Planszówkowa Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Warszawa

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
Maxxx76
Posty: 4007
Rejestracja: 22 lip 2013, 00:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Planszówkowa Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Warszawa

Post autor: Maxxx76 »

Wiem, że do zimy jeszcze daleko, ale wpadłem na pomysł zorganizowania w Warszawie w ramach styczniowego finału WOŚP planszówkowej imprezy:)
Sądzę, że najlepiej byłoby zorganizować to gdzieś w szeroko rozumianym centrum, w dość dużej sali (wynajętej na tą okoliczność) zdolnej pomieścić chętnych do grania (dzieci, młodzież, dorosłych). Dałoby się pewnie namówić wydawców oraz dystrybutorów do udziału: wypożyczyliby może kilkanaście tytułów do grania i po kilka egzemplarzy do licytacji.
Oczywiście wszystko kręciłoby się wokół zbierania pieniędzy do puszek na WOŚP.
Jeżeli są chętni do zorganizowania takiej imprezy w Warszawie, osoby mające pomysły i czas, to zapraszam do zgłaszania się i dyskusji:)
szaleniec
Posty: 184
Rejestracja: 24 sty 2012, 12:35
Lokalizacja: Kępno

Re: Planszówkowa Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Warsz

Post autor: szaleniec »

Witaj

Kiedyś myślałem o podobnej imprezie u nas w mieście (niestety bardzo daleko od Warszawy)! Tylko w sumie to nie wiedziałem jak połączyć WOŚP z planszówkami? Tylko graniem czy jakaś licytacja gier?Gadżetów czy czego tam jeszcze? Drobniaki do puszki za wstęp czy wypożyczenie gry? Ciekaw jestem jaki Ty masz pomysł? Może się podzielisz?

Na pewno znajdziesz chętnych!

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Maxxx76
Posty: 4007
Rejestracja: 22 lip 2013, 00:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: Planszówkowa Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Warsz

Post autor: Maxxx76 »

Myślałem o graniu, konkursach, licytacji... Ale nie znalazłem chętnych i zmieniłem plan. Pomyślałem o pojedynczych akcjach dla domów dziecka... Przekazywaniu im gier planszowych, ewentualnie wytłumaczeniem zasad i rozegraniem wstępnej gry:-)
Awatar użytkownika
tokage
Posty: 964
Rejestracja: 26 cze 2008, 20:44
Lokalizacja: Wrocław

Re: Planszówkowa Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Warsz

Post autor: tokage »

Pomagaliśmy na podobnej akcji dwa lata temu we Wrocławiu.
Tutaj parę fotosów: https://www.facebook.com/media/set/?set ... 965&type=3
Wyszło chyba średnio, może dlatego że to był pierwszy taki event, może z innych powodów. Tak czy owak, nie było chętnych do organizacji na kolejnych finałach.
ODPOWIEDZ