Ktoś chętny na małe spotkanko w Warszawie?

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
Blueberry
Posty: 93
Rejestracja: 07 sty 2014, 19:48

Ktoś chętny na małe spotkanko w Warszawie?

Post autor: Blueberry »

Witajcie :)

Czy jest ktoś chętny na małe spotkanie w ten weekend gdzieś na Ochocie? Myślałam, żeby zebrać niewielką grupkę, tak do 5 osób i pograć w jakieś ciekawe gry :) Jestem na etapie poznawania planszówek, ale powoli się rozkręcam :) Do zaoferowania mam Agricolę, Robinsona Cruzoe (u mnie nowość, jeszcze nie udało mi się jej rozgryźć), Relic Runners, Talisman : Magia i Miecz, Pupile Podziemi. Ktoś chętny? :) Fajnie by było poznać jakąś stałą grupę i umawiać się co jakiś czas. Jestem z małego miasteczka pod Warszawą i niestety oprócz mojego faceta, który gra ze mną sporadycznie nie ma tu zbyt wielu chętnych do gry :/.


Jagoda :)
Awatar użytkownika
Mawik
Posty: 60
Rejestracja: 23 lis 2011, 23:57
Lokalizacja: Warszawa/Ursynow/Imielin
Been thanked: 1 time

Re: Ktoś chętny na małe spotkanko w Warszawie?

Post autor: Mawik »

Cześć

Spróbuj wpaść w piątek na wydział środowiska na politechnice, dokładne namiary znajdziesz w jednym w postów w tym dziale.
Najlepiej przyjść wcześniej, 16.30-17 wtedy jest szansa podłączyć się po jakąś gre lub zaproponować własną.


pozdrawiam
Mawik
imssah
Posty: 182
Rejestracja: 11 paź 2013, 23:49
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 12 times
Been thanked: 17 times

Re: Ktoś chętny na małe spotkanko w Warszawie?

Post autor: imssah »

To i ja się dopiszę
Nie mam okazji wybrać się na organizowane zloty i chętnie dołączę do grupki lub jednej osoby sobotnioniedzielnej
Ze swojej strony dokładam horror w arkham, zombicide, claustrophobie, ghost stories, mage knight, smallworld, k2, wings of war, os z catan, carcassonne, rój i jakies logiczne
Jakby co to jestem z Bródna
Awatar użytkownika
MarekB
Posty: 238
Rejestracja: 23 lis 2013, 12:45
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Ktoś chętny na małe spotkanko w Warszawie?

Post autor: MarekB »

Chętnie bym w ten weekend pograł, czy masz na oku jakieś miejsce?

Pozdrawiam,
M.

P.S. Może Solec? W weekend czynny od 12, chociaż tam bywają i inne spotkania, zadzwonię jutro i się dowiem czy znajdzie się miejsce dla kilku graczy ;)
Ostatnio zmieniony 25 sty 2014, 00:51 przez MarekB, łącznie zmieniany 1 raz.
schizofretka
Posty: 4360
Rejestracja: 13 mar 2010, 17:29
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Re: Ktoś chętny na małe spotkanko w Warszawie?

Post autor: schizofretka »

Jestem za, najchętniej w coś dużego, jeśli kobyły pokroju Runewars was nie odpychają, ewentualnie w Chaos (zawsze!)
Ja bym chciał do ciemnej nocki tak układać z wami razem,
Ale dajcie nowe klocki, albo zmieńcie ten obrazek!
Mogę przynieść
ODPOWIEDZ