międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
Browarion
Posty: 2374
Rejestracja: 12 kwie 2005, 14:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 19 times
Been thanked: 2 times

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: Browarion »

Merry pisze:Jest w gliwicach Hotel Lesny, z sala konferencyjna...
No jest to jakiś pomysł, choć pewnie parę osób już zarezerwowało w Łabędach... a i standard znamy.
Ale warto poznać nowe.

Trzeba by tylko jakoś zakombinować z tą salką konferencyjną, bo płatność 50pln/h to na pewno podniesie cenę ponad miarę, nawet jak będzie "kilka" osób
:)
niby stary koń, a jednak z ogromnym sentymentem do zabaw i uciech wszelakich
Awatar użytkownika
Tycjan
Posty: 3200
Rejestracja: 23 sty 2008, 22:14
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 44 times
Been thanked: 32 times
Kontakt:

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: Tycjan »

Browarion pisze:
Merry pisze:Jest w gliwicach Hotel Lesny, z sala konferencyjna...
No jest to jakiś pomysł, choć pewnie parę osób już zarezerwowało w Łabędach... a i standard znamy.
Ale warto poznać nowe.
Jak teraz coś szybko ustalimy (będzie nas więcej w nowym miejscu) to można rezerwację odwołać.
To jak robimy?

# ZnadPlanszy.pl - tutaj piszę: http://miroslawgucwa.znadplanszy.pl | NAJWIĘKSZA baza premier i zapowiedzi gier wydanych po polsku: http://Premiery.ZnadPlanszy.pl
Awatar użytkownika
Browarion
Posty: 2374
Rejestracja: 12 kwie 2005, 14:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 19 times
Been thanked: 2 times

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: Browarion »

Tycjan pisze:To jak robimy?
My na razie rezerwacji nie odwołujemy, sprawdźmy jak to będzie z Leśnym, ilu chętnych i w ogóle (bo na razie Łabędy to "znane zło" ;))
Myślę, że szybko się okaże co i jak, szczególnie jak poznamy opinię innych

8)
niby stary koń, a jednak z ogromnym sentymentem do zabaw i uciech wszelakich
Awatar użytkownika
costi
Posty: 3416
Rejestracja: 09 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 7 times
Been thanked: 3 times

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: costi »

Ja bym sie jednak pisal na Lesny, bo jak w Labedach bedzie wesele, to beda nici z grania i nici ze spania...
trochę człowieka i technika się gubi
Moja kolekcja
Awatar użytkownika
WRS
Administrator
Posty: 2179
Rejestracja: 09 sty 2009, 09:39
Lokalizacja: Ropczyce
Has thanked: 7 times
Been thanked: 96 times
Kontakt:

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: WRS »

trzewik pisze:nie będzie żadnych atrakcji, nie będzie pomarańczowych koszulek
A czy będą gry z Kredensu?
Żeby wiedzieć, co koniecznie zabrać ze sobą, a na co można liczyć na miejscu...
Baruk Khazad!
Jak mawia Folko:
gry logiczne to kwintesencja rozrywki, to czysta postać gry: mechanika bez dodatkowej otoczki wnoszącej, lub starającej się coś wnieść do rozgrywki
i ja się (pod) tym podpisuję
trzewik

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: trzewik »

Calej biblioteki nie bede przewozil bo to jest potezna kolekcja gier, to na kilka aut by trzeba wiezc.

Jesli ktos ma konkretnie ochote na ktorys z tytulow z biblioteki, prosze powiedziec, to ten tytul spakuje na miedzyPionka.
Awatar użytkownika
monga
Posty: 373
Rejestracja: 27 wrz 2005, 13:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: monga »

costi pisze:Ja bym sie jednak pisal na Lesny, bo jak w Labedach bedzie wesele, to beda nici z grania i nici ze spania...
No ja generalnie też jestem za Leśnym, tylko trzeba by spróbować wynegocjować salę konferencyjną gratis.
Awatar użytkownika
Tycjan
Posty: 3200
Rejestracja: 23 sty 2008, 22:14
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 44 times
Been thanked: 32 times
Kontakt:

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: Tycjan »

monga pisze:
costi pisze:Ja bym sie jednak pisal na Lesny, bo jak w Labedach bedzie wesele, to beda nici z grania i nici ze spania...
No ja generalnie też jestem za Leśnym, tylko trzeba by spróbować wynegocjować salę konferencyjną gratis.
Dzwoniłem do Leśnego. Sala by nasz kosztowała za całą noc 200zł jeżeli weźmiemy pokoje (ceny na stronie). Normalnie by policzyli 400zł lub 70zł/h. Wieczorem jakieś jedzenie trzeb by było sobie zamówić "na dowóz" bo restauracja to inna firma i może być już nieczynna.

To jak robimy? Ile by nas było?

# ZnadPlanszy.pl - tutaj piszę: http://miroslawgucwa.znadplanszy.pl | NAJWIĘKSZA baza premier i zapowiedzi gier wydanych po polsku: http://Premiery.ZnadPlanszy.pl
Awatar użytkownika
Browarion
Posty: 2374
Rejestracja: 12 kwie 2005, 14:52
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 19 times
Been thanked: 2 times

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: Browarion »

Tycjan pisze:...
... Sala by nas kosztowała za całą noc 200zł jeżeli weźmiemy pokoje.
... Wieczorem jakieś jedzenie trzeb by było sobie zamówić "na dowóz" bo restauracja to inna firma i może być już nieczynna.
... Ile by nas było?
Będę złym prorokiem, ale średnio to widzę :(
Tak czy inaczej pójdę za większością
8)
niby stary koń, a jednak z ogromnym sentymentem do zabaw i uciech wszelakich
Awatar użytkownika
waffel
Posty: 2600
Rejestracja: 26 lip 2007, 14:29
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 8 times

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: waffel »

A nie możemy grać po pokojach? Ze dwa-trzy pokoje desygnujemy jako grające do późna a ich nominalni okupanci jak chcą iść spać wcześniej idą do pokoi ludzi obencie grających :)
Awatar użytkownika
BMC
Posty: 120
Rejestracja: 08 maja 2008, 23:37
Lokalizacja: Radom

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: BMC »

Z Radomia będzie nas co najmniej dwóch a może trzech i też bylibyśmy za Leśnym. Sala do gry to jednak bardzo ważna rzecz, to tam jest największa integracja :) Może by porozmawiać z obsługą hotelu leśnego że jak nam nie dadzą sali konferencyjnej za darmo jak w Łabędach to zostajemy tam :) oczywiście jeśli padnie decyzja że rezerwujemy hotel Leśny to do sali się dorzucamy :)
w ostateczności można zrobić tak jak proponuje waffel i grać po pokojach ale to już duży hardkor :D
decydujmy sie na coś bo trzeba rezerwować
Awatar użytkownika
Filippos
Posty: 2466
Rejestracja: 02 sty 2007, 16:54
Lokalizacja: Wawa, sercem w Wawie, nogą w wawie i innymi częściami ciała też;))

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: Filippos »

Granie po pokojach to hardcore indeed.
Jakby co dorzucam się do sali i też pójdę za stadem ku Łabędom lub lasowi:) Łabędy to znany wróg :)
Zwykle gram w to co mam
Moja strona o projektowaniu: http://milunski.com/
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 79 times
Been thanked: 252 times

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: jax »

a ja pójdę za wafflem, tam gdzie on wybierze, to zanocuję :P wolałbym nie narażać się na improwizowane podwózki po noclegu
w każdym razie mi pasuje i Leśny i Łabędy (z tym, ze w tym drugim nie ma już miejsc jak rozumiem, zatem chyba nie ma tam po co dzwonić...)
Mechaniki dice placement i dice manipulation świadczą o słabości i braku pomysłowości projektanta.
--
"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
G. B. Shaw
Awatar użytkownika
monga
Posty: 373
Rejestracja: 27 wrz 2005, 13:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: monga »

No to ja myślę, że jest już tyle osób, że można by spróbować ponegocjować - albo kwestię sali albo kwestię noclegu (piszą na stronie coś o zniżkach dla grup).
Awatar użytkownika
Tycjan
Posty: 3200
Rejestracja: 23 sty 2008, 22:14
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 44 times
Been thanked: 32 times
Kontakt:

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: Tycjan »

monga pisze:No to ja myślę, że jest już tyle osób, że można by spróbować ponegocjować - albo kwestię sali albo kwestię noclegu (piszą na stronie coś o zniżkach dla grup).
Co do sali to cena 200zł to już po zniżce. Pani już wiedziała co to będzie za impreza :) Co do negocjacji w sprawie pokojów/grupy to nie wiem nic mi nie mówiła. Ale jak będziemy znali ilość osób chętnych to można spróbować.
Zapisujcie się: https://spreadsheets.google.com/ccc?key ... y=CPmV3oUC

# ZnadPlanszy.pl - tutaj piszę: http://miroslawgucwa.znadplanszy.pl | NAJWIĘKSZA baza premier i zapowiedzi gier wydanych po polsku: http://Premiery.ZnadPlanszy.pl
Awatar użytkownika
waffel
Posty: 2600
Rejestracja: 26 lip 2007, 14:29
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 8 times

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: waffel »

Nie no tak poważnie to wydaje mi się, że nie ma się co zastanawiać - przecież jak w Łabędach nie ma miejsc, jest za to wesele to chyba zupełnie odpada. A co do sali no to nas będzie spokojnie 20 osób, 10 zł to chyba nie majątek. Nie mogę się złapać z Tajemniczym w tej chwili ale w najgorszym razie kogoś zwerbujemy albo gorzej się benzyna rozłoży.
Awatar użytkownika
Tycjan
Posty: 3200
Rejestracja: 23 sty 2008, 22:14
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 44 times
Been thanked: 32 times
Kontakt:

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: Tycjan »

waffel pisze:Nie no tak poważnie to wydaje mi się, że nie ma się co zastanawiać - przecież jak w Łabędach nie ma...
Chciałbym wiedzieć ile osób będzie brało pokoje żeby o tych zniżkach grupowych porozmawiać. Waffel zapisuj się ;)
Roześlijcie wici do innych żebym mógł jutro do południa zadzwonić.
Ale rozumiem, że ogólnie wybieramy Leśny.

# ZnadPlanszy.pl - tutaj piszę: http://miroslawgucwa.znadplanszy.pl | NAJWIĘKSZA baza premier i zapowiedzi gier wydanych po polsku: http://Premiery.ZnadPlanszy.pl
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: skanna »

Maciek się zgłasza na jedynkę, moimi rękami, bo nie ma dostępu do kompa teraz. Do kosztów sali rzecz jasna też się dorzuca.
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
Awatar użytkownika
macike
Posty: 2308
Rejestracja: 07 cze 2007, 18:24
Lokalizacja: Wrocław
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: macike »

skanna pisze:Maciek się zgłasza na jedynkę, moimi rękami, bo nie ma dostępu do kompa teraz. Do kosztów sali rzecz jasna też się dorzuca.
Dokoptowałem się do wc.
Si vis pacem, para bellum.
Gratislavia - wrocławski festiwal gier planszowych
Awatar użytkownika
stalker
Posty: 2594
Rejestracja: 24 cze 2004, 23:14
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 33 times
Been thanked: 13 times

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: stalker »

Nie rozumiem, jaki jest consensus -- Leśny czy Łabędy? Ale proszę dopisać dwie osoby do dwójki, mam zamiar przybyć z malzowinką. Albo jutro dopiszę nas sam.

W przypadku osób przybywających pociągiem tego drugiego jest tragiczny dojazd :) muszę sprawdzić, czy do leśnego jest tak samo źle :)
Lukasz M. Pogoda | w biblioteczce | zainteresowało mnie
Warszawskie spotkania projektantów i testerów gier planszowych. Chcesz pomóc w testowaniu lub masz swój projekt? Monsoon Group pomoże! Informacje na forum tutaj. Zapraszamy!
Awatar użytkownika
skanna
Posty: 1337
Rejestracja: 22 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 3 times
Been thanked: 22 times

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: skanna »

stalker pisze: W przypadku osób przybywających pociągiem tego drugiego jest tragiczny dojazd :) muszę sprawdzić, czy do leśnego jest tak samo źle :)

Nigdy się nie zdarzyło, żeby osoby niezmotoryzowane miały jakikolwiek problem z dotarciem z MDK do Łabęd. W końcu parę zmotoryzowanych osób bierze udział w tej imprezie.
offtopikowa specjalistka - z góry przepraszam, to niezależne ode mnie i moich palców ;-)
Merry
Posty: 511
Rejestracja: 08 wrz 2009, 15:02
Lokalizacja: Gliwice

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: Merry »

Moge tam podjechac, tzn do lesnego i ponegocjowac. Ale musialabym wiedziec ile osob. No chyba,ze Tycjan bierze to na siebie. Dojazd jest autobusem "normalnym" na upartego da sie dojsc na piechote, tak okolo pol godzinki:D
Awatar użytkownika
monga
Posty: 373
Rejestracja: 27 wrz 2005, 13:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: monga »

Merry pisze:Moge tam podjechac, tzn do lesnego i ponegocjowac. Ale musialabym wiedziec ile osob. No chyba,ze Tycjan bierze to na siebie. Dojazd jest autobusem "normalnym" na upartego da sie dojsc na piechote, tak okolo pol godzinki:D
Wydaje mi się, że osobiste negocjacje zawsze lepiej wyglądają niż takie przez telefon, więc ja bym była za tym, żebyś jak masz taką możliwość ponegocjowała trochę na miejscu :) Myślę, że za ok. 2 dni mniej więcej będzie wiadomo wstępnie ile osób chętnych jest.
Awatar użytkownika
WRS
Administrator
Posty: 2179
Rejestracja: 09 sty 2009, 09:39
Lokalizacja: Ropczyce
Has thanked: 7 times
Been thanked: 96 times
Kontakt:

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: WRS »

trzewik pisze:Jesli ktos ma konkretnie ochote na ktorys z tytulow z biblioteki, prosze powiedziec, to ten tytul spakuje na miedzyPionka.
Ja nieśmiało poproszę o:
Condottiere
Dixit
Elfenland
El Grande
Havana
Modern Art
Power Grid: Factory Manager
Puerto Rico
Samurai
Steam
Tigris & Euphrates
Warhammer: Invasion
World Without End

i dopytam czy macie:
Tinners' Trail?
Imperial?
Stone Age?
Rise of Empires?
Baruk Khazad!
Jak mawia Folko:
gry logiczne to kwintesencja rozrywki, to czysta postać gry: mechanika bez dodatkowej otoczki wnoszącej, lub starającej się coś wnieść do rozgrywki
i ja się (pod) tym podpisuję
Awatar użytkownika
waffel
Posty: 2600
Rejestracja: 26 lip 2007, 14:29
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 8 times

Re: międzyPionek 11-12 wrzesnia 2010

Post autor: waffel »

Mam wolne miejsce w samochodzie z Warszawy, jest ktoś chętny?
ODPOWIEDZ