[do usunięcia] znalazłem :)

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
kapustka
Posty: 85
Rejestracja: 28 wrz 2006, 22:36
Lokalizacja: Warszawa, sercem w kraju Oompa-Loompow

[do usunięcia] znalazłem :)

Post autor: kapustka »

Recenzuję grę familijną, ale brakuje mi familii do jej sprawdzenia. Poszukuję rodziny z dziećmi od lat 6, która chciałaby zagrać w Mare Baltucium. Czas: 30 minut.

Tutaj mała dygresja. Z desperacji wyszedłem z egzemplarzem gry do Łazienek Królewskich.
- Czy nie chcieliby państwo zagrać w grę planszową? Piszę jej recenzję. Przeznaczona jest dla rodziców i dzieci, a ja potrzebuję zobaczyć, na ile się podoba młodszym graczom.
- Absolutnie nie mamy na to czasu.

Zaproponowałem rozgrywkę piętnastu rodzinom, żadna się nie zgodziła. Nawet nie było blisko. Część osób na hasło "gry planszowe" reagowała panicznie. Jeden mężczyzna zerwał się do marszu, kiwał głową i machał rękami przez jeszcze kilka sekund. Co jest grane?

Pomocy. Głupio mi recenzować grę bardziej dla dzieci niż dorosłych i nie zgrać z dziećmi ani raz. Mam czas od dziś do soboty, godziny dość dowolne, dopasuję się.

Maciek Kasprzyk
660 452 456
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2011, 11:29 przez kapustka, łącznie zmieniany 1 raz.
Rodian
Posty: 36
Rejestracja: 01 gru 2009, 14:08
Lokalizacja: Gliwice

Re: [Warszawa] Mare Balticum z dziećmi od lat 6.

Post autor: Rodian »

Podesłał bym Ci mojego brata, niestety ma 18 lat, więc jeszcze się nie kwalifikuje wiekowo, może za 3,4 lata.

A tak poważnie, to czemu nie wybierzesz się z grą na Kocioł?
Całe drugie piętro będzie przeznaczone dla rodzin z dziećmi, napewno kogoś tam znajdziesz.

Mam nadzieję, że pomogłem.
Awatar użytkownika
kapustka
Posty: 85
Rejestracja: 28 wrz 2006, 22:36
Lokalizacja: Warszawa, sercem w kraju Oompa-Loompow

Re: [Warszawa] Mare Balticum z dziećmi od lat 6.

Post autor: kapustka »

Kocioł, wypada dość późno i pozostawi mi niezmiernie mało czasu na tekst. Ale jeśli nie będzie innego wyjścia, to tak właśnie zrobię. Pozdrawiam i dziękuję.
ODPOWIEDZ