Prośba o wzięcie udziału w ankiecie o Waszym hobby.

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Riiv
Posty: 10
Rejestracja: 12 lis 2012, 01:30

Prośba o wzięcie udziału w ankiecie o Waszym hobby.

Post autor: Riiv »

Cześć! Mam dla Was ankietę, która ma na celu pokazać z iloma osobami z bliskiego otoczenia dzielimy swoje pasje, a z iloma z dalszego, oraz jak często spotykamy się z tymi osobami i z czego ta częstotliwość wynika.
Proszę Was, abyście wzięli w niej udział, a jeżeli będziecie mieli co do niej jakieś uwagi, chętnie na ten temat poczytam.
Po zakończeniu ankiety wrzucę na forum wyniki (wyszczególniając osoby grające w planszówki, bo ankieta dotyczy każdego hobby).
Pozdrawiam!

Z tego wszystkiego zapomniałem wrzucić link do ankiety! :P
Oto on:
http://moje-ankiety.pl/respond-33227.html
Raz jeszcze pozdrawiam!
Riiv
Posty: 10
Rejestracja: 12 lis 2012, 01:30

Re: Prośba o wzięcie udziału w ankiecie o Waszym hobby.

Post autor: Riiv »

Jednostrzałowy użytkownik, bo to akurat mój pierwszy post. Mam zamiar udzielać się częściej, ale na razie nie ogarniam jeszcze gier planszowych tak jak bym chciał (ze swoich własnych mam tylko DO, oprócz tego grałem w Talisman, D&D CR, D&D WOA, Ryzyko, Scottlandyard, i jakąś o piratach, ale nie pamiętam nazwy, więc większość czasu spędzam na czytaniu forum, a do tego nie trzeba się rejestrować.
Co do ankiety.
Dzięki za uwagę - chodziło mi o to, które z tych spotkań odbywają się najczęściej. Dodałem taką podpowiedź pod pytaniem.
Do tej pory udzieliło się już 12 osób. Nie jest źle jak na początek, bo na razie wysłałem linka tylko na Waszym forum. Za kilka dni rozpoczynam ekspansję na fb i innych forach. :)
P.S. Czekam też na dalsze opinie. :)
Awatar użytkownika
l.a.d
Posty: 191
Rejestracja: 10 sty 2012, 01:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prośba o wzięcie udziału w ankiecie o Waszym hobby.

Post autor: l.a.d »

W dobrym tonie jest podanie powodu/celu robienia ankiety. Czy wyniki posłużą Ci do pracy naukowej, pisanie tekstu do gazety, czy też np. będziesz je chciał wykorzystać w działaniach marketingowych/reklamowych/sprzedażowych?
Greed, for lack of a better word, is good.
Riiv
Posty: 10
Rejestracja: 12 lis 2012, 01:30

Re: Prośba o wzięcie udziału w ankiecie o Waszym hobby.

Post autor: Riiv »

Ok a więc już wyjaśniam - ankieta służy mi do celów prywatnych. Jestem ciekaw, czy w dobie internetu ludzie wciąż mają problem z odnalezieniem osób z podobnymi pasjami, oraz czy zależy to od wielkości miejscowości, w której żyją. Wielu ludzi nie udziela się na forach tematycznych, których z resztą i tak jest sporo, więc to, że my udzielamy się np na tym forum, nie musi oznaczać, że wszyscy planszówkowicze będą się na nim udzielać - czego jednak nam życzę :)
Na podstawie osób, które znam, ciężko jest odpowiedzieć na te pytania, stąd pomysł na ankietę.

Jeżeli macie jeszcze jakieś pytania, chętnie odpowiem.
ODPOWIEDZ