OSADA GRA PLANSZOWA

Masz wątpliwości w sprawie zasad jakiejś gry? Zamiast pisać na forum ogólnym, wyszukaj dedykowany wątek na tym podforum i w nim zadaj pytanie.
vahieel
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2010, 20:47

OSADA GRA PLANSZOWA

Post autor: vahieel »

Witam, mam gorącą prośbę: kupiłem na allegro gre planszową Osada, lecz nie mam do niej instrukcji :( szukałem wszędzie w sieci lecz bez efektów. Moglibyście mnij więcej opisać jak się w nią gra? Najlepiej jakby ktoś zeskanował.
Z góry dziekuje :)
Awatar użytkownika
Atamán
Posty: 1348
Rejestracja: 13 kwie 2010, 12:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 565 times
Been thanked: 284 times

Re: OSADA GRA PLANSZOWA

Post autor: Atamán »

Witaj! Ktoś sprzedał grę bez instrukcji? Może popróbuj jeszcze się odezwać do osoby, od której kupiłeś, bo to jest zdecydowanie nie w porządku.

Ja niestety nie pomogę, bo zasad nie znam, ale w jednym z wątków na forum (o tutaj) udzielał się autor gry Osada wydanej przez firmę Alexander - jeśli to o tę grę chodzi, to możesz spróbować poprosić go przez PW albo maila o zasady. :wink:
Awatar użytkownika
MichalStajszczak
Posty: 9479
Rejestracja: 31 sty 2005, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 511 times
Been thanked: 1449 times
Kontakt:

Re: OSADA GRA PLANSZOWA

Post autor: MichalStajszczak »

Być może nawet lepiej, gdybyś przepisy dostał od autora, bo jak autor twierdzi, wydawca zmienił bez uzgodnienia z nim oryginalne przepisy i to niestety na niekorzyść gry.
Awatar użytkownika
farmerzwielkopolski
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2011, 12:06

Re: OSADA GRA PLANSZOWA

Post autor: farmerzwielkopolski »

Chciałem samemu zrobić tom grę ale na pierwotnych zasadach (autora, nie wydawcy)
Na innym forum był link z tom instrukcjom ale już nie działa jeśli ktoś to skopiował to proszę udostępnić.
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :mrgreen:
Awatar użytkownika
arturion
Posty: 580
Rejestracja: 23 gru 2009, 18:48
Lokalizacja: Miłoszyce, prawie Wrocław

Re: OSADA GRA PLANSZOWA

Post autor: arturion »

Traktor który umieściłeś w swej wypowiedzi, jak rozumiem pokazuje twoje przywiązanie do roli i znaczenia wsi polskiej w nowoczesnym skomputeryzowanym świecie? :P
Saluton amikoj!
Awatar użytkownika
Leviathan
Posty: 2272
Rejestracja: 01 wrz 2009, 13:53
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 398 times
Been thanked: 1053 times
Kontakt:

Re: OSADA GRA PLANSZOWA

Post autor: Leviathan »

Czy planujesz tylko jeden tom gry czy kilka tomów?
ODPOWIEDZ