Spirit Island (R. Eric Reuss)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
anitroche
Posty: 772
Rejestracja: 23 kwie 2020, 10:09
Has thanked: 672 times
Been thanked: 782 times
Kontakt:

Re: Spirit Island (R. Eric Reuss)

Post autor: anitroche »

Hmmm tak teraz myślę że może u mnie jest problem z domknięciem pudła z insertem folded space przez to że mam też dwa duchy promo i one dodają te kilka milimetrów które nie były przewidziane w insercie
"Cześć, mam na imię Ania i dzisiaj pokażę wam jak wygląda rozgrywka w wariancie solo w..."

Zapraszam na mój kanał z pełnymi rozgrywkami solo: Gram Solo na YouTube
annak2
Posty: 53
Rejestracja: 10 sty 2017, 22:12
Has thanked: 25 times

Re: Spirit Island (R. Eric Reuss)

Post autor: annak2 »

Dzięki wszystkim za odpowiedzi, sporo przydatnych informacji. W takim razie odpuszczam sobie nieprzezroczyste koszulki oraz tę planszetkę.
W kwestii insertu od e-Raptor niestety za późno - moja decyzja o zakupie chyba okazała się przedwczesna. To było dodatkowe pytanie zadane już po zamówieniu i potwierdziliście moje obawy (ale akurat ten insert od e-Raptor pierwotnie wydawał mi się bardziej użyteczny od Folded Space, a poza tym ten ostatni był niedostępny na aleplanszowkach, gdzie było realizowane moje większe zamówienie).
Insert właśnie dziś dotarł - co prawda jeszcze nie jest rozpakowany, ale chyba odpuszczę sobie zwrot. Trzeba będzie się jakoś przemęczyć z tym niedomykającym się pudełkiem, albo w akcie desperacji zamówię w przyszłości ten od Folded Space. Ten 'made by ernin' też wygląda ciekawie, ale na razie zamierzam poprzestać na podstawce + B&C, więc bardziej ekonomicznie wyjdzie wersja od Folded Space.

I jeszcze występuje takie coś (być może też będzie warte rozważenia): A co do tłumaczeń:
wrojka pisze: 13 maja 2024, 11:15 Jak coś to trwają pracę nad fanowskim tłumaczeniem dodatków na PL (podejrzewam że z końcem maja będziemy w stanie już coś pokazać światu).
Czy to oznacza, że powstaje polska wersja komponentów (kart) z dodatków, które - zakładając, że to udostępnicie - będzie można sobie potem wydrukować na własną rękę (np. w ramach jakiegoś zbiorowego zamówienia w MB Print lub innym tego typu miejscu)?
Polo15
Posty: 121
Rejestracja: 04 maja 2011, 22:32
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 46 times
Been thanked: 45 times

Re: Spirit Island (R. Eric Reuss)

Post autor: Polo15 »

annak2 pisze: 14 maja 2024, 00:19 Czy to oznacza, że powstaje polska wersja komponentów (kart) z dodatków, które - zakładając, że to udostępnicie - będzie można sobie potem wydrukować na własną rękę (np. w ramach jakiegoś zbiorowego zamówienia w MB Print lub innym tego typu miejscu)?
Tak, powstaje tłumaczenie kart oraz dodatkowych plansz z dodatków, a następnie instrukcji. Na pewno zostanie to w jakiś sposób udostępnione. Chciałbym, żeby była możliwość zorganizowania zbiorowego zamówienia na wydruk, ale jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek działania czy deklaracje w tym kierunku. Tak jak pisał wrojka, prawdopodobnie pod koniec maja będziemy w stanie pokazać jakąś wstępną wersję tłumaczenia w celu konsultacji na forum.
ODPOWIEDZ