[Inowrocław i okolice] czy ktoś tu gra?

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
kacek
Posty: 85
Rejestracja: 28 lut 2011, 20:47

[Inowrocław i okolice] czy ktoś tu gra?

Post autor: kacek »

Witam,
Pytanie jak w temacie. Czy w Inowrocławiu jest ktoś, kto grywa w planszówki i miałby ochotę się spotkać i pograć? A może już jakieś miejsce istnieje?
Byłoby super, gdyby istnieli jacyś gracze w Inie i okolicy, bo czasem ciężko mi współgraczy znaleźć.
UncleLion
Posty: 512
Rejestracja: 19 lut 2010, 13:37
Has thanked: 7 times
Been thanked: 7 times
Kontakt:

Re: [Inowrocław i okolice] czy ktoś tu gra?

Post autor: UncleLion »

Widzę że Inowrocław milczy. Z Ina niedaleko do Bydgoszczy: może wpadniesz na Noc Gier Planszowych albo inny event organizowany przez Centrum Gier Pegaz? Następna noc planszówek odbędzie się na początku września.
kacek
Posty: 85
Rejestracja: 28 lut 2011, 20:47

Re: [Inowrocław i okolice] czy ktoś tu gra?

Post autor: kacek »

W takim razie na pewno wpadnę. A bywasz na tych spotkaniach w Pegazie? Z tego co wiem, to chyba co wtorek są u nich spotkania z grami.
Jestem teraz na wakacjach w rodzinnym Lublinie i wpadłem na takie spotkanie w domu kultury pograć sobie i było naprawdę super.
Czy w Bydgoszczy jest fajna atmosfera? Dużo ludzi, da się dołączyć do rozgrywki, czy trzeba się jakoś przedtem umawiać, przynosicie swoje gry, czy są już tam dostępne?
Pytam, bo żeby przyjechać na te spotkania musiałbym pokombinować z pracą, bo często pracuję po południu.
Pozdrawiam
Kacper
Awatar użytkownika
diegesise
Posty: 21
Rejestracja: 06 wrz 2011, 22:58
Lokalizacja: Inowrocław

Re: [Inowrocław i okolice] czy ktoś tu gra?

Post autor: diegesise »

Witam,
Jakby co to ja jestem z Inowrocławia...
Kto jeszcze? :)
Mystiq
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwie 2014, 22:22

Re: [Inowrocław i okolice] czy ktoś tu gra?

Post autor: Mystiq »

Temat stary jak świat, tu chyba rzeczywiście trudno w osoby do wspólnych rozgrywek.
Jakby co to jestem z Inowrocławia i poszukuję zapaleńców do grania.
Awatar użytkownika
Diesel
Posty: 90
Rejestracja: 31 maja 2014, 16:52
Lokalizacja: Olsztyn/Inowrocław

Re: [Inowrocław i okolice] czy ktoś tu gra?

Post autor: Diesel »

Dopisuje się na Inowrocławską listę ;)
Ciekawy świata.. planszówkowego ;)
Nie odmówię rozgrywki w dobrym towarzystwie, daj znać na fb: https://www.facebook.com/DawidSzatkowski
ODPOWIEDZ