Tikal poszukuje kogos posiadającego tą gre

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Trib
Posty: 10
Rejestracja: 29 paź 2010, 12:55

Tikal poszukuje kogos posiadającego tą gre

Post autor: Trib »

witam

dostałem w prezencie urzywaną gre tikal jednka brakuje w niej paru elementów. szukam kogoś kto ma kompletny egzemplasz abym mogł zorietować sie jakich dokładnie brakuje mi elementów.

bede bardzo wdzieczny na pomoc :] szłyszalem że to bardzo fajna gra i z checią bym spróbował w nia zagrać:]


.... może ktoś niedaleko koszalina posiada egzemplasz?????

pozdrawiam
Awatar użytkownika
WRS
Administrator
Posty: 2179
Rejestracja: 09 sty 2009, 09:39
Lokalizacja: Ropczyce
Has thanked: 7 times
Been thanked: 96 times
Kontakt:

Re: Tikal poszukuje kogos posiadającego tą gre

Post autor: WRS »

Nie jest konieczny własny egzemplarz (MSPANC), by sprawdzić co gra powinna zawierać.

Zajrzyj tutaj
Baruk Khazad!
Jak mawia Folko:
gry logiczne to kwintesencja rozrywki, to czysta postać gry: mechanika bez dodatkowej otoczki wnoszącej, lub starającej się coś wnieść do rozgrywki
i ja się (pod) tym podpisuję
Trib
Posty: 10
Rejestracja: 29 paź 2010, 12:55

Re: Tikal poszukuje kogos posiadającego tą gre

Post autor: Trib »

to latwo znaleść ... ale.... mam w zestawie np 5 z 8 płytek skabu :( nie wiem jakich 3 mi brakuje ....mam 12 z 15 światyń ..... mam scignieta instrukcje z rebela ale to nie rozwiuzuje mojego prolemu .....


wiec prose o kontak osoby posiadajcej ta gre w swojej kolekcji

dziekuje za szybka odpowiedz
Awatar użytkownika
Veridiana
Administrator
Posty: 3237
Rejestracja: 12 wrz 2008, 17:21
Lokalizacja: Czyżowice
Has thanked: 15 times
Been thanked: 60 times
Kontakt:

Re: Tikal poszukuje kogos posiadającego tą gre

Post autor: Veridiana »

Napisałam Ci prywatną wiadomość, ale bez odzewu, więc piszę i tutaj.
Mam Tikala. Jakie elementy zatem posiadasz spośród tych, o których wiesz, że nie masz wszystkich? Dopiszę Ci brakujące.
ODPOWIEDZ