II Festiwal gier planszowych w Brzegu

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
fruszu
Posty: 99
Rejestracja: 08 lut 2009, 19:40
Lokalizacja: Wrocław

Re: II Festiwal gier planszowych w Brzegu

Post autor: fruszu »

W pierwszej kolejności podziękowania dla organizatorów i tłumaczących.

Także dla wszystkich współgraczy ze stolika koło Planszóweczki (Gilotyna, Manila i ... 7;)
Browarion pisze:I bardzo bardzo dziękuję za wszystkie miłe rozmowy, pogaduszki i uciechę przy Logorajdowych łamigłówkach
Na myśl o logorajdowych łamigłówkach mam ochotę rozłożyć się i złożyć z powrotem.

WC za identyfikator już dziękowałem, więc się nie powtarzam. Dzięki za rozgrywkę w Drachen Delta. Okazało się, że już samo tłumaczenie zasad może być przeżyciem:)
Veridiana pisze:i pomyśleć, że też miałam tam być!
Zobaczyłem na stoliku w recepcji przygotowany dla Ciebie identyfikator, więc z nadzieją co jakiś czas spoglądałem na drzwi:) Następnym razem się popraw!

Na końcu chciałem podziękować wszystkim, którzy na moje częste pytania "czy mogę się dosiąść" odpowiadali twierdząco. A innych nie było.
Do zobaczenia za rok, a wcześniej na (między)Pionkach i Gratislaviach.
Awatar użytkownika
ozy
Posty: 3283
Rejestracja: 13 mar 2006, 18:25
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 7 times
Been thanked: 74 times

Re: II Festiwal gier planszowych w Brzegu

Post autor: ozy »

Piszę za siebie i Gosię. :)

Niezwykła impreza. Taka ilość mediów, takie nagrody, taki prestiż imprezy - tego jeszcze nie było. Najlepszy czas antenowy w TVP (Teleexpress), no szok normalnie. Beata, Krzysiek - gratulacje dla Was i Waszych pomocników (szczególnie załogi szatni, która zamiast pomagać na górze siedziała tam biedna na dole z kurtkami). No i te cukierki. :)

Dziękujemy wszystkim, którzy podeszli do BI by się z nas pośmiać, ewentualnie pogadać, pooglądać czy pograć. Dzięki Klema za palnsze, bez Ciebie nie było by na czym robić premiery. Dzięki Browarion, Łukasz, Rafał, i Rysław za rozmowy na różne tematy, a szczególnie tą o Wiedźminie... Niezwykli ludzie grają w planszówki. Dzięki Hobbity i TrikTrak za miłe sąsiedztwo, granie i lepsze poznanie się. Dzieki Bogas za upominek, super pamiątkę tego wszystkiego będziemy mieli.

Fajna impreza była!
Farewell, leave the shore to an ocean wide and untamed
Hold your shield high, let the wind bring your enemy your nightmare
Awatar użytkownika
Wojtek
Posty: 145
Rejestracja: 02 lis 2005, 22:20
Lokalizacja: Opole
Been thanked: 1 time

Re: II Festiwal gier planszowych w Brzegu

Post autor: Wojtek »

Powiem krótko: było fantastycznie. Pełny profesjonalizm, a wrażenia niezapomniane, atmosfera nie do opisania. :D
Dziękuję wszystkim w imieniu swoim i mojej familii.
Awatar użytkownika
zoltarro
Posty: 440
Rejestracja: 03 lut 2009, 16:48
Lokalizacja: Opole/Wrocław

Re: II Festiwal gier planszowych w Brzegu

Post autor: zoltarro »

dzieki wszystkim za atmosfere, organizatorom za impreze na poziomie :)
bylo fantastycznie
czasem troche glosno, ale mozna bylo sie schowac w korytarzu, gdzie bylo i chlodniej i ciszej i w cos spokojnie pograc
Awatar użytkownika
MoniQ
Posty: 143
Rejestracja: 27 paź 2009, 07:36
Lokalizacja: Opole

Re: II Festiwal gier planszowych w Brzegu

Post autor: MoniQ »

Praktycznie wszystko zostało powiedziane, było fan-tas-tycz-nie! :) Chapeau bas i owacje na stojąco dla Organizatorów! :)
Oraz wielkie dzięki i pozdrowienia dla wszystkich którzy sprawili, że ta impreza była tak udana. :)
Strzeż się popełnienia morderstwa! Prowadzi ono do kradzieży, a stąd krok tylko jeden do kłamstwa [J. Tuwim]
Awatar użytkownika
costi
Posty: 3416
Rejestracja: 09 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 7 times
Been thanked: 3 times

Re: II Festiwal gier planszowych w Brzegu

Post autor: costi »

Sztefan pisze:
sheva pisze:Przede wszystkim Costi i Sztefan ja mam nadzieje, że wy na ten pociąg zdarzyliście bo powiem wam szczerze, że takiej szaleńczej jazdy i gonienia samochodu to ja nie pamiętam, czekam teraz tylko na drogowe foto pamiątki :twisted: Dzięki za wszystko chłopaki :)
To my dziękujemy! Na szczęście pociąg był lekko opóźniony i dzięki temu się udało. Jak to dobrze, że PKP jest takie niesolidne ;) A w ogóle to ten sam pociąg, który przyjechał do Opola opóźniony o 45 minut... ;) Zresztą w drodze powrotnej z 10 minut w Zabrzu, zrobiło się 40 minut w Warszawie ;)
Zaiste... wypijmy za rzetelnosc PKP w tej materii :P Jeszcze raz wielkie dzieki Sheva, uratowales nam tylek.

A tu zdjecia ode mnie: http://smg.photobucket.com/albums/v649/ ... =slideshow

Jakby ktos mogl mi podpowiedziec, na ktorych zdjeciach sa zwyciezcy jakich turniejow, to byloby milo, bo nie pamietam (szczegolnie dzieciecych).
trochę człowieka i technika się gubi
Moja kolekcja
ko73
Posty: 128
Rejestracja: 22 kwie 2008, 09:21
Lokalizacja: Brzeg

Re: II Festiwal gier planszowych w Brzegu

Post autor: ko73 »

Ogromne podziękowania dla Wszystkich za przybycie (lub jak kto woli - przybicie) do Brzegu, za stworzenie niesamowitej atmosfery, za pomoc i wyrozumiałość.

Szczególnie DZIĘKUJEMY:
Rysiowi – za wszystko,
Piotro za projekt plakatu (wygrałeś konkurs – jesteś najlepszy :)).
Rokterowi za teksty.
Wojtkowi (WC) - wszyscy wiedzą za co, a Twoje numerki są najlepsze :wink:
,
Kasi, która ratowała nas w najgorętszych momentach,
NIEBIESKIM KOSZULKOM (Tusimarze i Sawce, Ani i Repkowi, Mondze, Browarionowi, Kubkowi, Skannie i Macike, Dominice i Tokage),
Krzysiowi (Klemie) i całej ekipie z Opola, w tym szczególnie Gosi i Michałowi.
Salou, który pomimo utrudnień ;) poprowadził wyścig,
Kubie oraz innym uczestnikom Mistrzostw Polski w Carroma,
Młodzieży z ZSE (ach ta szatnia),
I wielu, wielu innym za pomoc i obecność – BEZ WAS NIE BYŁOBY TAKIEJ IMPREZY.
i oczywiście SPONSOROM :)

Beata i Krzysiek
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

Re: II Festiwal gier planszowych w Brzegu

Post autor: skanna »

costi pisze: Jakby ktos mogl mi podpowiedziec, na ktorych zdjeciach sa zwyciezcy jakich turniejow, to byloby milo, bo nie pamietam (szczegolnie dzieciecych).
Turnieje dziecięce w kolejności wyświetlania

- Zgadnij, kto to?
- Hooop
- Poszukiwacze skarbów
- Skubane kurczaki
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
torquemada
Posty: 102
Rejestracja: 06 wrz 2004, 19:18
Kontakt:

Re: II Festiwal gier planszowych w Brzegu

Post autor: torquemada »

Bardzo dziękujemy Organizatorom: Beacie i Krzyśkowi za gościnność i wspaniałą atmosferę, całej ekipie Gratislavii za miłe pogawędki i pracę, jaką wkładacie w promowanie gier planszowych w Polsce. Tak trzymać! Gosi i Oziemu za miłe sąsiedztwo, Wojtkowi (WC) za identyfikatory oraz tym wszystkim, których nie zdołamy tu wymienić, a z którymi udało się nam zagrać lub porozmawiać. Skannie za rozmowy i za pomoc na stoisku. Maja! Natalka dziękuje za listę bajek!
ko73
Posty: 128
Rejestracja: 22 kwie 2008, 09:21
Lokalizacja: Brzeg

Re: II Festiwal gier planszowych w Brzegu

Post autor: ko73 »

Tu Beata (Krzyś biega i domyka sprawy związane z festiwalem, a ja się kuruję<jeszcze głos nie wrócił :( > ale za to w końcu mam czas dla moich dziewczynek)
NO i ... nie obyło się beż wpadek! Przepraszam, jeszcze spóźnione podziękowania:
Violu i Marku serdeczne dzięki :), dzięki Wam nie musiałam robić tylu kilometrów.
Aniu, Marcinie, Mateuszku i Sebastianie - dzięki za miłe zakończenie festiwalu (mam nadzieję, że macie dla mnie fotki z podróży :))
Costi- dzięki za zdjęcia
Mateuszowi, Mariuszowi i Jackowi- za pomoc (nie tylko techniczną).
I oczywiście Wszystkim
Awatar użytkownika
mst
Posty: 5767
Rejestracja: 25 wrz 2007, 10:42
Lokalizacja: gliwice
Been thanked: 3 times
Kontakt:

Re: II Festiwal gier planszowych w Brzegu

Post autor: mst »

ko73 pisze:Aniu, Marcinie, Mateuszku i Sebastianie - dzięki za miłe zakończenie festiwalu (mam nadzieję, że macie dla mnie fotki z podróży :))
Sebastian wykonał zadanie zanim jeszcze dojechaliśmy do rogatek Brzegu (proponował nawet żeby wrócić po dokładkę ;-)). Jeszcze raz bardzo dziękujemy za gościnę i wspaniałą imprezę. :D
Zawsze gdy zauważysz, że jesteś po stronie większości zatrzymaj się i zastanów.
magazyn
Awatar użytkownika
demnogonis
Posty: 241
Rejestracja: 19 paź 2006, 13:28
Lokalizacja: Piekło
Has thanked: 1 time
Kontakt:

Re: II Festiwal gier planszowych w Brzegu

Post autor: demnogonis »

Dziękujemy organizatorom.

Tu trochę fotek, nie było czasu zrobić więcej bo za dużo gier czekało :twisted:
http://www.gramajda.pl/node/288
w co możesz zagrać co tydzień w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.30; klub Alibi -Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora)):
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

Re: II Festiwal gier planszowych w Brzegu

Post autor: skanna »

W pudełku od "Make'n'break" znaleźliśmy angielską instrukcję do Puerto Rico. Szukamy jej właściciela, bo nasza nie jest na pewno :)
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
Awatar użytkownika
Browarion
Posty: 2374
Rejestracja: 12 kwie 2005, 14:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 19 times
Been thanked: 2 times

Re: II Festiwal gier planszowych w Brzegu

Post autor: Browarion »

Dostałem nadmiarową instrukcję PL do Egizii.
Jak komuś brakuje to już wiadomo gdzie szukać ;)
niby stary koń, a jednak z ogromnym sentymentem do zabaw i uciech wszelakich
Awatar użytkownika
salou
Posty: 1074
Rejestracja: 20 gru 2006, 19:19
Lokalizacja: Zabrze
Has thanked: 47 times
Been thanked: 47 times

Re: II Festiwal gier planszowych w Brzegu

Post autor: salou »

mst pisze:
ko73 pisze:Aniu, Marcinie, Mateuszku i Sebastianie - dzięki za miłe zakończenie festiwalu (mam nadzieję, że macie dla mnie fotki z podróży :))
Sebastian wykonał zadanie zanim jeszcze dojechaliśmy do rogatek Brzegu (proponował nawet żeby wrócić po dokładkę ;-)). Jeszcze raz bardzo dziękujemy za gościnę i wspaniałą imprezę. :D
:):) Beata za rok wpadamy na pierogi :D i po kolejny puchar za zwycięstwo w Turnieju PitchCar :D :D

PS. Wszystko już tutaj zostało powiedziane, więc tylko powiem że miło było gościć u Was do zobaczenia :wink:
Awatar użytkownika
monga
Posty: 373
Rejestracja: 27 wrz 2005, 13:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: II Festiwal gier planszowych w Brzegu

Post autor: monga »

Ja też ze swojej strony chciałabym gorąco podziękować Beacie i Krzyśkowi za to, że mieli tyle chęci, czasu i siły, żeby tę wspaniałą imprezę zorganizować i poprowadzić.

Bo, że była jak poprzednio niezwykle udana i że z niecierpliwością czekam na nastepną edycję to chyba oczywiste :)

Dziękuję też wszystkim innym których miałam okazję poznać, z którymi miałam okazję porozmawiać lub zagrać - było szalenie miło !
czarnyal
Posty: 2
Rejestracja: 13 paź 2009, 11:30

Re: II Festiwal gier planszowych w Brzegu

Post autor: czarnyal »

Wielkie dzięki za wspaniale zorganizowane spotkanie.
Wspaniali ludzie super klimat więc co tu więcej pisać.
Specjalne podziękowania dla Sawki i Kubka za wytłumaczenie Cywilizacji

Pozdrawiamy
Dorota i Krzysiek
Awatar użytkownika
locworks
Posty: 677
Rejestracja: 03 sty 2009, 12:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: II Festiwal gier planszowych w Brzegu

Post autor: locworks »

Dziękowaliśmy w czasie pożegnań w niedzielę 31.01, ale podziękujemy jeszcze raz cudownym organizatorom i wszystkim uczestnikom za bardzo miłe przyjęcie naszej niepoważnej gry i nie mniej niepoważnej ekipy wydawnictwa LocWorks.

Zapraszam do przejrzenia albumu ze zdjęciami (naszymi oraz kilkoma z albumów TusiMary, Klemy i innych uczestników) z fantastycznej zabawy na tegorocznym festiwalu w Brzegu.

Wystarczy kliknąć poniższych rozmówców*:

Obrazek

*Rozmawialiśmy o Harry Potterze.
Piotr Burzykowski
wydawnictwo locworks.pl | serwis grybezpradu.pl
ODPOWIEDZ