Warszawa - wtorki - gdzie pograć?

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Laza
Posty: 2
Rejestracja: 11 sty 2013, 12:06

Warszawa - wtorki - gdzie pograć?

Post autor: Laza »

Witam wszystkich!

Pierwszy raz na forum i od razu z pytaniem: gdzie w Warszawie można skoczyć we wtorek wieczorem i przyłączyć się do ciekawej rozgrywki?

Będę wdzięczna za wszelkie rady i wskazówki.

L.
Awatar użytkownika
l.a.d
Posty: 191
Rejestracja: 10 sty 2012, 01:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa - wtorki - gdzie pograć?

Post autor: l.a.d »

W Warszawie tak się przyjęło, że głównie gra się w poniedziałki (w Chwili na rogu Żelaznej i Ogrodowej) i w piątki w Agresorze (na Politechnice). Obydwa terminy mają swoje oddzielne wątki na forum. Warto tam sprawdzać na co się ludzie umawiają i w co grają. Co do wtorków to chyba ciągle "gry bez prądu" organizują spotkania, ale ich trezba szukać via FB a nie na forum. Link: https://www.facebook.com/groups/toweren/?fref=ts
Tyle wiem o wtorkach :wink:
Edit: Z tego co wyczytałem to akurat jutro grają. Od 18 do 23 w Paradox Cafe ul. Anielewicza 2 (tuż przy Andersa)
Greed, for lack of a better word, is good.
Laza
Posty: 2
Rejestracja: 11 sty 2013, 12:06

Re: Warszawa - wtorki - gdzie pograć?

Post autor: Laza »

Dziekuje za wskazówki. Chętnie się dołączę do wszelkiego rodzaju gry :)

Pozdrawiam
L.
Awatar użytkownika
Pierzasty
Posty: 2719
Rejestracja: 25 wrz 2011, 11:58
Lokalizacja: Otwock
Has thanked: 3 times
Been thanked: 20 times

Re: Warszawa - wtorki - gdzie pograć?

Post autor: Pierzasty »

Swego czasu grali w Klubie Miasto, ale nie wiem czy grupa jeszcze istnieje i czy się gdzieś nie przenieśli.
adasq30
Posty: 38
Rejestracja: 20 mar 2012, 22:07

Re: Warszawa - wtorki - gdzie pograć?

Post autor: adasq30 »

We wtorki można pograć w bibliotece na Koszykowej 26/28 - Ludoteka Roszada organizuje tam spotkania. Tytuły są lekkie, ale plusem jest to że nie musisz się wcześniej umawiać- możesz po prostu przyjść i Noe znajdzie Ci stolik.
ODPOWIEDZ