[Debrzyno] Kaszubkon 2009 / Mazurkon IV (8-16 sierpnia)

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
Valmont
Posty: 1461
Rejestracja: 04 cze 2004, 08:08
Lokalizacja: Warszawa -serce w Białymstoku ;)

Re: [Debrzyno] Kaszubkon 2009 / Mazurkon IV (8-16 sierpnia)

Post autor: Valmont »

My również wracaliśmy w sobotę, aby wziąć udział we wspaniałym show przygotowanym przez Madonnę. PKP nie rozczarowało mnie i jak zawsze rzucało kłody pod nogi. Sprawdzone przed wyjazdem na Kaszubkon godziny odjazdu pociągów ze stacji Tczew - dokąd zawiózł nas wspaniałomyślnie Nataniel - okazały się o kant d&^% potłuc, musieliśmy blisko 2 godziny czekać na pociąg, na który żeby było śmieszniej nie było miejsc. Ostatecznie spędziliśmy 5 godzin na walizkach w przejściu między wagonami wdychając cudowne zapachy płynące z kibelka, opierniczając całe tłumy palaczy, skacząc z poddenerwowanym dzieckiem na rękach. Niezapomniane przeżycie. Polecam.
W ramach samego Kaszubkonu rozegrałem niewiele, bo chyba ok 17 rozgrywek, ale znalazły się wśród nich takie kobyły jak 1861, Here I Stand (środa i piątek - z nagraniem stanu gry uwiecznionym na zdjęciach), 2xTTA w czteroosobowym gronie. Tylko żal że szanowna połowica bawiła się gorzej, bo mimo wcześniejszej rezerwacji ośrodek nie dostarczył nam łóżeczka turystycznego i żona spędzała wieczory z dzieckiem, pilnując żeby nie spadło z łóżka.
Mimo wszystko spróbuję przyciągnąć ją za rok, gdziekolwiek by się impreza nie odbywała.
Wpieriod! - niekoniecznie efektywnie, ale efektownie.
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

Re: [Debrzyno] Kaszubkon 2009 / Mazurkon IV (8-16 sierpnia)

Post autor: skanna »

Nataniel pisze:Wrocilem! Raczej nie bede pisal na GF relacji (licze na Pancho :)),
Tym samym nie będę teraz pisał o szczegółach imprezy, o tym, jaki to jest wyjątkowy dla mnie i dla bywalców tego wyjazdu okres czasu. O wszystkim posłuchacie w naszej audycji, a zapewne też poczytacie mnóstwo relacji na forum.
Taaa, a Pancho liczy na relacje na forum, żebyście się Panowie nie przeliczyli.

Czy ktoś mógłby przełamać powyjazdowe lenistwo i jednak coś opisać? Przynajmniej ten drugi tydzień? Coby mnie z lekka poskręcało, zwłaszcza, że jeśli termin imprezy zostanie utrzymany, to ja już wiem, że w przyszłym roku jeśli w ogóle, to tylko na pierwszy tydzień...
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
Awatar użytkownika
costi
Posty: 3416
Rejestracja: 09 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 7 times
Been thanked: 3 times

Re: [Debrzyno] Kaszubkon 2009 / Mazurkon IV (8-16 sierpnia)

Post autor: costi »

Strzelec pisze:EDIT: Kiedy i gdzie beda zdjecia? :P Wiem ze masowo fotki strzelal costi, gigi i Wiewiorka. Pozostali zapewne tez nie proznowali. Jakby ktos nie mial gdzie wrzucic, moge pozyczyc server FTP.
Beda, ale poniewaz (jak slusznie zauwazyles) jest ich masa, to musza przejsc troche selekcji, zeby nie zanudzac ogladajacych zdjeciami powtarzajacymi sie czy po prostu spapranymi ;)
Swoje zdjecia wrzuce zapewne na photobucket, ale z FTPa chetnie skorzystam, zeby wrzucic spakowana paczke.

Co do mojej relacji: temat perypetii osrodkowych zostal juz w zasadzie wyczerpany, moge sie co najwyzej polansowac, ze jak przyjechalismy z Gigim to pokoj juz na nas czekal :P

Ogolnie wyjazd uwazam za bardzo udany, dawno nie spedzalem czasu tak milo. Spotkalem starych znajomych i poznalem kupe nowych, bardzo fajnych osob. Radosc z urlopu zepsula mi tylko dosc wczesna kontuzja kostki, ktora ciagnela sie za mna przez caly Kaszubkon, skutecznie wylaczajac mnie z aktywnosci sportowej. Oczywiscie, jak na zlosc, po powrocie nie minely dwa dni i po opuchliznie ani sladu :|
W tym miejscu jeszcze raz chce podziekowac Duchowi i jego Beacie za cierpliwosc i dotrzymywanie mi towarzystwa w koscierzynskim szpitalu.

Ogolnie planszowki okazaly sie mocno kontuzjogennym sportem, mniejszych lub wiekszych urazow uczestnicy zaliczyli cala mase :P

Bardzo sie ciesze, ze udalo sie rozegrac partie w Here I Stand - tu podziekowania dla Siepu, Zbyszka, Marcina, Valmonta i Pedraka za naprawde zajebiste 10 godzin gry, przerwane jedynie kontuzja ojca swietego ;) Zwyciestwo bylo tu tylko wisienka na naprawde smakowitym torcie :)

Rozegranych partii TtA nawet nie licze, nagralem sie tez w Agricole i Wysokie Napiecie. Poznalem calkiem niezle Goa (ktore odrzucilo mnie przy pierwszym kontakcie, ale postanowilem grze dac druga szanse i nie zaluje) i bardzo sympatyczne Football World Cup. Wreszcie tez zagralem w Dixita. Szkoda, ze nie udalo nam sie z Zosia, Wiewiorka i Macike pokonac Ghost Stories - wyzwanie zostaje na nastepna impreze :)

Tych pare zdan nie wyczerpuje wszystkich wrazen i pewnie powstanie rowniez tom drugi, a moze i trzeci :)

EDIT: westwood, odezwij sie na PW jesli chcesz jeszcze zobaczyc swoja ladowarke do telefonu ;)
trochę człowieka i technika się gubi
Moja kolekcja
Leafdrake
Posty: 54
Rejestracja: 21 cze 2004, 23:42
Lokalizacja: Łódź

Re: [Debrzyno] Kaszubkon 2009 / Mazurkon IV (8-16 sierpnia)

Post autor: Leafdrake »

A może by tak zimową edycję zorganizwoać? tak na ferie akademickie jakoś w Lutym? no bo tak cały rok znowu czekać?
:::efkon:::
Awatar użytkownika
ja_n
Recenzent
Posty: 2303
Rejestracja: 28 lip 2004, 10:42
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [Debrzyno] Kaszubkon 2009 / Mazurkon IV (8-16 sierpnia)

Post autor: ja_n »

Leafdrake pisze:A może by tak zimową edycję zorganizwoać? tak na ferie akademickie jakoś w Lutym? no bo tak cały rok znowu czekać?
Litości! Skąd ja urlop wytrzasnę?
Leafdrake
Posty: 54
Rejestracja: 21 cze 2004, 23:42
Lokalizacja: Łódź

Re: [Debrzyno] Kaszubkon 2009 / Mazurkon IV (8-16 sierpnia)

Post autor: Leafdrake »

ja_n z przyszłorocznej puli :) Ja mam taki problem, że zawsze mi zostaje zaległy i wtedy już przymusowo wykopują mnie w marcu. Tylko co ja mam z urlopem w marcu robić?

PS: Kto z kaszubkonowej ekipy wybiera się na Polcon do Łodzi?
:::efkon:::
Awatar użytkownika
monga
Posty: 373
Rejestracja: 27 wrz 2005, 13:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Debrzyno] Kaszubkon 2009 / Mazurkon IV (8-16 sierpnia)

Post autor: monga »

To i ja od siebie parę zdań napiszę :)

W zasadzie to będę się powtarzać - ale tak jak wszyscy pisali - było rewelacyjnie i zdecydowanie za mało czasu na wszystko (a niby miałam go więcej, bo wcale w siatkówkę nie grałam, nie jeździłam konno, nie grałam w kosza). Zdecydowanie za mało grałam w ping-ponga, zdecydowanie nie grałam w planszówki tyle ile bym chciała, nie nagadałam się, no i nie wyspałam się też ;)

Rozegrałam przez te 7 dni (a w zasadzie 6, bo jeden dzień spędziłam w Gdańsku + noc z gorączką w łóżku) ponad 30 partii - praktycznie poza nielicznymi wyjątkami starałam się grać w coś innego (szczegołnie nowego dla mnie).

Z gier, w które grałam i dla mnie są zdecydowanie godne uwagi i które chciałabym mieć w swojej kolekcji to: Ra, Automobil, Small World, Thurn and Taxis ( no wstyd, ale dopiero na Kaszubkonie grałam pierwszy raz), Mission Red Planet. Pewnie coś jeszcze, ale w tej chwili nie mogę sobie przypomnieć.

Wielkie podziękowania dla wszystkich z którymi grałam, rozmawiałam, dzięki którym miło spędziłam cały tydzień (i szkoda, że tylko tydzień). Szczególnie dziękuję Natanielowi i Markusowi za wyjaśnienie zasad RftG - od niepamiętnych czasów chciałam się nauczyć i nigdy nie było okazji. Następnym razem może ktoś się zlituje i mi TtA wytłumaczy :)

Z ciekawostek (może ktoś jeszcze nie wie) na Kaszubkonie miałam okazję poznać własnych sąsiadów (z tego samego bloku, 2 klatki dalej mieszkających, do tego z sąsiadem studiowałam razem).

No i dlaczego teraz trzeba czekać cały rok ...

PS.
Strzelec pisze: EDIT: Kiedy i gdzie beda zdjecia? :P Wiem ze masowo fotki strzelal costi, gigi i Wiewiorka. Pozostali zapewne tez nie proznowali. Jakby ktos nie mial gdzie wrzucic, moge pozyczyc server FTP.
Ja jestem za udostępnieniem tego FTPa, niech wszyscy wrzucą swoje zdjęcia spakowane w to jedno miejsce, na różnych picassach itp. zdjęcia są zazwyczaj zmniejszane. Oczywiście picassy itp. też dodatkowo mile widziane :D
Awatar użytkownika
ragozd
Posty: 3429
Rejestracja: 09 lut 2005, 14:27
Lokalizacja: W-wa CK Tar-ho-min
Kontakt:

Re: [Debrzyno] Kaszubkon 2009 / Mazurkon IV (8-16 sierpnia)

Post autor: ragozd »

Zebralem sie w koncu i cos dopisalem na blogu
Relacja z #kaszubkon'u: http://ragozd.blogspot.com/2009/08/kaszubkon-2009.html
Leafdrake pisze:A może by tak zimową edycję zorganizwoać? tak na ferie akademickie jakoś w Lutym? no bo tak cały rok znowu czekać?
Iza podjela temat 11 listopada - jest taka fajna agroturystyka nad Bugiem - ale to juz temat na osobny watek
"Jesteś inżynierem - wszystko co mówisz jest nienormalne".
Moja lista gier Mój blog
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich
Awatar użytkownika
Mały brzydki pędrak
Posty: 984
Rejestracja: 24 sty 2006, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 11 times

Re: [Debrzyno] Kaszubkon 2009 / Mazurkon IV (8-16 sierpnia)

Post autor: Mały brzydki pędrak »

Dzięki Natanielu za czwartą już organizację "planszówkowego wypoczynku zbiorowego". Bardzo milo było mi spotkać osoby, z którymi cyklicznie widuję się w Warszawie, Gliwicach czy Wrocławiu. Cieszę się również z nowo zawartych znajomości. Coraz częściej obserwuje u siebie, że motorem napędowym takich wyjazdów nie są już w głównej mierze gry, a raczej ludzie, z którymi mogę ciekawie spędzić czas. Prawdopodobnie to objaw starzenia się:) W tym roku nie skorzystałem tak mocno z wypoczynku jak w latach ubiegłych z racji pechowej kontuzji stopy. Co prawda odgrywałem przez pewien czas rolę wyjazdowego Gandalfa (z racji podpierania się drewnianą laską), ale poza lokalnym kolorytem nie odgrywało to dla mnie przyjemnej roli. Nadal ledwo chodzę i przez najbliższe tygodnie będę raczej uziemiony.

W zasadzie grałem w to co lubię grać najbardziej czyli gry wojenne. Po raz pierwszy na Mazurkonie/Kaszubkonie nie udało mi się rozegrać kultowej dla mnie partii w Struggle of Empires.

Szczególnie chciałbym podziękować za pomoc w nocnej akcji konwojowania mnie do Szpitala w Kościerzynie - Jaxowi i Efkonowi.
Awatar użytkownika
costi
Posty: 3416
Rejestracja: 09 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 7 times
Been thanked: 3 times

Re: [Debrzyno] Kaszubkon 2009 / Mazurkon IV (8-16 sierpnia)

Post autor: costi »

monga pisze:Ja jestem za udostępnieniem tego FTPa, niech wszyscy wrzucą swoje zdjęcia spakowane w to jedno miejsce, na różnych picassach itp. zdjęcia są zazwyczaj zmniejszane. Oczywiście picassy itp. też dodatkowo mile widziane :D
Jestes pewna, ze chcesz zdjecia po 2.5-3MB sztuka? ;)
trochę człowieka i technika się gubi
Moja kolekcja
Tworek
Posty: 27
Rejestracja: 19 maja 2006, 08:44
Lokalizacja: Brzeg\Wrocław

Re: [Debrzyno] Kaszubkon 2009 / Mazurkon IV (8-16 sierpnia)

Post autor: Tworek »

monga pisze:To i ja od siebie parę zdań napiszę :)
Z ciekawostek (może ktoś jeszcze nie wie) na Kaszubkonie miałam okazję poznać własnych sąsiadów (z tego samego bloku, 2 klatki dalej mieszkających, do tego z sąsiadem studiowałam razem).
Dzień dobry :-).

To i ja się dołączę do peanów pochwalnych na cześć Kaszubkonu. Było super i szkoda, że te 2 tygodnie zleciały tak szybko.
Z gier, w które zagrałem to najwięcej oczywiście w ukochanego Race'a, z czego 90% partii w naszym starym, skapcaniałym brzeskim gronie, czyli Ryslaw, Mariusz i ja. Ale, że dawno nie mieliśmy okazji dłużej razem pograć to wykorzystaliśmy Kaszubkon do bólu pod tym względem. No i trochę żałuję, bo Race'a mam teraz lekki przesyt a innych gier niedosyt, ale myślę że zacznę teraz pojawiać się na wrocławskich spotkaniach planszówkowych to nadrobię.
Nowo poznane gry przeze mnie to: Dixit, Filary Ziemii, RA, Mission Red Planet, Samurai, Mr Jack, Touch Of Evil. Parę razy udało mi się też zagrać w Dominiona - dodatek bardzo fajny, dużo wnosi.
Co do pozaplanszówkowych atrakcji to fajnie było zwiedzić Kaszuby, połazić po lasach, pograć w kosza i najzwyczajniej w świecie poleniuchować :).
Awatar użytkownika
ragozd
Posty: 3429
Rejestracja: 09 lut 2005, 14:27
Lokalizacja: W-wa CK Tar-ho-min
Kontakt:

Re: [Debrzyno] Kaszubkon 2009 / Mazurkon IV (8-16 sierpnia)

Post autor: ragozd »

Mały brzydki pędrak pisze:Co prawda odgrywałem przez pewien czas rolę wyjazdowego Gandalfa (z racji podpierania się drewnianą laską)
A wypraszam sobie - wyjazdowy Gandalf za kijem to biegal lub plywal a nie sie nim podpieral ;)
Mały brzydki pędrak pisze: W zasadzie grałem w to co lubię grać najbardziej czyli gry wojenne. Po raz pierwszy na Mazurkonie/Kaszubkonie nie udało mi się rozegrać kultowej dla mnie partii w Struggle of Empires.
Mi tez nie - i wielka szkoda. Trzeba to bedzie nadrobic
"Jesteś inżynierem - wszystko co mówisz jest nienormalne".
Moja lista gier Mój blog
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich
Awatar użytkownika
Ink
Administrator
Posty: 2822
Rejestracja: 17 gru 2007, 09:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 107 times
Been thanked: 161 times
Kontakt:

Re: [Debrzyno] Kaszubkon 2009 / Mazurkon IV (8-16 sierpnia)

Post autor: Ink »

Leafdrake pisze:PS: Kto z kaszubkonowej ekipy wybiera się na Polcon do Łodzi?
Się ja wybieram.
Games Fanatic -/- Gradanie -/- Za dużo gier
O ile wyraźnie nie zaznaczono inaczej, powyższa wypowiedź nie jest stanowiskiem moderacji lub administracji forum.
Awatar użytkownika
monga
Posty: 373
Rejestracja: 27 wrz 2005, 13:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Debrzyno] Kaszubkon 2009 / Mazurkon IV (8-16 sierpnia)

Post autor: monga »

costi pisze:
monga pisze:Ja jestem za udostępnieniem tego FTPa, niech wszyscy wrzucą swoje zdjęcia spakowane w to jedno miejsce, na różnych picassach itp. zdjęcia są zazwyczaj zmniejszane. Oczywiście picassy itp. też dodatkowo mile widziane :D
Jestes pewna, ze chcesz zdjecia po 2.5-3MB sztuka? ;)
Jak najbardziej, jestem pewna :D
Awatar użytkownika
arabel
Posty: 19
Rejestracja: 18 sie 2009, 09:09

Re: [Debrzyno] Kaszubkon 2009 / Mazurkon IV (8-16 sierpnia)

Post autor: arabel »

Widzę, że mój brat już się zarejestrował więc jako bliżniak syjamski nie mogę byc gorsza. Wakacje super, cieszę się, że poznałam tylu fantastycznych ludzi. Chyba zacznę jeżdzić z Panchem częściej na tego typu imprezy.
Pozdrawiam
Ewa
Awatar użytkownika
Strzelec
Posty: 32
Rejestracja: 17 sie 2009, 11:17
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [Debrzyno] Kaszubkon 2009 / Mazurkon IV (8-16 sierpnia)

Post autor: Strzelec »

Arabel to tak pracujesz?<-P
Co do FTPa - przestrzen dyskowa jest ograniczona, jednak mysle ze 2 GB uda mi sie wygospodarowac (moze nawet troche wiecej). Jesli ktos jest wiec chetny (costi?), prosze pisac PM, a podam wszystkie potrzebne dane.
"Never trust a computer you can't throw out of the window."
Awatar użytkownika
kubek
Posty: 243
Rejestracja: 17 mar 2008, 21:45
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Debrzyno] Kaszubkon 2009 / Mazurkon IV (8-16 sierpnia)

Post autor: kubek »

Potwierdzam, że wyjazd był po prostu wspaniały. Dziękuję wszyskim za wspólny pobyt i za wspólne granie (nie tylko w planszówki).
Nie tylko nagrałem się jak nigdy ale i powylegiwałem na plaży, bo pogoda dopisała wybornie (zwłaszcza w pierwszym tygodniu).

Szczególne podziękowania składam Wielkiemu Ślicznemu Pędrakowi :D za przenocowanie w swoim pokoju moich gości.

Co do ośrodka, to rzeczywiście szkoda że w tym roku poziom trochę spikował, bo nadaje się on na imprezę planszówkową idealnie (bardzo pojemna sala do grania w nocy i mnóstwo miejsc do grana na świerzym powietrzu - w tym przy plaży i przy placu zabaw dla dzieci). Ja co prawda nie doświadczyłem żadnych niedogodności ale byłem świadkiem kilku dziwnych sytuacji.
Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia za rok.
Awatar użytkownika
rokter
Posty: 858
Rejestracja: 02 mar 2005, 14:18
Lokalizacja: Poznań

Re: [Debrzyno] Kaszubkon 2009 / Mazurkon IV (8-16 sierpnia)

Post autor: rokter »

kubek pisze: Ja co prawda nie doświadczyłem żadnych niedogodności ale byłem świadkiem kilku dziwnych sytuacji.
Niezły eufemizm ;-)
Przykładowe dialogi z pierwszej godziny naszego pobytu w ośrodku:


- Dała nam pani klucz od pokoju, w którym ktoś mieszka.
- A skąd pan wie?
- No bo rzeczy są.
- To może ktoś zapomniał zabrać...?

(...)

- W tym drugim pokoju, od którego dała nam pani klucz tez ktoś mieszka.
- Niemożliwe.
- A jedak.
- Kto?
- Pies.
- Jaki pies?
- Nie wiem, nie otwierałem drzwi. Wolę żyć.

(...)

- (kierownik): Co tu się dzieje?
- No dostajemy klucze od cudzych pokoi. Wygląda na to, że nie macie już Państwo pokoi.
- Mamy pokoje.
- Jakie pokoje?
- Z łóżkami i prysznicem.

(...)

- W tym trzecim pokoju też ktoś mieszka.
- Jezus maria, to ja już naprawdę nie wiem co robić...
- Żartowałem.

(...)

Nazajutrz. Godzina 7.30 rano. Chrobot w zamku. Do naszego pokoju wchodzi dwóch chłopaków z walizkami...

A POZA TYM BYŁO FANTASTYCZNIE! :-)
zagraj w najlepsze planszówki w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.00 do 24.00; klub Alibi - Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora): http://www.gramajda.pl
Awatar użytkownika
Duch
Posty: 209
Rejestracja: 03 lut 2007, 16:59
Lokalizacja: Gdynia

Re: [Debrzyno] Kaszubkon 2009 / Mazurkon IV (8-16 sierpnia)

Post autor: Duch »

Dajcie spokój. To miał być wypoczynek? Toż te dwa tygodnie były wykańczające!
Byłem tak wycieńczony, że w drodze powrotnej usnąłem, zanim zdążyłem dojechać do domu.
Bez sensu tylko, że akurat prowadziłem samochód...

Cała reszte chetnie powtórze za rok : )
Awatar użytkownika
Nataniel
Administrator
Posty: 5293
Rejestracja: 03 cze 2004, 20:46
Lokalizacja: Gdańsk Osowa
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Re: [Debrzyno] Kaszubkon 2009 / Mazurkon IV (8-16 sierpnia)

Post autor: Nataniel »

rokter pisze:- W tym trzecim pokoju też ktoś mieszka.
- Jezus maria, to ja już naprawdę nie wiem co robić...
- Żartowałem.
LOL :-)
= Artur Nataniel Jedlinski | GG #27211, skype: natanielx =
= Festiwal gier planszowych w Gdyni - GRAMY! =
Awatar użytkownika
yosz
Posty: 6359
Rejestracja: 22 lut 2008, 22:51
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 194 times
Been thanked: 490 times
Kontakt:

Re: [Debrzyno] Kaszubkon 2009 / Mazurkon IV (8-16 sierpnia)

Post autor: yosz »

nie mogłem się powstrzymać i przekleiłem to na basha ;)
ZnadPlanszy | YouTube
Always keep at the back of your mind the possibility that you're dead wrong. -- T. Pratchett --
Awatar użytkownika
bazik
Posty: 2407
Rejestracja: 16 mar 2006, 22:03
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Re: [Debrzyno] Kaszubkon 2009 / Mazurkon IV (8-16 sierpnia)

Post autor: bazik »

rokter pisze: Przykładowe dialogi z pierwszej godziny naszego pobytu w ośrodku:


- Dała nam pani klucz od pokoju, w którym ktoś mieszka.
- A skąd pan wie?
- No bo rzeczy są.
- To może ktoś zapomniał zabrać...?

(...)
to gorne ja tez mialem. a oprocz tego:

- prosimy u klucz do 316
- (recepcjonistka) ale ktoś już tam mieszka
- jeszcze wczoraj mówiła pani że to będzie od dziś mój pokój
- teraz już nie mamy pokojów wolnych, zawołam szefa

(...)
- wyglada na to ze dali Panstwo komus nasz pokoj, a chcelibysmy sie jednak gdzies przespac
- (kierownik) widza panstwo jak jest, co najwyzej moglbym przeprosic
- wolelibysmy pokoj do spania
- ...
- ...
- ...
- ...
- mam pomysl, mamy taki jeden pokoj wolny jeszcze na plazy, tyle ze bez lazienki

(...)
(pokoj na plazy ma betonowa podloge, smierdzi poteznie stechlizna, okna nie maja klamek)
- (osoba ktora przyniosla nam posciel) zostawie te worki panstwu pod sciana, panstwo na pewno lepiej niz ja potrafia to poscielic

(...)
- (instruktorka jazdy konnej) witam
- (ola) przepraszam za spoznienie, nie bylo dla nas pokoju i do srodka nocy czekalismy na jakis, w koncu dostalismy celę na plazy i sie nie wyspalam
- a, to Pani zajela moj pokoj, i to przez Pania kierownik kazal mi spac w stajni

(...)
(1:15 w nocy)
- na calym drugim piętrze nie ma pradu w pokojach ani na korytarzu, czy ktos moglby sprawdzic korki?
- (kierownik) jest juz po drugiej w nocy, o tej porze takich spraw nie zalatwiamy


dialogi z jadalni pomijam. panie z obslugi wachajace podejrzliwie wszystkie napoje tez pomijam. ale mimo ze wszyscy pokochalismy pana neandertalczyka, w swojej misji popsucia nam wyjazdu przegral - bylo mimo wszystko fantastycznie.
Awatar użytkownika
Don Simon
Moderator
Posty: 5623
Rejestracja: 10 wrz 2005, 16:28
Lokalizacja: Warszawa, sercem w Jozefowie ;-)
Been thanked: 1 time

Re: [Debrzyno] Kaszubkon 2009 / Mazurkon IV (8-16 sierpnia)

Post autor: Don Simon »

bazik pisze: (...)
- (instruktorka jazdy konnej) witam
- (ola) przepraszam za spoznienie, nie bylo dla nas pokoju i do srodka nocy czekalismy na jakis, w koncu dostalismy celę na plazy i sie nie wyspalam
- a, to Pani zajela moj pokoj, i to przez Pania kierownik kazal mi spac w stajni
:shock: :lol: Mistrzostwo swiata. Jak na jakims folwarku.
Każdy może,prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się.Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie.
Awatar użytkownika
Strzelec
Posty: 32
Rejestracja: 17 sie 2009, 11:17
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [Debrzyno] Kaszubkon 2009 / Mazurkon IV (8-16 sierpnia)

Post autor: Strzelec »

Na stolowce podczas posilku: "Jestem dyrektorem, PAN NIE MA WYKUPIONEGO OBIADU!"
"Never trust a computer you can't throw out of the window."
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 79 times
Been thanked: 252 times

Re: [Debrzyno] Kaszubkon 2009 / Mazurkon IV (8-16 sierpnia)

Post autor: jax »

Strzelec pisze:Na stolowce podczas posilku: "Jestem dyrektorem, PAN NIE MA WYKUPIONEGO OBIADU!"
Nie wiem czy ktoś jeszcze to miał, ale to było do mnie. Ogólnie luzik, wszystko się wyjaśniło. Jakoś niespecjalnie przejmuję się takimi (i wyzej opisanymi) sytuacjami 8)
Mechaniki dice placement i dice manipulation świadczą o słabości i braku pomysłowości projektanta.
--
"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
G. B. Shaw
ODPOWIEDZ