[WARSZAWA]Sklep Graal Skorosze

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
artch
Posty: 211
Rejestracja: 01 mar 2011, 10:10

Re: [WARSZAWA]Sklep Graal Skorosze

Post autor: artch »

vder - może skusisz się na granie w ten czwartek ? ja osobiście nie grałem w PERIKLESA, ale ta gra chodziła za mną już od jakiegoś czasu, zatem nie widzę problemu, aby w nią spróbować zagrać w GRAALU kiedyś na tygodniu (zwykle jak się umawiam na granie w nową grę to jestem przynajmniej po lekturze instrukcji :) )

co do AGRESORA to rozważam przyjście w ten piątek na godz. 16.30 i też chciałbym pograć w BRASSA lub CAYLUSA (lub inną grę którą znam) jakby byli jacyś chętni, ale tematu jeszcze nie założyłem na forum, bo może dzisiaj jakąś ekipę się zmontuje na piątek (najwyżej jutro rano wrzucę temat i zobaczymy co będzie)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
vder
Posty: 731
Rejestracja: 30 gru 2007, 20:20
Lokalizacja: warszawa
Has thanked: 306 times
Been thanked: 124 times

Re: [WARSZAWA]Sklep Graal Skorosze

Post autor: vder »

I tu jest też kolejny problem - niezbyt dużo wolnego czasu. Na podstawie umowy ramowej z żoną :) mam jeden dzień/wieczór w tygodniu, i w tym tygodniu slot na granie został już wykorzystany :(. W przyszłym jedynym dniem, w którym mogę próbować(90%) zagrać, to środa. Jakby się zebrał skład na środę to spoko jak nie, to pomęczę błażeja o CC:E.
artch
Posty: 211
Rejestracja: 01 mar 2011, 10:10

Re: [WARSZAWA]Sklep Graal Skorosze

Post autor: artch »

nowy tydzień czas zacząć :) zatem wrzucamy swoje propozycje gier i terminy spotkań :D
u mnie - na teraz - mam na tygodniu wolne popołudnia od 17.00 mogę przynieść BRASSA, CAYLUSA, KSIĄŻĘTA FLORENCJI, PALAIS ROYAL lub zagrać w PERIKLESA, ...?
Awatar użytkownika
vder
Posty: 731
Rejestracja: 30 gru 2007, 20:20
Lokalizacja: warszawa
Has thanked: 306 times
Been thanked: 124 times

Re: [WARSZAWA]Sklep Graal Skorosze

Post autor: vder »

Ja na chwilę obecną wpadnę w środę (teoretycznie od 16 mogę być). Problemem jest fakt, że tak najchętniej najchętniej to bym w combat commandera grał :), więc jak ktoś jeszcze przyjdzie to za siebie nie ręczę :D :D . ok żart. Ja widzę to tak:
2 osoby CC:E
3 osoby Dominant Species
4+ osoby Perikles ewentualnie Dominant Species

w DS jeszcze nie grałem, reguły czytałem i mogę wyjaśnić, ale chyba w jakimś większym stadzie nie w to co grać, bo pierwszej gry pewnie i tak nie skończymy.
ODPOWIEDZ