Gry print & play

Masz pomysł na grę planszową? Chciałbyś go kiedyś zrealizować? Chcesz się nim podzielić albo pomóc w realizacji jakiegoś pomysłu? Do dzieła!
poo-ding
Posty: 19
Rejestracja: 10 lut 2012, 14:01

Gry print & play

Post autor: poo-ding »

Hej ! Chciałbym spytać, czy ktoś z was zamieszczał kiedyś grę na bgg w rubryce print and play? Jak się za to zabrać? Mój angielski nie jest na tyle dobry i niestety nie do końca wiem jak to zrobić. Jeśli ktoś kiedyś próbował tego sposobu promowania gry to byłbym wdzięczny za jakiekolwiek informacje, wskazówki :)
Matio.K
Posty: 1582
Rejestracja: 04 cze 2007, 10:59
Lokalizacja: Olsztyn
Has thanked: 9 times
Been thanked: 12 times

Re: Gry print & play

Post autor: Matio.K »

poo-ding pisze:Hej ! Chciałbym spytać, czy ktoś z was zamieszczał kiedyś grę na bgg w rubryce print and play? Jak się za to zabrać? Mój angielski nie jest na tyle dobry i niestety nie do końca wiem jak to zrobić. Jeśli ktoś kiedyś próbował tego sposobu promowania gry to byłbym wdzięczny za jakiekolwiek informacje, wskazówki :)
Jeśli nie znamy dobrze języka, dobrą metodą jest google translator.

Ponadto dziś modny jest kickstarter/indiegogo jeśli zależy Ci na wydaniu gry. Jeśli chodzi wyłącznie o prostą satysfakcję z tego, że inni grają w naszą grę, to BGG jest jak znalazł.
www.facebook.com/newsyograchplanszowych: newsy planszowe, choć nie tylko!
Awatar użytkownika
Bri
Posty: 437
Rejestracja: 18 sie 2009, 14:40

Re: Gry print & play

Post autor: Bri »

Jeśli chcesz tylko dodać do katalogu BGG grę to nie ma z tym żadnego problemu, to może być nawet WIP (work in progress), albo coś na przyszły rok.
http://boardgamegeek.com/item/create/boardgame
musisz mieć designerski profil
Awatar użytkownika
Pierzasty
Posty: 2719
Rejestracja: 25 wrz 2011, 11:58
Lokalizacja: Otwock
Has thanked: 3 times
Been thanked: 20 times

Re: Gry print & play

Post autor: Pierzasty »

A jak zdobyć designerski profil? Jest od tego jakaś opcja, trzeba męczyć kogoś z adminów, czy to jest tylko dla wybrańców z jakąś wydaną produkcją na koncie?
ODPOWIEDZ