[Katowice] czy ktoś z tego forum grywa w Rudym Goblinie?

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
evenstar
Posty: 658
Rejestracja: 22 lut 2014, 10:06
Lokalizacja: Katowice

Re: [Katowice] czy ktoś z tego forum grywa w Rudym Goblinie?

Post autor: evenstar »

Jeśli wytłumaczyłbyś zasady pograłabym chętnie w Zimną Wojne
przygarnę geeka :D zapraszam do grupy śląscy planszomaniacy :) https://www.facebook.com/groups/596625973748489/
Awatar użytkownika
pinata
Posty: 613
Rejestracja: 11 mar 2014, 23:39
Been thanked: 11 times

Re: [Katowice] czy ktoś z tego forum grywa w Rudym Goblinie?

Post autor: pinata »

Ja mam wziąć Agri. Będę też miał Mage Wars, ale tylko spellbook. Liczę na AnaMan-a, że przyniesie planszę i resztę akcesoriów.
Awatar użytkownika
Dwntn
Posty: 1151
Rejestracja: 15 cze 2013, 22:23
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 14 times
Been thanked: 36 times

Re: [Katowice] czy ktoś z tego forum grywa w Rudym Goblinie?

Post autor: Dwntn »

evenstar pisze:Jeśli wytłumaczyłbyś zasady pograłabym chętnie w Zimną Wojne
Zimną Wojna to gra na dwie osoby z tendencją do 4-6h rozgrywek, na Goblina raczej słabo pasuje. Co do zasad, Pinaty chyba będzie lepszym kandydatem do objaśnienia zasad, gdyż sam się ich dopiero uczę :)

Bardziej myślałem o Myrmes, Infinite City, Pandemii albo w ostateczności Risk: Halo Legendary Edition :)

- K.
Awatar użytkownika
pinata
Posty: 613
Rejestracja: 11 mar 2014, 23:39
Been thanked: 11 times

Re: [Katowice] czy ktoś z tego forum grywa w Rudym Goblinie?

Post autor: pinata »

Dwntn pisze: Co do zasad, Pinaty chyba będzie lepszym kandydatem do objaśnienia zasad, gdyż sam się ich dopiero uczę :)
Chyba się nie podejmę. W Zimną ostatnio grałem chyba ze trzy lata temu i pewnie dużo pozapominałem. Musiałbym sobie odświeżyć.

Proponuję szybką Agri, a potem - jak się uda - będę sprawdzał, czy inwestycja w Mage Wars była trafiona :)
Awatar użytkownika
AnaMan
Posty: 217
Rejestracja: 29 gru 2010, 15:00
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times

Re: Odp: [Katowice] czy ktoś z tego forum grywa w Rudym Gobl

Post autor: AnaMan »

pinata pisze:Ja mam wziąć Agri. Będę też miał Mage Wars, ale tylko spellbook. Liczę na AnaMan-a, że przyniesie planszę i resztę akcesoriów.
No to żeśmy się dogadaliiiiii :-D
Ja zrozumiałem, że skoro nabyłeś cały full zestaw, to go zabierzesz do ogrania. Więc nie wziąłem Mage'a w ogóle.
Wziąłem tylko Androida i jakiś filerek. :-(
Awatar użytkownika
pinata
Posty: 613
Rejestracja: 11 mar 2014, 23:39
Been thanked: 11 times

Re: Odp: [Katowice] czy ktoś z tego forum grywa w Rudym Gobl

Post autor: pinata »

AnaMan pisze:Ja zrozumiałem, że skoro nabyłeś cały full zestaw, to go zabierzesz do ogrania. Więc nie wziąłem Mage'a w ogóle.
Hmmm... to będę musiał coś wykombinować z transportem. Postaram się przywieźć całość.
Awatar użytkownika
evenstar
Posty: 658
Rejestracja: 22 lut 2014, 10:06
Lokalizacja: Katowice

Re: [Katowice] czy ktoś z tego forum grywa w Rudym Goblinie?

Post autor: evenstar »

Krzysiu weź w takim razie Infinite City :)
przygarnę geeka :D zapraszam do grupy śląscy planszomaniacy :) https://www.facebook.com/groups/596625973748489/
Awatar użytkownika
evenstar
Posty: 658
Rejestracja: 22 lut 2014, 10:06
Lokalizacja: Katowice

Re: [Katowice] czy ktoś z tego forum grywa w Rudym Goblinie?

Post autor: evenstar »

UWAGA: Zbieram ludzi na granie w Spartakusa, termin czwartek 22 maja godz. ok 18:30. Gra jest z dodatkiem. Potrzebne jeszcze 2-4 osób.
przygarnę geeka :D zapraszam do grupy śląscy planszomaniacy :) https://www.facebook.com/groups/596625973748489/
Awatar użytkownika
Dwntn
Posty: 1151
Rejestracja: 15 cze 2013, 22:23
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 14 times
Been thanked: 36 times

Re: [Katowice] czy ktoś z tego forum grywa w Rudym Goblinie?

Post autor: Dwntn »

Ja z chęcią ale w czwartek pracuje po południu....

Może pasowałoby ci się spotkać w inny dzień?


- K.
Awatar użytkownika
zia
Posty: 47
Rejestracja: 29 lis 2013, 15:15
Lokalizacja: Jaworzno

Re: [Katowice] czy ktoś z tego forum grywa w Rudym Goblinie?

Post autor: zia »

Akurat pracuje..szkoda ze nie wtorek...
Awatar użytkownika
evenstar
Posty: 658
Rejestracja: 22 lut 2014, 10:06
Lokalizacja: Katowice

Re: [Katowice] czy ktoś z tego forum grywa w Rudym Goblinie?

Post autor: evenstar »

No niestety, wszystkim sie nie dogodzi..
przygarnę geeka :D zapraszam do grupy śląscy planszomaniacy :) https://www.facebook.com/groups/596625973748489/
yarzab
Posty: 355
Rejestracja: 28 cze 2012, 18:40
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Has thanked: 21 times
Been thanked: 29 times

Re: [Katowice] czy ktoś z tego forum grywa w Rudym Goblinie?

Post autor: yarzab »

Jeśli nic się nagle nie zmieni to jutro będziemy w Goblinie jakoś po 16.
Bierzemy Chaos, BSG, Blood Bowl MD i Eldritch Horror.
Zapraszam chętnych na którąś z tych gier :wink:
Awatar użytkownika
evenstar
Posty: 658
Rejestracja: 22 lut 2014, 10:06
Lokalizacja: Katowice

Re: [Katowice] czy ktoś z tego forum grywa w Rudym Goblinie?

Post autor: evenstar »

Przypominam, że dziś od 18:30 gramy w Spartacusa :) Mamy jeszcze 3 wolne miejsca. Jakby ktoś reflektował to zapraszam :)
przygarnę geeka :D zapraszam do grupy śląscy planszomaniacy :) https://www.facebook.com/groups/596625973748489/
yarzab
Posty: 355
Rejestracja: 28 cze 2012, 18:40
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Has thanked: 21 times
Been thanked: 29 times

Re: [Katowice] czy ktoś z tego forum grywa w Rudym Goblinie?

Post autor: yarzab »

Jutro zajrzymy do Goblina po 16.
Zabieramy jak zwykle m in. BSG, Chaos w Starym Świecie, Blood Bowl: MD. :D
Jeśli ktoś jest chętny na coś innego z mojej kolekcji to też mogę zabrać, link poniżej.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
100rk
Posty: 448
Rejestracja: 27 sty 2011, 23:19
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Been thanked: 1 time

Re: [Katowice] czy ktoś z tego forum grywa w Rudym Goblinie?

Post autor: 100rk »

W następną środę (18.06) planujemy mały turniej Summoner Wars, chcielibyśmy zacząć o godzinie 18. Dla wszystkich chętnych od 17 proponujemy naukę gry.
Serdecznie zapraszam zarówno osoby znające już grę i posiadające własne talie jak i nowych graczy, którym udostępnimy kilka talii na czas rozgrywek.

Pozdrawiam i liczę na zainteresowanie :)
6% zniżki Rebel, 7% Planszomania, 7% 3 Trolle - chętnie się podzielę.
sprzedam/kupię/wymienię
kolekcja - w miarę aktualna
lista życzeń
torba
Posty: 3
Rejestracja: 17 maja 2005, 09:09
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: [Katowice] czy ktoś z tego forum grywa w Rudym Goblinie

Post autor: torba »

Witam,

Panowie i Panie, mam może dość ciężkie pytanie ale zdecyduję się je zadać. Czy jest jakikolwiek sens przychodzić na spotkania z dzieciakiem lat prawie 8, który aż się wyrywa aby na takie legendarne spotkanie przyjść? Chłopak mocno ograny, sam liczy i czyta, kojarzy angielskie keywordy (standardowe), w wieku 7 lat świadomie grał w Eclipse (obok Runewars chyba najbardziej rozbudowany tytuł w jaki grał. Rzeczy typu Descent 2nd, Robinson, Summoner Wars czy Tzolkin łyka bez problemu (celowo wrzucam zróżnicowane tytuły). Oczywiście nadal to dzieciak, jednak o dosyć sporej świadomości, powiedzmy "planszowej". Z jednej strony chciałbym mu sprawić radochę związaną ze wspólnym wypadem, z drugiej bardzo bym nie chciał zepsuć imprezy uczestnikom spotkań. Z góry przepraszam i proszę o opinię.


Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
Awatar użytkownika
Dwntn
Posty: 1151
Rejestracja: 15 cze 2013, 22:23
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 14 times
Been thanked: 36 times

Re: [Katowice] czy ktoś z tego forum grywa w Rudym Goblinie?

Post autor: Dwntn »

W najbliższą środę najprawdopodobniej uda mi się dotrzeć do Goblina. Byłbym zdecydowany zagrać z kimś w Sekigahare (gra na 2 os.) lub Myrmes / Navegador (do 4-5 os.).

Gdyby byli chętni, proszę o kontakt gdyż ze względu na ograniczenia w transporcie (a raczej jego brak) będę w stanie zabrać tylko jeden z tych tytułów.

Pozdrawiam,

- K.
Awatar użytkownika
AnaMan
Posty: 217
Rejestracja: 29 gru 2010, 15:00
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times

Re: Odp: [Katowice] czy ktoś z tego forum grywa w Rudym Gobl

Post autor: AnaMan »

torba pisze: Panowie i Panie, mam może dość ciężkie pytanie ale zdecyduję się je zadać. Czy jest jakikolwiek sens przychodzić na spotkania z dzieciakiem lat prawie 8, który aż się wyrywa aby na takie legendarne spotkanie przyjść? Chłopak mocno ograny, sam liczy i czyta, kojarzy angielskie keywordy (standardowe), w wieku 7 lat świadomie grał w Eclipse (obok Runewars chyba najbardziej rozbudowany tytuł w jaki grał. Rzeczy typu Descent 2nd, Robinson, Summoner Wars czy Tzolkin łyka bez problemu (celowo wrzucam zróżnicowane tytuły). Oczywiście nadal to dzieciak, jednak o dosyć sporej świadomości, powiedzmy "planszowej". Z jednej strony chciałbym mu sprawić radochę związaną ze wspólnym wypadem, z drugiej bardzo bym nie chciał zepsuć imprezy uczestnikom spotkań. Z góry przepraszam i proszę o opinię.
Spróbować można.
Bywa bardzo różnie, ale ogólnie grane jest prawie wszystko: ameri-trash, euro, 2-os., wieloos., ciężkie, lekkie, party...
Nie wolno tylko rozrzucać komponentów, jak gra nie idzie oraz wychodzić w połowie partii na autobus. :-D
P.S.
8-latek grający w Tzolkina.... to mnie przeraża....
Awatar użytkownika
TusiaMara
Posty: 331
Rejestracja: 19 sie 2008, 15:00
Lokalizacja: Wrocław/Katowice

Re: [Katowice] czy ktoś z tego forum grywa w Rudym Goblinie?

Post autor: TusiaMara »

Witajcie,

Wygląda na to, że wreszcie uda mi się dołączyć do Was na środowym graniu! (wybieram się już od ho ho i jeszcze trochę...)

W każdym razie, mam pytanie, czy w wakacje też zaczynacie o 16 30?

Jako, że ostatnio wypróbowuję Spyrium, bardzo chętnie zabiorę je z sobą, ale gdyby ktoś miał ochotę na coś z naszej kolekcji, to również z przyjemnością dorzucę do torby (lista jest w miarę aktualna, acz niestety nie wszystko potrafię wytłumaczyć).

już się ciesze - do zobaczenia
tuśka
Awatar użytkownika
Dwntn
Posty: 1151
Rejestracja: 15 cze 2013, 22:23
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 14 times
Been thanked: 36 times

Re: [Katowice] czy ktoś z tego forum grywa w Rudym Goblinie?

Post autor: Dwntn »

Hej,

Szukam chętnej osoby na ten weekend do wspólnego zagrania w Sekigaharę lub Hammer of the Scots z możliwością rozegrania partyjki Pandemii na koniec.

Miejsce spotkania obojętne, choć preferowane w jakimś domu, bo puby nie do końca nadają się na ten typ gier.
Godzina najlepiej późno-popołudniowa (po 18:00).

Proszę o kontakt via PW lub w tym wątku

Zapraszam,

- K.
ODPOWIEDZ