[Lublin] MDK

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Re: [Lublin] MDK

Post autor: kwiatosz »

Ja mógłbym być do 18, więc teoretycznie na coś krótkiego mógłbym chętnie przybyć. Ale jeżeli ma to być znowu cudo pokroju Taj Mahal to podziękuję :?
A tak naprawdę to nie bardzo jest sens mnie liczyć do grania, najwyżej przyjdę popatrzę...
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Awatar użytkownika
Ink
Administrator
Posty: 2819
Rejestracja: 17 gru 2007, 09:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 103 times
Been thanked: 160 times
Kontakt:

Re: [Lublin] MDK

Post autor: Ink »

kwiatosz pisze:Ja mógłbym być do 18, więc teoretycznie na coś krótkiego mógłbym chętnie przybyć. Ale jeżeli ma to być znowu cudo pokroju Taj Mahal to podziękuję :?
A tak naprawdę to nie bardzo jest sens mnie liczyć do grania, najwyżej przyjdę popatrzę...
To nie ma sensu, bo ja będę pewnie po 17. Jeśli będę, bo single wygodniej w domu.

Ciężko mi to pojąć, że w Lublinie nie może się zebrać 3-4 osoby które pograłyby w planszówki...
Games Fanatic -/- Gradanie -/- Za dużo gier
O ile wyraźnie nie zaznaczono inaczej, powyższa wypowiedź nie jest stanowiskiem moderacji lub administracji forum.
Awatar użytkownika
dumspirospero
Posty: 194
Rejestracja: 01 gru 2008, 11:31
Lokalizacja: Lublin

Re: [Lublin] MDK

Post autor: dumspirospero »

Widzę, że trudna sytuacja ze spotkaniami... Ja ostatnio nie mogłem (choć i tak byłem tylko kiedyś na jednym spotkaniu) z uwagi na urodziny syna, ale postaram się za tydzień dotrzeć do Was i wesprzeć spotkania moją osobą. :D
Z nowości, które ostatnio do mnie dotarły mogę zaoferować Torres i Louis XIV.
Filip z Lublina
Posty: 1681
Rejestracja: 13 paź 2007, 08:46
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 26 times
Been thanked: 19 times

Re: [Lublin] MDK

Post autor: Filip z Lublina »

ja się wybieram na 17 z Periklesem. wpadać! wezmę też coś specjalnie dla Ciebie Kwiatosz żeby nam tą godzinkę wspólnie zapełnić;)
Awatar użytkownika
Ink
Administrator
Posty: 2819
Rejestracja: 17 gru 2007, 09:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 103 times
Been thanked: 160 times
Kontakt:

Re: [Lublin] MDK

Post autor: Ink »

dumspirospero pisze:Z nowości, które ostatnio do mnie dotarły mogę zaoferować Torres i Louis XIV.
W Ludwika koniecznie chcę kiedyś zagrać.
Games Fanatic -/- Gradanie -/- Za dużo gier
O ile wyraźnie nie zaznaczono inaczej, powyższa wypowiedź nie jest stanowiskiem moderacji lub administracji forum.
Awatar użytkownika
Leviathan
Posty: 2268
Rejestracja: 01 wrz 2009, 13:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 397 times
Been thanked: 1045 times
Kontakt:

Re: [Lublin] MDK

Post autor: Leviathan »

Panowie. Ja też chętnie wpadnę którymś razem. Dzisiaj nie dam rady (praca, dzieci, choroba), ale w przyszłych tygodniach wygospodaruję wolne popołudnie.

W razie czego też mogę przynieść coś ze swojej kolekcji.
Dabi
Posty: 1256
Rejestracja: 24 wrz 2005, 01:08
Lokalizacja: Lublin
Been thanked: 1 time

Re: [Lublin] MDK

Post autor: Dabi »

To nie ma sensu, bo ja będę pewnie po 17. Jeśli będę, bo single wygodniej w domu.

Ciężko mi to pojąć, że w Lublinie nie może się zebrać 3-4 osoby które pograłyby w planszówki...
Ostatnio w piątek byłem wraz z 4 osobami ale spotkania nie było i sala zamknięta. A szkoda

Dziś pewnie znowuż się nie wybiorę - jutro turniej Infinity i trzeba się naszykować
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Re: [Lublin] MDK

Post autor: kwiatosz »

Jak jest zamknięte to idziesz do portiera i mówisz "Poproszę klucz" (czy jaka tam forma Ci pasuje) - ja tak robię i działa bez pudła :wink:
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Awatar użytkownika
Ink
Administrator
Posty: 2819
Rejestracja: 17 gru 2007, 09:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 103 times
Been thanked: 160 times
Kontakt:

Re: [Lublin] MDK

Post autor: Ink »

Dabi pisze:
To nie ma sensu, bo ja będę pewnie po 17. Jeśli będę, bo single wygodniej w domu.

Ciężko mi to pojąć, że w Lublinie nie może się zebrać 3-4 osoby które pograłyby w planszówki...
Ostatnio w piątek byłem wraz z 4 osobami ale spotkania nie było i sala zamknięta. A szkoda
Trzeba było brać klucz od portiera albo co... to jest niestety skutek niefajnej frekwencji, że nie zawsze któryś z natywnych klubowiczów tam będzie.

EDIT: kwiatosz był pierwszy
Games Fanatic -/- Gradanie -/- Za dużo gier
O ile wyraźnie nie zaznaczono inaczej, powyższa wypowiedź nie jest stanowiskiem moderacji lub administracji forum.
Dabi
Posty: 1256
Rejestracja: 24 wrz 2005, 01:08
Lokalizacja: Lublin
Been thanked: 1 time

Re: [Lublin] MDK

Post autor: Dabi »

Pograliśmy w Periklesa we 4

Muszę przyznać że gra jest dziwna. Trudno mi sobie o niej wyrobić opinię. Podobało się i dość intrygująca gra.
W sumie na kolejną rozgrywkę chętnie bym się ustawił. Bardzo prosty mechanizm z rzutami + inne mechanizmy już nie takie proste tak śmiesznie obok siebie wyglądają.

Jakby była troszkę ładniejsza chociaż albo dorwać gdzieś ją tanio.

Dzięki za grę ;)

Oczywiście właściciel gry nas rozwalił... :)
Filip z Lublina
Posty: 1681
Rejestracja: 13 paź 2007, 08:46
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 26 times
Been thanked: 19 times

Re: [Lublin] MDK

Post autor: Filip z Lublina »

rozwalił to za dużo powiedziane, wszak mieliście niewiele mniej punktów;) jak dla mnie gra jest wybitna. mechanizmy działają jak w naoliwionym kombajnie i wszystko się ładnie zazębia. możliwe, że losowość w bitwach delikatnie zaburza jednolitość całokształtu, ale myślę, że raczej jej bardzo nie szkodzi. ja grę załatwiłem sobie bardzo tanio i zdecydowanie jestem zadowolony. możemy zagrać jeszcze nie raz jeśli będziecie chętni.
Dabi
Posty: 1256
Rejestracja: 24 wrz 2005, 01:08
Lokalizacja: Lublin
Been thanked: 1 time

Re: [Lublin] MDK

Post autor: Dabi »

Happosai pisze:rozwalił to za dużo powiedziane, wszak mieliście niewiele mniej punktów;) jak dla mnie gra jest wybitna. mechanizmy działają jak w naoliwionym kombajnie i wszystko się ładnie zazębia. możliwe, że losowość w bitwach delikatnie zaburza jednolitość całokształtu, ale myślę, że raczej jej bardzo nie szkodzi. ja grę załatwiłem sobie bardzo tanio i zdecydowanie jestem zadowolony. możemy zagrać jeszcze nie raz jeśli będziecie chętni.
Oj chętnie jeszcze zagramy :)

Różnice nie były wielkie ale były pewne
Miałeś chyba 4 punkty (a może 3) więcej ode mnie ;-) i chyba 8 więcej niż miejsce trzecie

Jakbym w 3 turze mniej złośliwie zagrał w stosunku do Dagoberta to bym wygrał chyba nawet bo przejąłbym Spartę. Hus mnie zdziwiło że miałem wiecej punktów niż on.

Za tanie pieniądze to grę tą warto było brać

Chętnie zagram raz jeszcze

Ale teraz to mi się ten Chaos sam nasuwa :P Trzeba będzie zagrać

A po Essen coś zakupię i przyniosę
Filip z Lublina
Posty: 1681
Rejestracja: 13 paź 2007, 08:46
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 26 times
Been thanked: 19 times

Re: [Lublin] MDK

Post autor: Filip z Lublina »

a ja z dziką rozkoszą zaprezentuję Wam Shoguna najbliższą razą:) tą grę warto poznać niezależnie od upodobań. piękna i niesamowicie grywalna. chyba jednak jest najlepsza;)
Awatar użytkownika
Dagobert
Posty: 37
Rejestracja: 18 paź 2009, 01:04

Re: [Lublin] MDK

Post autor: Dagobert »

Bardzo chętnie zagram jeszcze w Periklesa. Bitwy są losowe tak naprawdę tylko na poziomie 1:1, więc poprostu należy budować przewagę, a nie liczyć na szczęście. Ale to tylko przemyślenia po pierwszej grze, czekam na drugą :).
a ja z dziką rozkoszą zaprezentuję Wam Shoguna najbliższą razą:) tą grę warto poznać niezależnie od upodobań. piękna i niesamowicie grywalna. chyba jednak jest najlepsza;)
Z przyjemnością. Im więcej dobrych planszówek poznam tym bardziej świadomego wyboru dokonam dla siebie :).
Filip z Lublina
Posty: 1681
Rejestracja: 13 paź 2007, 08:46
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 26 times
Been thanked: 19 times

Re: [Lublin] MDK

Post autor: Filip z Lublina »

witamy na forum Dagobercie:) może nam się ten klub nareszcie rozkręci;) szkoda, że Tomasz i Adrian chyba sobie już darowali:/
Dabi
Posty: 1256
Rejestracja: 24 wrz 2005, 01:08
Lokalizacja: Lublin
Been thanked: 1 time

Re: [Lublin] MDK

Post autor: Dabi »

a ja z dziką rozkoszą zaprezentuję Wam Shoguna najbliższą razą:) tą grę warto poznać niezależnie od upodobań. piękna i niesamowicie grywalna. chyba jednak jest najlepsza;)
Bardzo dobra informacja

Akurat w Shoguna to chciałem zagrać chętnie
Z przyjemnością. Im więcej dobrych planszówek poznam tym bardziej świadomego wyboru dokonam dla siebie :)
Dokładnie mam takie same zdanie... Coś warto kupić i to tak aby się nie powtarzać

No i liczę w końcu na tą rozgrywkę w Chaos in The Old World

Za tydzień mnie nie będzie ale tak to raczej będę przybywał regularnie.

Husqvarna myślę też ;)
Awatar użytkownika
Dagobert
Posty: 37
Rejestracja: 18 paź 2009, 01:04

Re: [Lublin] MDK

Post autor: Dagobert »

Ja, jeśli nic nie wyskoczy, mogę w najbliższy piątek przyjść.
Awatar użytkownika
Tomasz
Posty: 122
Rejestracja: 03 lut 2005, 00:11
Lokalizacja: Lublin

Re: [Lublin] MDK

Post autor: Tomasz »

Happosai pisze:szkoda, że Tomasz i Adrian chyba sobie już darowali:/
Nie wiem jak Adrian, ale ja sobie nie darowałem, tylko że nie mam czasu przyjść...
Awatar użytkownika
Ink
Administrator
Posty: 2819
Rejestracja: 17 gru 2007, 09:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 103 times
Been thanked: 160 times
Kontakt:

Re: [Lublin] MDK

Post autor: Ink »

Jutro?
Coś przynieść?
Games Fanatic -/- Gradanie -/- Za dużo gier
O ile wyraźnie nie zaznaczono inaczej, powyższa wypowiedź nie jest stanowiskiem moderacji lub administracji forum.
Filip z Lublina
Posty: 1681
Rejestracja: 13 paź 2007, 08:46
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 26 times
Been thanked: 19 times

Re: [Lublin] MDK

Post autor: Filip z Lublina »

większość klubu wyjeżdża chyba na mantikorę więc będzie ciiiiszaaaa=D
niniejszym ogłaszam się, że chętnie spróbuję z Wami shoguna i periklesa. od 17 powinno wystarczyć na obie;)
jeśli macie inne pomysły to piszcie:)

edit: a w następny piątek niespodzianka:D
Awatar użytkownika
Dagobert
Posty: 37
Rejestracja: 18 paź 2009, 01:04

Re: [Lublin] MDK

Post autor: Dagobert »

Happosai pisze:niniejszym ogłaszam się, że chętnie spróbuję z Wami shoguna i periklesa. od 17 powinno wystarczyć na obie;)
Ok, ja będę.
Awatar użytkownika
Leviathan
Posty: 2268
Rejestracja: 01 wrz 2009, 13:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 397 times
Been thanked: 1045 times
Kontakt:

Re: [Lublin] MDK

Post autor: Leviathan »

Jak dobrze pójdzie, to i ja dołączę.
Przynieść coś?
Filip z Lublina
Posty: 1681
Rejestracja: 13 paź 2007, 08:46
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 26 times
Been thanked: 19 times

Re: [Lublin] MDK

Post autor: Filip z Lublina »

ja z Twojej listy raczej nic dla siebie nie wybiorę. myślę, że jeśli nie będzie sprzeciwów to po prostu tym razem wezmę te dwie gry, o których wspomniałem i tyle. kombinować będziemy następną razą. do zobaczenia jutro o 17!
Dabi
Posty: 1256
Rejestracja: 24 wrz 2005, 01:08
Lokalizacja: Lublin
Been thanked: 1 time

Re: [Lublin] MDK

Post autor: Dabi »

Mnie jutro nie ma
Za tydzień już jednak chętnie będe.

P.S
Poczytałem instrukcję do Dungeonlords i kupuję już na 95 %
Awatar użytkownika
Ink
Administrator
Posty: 2819
Rejestracja: 17 gru 2007, 09:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 103 times
Been thanked: 160 times
Kontakt:

Re: [Lublin] MDK

Post autor: Ink »

Dabi pisze:Poczytałem instrukcję do Dungeonlords i kupuję już na 95 %
Ta, ja też.
Games Fanatic -/- Gradanie -/- Za dużo gier
O ile wyraźnie nie zaznaczono inaczej, powyższa wypowiedź nie jest stanowiskiem moderacji lub administracji forum.
ODPOWIEDZ