(Warszawa) Agresor - Piątek WIBHiIŚ PW

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
ragozd
Posty: 3429
Rejestracja: 09 lut 2005, 14:27
Lokalizacja: W-wa CK Tar-ho-min
Kontakt:

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: ragozd »

Ja bardzo optymalnie - najpierw szybkie St. Petersburg gdzie niepotrzebnie zapchalem sobie reke, ale partia wyrownana i 3 graczy dzielił tylko 1 pkt. Malo braklo, świetna pozycja, do kupienia.
Potem London - bardzo mi podszedl, przyjemna rozgrywka, po prostu Wallace :)
Na koniec kolejny klasyk - Samuraj - za malo grywam w te gre. Mimo nie najlepszego dosjcia nie zdazylem wykorzystac jednego z lepszych kafli ale udalo sie wygrac juz od razu - w 2 kategoriach. tez zasluguje na czestsze granie.
Na koniec niemila nespodzianka - rozkladam juz Razzia!, a tu info ze juz nie do 22, a 21:30 czas otwarcia. Gdzie te czasym gdzie Politechnika godz. 23 wygrala z OKO???
"Jesteś inżynierem - wszystko co mówisz jest nienormalne".
Moja lista gier Mój blog
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich
Awatar użytkownika
Geko
Posty: 6491
Rejestracja: 18 mar 2006, 22:29
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: Geko »

Micelius pisze:Dziękuję Gigi, Geko i Kornbergowi za partyjkę Vinhos!
Cronenbergowi :mrgreen:
Micelius pisze: Gra zrobiła na mnie b. pozytywne wrażenie - dużo liczenia, ale nie żmudnej buchalterii, w której chodzi tylko o dokładnośc, tylko pełnego wyobraźni wyszukiwania najlepszej kombinacji wśród cigle zmieniających się warunków. Troszkę jak kombinacja ... Dominant Species i Agricoli? (Karkołomne jednak to porównanie). Jest też mechanizm rondlo-podobny. Wady: primo skomplikowana instrukcja (w trakcie rozgrywki wszystko się przydaje i nie mam wrażenia, że coś jest zbędnym "chromem" - ale przy słuchaniu zasad, acz naprawdę dobrze przedstawianych - dzięki Geko :) - parę razy miałem wrażenie, że nie dam rady :roll: ) Secundo - downtime jest tu niejako wbudowany w grę, naprawdę jest co liczyć... o tyle umiarkowanie to boli, ża ruchów jednak niewiele, a liczymy w większości w ruchach przeciwników.
W zasadzie mogę się pod powyższym podpisać. Bardzo dobra gra.
Micelius pisze: Co do czasu - zdecydowanie najlepiej wypadł Kornberg, który ruszał się szybko i - jak wspomniałem - blisko optymalności. Gigi może nawet szybciej, ale (jak dowodzi wynik) bez przykładania się :) Geko grał średnio długo całą grę - pomijając jedno mocno wyczerpujące (głównie nas :wink: ) cofnięcie. Ja na początku bardzo sprawnie, pod koniec coraz bardziej zwalniałem, acz łączny czas miałem (mym subiektywnym zdaniem) lepszy, niz Geko :roll:
To już niech Cronenberg i Gigi się wypowiedzą. Jako niezależni eksperci :wink:
Micelius pisze: Faktem jest, że skończyliśmy w dużym pośpiechu, głównie dzięki determinacji niektórych graczy :?
No niestety, tak jak mówiłem. Albo kończymy normalnie, albo przesadnie analizujemy każdy swój ruch. Kiedy ciągle rozważałeś swą ostatnią akcję, w pośpiechu liczyliśmy już wszystkim punkty i zaczynaliśmy zbierać elementy, bo Trutu już nas straszył wiecznym politechnicznym potępieniem.
Micelius pisze: Na koniec - jeśli nie mylę się sądząc, że produkcja jest przed targiem (czyli możemy zejść do zera win, bo i tak zdążymy wyprodukować przed "'wstawieniem ostatniej szansy"),
No oczywiście :twisted: Ale w tym wariackim tempie nieświadomie pominęliśmy ten etap, żeby zdążyć jeszcze rozpatrzyć targi. Dlatego na końcu już nikt nie wyciskał przywilejów z koneserów, a to mogłoby dużo zmienić w punktacji. Więc w sumie nie skończyliśmy gry :? No ale jak mówiłem, albo dokładna analiza, albo skończona partia...
Micelius pisze: Jeszcze raz dziękuję za miłą partię w miłej atmosferze (tylko pod koniec nerwowej :wink: ) Sorki za momenty spowalniania...
Mi również dobrze się grało i dziękuję. Ale jednocześnie myślę, że pewne wnioski by się jednak przydały. Ja wolę nie przemyśleć optymalnie każdego ruchu, ale jednak skończyć rozgrywkę. I absolutnie nie chcę Cię urazić. Tylko zwrócić uwagę na pewne kwestie (czas to też element gry!), co mam nadzieję wyjdzie wszystkim na zdrowie. Aby grało się lepiej i wszystkie partie normalnie się kończyły :mrgreen:
Moje blogowanie na ZnadPlanszy.pl
Na BGG jako GekoPL. Ja tu tylko moderuję, żaden ze mnie administrator.
piotrsmu
Posty: 441
Rejestracja: 17 cze 2010, 01:27

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: piotrsmu »

będziecie tłumaczyć zasady?
jeżeli tak możliwe że się pojawię
spróbuję też przeczytać instrukcje
gracie w wersje PL(nie wiem którą instrukcje czytać)?
Kostyr pisze: PS. Jakby ktoś chciał pograć jutro w BSG,to będziemy grać od 11:00 w 548. Mamy 1 wolne miejsce.
Awatar użytkownika
Kostyr
Posty: 374
Rejestracja: 18 gru 2009, 12:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: Kostyr »

Wpadaj,z tłumaczeniem nie ma problemu przeszkolimy cię :D. Na PW wyśle ci nr. komórki do kontaktu.
cronenberg
Posty: 32
Rejestracja: 25 lip 2009, 17:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: cronenberg »

Geko pisze: W zasadzie mogę się pod powyższym podpisać. Bardzo dobra gra.
Zgadzam się :wink:
Ostatnio zmieniony 09 sty 2011, 02:01 przez cronenberg, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ragozd
Posty: 3429
Rejestracja: 09 lut 2005, 14:27
Lokalizacja: W-wa CK Tar-ho-min
Kontakt:

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: ragozd »

cronenberg pisze: Czas zastanawiania się Miceliusa był większy niż łączny czas zastanawiania się wszystkich pozostałych graczy razem wziętych. W ostatniej kolejce zaczął swój ruch o 21:18 i nie skończył przez 12 minut uniemożliwiając normalne zakończenie gry.
Micelius - poczytaj o zasadzie 20-80 czy tez o jej odmianach - dorobila sie nawet jakiego nazwiska ;) I poprzestan na 80% po 3 min myslenia. ;)
"Jesteś inżynierem - wszystko co mówisz jest nienormalne".
Moja lista gier Mój blog
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich
Awatar użytkownika
Chmurnik
Posty: 282
Rejestracja: 25 sie 2010, 19:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: Chmurnik »

Wasylus pisze:Ja niestety jednak NIE przyjdę zagrać w Orła i Gwiazdę. Chory jestem
Zdrowiej Wasylusie :) Gdy gramy z Beremem we dwóch, mój przeciwnik trochę się zżyma, że za długo myślę ;) Gdybyś grał jako dowódca jednego z "moich" frontów rozgrywka powinna być płynniejsza.

Przy okazji dziękuję Beremowi za piątkowe granie i czekam na kontynuację :)
"Freedom's just another word for nothing left to lose" J.J.
piotrsmu
Posty: 441
Rejestracja: 17 cze 2010, 01:27

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: piotrsmu »

dziś zagrałem 1,5 partii w BSG były to moje pierwsze partie
gra bardzo mi się podoba
szczególnie pierwsza partia której nie dokończyliśmy,
jako cylon, zamknąłem 2 ludzi w wiezieniu, dałem jednemu z ludzi kartę którą mógł mnie zabić lub uszkodzić statek, udało mi się go przekonać że lepiej zniszczyć statek a to 2 cyloni siedzą w więzieniu, myślę że ta sytuacja, miała duży wpływ na to że jeden z graczy postanowił opuścić rozgrywkę

w drugiej grze miałem sporo pecha na samym początku będąc cylonem sprawiłem że drogi cylon został aresztowany, i nie ujawnił się prawie do końca.
Awatar użytkownika
veljarek
Posty: 1189
Rejestracja: 07 sty 2009, 19:50
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 5 times
Been thanked: 23 times

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: veljarek »

ragozd pisze:
cronenberg pisze: Czas zastanawiania się Miceliusa był większy niż łączny czas zastanawiania się wszystkich pozostałych graczy razem wziętych. W ostatniej kolejce zaczął swój ruch o 21:18 i nie skończył przez 12 minut uniemożliwiając normalne zakończenie gry.
Micelius - poczytaj o zasadzie 20-80 czy tez o jej odmianach - dorobila sie nawet jakiego nazwiska ;) I poprzestan na 80% po 3 min myslenia. ;)

To nie udało się Wam skończyć gry Vinhos????!!! Jak przyszedłem na PW to widziałem że Geko tłumaczył zasady, ja zacząłem tłumaczenie 30 minut później około 17:30.
A grę 4-osobową skończyliśmy o 20:30
_______________
Nie wystarczy grać w gry, trzeba jeszcze grać we właściwe gry
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 79 times
Been thanked: 252 times

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: jax »

veljarek pisze: To nie udało się Wam skończyć gry Vinhos????!!! Jak przyszedłem na PW to widziałem że Geko tłumaczył zasady, ja zacząłem tłumaczenie 30 minut później około 17:30.
A grę 4-osobową skończyliśmy o 20:30
Dla przestraszonych a zainteresowanych potencjalnie Vinhos dodam, że normalna partia w Vinhos trwa 2 godziny (sprawdzone empirycznie) a nie >3,5h. To się nawet zgadza z postem veljarka (18:30-20:30).
Mechaniki dice placement i dice manipulation świadczą o słabości i braku pomysłowości projektanta.
--
"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
G. B. Shaw
berem
Posty: 1218
Rejestracja: 26 sie 2008, 14:24
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: berem »

Zorientowałem się, że na nadchodzący piątek jest 2-3 chętnych na Napoleonic Wars.
Ja także jestem na tą grę nieustająco chętny i mogę ją przynieść zapewne koło 16:00.
Awatar użytkownika
jingowawa
Posty: 888
Rejestracja: 12 kwie 2010, 22:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: jingowawa »

garg pisze:
jingowawa pisze:Czy ktoś zna Elasund i może chciałby zagrać i wytłumaczyć przy okazji zasady?
Spełniam wszystkie trzy warunki, tylko czasu na zagranie nie mam :lol: . Będę na chwilę około 19.30, to mogę opowiedzieć, jeśli do tego czasu nikt chętny się nie znajdzie :) .
No spełniasz wszystkie warunki, więc tym bardziej szkoda, że na razie nie możesz wpaść zagrać. Ja właśnie na krótko przed 19.30 się zwinąłem. W Elasund się nie udało, więc wciąż nie znam, ale za to udało mi się przyjemną partię w St. Petersburg, naprawdę bardzo dobra gra, a potem udało się nawet poznać Aquire. Rzeczywiście jak na staruszka mającego dziesiątki lat, gra 3ma się naprawdę nieźle, choć trochę losowość mnie pognębiła (2 razy ktoś dołożył kafelek przede mną, zabierając mi możliwość zapoczątkowania hotelu).
Bart, jak jest w instrukcji? Akcje są jawne czy tajne? Bo zgadzam się z przemkiem, że to by trochę zmieniło rozgrywkę jednak. Nie wiem czy na lepsze, trzeba byłoby spróbować, niemniej dzięki za namówienie na grę i za partię, wam oraz moim współgraczom od St. Petersburga.

Za tydzień znów będe polował na chętnych do Elasund.
Awatar użytkownika
Micelius
Posty: 758
Rejestracja: 19 lut 2009, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: Micelius »

Geko pisze:
Micelius pisze: Ja wolę nie przemyśleć optymalnie każdego ruchu, ale jednak skończyć rozgrywkę. I absolutnie nie chcę Cię urazić. Tylko zwrócić uwagę na pewne kwestie (czas to też element gry!), co mam nadzieję wyjdzie wszystkim na zdrowie. Aby grało się lepiej i wszystkie partie normalnie się kończyły :mrgreen:
Tak, tylko weź pod uwagę, ile Ty myślałeś już od pierwszego ruchu... Nie wydaje mi się słuszne, by ktoś myślał długo całą grę, a pod koniec zaczął poganiać innych :wink: Też nie chcę poganiać, tylko pod rozwagę :)
Co do ekspertów (vide "nieskończenia") nie przesadzałbym - wszyscy poza chyba Gigim wystawili wina na targi już wcześniej, a ja zdążyłem się wstawić w ruchu ostatniej szansy. Ekspertów Krzysiek wystawił jak chciał (chyba), ja też, Gigi ich nie miał (i był mocno z tyłu), a Ty jeszcze nad nimi wcześniej myślałeś i stwierdziłeś, że brak Ci win, by z nich optymalnie skorzystać... Pozdrawiam
Ragozd, akurat Ty przez chwilę nie powinieneś mnie chyba poganiać. Pamiętasz CDC? Jestem litościwy, ale nie drażnij mnie :mrgreen:
Co do czasu swojego, nie mam już siły dyskutować - choć jestem skłonny przygotować wielograczowy stoper w niedalekiej przyszłości. Jak Geko cofał swój ruch przez x czasu, nie było uwag (nie mówię, że sam nie miałem długich ruchów - tylko o podwójnych standardach) Natomiast, jeśli przedostatni ruch w Vinhos lub migrację (końcową) w Dominant Species mam kończyć w 3 min., to wolę nie siadać do gry. Co do stopera, możemy też grać w wersję, by czas gry stanowił znaczącą (decydującą) część punktacji, wtedy będę grał (naj)szybciej :wink: Choć teoretycznie, bo chyba też bym jednak do takiej partii nie siadł. Skadinąd - w druga partię Vinhos na pewno zagrałbym już duuużo szybciej (choć pod koniec, jeśli miałbym grać świadomie, z pewnością miałbym konkretne rzeczy do przemyślenia).
Niezależnie od wszystkiego, muszę przyznać, że Cronenberg (sorki za przekręcenie nicka :oops: ) grał dwa razy szybciej zarówno ode mnie, jak i Geko - a optymalizował najlepiej, i to mimo, iż była to (o ile wiem) jego pierwsza partia... Szczere wyrazy podziwu
Niech garby waszych wielbłądów będą zawsze tłuste!
Awatar użytkownika
Geko
Posty: 6491
Rejestracja: 18 mar 2006, 22:29
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: Geko »

Micelius pisze: Co do ekspertów (vide "nieskończenia") nie przesadzałbym - wszyscy poza chyba Gigim wystawili wina na targi już wcześniej, a ja zdążyłem się wstawić w ruchu ostatniej szansy. Ekspertów Krzysiek wystawił jak chciał (chyba), ja też, Gigi ich nie miał (i był mocno z tyłu), a Ty jeszcze nad nimi wcześniej myślałeś i stwierdziłeś, że brak Ci win, by z nich optymalnie skorzystać...
No bo zapomnieliśmy w tym szale o ostatniej produkcji. Dlatego nie miałem win i nie skorzystałem ze specjalnych bonusów od koneserów. Nawet mi się to trochę dziwne wydawało.
Moje blogowanie na ZnadPlanszy.pl
Na BGG jako GekoPL. Ja tu tylko moderuję, żaden ze mnie administrator.
Awatar użytkownika
Przemekk
Posty: 344
Rejestracja: 19 maja 2009, 09:08
Lokalizacja: Ząbki

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: Przemekk »

jingowawa pisze: Bart, jak jest w instrukcji? Akcje są jawne czy tajne? Bo zgadzam się z przemkiem, że to by trochę zmieniło rozgrywkę jednak. Nie wiem czy na lepsze, trzeba byłoby spróbować, niemniej dzięki za namówienie na grę i za partię
No właśnie problem jest taki, że instrukcja tego nie precyzuje. Mówi, "umówcie się przed partią, a jak się nie umówiliście, znaczy, że tajne" :wink:
Grze zawsze trzeba dać drugą szansę, a czasem nawet trzecią, czwartą i piątą.

Moje gry
Awatar użytkownika
Chmurnik
Posty: 282
Rejestracja: 25 sie 2010, 19:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: Chmurnik »

berem pisze:Zorientowałem się, że na nadchodzący piątek jest 2-3 chętnych na Napoleonic Wars.
Witaj Beremie,
już teraz widzę, że nie zdążę zapoznać się z NW do piątku - a wiesz, że lubię znać zasady i trochę pomyśleć ;)

Zapraszam natomiast chętnych na Orła i gwiazdę. Wprawdzie zbyt doświadczony nie jestem (1 partia i druga w trakcie), ale w razie czego pomogę w przyswojeniu zasad.
"Freedom's just another word for nothing left to lose" J.J.
Awatar użytkownika
Micelius
Posty: 758
Rejestracja: 19 lut 2009, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: Micelius »

Geko pisze: zapomnieliśmy w tym szale o ostatniej produkcji. Dlatego nie miałem win i nie skorzystałem ze specjalnych bonusów od koneserów. Nawet mi się to trochę dziwne wydawało.
Ah... to nie chyba czegoś nie znam z reguł - czy ekspertów od wina można jeszcze przesuwać w fazie targu? Tzn. po ruchach "z planszy", niezależnie od nich? Bo myślałem, że na skutek targów tylko się ich wstawia, a przesuwa (odrzucając wina) przy okazji ruchów... Nie zrobiliśmy tylko ostatniej produkcji - tej na sam koniec gry, po której już nie ma zwykłej kolejki ruchów...

Na nadchodzący pt. proszę o zgłoszenia do Inca Empire. W drugiej kolejności, mogę zagrać w Vinhos (obiecuję, że dużo szybciej - wymyśliłem, jak zmechanizować część rozgrywki :wink: ). Na marginesie - dopuszczam kupienie tej drugiej gry, gdyby ktoś był chętny, to... :)
Niech garby waszych wielbłądów będą zawsze tłuste!
Awatar użytkownika
yosz
Posty: 6359
Rejestracja: 22 lut 2008, 22:51
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 194 times
Been thanked: 490 times
Kontakt:

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: yosz »

ekspertów można używać praktycznie zawsze. Managerów - czyli tych od beczek tylko w ramach akcji. Ale używa się ich też na koniec gry po ostatnim festiwalu - wówczas ta produkcja wina, którą pominęliście mogła dać dodatkowe 'sikacze' do przesuwania beczek - to dość mocno wpływa na punktację.
ZnadPlanszy | YouTube
Always keep at the back of your mind the possibility that you're dead wrong. -- T. Pratchett --
Awatar użytkownika
nahar
Posty: 1351
Rejestracja: 24 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawa....teraz
Has thanked: 125 times
Been thanked: 86 times

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: nahar »

Chmurnik pisze:
berem pisze:Zorientowałem się, że na nadchodzący piątek jest 2-3 chętnych na Napoleonic Wars.
Witaj Beremie,
już teraz widzę, że nie zdążę zapoznać się z NW do piątku - a wiesz, że lubię znać zasady i trochę pomyśleć ;)

Zapraszam natomiast chętnych na Orła i gwiazdę. Wprawdzie zbyt doświadczony nie jestem (1 partia i druga w trakcie), ale w razie czego pomogę w przyswojeniu zasad.

Więcej wiary... to naprawdę prosta gra, przejrzyj w drodze do pracy opisy kart a resztę wytłumaczymy.
Poradziłeś sobie z Hannibalem Barkasem to i NW dasz radę (moim zdaniem jest łatwiejsza).

No i - :cry: jeśli nie zagramy w piątek. Już się nastawiłem na grę Austrią..... i ostre lanie od kapralka.
Awatar użytkownika
bart8111
Posty: 691
Rejestracja: 28 wrz 2008, 22:25
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: bart8111 »

Ktoś jest chętny na Indonesię na 16.00? Szukamy z Przemkkiem chętnych, są 2 miejsca wolne. Raczej osoby znające zasady/mogące przeczytać w domu.
berem
Posty: 1218
Rejestracja: 26 sie 2008, 14:24
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: berem »

Tak, przestudiowac trzeba karty do Napoleonic Wars, by wiedzieć czego można się spodziewać.
Awatar użytkownika
Geko
Posty: 6491
Rejestracja: 18 mar 2006, 22:29
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: Geko »

yosz pisze:ekspertów można używać praktycznie zawsze. Managerów - czyli tych od beczek tylko w ramach akcji. Ale używa się ich też na koniec gry po ostatnim festiwalu - wówczas ta produkcja wina, którą pominęliście mogła dać dodatkowe 'sikacze' do przesuwania beczek - to dość mocno wpływa na punktację.
Tylko jeszcze doprecyzuję, że na zakończenie gry (kiedy w kolejności odrzucamy wina i korzystamy ze znajomości z koneserami by wyciągnąć dodatkowe punkty) można używać kafelków tych ekspertów, dla których ma to sens przy korzystaniu z koneserów. Np. jakbym użył konesera do dodatkowego eksportu a brakowało mi beczki, żeby wysłać wino na eksport, to mogę wcześniej użyć eksperta pozwalającego na odzyskanie wystawionej już beczki (np. pojedynczej w lokalu do którego sprzedawałem). Jest to dobrze omówione w przykładach w samouczku na BGG.
Moje blogowanie na ZnadPlanszy.pl
Na BGG jako GekoPL. Ja tu tylko moderuję, żaden ze mnie administrator.
berem
Posty: 1218
Rejestracja: 26 sie 2008, 14:24
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: berem »

Ja chętnie bym zagrał w Napoleonic wars ale dowiedziałem się że prawdopodobnie Nahar będzie tylko do 19:30. Grę pewnie można skończyć do tej pory ale najpewniej gdy się ją dobrze zna.
Gdyby doszło do rozgrywki (bo byłby na przykład jeszcze jeden chętny) to w razie czego kraj Nahara-Austrię mógłby kto inny przejąć i pokierować nim.
Chmurnik – gdybyśmy grali jednak w NW do 19:30 to wtedy moglibyśmy zacząć Saurona tylko wtedy mielibyśmy 2-3 zaczęte gry na koncie.
Jeśli nie zgłoszą się inni chętni do Napoleonic Wars to chyba będziemy kontynuować grę w Orzeł i Gwiazda.
Awatar użytkownika
adikom5777
Posty: 2231
Rejestracja: 28 gru 2009, 08:52
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 81 times
Been thanked: 12 times

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: adikom5777 »

Ja będę w piątek o 16.15 i wraz z Jingowawa zaczynamy od Navegadora. Jeśli są chętni to zapraszamy.
Planuję przynieść jeszcze W roku smoka oraz Merkatora.
Awatar użytkownika
Kostyr
Posty: 374
Rejestracja: 18 gru 2009, 12:45
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] AGRESOR Politechnika Inżynieria Środowiska

Post autor: Kostyr »

Zbieram ludzi do Battlestar Galactica + Pegasus + Exodus,na granie w piątek od 17:00 oraz w sobotę/niedzielę od 11:00.

14 stycznia
1.Kostyr
2.Brown_Jenkin
3.Inermis
4.dezerter
5.Barni
6.Wolne Miejsce

15 stycznia
1.Kostyr
2.Inermis
3.Brown_Jenkin
4.Patryk
5.Gość od Patryka
6.piotrsmu
7.Wolne miejsce
Ostatnio zmieniony 13 sty 2011, 18:03 przez Kostyr, łącznie zmieniany 8 razy.
ODPOWIEDZ