked: 5 times

Re: Age of Steam (Martin Wallace)

Post autor: Usul »

Cisza tu, a przedsprzedaż w Portalu oficjalnie ruszyła. Czy moglibyście się wypowiedzieć jak według Was wychodzi gra po tylu latach ? Czy dalej się broni ?
I co sądzicie o cenie, bo ok. 700 zł z dodatkiem za taką hmm.... "nienarzucającą się graficznie" gre wydaje się kwotą niemałą :-)
konik
Posty: 44
Rejestracja: 17 sie 2021, 09:52
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times

Re: Age of Steam (Martin Wallace)

Post autor: konik »

Usul pisze: 08 maja 2023, 17:55 Cisza tu, a przedsprzedaż w Portalu oficjalnie ruszyła. Czy moglibyście się wypowiedzieć jak według Was wychodzi gra po tylu latach ? Czy dalej się broni ?
I co sądzicie o cenie, bo ok. 700 zł z dodatkiem za taką hmm.... "nienarzucającą się graficznie" gre wydaje się kwotą niemałą :-)
Rynek zweryfikuje, ale osobiście uważam cenę za totalnie przesadzoną. Rozumiem inflację i życzę wydawcy, żeby sprzedał jak najwięcej kopii tej gry. Nie znam kosztów wydania, ale cena wydaje się nieuzasadniona.
Najtmerr
Posty: 22
Rejestracja: 29 sty 2021, 08:52
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times

Re: Age of Steam (Martin Wallace)

Post autor: Najtmerr »

Usul pisze: 08 maja 2023, 17:55 I co sądzicie o cenie, bo ok. 700 zł z dodatkiem za taką hmm.... "nienarzucającą się graficznie" gre wydaje się kwotą niemałą :-)
Najbardziej mnie zastanawia SCD dodatku (380zł) za... 9 nowych map???
Awatar użytkownika
Neysmeey
Posty: 194
Rejestracja: 03 wrz 2019, 15:46
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 115 times
Been thanked: 73 times

Re: Age of Steam (Martin Wallace)

Post autor: Neysmeey »

Gra nadal wypada dobrze na tle innych gier o podobnej mechanice, dla mnie to fenomen, pozbylem sie starego zestawu juz ponad rok temu jak tylko pojawily sie pogloski o polskim wydaniu nowej edycji.

Ale... cena przy tej promocji gry to dla mnie morderstwo, poza fanami nie wiem jak male sa szanse by sie przebila. Sam ze soba walcze i chyba preorder odpuszcze, bo wydaje mi sie, ze rynek szybko te oferte zweryfikuje. Ciezko to usprawiedliwic. Nawet drewniane lokomotywy sa zwyczajnie dostepne w zagranicznych sklepach.

Sama gierke polecam, ale jak sie to np. z FCM zestawi to niestety wybor w kazdym kontekscie bedzie oczywisty, niestety na niekorzysc Steama.
Profil na: Boardgamegeek
Atk
Posty: 1399
Rejestracja: 01 kwie 2020, 16:33
Has thanked: 495 times
Been thanked: 285 times

Re: Age of Steam (Martin Wallace)

Post autor: Atk »

Najtmerr pisze: 08 maja 2023, 18:31
Usul pisze: 08 maja 2023, 17:55 I co sądzicie o cenie, bo ok. 700 zł z dodatkiem za taką hmm.... "nienarzucającą się graficznie" gre wydaje się kwotą niemałą :-)
Najbardziej mnie zastanawia SCD dodatku (380zł) za... 9 nowych map???
No cena dodatku lekko powala, no ale co zrobisz ja wszedłem w zestaw 🙆 bo stwiedzilem, że tanio już było.

E: oczywiście wkręcam sobie, że ciuchcie wpłynęły na cenę 😆
Ostatnio zmieniony 08 maja 2023, 19:26 przez Atk, łącznie zmieniany 1 raz.
konik
Posty: 44
Rejestracja: 17 sie 2021, 09:52
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times

Re: Age of Steam (Martin Wallace)

Post autor: konik »

Neysmeey pisze: 08 maja 2023, 18:32
Ale... cena przy tej promocji gry to dla mnie morderstwo, poza fanami nie wiem jak male sa szanse by sie przebila.
Wątpię, żeby nowe wydanie przebiło się nawet wśród fanów. Taka kasa za nową szatę graficzną ? Zastanawiam się do kogo to wydanie jest kierowane. Nowi gracze ? Przy tym progu wejścia w grę i w tej cenie wątpię. Fani, też wątpię, bo gra jest od wielu lat na rynku i kto grę polubił, to kupił też dodatki. Tak jak napisałem, życzę wydawcy sukcesu, tylko tak z tyłu głowy mi chodzi, że to jest taki trochę skok na kasę. Gra jest wybitna, ale bez przesady. Dużo taniej można kupić poprzednie wydania, zasady identyczne, grafiki kwestia gustu, a nawet może komuś bardziej pasują plastikowe lokomotywy i papierowe pieniądze :)
Awatar użytkownika
Snaki
Posty: 79
Rejestracja: 03 kwie 2018, 09:33
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 53 times
Been thanked: 28 times

Re: Age of Steam (Martin Wallace)

Post autor: Snaki »

konik pisze: 08 maja 2023, 18:57 Nowi gracze ? Przy tym progu wejścia w grę i w tej cenie wątpię.
Zdarza się i tak, sam zamówiłem a styczności wcześniej nie miałem. Pytanie tylko ile jest takich osób
Awatar użytkownika
PytonZCatanu
Posty: 4522
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:53
Has thanked: 1676 times
Been thanked: 2108 times

Re: Age of Steam (Martin Wallace)

Post autor: PytonZCatanu »

Zawiodłem się w tym roku. Portal miał świetne ceny dla klasyków, jak choćby wspominany tu FCM, ale przy tej grze to poleciał.

Cena podstawki dla mnie za wysoka o 1/3, cena dodatku... Co najmniej o 1/2 jak nie więcej.

Szkoda, miałem na radarze, ale na głowę nie upadłem. 🙂
Atk
Posty: 1399
Rejestracja: 01 kwie 2020, 16:33
Has thanked: 495 times
Been thanked: 285 times

Re: Age of Steam (Martin Wallace)

Post autor: Atk »

PytonZCatanu pisze: 08 maja 2023, 19:14 Zawiodłem się w tym roku. Portal miał świetne ceny dla klasyków, jak choćby wspominany tu FCM, ale przy tej grze to poleciał.

Cena podstawki dla mnie za wysoka o 1/3, cena dodatku... Co najmniej o 1/2 jak nie więcej.

Szkoda, miałem na radarze, ale na głowę nie upadłem. 🙂
A po ile normalnie chodzi angielska wersja? Bo mi kiedyś mognelo 500+ za podstawkę, ale nie wiem czy to było po druku, czy już był wyprzedany i cena poszła w górę
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1309 times

Re: Age of Steam (Martin Wallace)

Post autor: rastula »

z grami zrobiło się jak z jedzeniem...niby jeszcze zdarza się, że w Brukseli masło o 20% droższe ale za to płace o 80% niższe...:)...

Polski rynek wydawniczy bardzo się rozwinął... właściwie to już dogonił zachodnie...cenowo :).

No i w sumie ta gra tyle kosztowała na KS +/- 20% +/- vat...koszty wysyłki do paczkomatu mniejsze...masz instrukcję po polsku...

PEWEX normalnie :).

Czy to się sprzeda? A jaki myślicie był nakład wersji PL? 500? 1000?

Najwięksi fani pewnie wzięli z KS lub Planszosfery...reszta...to już zależy jak liczna jest ta reszta :).
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1309 times

Re: Age of Steam (Martin Wallace)

Post autor: rastula »

Atk pisze: 08 maja 2023, 19:30
PytonZCatanu pisze: 08 maja 2023, 19:14 Zawiodłem się w tym roku. Portal miał świetne ceny dla klasyków, jak choćby wspominany tu FCM, ale przy tej grze to poleciał.

Cena podstawki dla mnie za wysoka o 1/3, cena dodatku... Co najmniej o 1/2 jak nie więcej.

Szkoda, miałem na radarze, ale na głowę nie upadłem. 🙂
A po ile normalnie chodzi angielska wersja? Bo mi kiedyś mognelo 500+ za podstawkę, ale nie wiem czy to było po druku, czy już był wyprzedany i cena poszła w górę
na ks chyba cena podstawowa była 64$... oczywiście nie wiem jak z vat i postage...
konik
Posty: 44
Rejestracja: 17 sie 2021, 09:52
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times

Re: Age of Steam (Martin Wallace)

Post autor: konik »

Snaki pisze: 08 maja 2023, 19:07
konik pisze: 08 maja 2023, 18:57 Nowi gracze ? Przy tym progu wejścia w grę i w tej cenie wątpię.
Zdarza się i tak, sam zamówiłem a styczności wcześniej nie miałem. Pytanie tylko ile jest takich osób
Ile jest takich osób, to nie wiem, ale zakładam, że niezbyt wiele. Jestem fanem tej gry i totalnie nie rozumiem tej ceny. Jak dla mnie na pewno nie jest warta ok. 400 zł, a pakiety map w tej cenie, to już jakiś odlot. To jest moje zdanie, ale ktoś w Portalu na pewno robił kalkulacje i wyszło, że się opłaca. Ja jednak czuję ogromny niesmak i odnoszę wrażenie, że ktoś pojechał po przysłowiowej bandzie.
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3457
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 443 times
Been thanked: 1049 times

Re: Age of Steam (Martin Wallace)

Post autor: psia.kostka »

Te cene to mysle ze poniekad podyktowal oryginalny wydawca. Gra nie jest zbyt zalezna jezykowo?
Zaciesnianie wspolpracy pod kolejne Lacerdy itp?

Nie widze tu zbytnio zlej woli Portalu, raczej dojonko idzie z gory tzn EagleGryphon games.

Czesc sie sprzeda na zasadzie fanbojstwa i abonamentu w portalu ;) ale czy wyrosnie wierna baza co wykupi kolejne dodatki z mapami w takich cenach? Ciezko...

Mnie taka deluksyfikacja z malymi sztonami i grafikami z Amigi nie przekonala.
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
Awatar użytkownika
XLR8
Posty: 1677
Rejestracja: 16 lis 2020, 18:11
Has thanked: 279 times
Been thanked: 876 times

Re: Age of Steam (Martin Wallace)

Post autor: XLR8 »

Cena jest jaka jest. Czy za duża? Patrząc na komponenty to tak, ale czy na tyle żeby mówić o zwykłym zdzierstwie to nie. Wydawnictwo oryginalne się lubi cenić i portalu tutaj nie ma zbyt wielkiego pola manewru.
Sam gra jest bardzo oldschoolowa, brutalna i bez litości.
Często partie można kończyć już w połowie jak 18xx, bo ktoś już na pewno wygra. Dla mnie było to gwoździem do trumny, choć gra jest bardzo dobra.
Awatar użytkownika
jamek
Posty: 133
Rejestracja: 08 sie 2019, 20:42
Has thanked: 43 times
Been thanked: 17 times

Re: Age of Steam (Martin Wallace)

Post autor: jamek »

XLR8 pisze: 08 maja 2023, 19:58 Często partie można kończyć już w połowie jak 18xx, bo ktoś już na pewno wygra. Dla mnie było to gwoździem do trumny, choć gra jest bardzo dobra.
To podajcie sobie ręce w uznaniu i gracie kolejną partię :D
Atk
Posty: 1399
Rejestracja: 01 kwie 2020, 16:33
Has thanked: 495 times
Been thanked: 285 times

Re: Age of Steam (Martin Wallace)

Post autor: Atk »

Ja szczerze powiem, że zakładałem cenę w tej okolicy, więc zaskoczenia nie ma. Przygotowałem się sprzedając jakieś zalegające Catan, Wsiąść do pociągu itp, więc tak bardzo nie bolało, ale jak nawet teraz rozglądam się za angielską wersją deluxe to poniżej 500zl nie widziałem (fakt przeglądałem na szybko jakieś ebay itp) Nawet w planszosfera czy innym jest za 509zl. Więc cena Portalu przesadzona się chyba nie zdaje, ale mówię nie wiem w jakiej cenie jest po dodruku, bo cena KS z przed 3 lat nie jest dla mnie wyznacznikiem do końca. Tym bardziej bez przesyłki i VAT.

Dodatek nie sprawdzałem i jak ktoś wyżej napisal, cena powala.

Żeby nie było, że bronie portal znowu, bo co niektórzy tak pewnie już myślą 😂, ale z tego co kojarzę z wywiadów, to oni mówili że mają stała marzę dla wszystkich gier, czy drogich jak Weather Machine, czy tych tańszych, więc mówienie, że portal robi skok na kasę, bez żadnych danych, to trochę chyba jest nad wyrost.

Tak jak kolega wyżej pisze, myślę że do polskiej ceny mógł się przyczynić główny wydawca, bo ceny gier poszły do góry ale czy aż tak? Nie wiem nie jestem wydawca.

Cieszę się jednak, że nie wydaje tego Galakta, bo drżę na mysl o cenie Heroes 😂 (chociaż szykuje się już psychicznie na 500+ 😪 i mniejsza cena będzie miłym zaskoczeniem).

Ps trickerion pewnie tańszy nie będzie, więc szykujcie się!

W ogóle to fakt gra wyglądem nie powala, ale jakbym na to miał tylko patrzeć to taki Food Chain Magnate, w życiu za 200+ by u mnie na półce nie wylądował, jednak wylądował i jeszcze dokupiłem żetony od Brass i dorobiłem pojemniczki z szablonów, bo jak nie polubić tego exela!
Awatar użytkownika
Galatolol
Posty: 2324
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:03
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 568 times
Been thanked: 915 times

Re: Age of Steam (Martin Wallace)

Post autor: Galatolol »

Jeśli ktoś miałby grać w to sporadycznie (ja jestem w tej grupie 1-2 partie rocznie mnie zadowala), to nie sądzę, by było warto tyle dawać.

Są jednak ludzie (choć nie wiem, czy w Polsce), dla których jest to wręcz life-style'owa gra i mnóstwo upalają - tacy gracze z pewnością mogą sobie usprawiedliwić taką cenę, tylko że oni już to mają :lol:
konik
Posty: 44
Rejestracja: 17 sie 2021, 09:52
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times

Re: Age of Steam (Martin Wallace)

Post autor: konik »

Atk pisze: 08 maja 2023, 20:09 Ja szczerze powiem, że zakładałem cenę w tej okolicy, więc zaskoczenia nie ma. Przygotowałem się sprzedając jakieś zalegające Catan, Wsiąść do pociągu itp, więc tak bardzo nie bolało, ale jak nawet teraz rozglądam się za angielską wersją deluxe to poniżej 500zl nie widziałem (fakt przeglądałem na szybko jakieś ebay itp) Nawet w planszosfera czy innym jest za 509zl. Więc cena Portalu przesadzona się chyba nie zdaje, ale mówię nie wiem w jakiej cenie jest po dodruku, bo cena KS z przed 3 lat nie jest dla mnie wyznacznikiem do końca. Tym bardziej bez przesyłki i VAT.

Dodatek nie sprawdzałem i jak ktoś wyżej napisal, cena powala.

Żeby nie było, że bronie portal znowu, bo co niektórzy tak pewnie już myślą 😂, ale z tego co kojarzę z wywiadów, to oni mówili że mają stała marzę dla wszystkich gier, czy drogich jak Weather Machine, czy tych tańszych, więc mówienie, że portal robi skok na kasę, bez żadnych danych, to trochę chyba jest nad wyrost.

Tak jak kolega wyżej pisze, myślę że do polskiej ceny mógł się przyczynić główny wydawca, bo ceny gier poszły do góry ale czy aż tak? Nie wiem nie jestem wydawca.

Cieszę się jednak, że nie wydaje tego Galakta, bo drżę na mysl o cenie Heroes 😂 (chociaż szykuje się już psychicznie na 500+ 😪 i mniejsza cena będzie miłym zaskoczeniem).

Ps trickerion pewnie tańszy nie będzie, więc szykujcie się!

W ogóle to fakt gra wyglądem nie powala, ale jakbym na to miał tylko patrzeć to taki Food Chain Magnate, w życiu za 200+ by u mnie na półce nie wylądował, jednak wylądował i jeszcze dokupiłem żetony od Brass i dorobiłem pojemniczki z szablonów, bo jak nie polubić tego exela!
Nie mam żadnych pretensji do Portala o cenę i jestem wdzięczny za to, że podjęli się wydania takiego klasyka. W głównej mierze cena AoS wynika z ceny EG. Moim zdaniem jednak ta cena nie jest niczym uzasadniona. Inflacja, wzrost kosztów, zmiana szaty graficznej nie uzasadnia 100+ procent wyższej ceny od poprzedniego wydania.
Atk
Posty: 1399
Rejestracja: 01 kwie 2020, 16:33
Has thanked: 495 times
Been thanked: 285 times

Re: Age of Steam (Martin Wallace)

Post autor: Atk »

Spoiler:
Nie widzę w tym nic dziwnego, patrząc na ceny starych gier Lacerdy, a wydań deluxe. Po prostu deluxe już tak mają niestety....
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3360
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1039 times
Been thanked: 2022 times

Re: Age of Steam (Martin Wallace)

Post autor: Ardel12 »

No nie, znowu Atk broni Portalu. Ile Ci zapłacili?!
Atk pisze: 08 maja 2023, 20:09 Żeby nie było, że bronie portal znowu, bo co niektórzy tak pewnie już myślą
Spoko, ja tak nie myślę, każdy może mieć ciągorty do danych wydawnictw i nic w tym złego :)

A co AoS to ja się ceny spodziewałem patrząc na ceny ang wydania w sklepach. Jest niższa. Po maksymalnych zniżkach jakie dają niektórzy użytkownicy czy to w sklepie Rebela czy Portalu to cena robi się już całkiem OK dla podstawki. Tanio już było itd. nie wchodźmy znowu w ten młyn...ale cena tych kilku mapek to ola boga, to już faktycznie trzeba kochać gierę by tyle wywalić kasy.

Sam AoS miałem od ręki zakupić i finalnie odpuściłem. Nie jest to wina ceny(złamałem już tyle barier w głowie, że już tylko wzruszam ramionami), ale jednej partii, która mnie po prostu wynudziła. Jak rozpisałem się w grze miesiąca, w partii lekko od połowy było widać kto wygra a sytuacja na planszy nie pozwalała zatrzymać tego pochodu po palmę pierwszeństwa. Wiadomo, można walczyć o niższe pozycje, ale dla mnie one też były już zabite i nic tam nie drgnęło. Do tego wybitnie nie spodobał mi się moment przełamania zapotrzebowania na pożyczki, kiedy to gracze zarabiają już tyle, że nie potrzebują wypuszczać kolejnych akcji. Gra wtedy traci ograniczenie(ilość kasy) i robi się taka jakaś luźna. Dodatkowo w drugiej części to już tylko szukamy jak tu komuś podebrać kostki by ograniczyć mu zarobek. No jakiś genialnych ruchów nie zauważyłem.

Gra w pierwszej połowie mi się bardzo podobała by w drugiej zanudzić na śmierć. Zgadzam się, że w takiej sytuacji należy darować sobie granie i po prostu pyknać drugą partię, ale to już zależy od współgraczy. Nie każdy jest przyzwyczajony do tego ze splotterów lub 18XX. A jak już mowa o osiemnastkach to stanowczo wolałbym dołożyć 1h i zagrać krótszą 18XX niż AoS.

Rozumiem zachwyty, na prawdę liczyłem na ten tytuł, ale za tą cenę wolę wzbogacić się o kolejną 18XX.
konik
Posty: 44
Rejestracja: 17 sie 2021, 09:52
Has thanked: 3 times
Been thanked: 7 times

Re: Age of Steam (Martin Wallace)

Post autor: konik »

Atk pisze: 08 maja 2023, 20:25
Spoiler:

Nie widzę w tym nic dziwnego, patrząc na ceny starych gier Lacerdy, a wydań deluxe. Po prostu deluxe już tak mają niestety....
A co jest w nowym wydaniu AoS deluxe ?
Awatar użytkownika
thufir hawat
Posty: 45
Rejestracja: 04 maja 2020, 19:37
Has thanked: 115 times
Been thanked: 37 times

Re: Age of Steam (Martin Wallace)

Post autor: thufir hawat »

Ardel12 pisze: 08 maja 2023, 20:32 Rozumiem zachwyty, na prawdę liczyłem na ten tytuł, ale za tą cenę wolę wzbogacić się o kolejną 18XX.
Z ciekawości - która mapa i na ilu graczy Cię tak wymęczyła?
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3360
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1039 times
Been thanked: 2022 times

Re: Age of Steam (Martin Wallace)

Post autor: Ardel12 »

thufir hawat pisze: 08 maja 2023, 20:47
Ardel12 pisze: 08 maja 2023, 20:32 Rozumiem zachwyty, na prawdę liczyłem na ten tytuł, ale za tą cenę wolę wzbogacić się o kolejną 18XX.
Z ciekawości - która mapa i na ilu graczy Cię tak wymęczyła?
Rust Bell na 4os.
ODPOWIEDZ