Łąka / Meadow (Klemens Kalicki)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Gun3R
Posty: 128
Rejestracja: 13 wrz 2020, 23:10
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 35 times
Been thanked: 44 times

Re: Łąka / Meadow (Klemens Kalicki)

Post autor: Gun3R »

Kurcze, a myślałem że mam wszystkie promo jakie było można, tzn koperta P, rudzik, wielka stopa... a tu się człowiek z ręką w nocniku budzi :D jakby ktoś miał nadmiar to dajcie znać
Awatar użytkownika
Irka
Posty: 539
Rejestracja: 23 wrz 2022, 01:27
Has thanked: 537 times
Been thanked: 272 times

Re: Łąka / Meadow (Klemens Kalicki)

Post autor: Irka »

Gun3R pisze: 14 paź 2023, 21:05 Kurcze, a myślałem że mam wszystkie promo jakie było można, tzn koperta P, rudzik, wielka stopa... a tu się człowiek z ręką w nocniku budzi :D
Może paradoksalnie pomoże, jak Ci powiem, że nie tylko foki tu brakuje do kompletu.
Ja sobie z tym FOMO radzę na różne sposoby - np. tutaj stwierdziłam, że wyimaginowane zwierzęta odpuszczam (Yeti to co innego 8)), a jakaś foka chyba już jest w dodatku "Z biegiem strumienia".

A, i fajna wiadomość - zapowiada się kolejny duży dodatek, a właściwie książka zawierająca tematyczne scenariusze i nowe wyzwania, na zasadzie legacy: https://boardgamegeek.com/boardgame/397 ... nture-book
ODPOWIEDZ