(Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
PytonZCatanu
Posty: 4514
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:53
Has thanked: 1669 times
Been thanked: 2091 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: PytonZCatanu »

loaru pisze: 18 sty 2024, 09:58 A jakie ameri to są arcydzieła, które mieliby wydać?
Zombicide XXXXL Mega super Paka



😉
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1682 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: BOLLO »

PytonZCatanu pisze: 18 sty 2024, 10:01
loaru pisze: 18 sty 2024, 09:58 A jakie ameri to są arcydzieła, które mieliby wydać?
Zombicide XXXXL Mega super Paka
😉
Nie mam wymagań...te wersje z samurajami mi stykną. Mechanika spoko...no i cena żeby mnie nie zabiła.
shuji
Posty: 1280
Rejestracja: 23 kwie 2014, 19:47
Has thanked: 36 times
Been thanked: 219 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: shuji »

BOLLO pisze: 18 sty 2024, 10:01
shuji pisze: 18 sty 2024, 09:11
walkingdead pisze: 18 sty 2024, 07:32 Na grupie ameri Portal podrzucił info, że będzie kategoria ameri. Z komentarzem: " oj będzie" :mrgreen:
Co nic nie znaczy, bo Portal potrafi zepsuć oczekiwania nawet co do dobrej gry nakręcając ludzi na każdą jakby miała być jakimś masterpiece.
Przypomniało mi się jak na live Gambit otwierał wielką paczuchę od Portalu myśląc że to BloodBorne albo Massive Darkness a to była Czerwona Katedra. Mina Tomka bezcenna :mrgreen:
Nie no oni są jak ojciec który mówi dziecku że dostanie najlepszy prezent na świecie, a potem się okazuje że to hot wheels za 5 zł :D Z ktorego ogólnie dziecko by się mega cieszyło, jakby powiedzieć wcześniej, że dostanie małego bumaka :)

sorry jak przykład niezrozumiały, ale mam 3 latka w domu :) Chodzi mi o to, że IMO, Portal ogólnie nie umie w budowanie oczekiwań i niektóre tematy zwyczajnie przegrzewa.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1682 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: BOLLO »

shuji pisze: 18 sty 2024, 10:26
BOLLO pisze: 18 sty 2024, 10:01
shuji pisze: 18 sty 2024, 09:11

Co nic nie znaczy, bo Portal potrafi zepsuć oczekiwania nawet co do dobrej gry nakręcając ludzi na każdą jakby miała być jakimś masterpiece.
Przypomniało mi się jak na live Gambit otwierał wielką paczuchę od Portalu myśląc że to BloodBorne albo Massive Darkness a to była Czerwona Katedra. Mina Tomka bezcenna :mrgreen:
Nie no oni są jak ojciec który mówi dziecku że dostanie najlepszy prezent na świecie, a potem się okazuje że to hot wheels za 5 zł :D Z ktorego ogólnie dziecko by się mega cieszyło, jakby powiedzieć wcześniej, że dostanie małego bumaka :)

sorry jak przykład niezrozumiały, ale mam 3 latka w domu :) Chodzi mi o to, że IMO, Portal ogólnie nie umie w budowanie oczekiwań i niektóre tematy zwyczajnie przegrzewa.
Też jestem za tym aby "bomba" była tym czym powinna być. Może i w oczekiwania nie umie ale za to w marketing tak bo patrząc na swoje regały po Portalowe logo jest na wieeeeelu pudłach. Czy się bardzo zawiodłem? Na razie na 1 grze (ale to stajnia 2pionki) no i oczywiście Aeons End.
Awatar użytkownika
walkingdead
Posty: 2047
Rejestracja: 06 lut 2013, 19:57
Has thanked: 123 times
Been thanked: 337 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: walkingdead »

Chrostek84 pisze: 18 sty 2024, 09:04 Ale u nich Ameri to nowe Zombicide i tym podobne gry od CMON.
a to nie są ameri?
Bo według mnie są.
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3381
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: psia.kostka »

shuji pisze: 18 sty 2024, 10:26 mam 3 latka w domu :) Chodzi mi o to, że IMO, Portal ogólnie nie umie w budowanie oczekiwań i niektóre tematy zwyczajnie przegrzewa.
Ale czy winny jest prawidlowo wskazany? Sprzedawca sprzedaje, najlepiej jak umie, czyli wszedl motzno "Steve Jobs style". Ale to, ze dorosli klienci posikuja w majty z zachwytu jakby 5latek mial dostac LEGO, a to tylko planszowki przeciez beda, to nie wina sprzedawcy planszowek :mrgreen:
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
loaru
Posty: 302
Rejestracja: 13 sty 2015, 10:07
Has thanked: 65 times
Been thanked: 118 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: loaru »

Też zależy co rozumiemy przez „bombę”, bo mnie już może chyba tylko Kingdom Death Monster w polskiej wersji zaskoczyć :mrgreen:
shuji
Posty: 1280
Rejestracja: 23 kwie 2014, 19:47
Has thanked: 36 times
Been thanked: 219 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: shuji »

psia.kostka pisze: 18 sty 2024, 12:15
shuji pisze: 18 sty 2024, 10:26 mam 3 latka w domu :) Chodzi mi o to, że IMO, Portal ogólnie nie umie w budowanie oczekiwań i niektóre tematy zwyczajnie przegrzewa.
Ale czy winny jest prawidlowo wskazany? Sprzedawca sprzedaje, najlepiej jak umie, czyli wszedl motzno "Steve Jobs style". Ale to, ze dorosli klienci posikuja w majty z zachwytu jakby 5latek mial dostac LEGO, a to tylko planszowki przeciez beda, to nie wina sprzedawcy planszowek :mrgreen:
No chyba tak, wyniki w zeszłym roku mieli podobno średnie, był też exodus pracowników od nich.
Ja się nauczyłem nic w ciemno od portalu nie kupować. Dużo gier też mają które wpadają jak kometa, a po pół roku słuch o nich ginie. Wtedy przy tej strategii ja ich w ogóle nie kupuje.

A kiedyś miałęm do nich zaufanie - pierwszy detektyw to dla mnie 10/10.

Na przykład na aweken reals się tak nigdy nie zawiodłem i kupuję w ciemno na kampaniach. Od portalu nigdy nic w kampanii nie wezmę, wieć chyba winny prawidłowo wskazany.

reasumując - 5 latka łatwo oszukać, ale może raz czy dwa :) później szybko łapie co jest pięć :)
Awatar użytkownika
VivoBrezo
Posty: 781
Rejestracja: 11 sie 2019, 10:56
Has thanked: 155 times
Been thanked: 528 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: VivoBrezo »

Wracając do wątku, mam dziwna teorię. Ostatnio na grupie sprzedażowej natknąłem się na 2 egzemplarze Projekt Gaja. Tak sobie myślę, że ktoś ma przeciek i stara się puścić grę, przed zapowiedzią.

Wiem, że mocno naciągane, ale w sumie czemu nie?
Cześć! Nie widzicie nas, ale możecie nas usłyszeć w podcaście Kości, Piony i Bastiony. Rozmawiamy o grach, które lubimy, bo życie jest za krótkie, na te słabe.
Kości, Piony i Bastiony Youtube
Kości, Piony i Bastiony Spotify
Awatar użytkownika
tomb
Posty: 4130
Rejestracja: 22 lut 2012, 10:31
Has thanked: 311 times
Been thanked: 343 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: tomb »

Rozumiem niechęć do przesady w marketingowym przekazie, ale nie rozumiem żali do wydawców, że gra była nie tak dobra, jak obiecywali. Oczywistym jest, że sprzedawca będzie towar wychwalał, ale gry relatywnie łatwo zweryfikować - są recenzje, gameplaye, instrukcje, a na koniec można pudło sprzedać i odzyskać dużą część kwoty.

No i najlepiej kupować gry, które chce się kupić, a nie te, które ktoś chce nam sprzedać.


Chciałbym, żeby Portal zapowiedział jakąś własną ciekawą grę. Czy Trzewik jeszcze projektuje?
"Jak kto ma swój rozum, ten głupi nie jest [...] Głupie są te, co cudzy rozum mają."
Awatar użytkownika
psia.kostka
Posty: 3381
Rejestracja: 02 mar 2020, 22:50
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1044 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: psia.kostka »

shuji pisze: 18 sty 2024, 12:44 5 latka łatwo oszukać, ale może raz czy dwa :) później szybko łapie co jest pięć :)
A doroslego Paladyna jeszcze latwiej ;)

Don Trzewik wyznal, ze mieli tyle tytulow w 2023, ze handlowcy nie wiedzieli co wchodzi drzwiami, a co wylatuje juz oknem. Stad tez efekt komety. Z drugiej strony ja o Virtu czy Basilica nie chcialbym ogladac materialow przez miesiac :P
loaru pisze: 18 sty 2024, 12:37 Kingdom Death: Monster w polskiej wersji
Korona Królów: Jagiellonowie
zaskoczyć :mrgreen:
z kartonowymi standami :mrgreen:

Ogladaliscie TV Portal najnowsze?
Pada tam haslo: kazdy pracownik dolozyl cegielke w fakap z Robinsonem
Pobudzilo to moja foliarska wyobraznie, moze to wrzucic w temat Portal-dyskusje

Ad przeciek ( VivoBrezo)
Tez jakis tytul mi sie wyswietlal czesciej ostatnio i tez tak pomyslalem
#Dramka o "cegielkach" Portalu? Bunt na Bounty?
Szukam: transport kilku gier +mat, Szczecin -> Warszawa
Ewentualnie "planszowy couchsurfing" Pomorze Zach ʕ•ᴥ•ʔ
Szukam/Kupię: HoN, ToI, Scenariusze 1ed MoM/PSz, Unlock;
#KolekcjonujeRabaty [DobraKarmaWraca][WarszawskiKolektyw][#WawHub]
khuba
Posty: 983
Rejestracja: 15 cze 2017, 11:36
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 308 times
Been thanked: 277 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: khuba »

VivoBrezo pisze: 18 sty 2024, 12:56 Wracając do wątku, mam dziwna teorię. Ostatnio na grupie sprzedażowej natknąłem się na 2 egzemplarze Projekt Gaja. Tak sobie myślę, że ktoś ma przeciek i stara się puścić grę, przed zapowiedzią.

Wiem, że mocno naciągane, ale w sumie czemu nie?
Była jakaś plotka o polskim wydaniu ostatnio, ale to niekoniecznie bedzie Portal ( poza tym wyszło ostatnio Age of Innovation - więc zwiększenie sprzedaży starszego tytułu też nie dziwi)
Sprzedam:
Cerebria, Miasteczka, Weather Machine - metalowe zębatki
_leigam_
Posty: 944
Rejestracja: 25 kwie 2018, 20:19
Has thanked: 112 times
Been thanked: 196 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: _leigam_ »

VivoBrezo pisze: 18 sty 2024, 12:56 Wracając do wątku, mam dziwna teorię. Ostatnio na grupie sprzedażowej natknąłem się na 2 egzemplarze Projekt Gaja. Tak sobie myślę, że ktoś ma przeciek i stara się puścić grę, przed zapowiedzią.

Wiem, że mocno naciągane, ale w sumie czemu nie?
Wiadomo o premierze dodatku i wiadomo ze miala byc pl wersja, dosc oczywiste jest ze zostana wydane razem prawdopodobnie w 24r. ktokolwiek to wyda
Preferuje: średnie/ciężkie euro, rywalizacja. Gram we wszystko :D
Niezwiązany z branżą.


NA SPRZEDAŻ Wyspa dinozaurów i inne
Awatar użytkownika
VivoBrezo
Posty: 781
Rejestracja: 11 sie 2019, 10:56
Has thanked: 155 times
Been thanked: 528 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: VivoBrezo »

tomb pisze: 18 sty 2024, 12:58
Chciałbym, żeby Portal zapowiedział jakąś własną ciekawą grę. Czy Trzewik jeszcze projektuje?
Ze Względu na zdrowie i fakapy w firmie, Ignacy trochę zarzucił dział dewelopmentu, ale podobno ma wrócić. W tymże dziale zaszły też zmiany personalne, więc nie spodziewał bym się w tym roku jakiś perełek. Raczej nowa Diuna, Batman i dowiezienie Thorgala (zieew), plus jakieś coś od zagranicznego projektanta typu Dreadfull Circus, Eleven, czy Podziemne Imperium.
Też czekam bo od czasu pierwszego Detektywa nic nie zrobiło na mnie wrażenia. Chociaż Podziemne faktycznie jest ok i ponoć nawet się dobrze sprzedaje na świecie.
Cześć! Nie widzicie nas, ale możecie nas usłyszeć w podcaście Kości, Piony i Bastiony. Rozmawiamy o grach, które lubimy, bo życie jest za krótkie, na te słabe.
Kości, Piony i Bastiony Youtube
Kości, Piony i Bastiony Spotify
khuba
Posty: 983
Rejestracja: 15 cze 2017, 11:36
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 308 times
Been thanked: 277 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: khuba »

VivoBrezo pisze: 18 sty 2024, 13:38

Ze Względu na zdrowie i fakapy w firmie, Ignacy trochę zarzucił dział dewelopmentu, ale podobno ma wrócić. W tymże dziale zaszły też zmiany personalne, więc nie spodziewał bym się w tym roku jakiś perełek. Raczej nowa Diuna, Batman i dowiezienie Thorgala (zieew), plus jakieś coś od zagranicznego projektanta typu Dreadfull Circus, Eleven, czy Podziemne Imperium.
Też czekam bo od czasu pierwszego Detektywa nic nie zrobiło na mnie wrażenia. Chociaż Podziemne faktycznie jest ok i ponoć nawet się dobrze sprzedaje na świecie.
Zdaje się nawet Diuny(tej Portalowej) i Batmana nie będzie, koajrze coś na podsumowaniu roku było wspominane.
Sprzedam:
Cerebria, Miasteczka, Weather Machine - metalowe zębatki
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5217
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1075 times
Been thanked: 1682 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: BOLLO »

tomb pisze: 18 sty 2024, 12:58 Chciałbym, żeby Portal zapowiedział jakąś własną ciekawą grę. Czy Trzewik jeszcze projektuje?
Obawiam się że Ignacy nic swojego nie zapowie (dużo innych prac na głowie) a szkoda bo gry Ignacego naprawdę lubię. Jeszcze muszę dopaść Stronhold aby sprawdzić.
Awatar użytkownika
sliff
Posty: 928
Rejestracja: 29 maja 2020, 15:27
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 322 times
Been thanked: 380 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: sliff »

Do diuny i batmana mogą być zobligowani kontraktem aby wydać.

Skoro nie ma Joanny to pewnie wędrowycz zostanie ucięty.
Awatar użytkownika
tomp
Posty: 2087
Rejestracja: 26 kwie 2020, 21:49
Has thanked: 275 times
Been thanked: 432 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: tomp »

shuji pisze: 18 sty 2024, 09:11
walkingdead pisze: 18 sty 2024, 07:32 Na grupie ameri Portal podrzucił info, że będzie kategoria ameri. Z komentarzem: " oj będzie" :mrgreen:
Co nic nie znaczy, bo Portal potrafi zepsuć oczekiwania nawet co do dobrej gry nakręcając ludzi na każdą jakby miała być jakimś masterpiece.
golem to już zaliczył parę przecen, też niby masterpiece włoskich designerów.
mezo podobnie, pomijam już porównania do Blood Rage - tego nawet nie można nazwać pomyłką przy pracy
wg firma traci wizerunek tworząc tego typu marketing.
Zachęcam do poznania skali ocen BGG
toblakai
Posty: 1270
Rejestracja: 19 mar 2014, 13:57
Has thanked: 222 times
Been thanked: 227 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: toblakai »

@Gizmoo Mezo szkalują.
Awatar użytkownika
rand
Posty: 485
Rejestracja: 03 lis 2008, 22:07
Lokalizacja: Gdańsk Zaspa
Has thanked: 114 times
Been thanked: 85 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: rand »

tomp pisze: 18 sty 2024, 16:12
shuji pisze: 18 sty 2024, 09:11
walkingdead pisze: 18 sty 2024, 07:32 Na grupie ameri Portal podrzucił info, że będzie kategoria ameri. Z komentarzem: " oj będzie" :mrgreen:
Co nic nie znaczy, bo Portal potrafi zepsuć oczekiwania nawet co do dobrej gry nakręcając ludzi na każdą jakby miała być jakimś masterpiece.
golem to już zaliczył parę przecen, też niby masterpiece włoskich designerów.
mezo podobnie, pomijam już porównania do Blood Rage - tego nawet nie można nazwać pomyłką przy pracy
wg firma traci wizerunek tworząc tego typu marketing.
Niektórzy wydawcy w ogóle nie reklamują swoich gier, nie pompują hype'u tylko ogłaszają 2 tygodnie przed premierą i jakoś funkcjonują. Według mnie nawet zły marketing jest lepszy od jego braku.
Według mnie firma dużo nie traci, gry się nie sprzedały bo są średnie albo nie znalazły grupy docelowej w Polsce.

Dodając swoje 3 grosze do premier to z racji, że Portal lubi karcianki to może Knarr albo Evanfall? Bo Ancient Knowledge to ja myślę, że premierę będzie miało na Portalcon, może trafię 😉
Awatar użytkownika
Irka
Posty: 539
Rejestracja: 23 wrz 2022, 01:27
Has thanked: 504 times
Been thanked: 272 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: Irka »

"Golem" nie został doceniony chyba dlatego, że to trudna łamigłówka (kojarzono go jako następcę/zastępcę GAH, a rozczarował jako mniej interakcyjny i "przeładowany" wg częsci osób).
Tu może być podobnie jak z "Woodcraft" (zob. niedawna dyskusja w wątku). Obie gry są trudniejsze, niż by na to wskazywały reguły, trzeba ostrożnie planować, liczy się każdy ruch, a to może irytować wielu graczy. Ja je doceniam, choć rzadko do nich zasiadam.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 10923
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3357 times
Been thanked: 3217 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: japanczyk »

Zarówno Golem jak i Mezo to świetne gry w swoim gatunku, nie w każdej grupie się przyjmą, ale w życiu bym nie powiedział że tym grom czegoś brakuje

Dlaczego Mezo w Polsce nie siadło? Imho przez recke Gambita :-P Dlaczego Golem nie siadl? Patrz recenzja SUSD, bo to dobra solidna gra bez niczego co ja wyróżnia

Tak samo bylo z DbD, Wilkami, Reavers of Midgard, Tiwantinsuyu, Tekhenu, Praga Caput Regni, woodcraft i tak dalej
Te gry znajdą swoich fanów którzy wciaz w nie graja bo to solidne tytuly, ale na pewno nie evergreeny
Awatar użytkownika
Gizmoo
Posty: 4105
Rejestracja: 17 sty 2016, 21:04
Lokalizacja: Warszawa/Sękocin Stary
Has thanked: 2635 times
Been thanked: 2547 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: Gizmoo »

shuji pisze: 18 sty 2024, 12:44 Na przykład na aweken reals się tak nigdy nie zawiodłem
Dla mnie Awaken Realms to jeden wielki ZAWÓD. Żadna z ich gier mi się nie podobała. Sprzedają wyłącznie (autocenzura) kapiszony w złotym papierku. I tak serio to oni są najgorszym "meikar", który aktualnie toczy wspieraczkową branżę. :lol: Robienie niedopracowanych, pozbawionych developmentu gier, to nie jest coś, co powinno być chwalebne. ;) No chyba, że "aweken reals", to jakaś inna firma i niepotrzebnie "szkaluję". :lol:
toblakai pisze: 18 sty 2024, 16:44 @Gizmoo Mezo szkalują.
Przyzwyczaiłem się. Teslę też doceniono długo po jego śmierci. Z wizjonerami wytyczającymi nowe szlaki w mechanice tak już jest. :lol:
japanczyk pisze: 18 sty 2024, 18:37 Dlaczego Mezo w Polsce nie siadło? Imho przez recke Gambita :-P
Też nie mogę jej Tomkowi wybaczyć. :P Ale jednocześnie nie uważam, żeby ta recenzja miała aż tak duży impakt na rynek. Ludzie kupili, bo "figurki", a tu nagle... Nie rzuca się kostkami i jeszcze trzeba nauczyć się grać i zrozumieć zależności!? No i eleganckie zasady, a nie jak w grach AR, że sobie będziemy sami sobie robić grę!? :shock: Oszukali mnie, banda złodziei Polskich! Decydentów! :lol:

A tak na serio, to nie ma co dorabiać teorii spiskowych. Nie sprzedało się, bo im bardziej coś wymagające od graczy, im bardziej skierowane do wyrobionego, wysmakowanego odbiorcy, tym mniejsza szansa na większą sprzedaż. Nie oszukujmy się - gry dla koneserów zawsze będą niszą. Ja to się nawet czasem zastanawiam, dlaczego Portal w takie niszowe gry inwestuje czas i pieniądze. Przecież to nie ma prawa się sprzedać! Tu gołym okiem widać stratę, a nie zysk. Im gra cięższa, tym mniej ma szanse na większą sprzedaż. To nie Pędzące Żółwie, w które zagramy z babcią, wujkiem, dzieckiem i upośledzonym kuzynem sąsiadów. Gry, które nie są kierowane na masowy rynek obarczone są bardzo dużym ryzykiem inwestycyjnym. I albo coś zaklika, albo wyląduje na wyprzedażach. Widocznie Portal ma na takie ryzyko przewidziany budżet, bo jakoś im się to wszystko jeszcze spina.

I oby jak najdłużej.
Mevlex
Posty: 90
Rejestracja: 19 paź 2020, 19:21
Has thanked: 19 times
Been thanked: 13 times

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: Mevlex »

To ja jeszcze rzutem na taśmę - Scarface 1920. Myślicie, że jest jakaś szansa, że to wezmą? W ogóle to jest jakaś szansa na coś figurkowego spoza CMONowych rzeczy?
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4472
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1354 times
Been thanked: 848 times
Kontakt:

Re: (Oficjalny) Portal Games - plany wydawnicze 2023

Post autor: Hardkor »

Mevlex pisze: 18 sty 2024, 21:31 To ja jeszcze rzutem na taśmę - Scarface 1920. Myślicie, że jest jakaś szansa, że to wezmą? W ogóle to jest jakaś szansa na coś figurkowego spoza CMONowych rzeczy?
Szansa oczywiście jest. Z tego co wiem ktoś się dogadał w PL, że to u nas wyda tylko nie wiadomo kto
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Zablokowany