(Warszawa) Grupa Tarchomińska - czasem na emigracji (Targówek / Bemowo)

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
Rocy7
Posty: 5456
Rejestracja: 05 maja 2013, 14:10
Lokalizacja: Warszawa / Kobyłka
Been thanked: 5 times

Re: WWA- GRUPA TARCHOMIN :)

Post autor: Rocy7 »

oki;) Przepraszam, ze tak wyszlo z PLO, ale wolalbym nie zrazac was do tej gry a instrukcja jest tak marna, ze wydawnictwo pisze ja drugi raz.
Awatar użytkownika
Maxxx76
Posty: 4007
Rejestracja: 22 lip 2013, 00:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: WWA- GRUPA TARCHOMIN :)

Post autor: Maxxx76 »

No problemo :-)
Awatar użytkownika
Wintermute
Posty: 945
Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: WWA- GRUPA TARCHOMIN :)

Post autor: Wintermute »

W sumie wole poczekac na dobra instrukcje niz zrazic sie do gry. Podobno ma potencjal.
Alien Frontiers, Descent 2ed, D&D: Drizzt, Doom, Dreadfleet, Fortune & Glory+Exp, Ghost Stories, High Command, LOTR LCG, Middle-Earth Quest, Sid Meier's Civilization, Space Hulk, Warhammer Quest ACG, War of the Ring + Exp, Warzone, X-Wing
Awatar użytkownika
Wintermute
Posty: 945
Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: WWA- GRUPA TARCHOMIN :)

Post autor: Wintermute »

No dobra, to wychodzi na to, ze mamy prawie komplet bo to 4 osoby sa...

Zatem

Wintermute - mroczny Sauron.

Druzyna:
Rocy7
Maxxx76
Walkingdead (?)

i potrzebna jeszcze jedna osoba, kto pierwszy, ten lepszy:)
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2014, 11:19 przez Wintermute, łącznie zmieniany 1 raz.
Alien Frontiers, Descent 2ed, D&D: Drizzt, Doom, Dreadfleet, Fortune & Glory+Exp, Ghost Stories, High Command, LOTR LCG, Middle-Earth Quest, Sid Meier's Civilization, Space Hulk, Warhammer Quest ACG, War of the Ring + Exp, Warzone, X-Wing
Awatar użytkownika
Rocy7
Posty: 5456
Rejestracja: 05 maja 2013, 14:10
Lokalizacja: Warszawa / Kobyłka
Been thanked: 5 times

Re: WWA- GRUPA TARCHOMIN :)

Post autor: Rocy7 »

A Walkingdead? Powinna miec czas;)
Zaklepuje Gandalfa;P
Awatar użytkownika
Wintermute
Posty: 945
Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: WWA- GRUPA TARCHOMIN :)

Post autor: Wintermute »

Rocy7 pisze:A Walkingdead? Powinna miec czas;)
Zaklepuje Gandalfa;P
Wklepalem wstepnie. To zacznij brode hodowac :D
Alien Frontiers, Descent 2ed, D&D: Drizzt, Doom, Dreadfleet, Fortune & Glory+Exp, Ghost Stories, High Command, LOTR LCG, Middle-Earth Quest, Sid Meier's Civilization, Space Hulk, Warhammer Quest ACG, War of the Ring + Exp, Warzone, X-Wing
Awatar użytkownika
Rocy7
Posty: 5456
Rejestracja: 05 maja 2013, 14:10
Lokalizacja: Warszawa / Kobyłka
Been thanked: 5 times

Re: WWA- GRUPA TARCHOMIN :)

Post autor: Rocy7 »

W MEQ nie rozumniem zasad odpoczynku tj. tasowania talii odpoczynku i zycia, ale moze jak gre zobacze w praktyce to zalapie.
Awatar użytkownika
walkingdead
Posty: 2083
Rejestracja: 06 lut 2013, 19:57
Has thanked: 147 times
Been thanked: 393 times

Re: WWA- GRUPA TARCHOMIN :)

Post autor: walkingdead »

Nie wiem o czym piszecie, ale w środę mogę być. W czwartek mam trening. :mrgreen:
Chciałam skołować na ten tydzień First to Fight, ale jeszcze nie ruszyła sprzedaż.
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2014, 16:43 przez walkingdead, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pasza26
Posty: 345
Rejestracja: 09 cze 2013, 20:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: WWA- GRUPA TARCHOMIN :)

Post autor: Pasza26 »

W MEQu gdy postać walczy zużywa do tego swoją talię kart, które odkładane są na kupkę "rest" do momentu az gracz nie poswieci akcji na resta i bedzie mogl zresetowac karty. W początkowej fazie gry i przy mało ogarniętym Sauronie gracze nawet nie będą zwracać uwagi na karty, a rest będzie robiony raz na kilka tur. Ale jeśli Sauron skupi sie na gnębieniu graczy walkami to kart do zagrywania ciągle będzie brakować a gracze co chwile będą marnować swoje akcje na rest.

Ahhh, czemu kumpel sprzedał MEQa... jedna z najlepszych gier przygodowych "wszyscy vs 1" ;)
Awatar użytkownika
Wintermute
Posty: 945
Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: WWA- GRUPA TARCHOMIN :)

Post autor: Wintermute »

Rocy7, nie musisz brody hodowac. Gandalf tylko pomaga czasem graczom. Druzyna to banda postaci ale nikt znany...
Alien Frontiers, Descent 2ed, D&D: Drizzt, Doom, Dreadfleet, Fortune & Glory+Exp, Ghost Stories, High Command, LOTR LCG, Middle-Earth Quest, Sid Meier's Civilization, Space Hulk, Warhammer Quest ACG, War of the Ring + Exp, Warzone, X-Wing
Awatar użytkownika
Ludwi$
Posty: 545
Rejestracja: 30 lis 2012, 10:47
Lokalizacja: WaWa -> Białolęka ->Tarchomin

Re: WWA- GRUPA TARCHOMIN :)

Post autor: Ludwi$ »

Hej,

Ja na pewno mogę w weekend, mało tego, mam wolną hacjęde, więc ew. zapraszam do mnie:)

Pozdro
Ludwi$
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2014, 19:20 przez Ludwi$, łącznie zmieniany 1 raz.
Nearly Almost Dead, but Not Quite
Moje gry
Awatar użytkownika
Rocy7
Posty: 5456
Rejestracja: 05 maja 2013, 14:10
Lokalizacja: Warszawa / Kobyłka
Been thanked: 5 times

Re: Odp: WWA- GRUPA TARCHOMIN :)

Post autor: Rocy7 »

Wintermute pisze:Rocy7, nie musisz brody hodowac. Gandalf tylko pomaga czasem graczom. Druzyna to banda postaci ale nikt znany...
Cale szczescie dziewczyna bylaby niepocieszona jakbym brode zapuscil:P
Ludwi$ pisze:Hej,

Ja na pewno mogę w weekend, mało tego, mam wolną hacjęde, więc ew. zapraszam do mnie:)

Pozdro
Ludwi$


możliwe, że w niedzielę bym w Clasha grał, ale w sobotę mogę się na coś pisać :) jakieś propozycje?
Awatar użytkownika
Wintermute
Posty: 945
Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: WWA- GRUPA TARCHOMIN :)

Post autor: Wintermute »

Z tym Clashem w niedziele to kolo srody bede wiedzial.

W sobote moge nie miec czasu niestety.

Ludwi$ - w przyszlym tygodniu latamy?
Alien Frontiers, Descent 2ed, D&D: Drizzt, Doom, Dreadfleet, Fortune & Glory+Exp, Ghost Stories, High Command, LOTR LCG, Middle-Earth Quest, Sid Meier's Civilization, Space Hulk, Warhammer Quest ACG, War of the Ring + Exp, Warzone, X-Wing
Awatar użytkownika
Ludwi$
Posty: 545
Rejestracja: 30 lis 2012, 10:47
Lokalizacja: WaWa -> Białolęka ->Tarchomin

Re: WWA- GRUPA TARCHOMIN :)

Post autor: Ludwi$ »

Rocy7 pisze:ale w sobotę mogę się na coś pisać :) jakieś propozycje?
Ja ze swojej strony mam trochę luźnych tytułów (Dig Mars), klasyków (Neuroshima Hex), ulubionych (A Touch of Evil), dawno nie granych (Eclipse), nigdy nie granych (Tide of Iron). Do wyboru do koloru.
Wintermute pisze:Ludwi$ - w przyszlym tygodniu latamy?
No proste:). Kiedy chcesz?

Pozdro
Ludwi$
Nearly Almost Dead, but Not Quite
Moje gry
Awatar użytkownika
Rocy7
Posty: 5456
Rejestracja: 05 maja 2013, 14:10
Lokalizacja: Warszawa / Kobyłka
Been thanked: 5 times

Re: WWA- GRUPA TARCHOMIN :)

Post autor: Rocy7 »

Ludwi$ pisze: ze swojej strony mam trochę luźnych tytułów (Dig Mars), klasyków (Neuroshima Hex), ulubionych (A Touch of Evil), dawno nie granych (Eclipse), nigdy nie granych (Tide of Iron). Do wyboru do koloru.
A widziałeś http://www.gry-planszowe.pl/forum/viewt ... =4&t=31103 ?

Ogólnie to powiem tak, zależy, kto jeszcze chciałby grać, bo ciągle czekam na ten weekend z planszówkami na Tarchominie w większym gronie. Jeśli byłoby nas tylko dwóch to proponuje Tide of Iron lub X-wing :) jeśli więcej osób to nawet Eclipse zdzierżę:P

W środę gram w MEQ (może rzuciłbyś okiem?:) w piątek w Firestorma, ale w weekend pewnie znajdę czas, swoją drogą może byś w piątek na Firestormie w Agresorze po 17 do nas dołączył?
Awatar użytkownika
Ludwi$
Posty: 545
Rejestracja: 30 lis 2012, 10:47
Lokalizacja: WaWa -> Białolęka ->Tarchomin

Re: WWA- GRUPA TARCHOMIN :)

Post autor: Ludwi$ »

Nie, ale już dodałem pod obserwację:)
Rocy7 pisze:Ogólnie to powiem tak, zależy, kto jeszcze chciałby grać, bo ciągle czekam na ten weekend z planszówkami na Tarchominie w większym gronie. Jeśli byłoby nas tylko dwóch to proponuje Tide of Iron lub X-wing :)
a). Lista otwarta, zapraszam b). mogę wejść w X-Wing'i:)
Rocy7 pisze:W środę gram w MEQ (może rzuciłbyś okiem?:)
Rzucę, chodź w środa mi odpada w tym tyg (Pathfinder u znajomego). Ale widziałem zdjęcia na BGG i wygląda zajebiście. Planują dodruk?
Rocy7 pisze: swoją drogą może byś w piątek na Firestormie w Agresorze po 17 do nas dołączył?
Dam znać kolo czwartku. Ale wiesz, że ja cały czas mam tylko Heavy Cruiser'a Syndykatu (nie sklejonego i nie pomalowanego w dodatku)?:). A jak bylem ostatnio w Wargamerze, to same ochłapy zostały jeżeli chodzi o Firestorma. Z drugiem strony mogę być zbokiem i tylko popatrzyć jak gracie:).

Pozdro
Ludwi$
Nearly Almost Dead, but Not Quite
Moje gry
Awatar użytkownika
Wintermute
Posty: 945
Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: WWA- GRUPA TARCHOMIN :)

Post autor: Wintermute »

Ludwi$ pisze: Rzucę, chodź w środa mi odpada w tym tyg (Pathfinder u znajomego). Ale widziałem zdjęcia na BGG i wygląda zajebiście. Planują dodruk?
Rocy7 pisze: swoją drogą może byś w piątek na Firestormie w Agresorze po 17 do nas dołączył?
Dam znać kolo czwartku. Ale wiesz, że ja cały czas mam tylko Heavy Cruiser'a Syndykatu (nie sklejonego i nie pomalowanego w dodatku)?:). A jak bylem ostatnio w Wargamerze, to same ochłapy zostały jeżeli chodzi o Firestorma. Z drugiem strony mogę być zbokiem i tylko popatrzyć jak gracie:).

Pozdro
Ludwi$
Dodruku MEQ raczej nie bedzie, z tego co wiem.

W Wargamerze rzeczywiscie wszystko wymiotlo. W Warszawie z marszu to FSA chyba nie do kupienia jest.Mi gra (i samo malowanie statkow) podoba sie na tyle, ze jestem sklonny zrobic jakies zamowionko - mgla chyba byla najlepsza ze wszystkich. Ktos reflektuje sie dorzucic?

X-wing next week - wtorek lub czwartek.
Alien Frontiers, Descent 2ed, D&D: Drizzt, Doom, Dreadfleet, Fortune & Glory+Exp, Ghost Stories, High Command, LOTR LCG, Middle-Earth Quest, Sid Meier's Civilization, Space Hulk, Warhammer Quest ACG, War of the Ring + Exp, Warzone, X-Wing
Awatar użytkownika
Ludwi$
Posty: 545
Rejestracja: 30 lis 2012, 10:47
Lokalizacja: WaWa -> Białolęka ->Tarchomin

Re: WWA- GRUPA TARCHOMIN :)

Post autor: Ludwi$ »

Hej,
Wintermute pisze: X-wing next week - wtorek lub czwartek.
Ja bym był za wtorkiem (kolegę bym przyprowadził). Btw. pytałeś o sklep z akrylowymi znacznikami http://casualgaming.pl/40-dodatki-i-akcesoria?p=2 - niestety nie maja manewrów i miarki ostrzału.

Co do Firestorm'a to hmm... muszę się zastanowić, ale wspólne zamówienie brzmi kusząco.

Pozdro
Ludwi$
Nearly Almost Dead, but Not Quite
Moje gry
Awatar użytkownika
Rocy7
Posty: 5456
Rejestracja: 05 maja 2013, 14:10
Lokalizacja: Warszawa / Kobyłka
Been thanked: 5 times

Re: WWA- GRUPA TARCHOMIN :)

Post autor: Rocy7 »

Wintermute pisze: Ktos reflektuje sie dorzucic?

X-wing next week - wtorek lub czwartek.
jeśli Rethloza sprawdzi się w boju to pewnie ja :)

A na X-Wing mógłbym dołączyć? :)
Awatar użytkownika
walkingdead
Posty: 2083
Rejestracja: 06 lut 2013, 19:57
Has thanked: 147 times
Been thanked: 393 times

Re: WWA- GRUPA TARCHOMIN :)

Post autor: walkingdead »

Ja chcę coś na weekend! Dawno w nic nie grałam
Awatar użytkownika
Wintermute
Posty: 945
Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: WWA- GRUPA TARCHOMIN :)

Post autor: Wintermute »

Ludwi$ pisze:Hej,
Wintermute pisze: X-wing next week - wtorek lub czwartek.
Ja bym był za wtorkiem (kolegę bym przyprowadził). Btw. pytałeś o sklep z akrylowymi znacznikami http://casualgaming.pl/40-dodatki-i-akcesoria?p=2 - niestety nie maja manewrów i miarki ostrzału.

Co do Firestorm'a to hmm... muszę się zastanowić, ale wspólne zamówienie brzmi kusząco.

Pozdro
Ludwi$
Wtorek pasuje. To zrobmy dwoch na dwoch. Chcecie rebelium czy imperium? :) 200pkt.

Dzieki za namiar na znaczniki. Rozwaze. A Firestrom - na te chwile to bym wzial jakies Destroyery, pytanie tylko jak nie maja tego na stronie to sciagna mi od Spartana? Bo pod koniec mca kumpela jedzie do ladka i moze mi to kupic tak czy siak...

@Rocy7 - jako rezerwowy pilot mozesz wpasc, ale chyba bedzie komplet...
Alien Frontiers, Descent 2ed, D&D: Drizzt, Doom, Dreadfleet, Fortune & Glory+Exp, Ghost Stories, High Command, LOTR LCG, Middle-Earth Quest, Sid Meier's Civilization, Space Hulk, Warhammer Quest ACG, War of the Ring + Exp, Warzone, X-Wing
Szadoł
Posty: 713
Rejestracja: 20 sie 2012, 14:04
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: WWA- GRUPA TARCHOMIN :)

Post autor: Szadoł »

Jak w końcu ze środą w pedobarze ? Ostatnie dwa tygodnie były tam pustki
Awatar użytkownika
Rocy7
Posty: 5456
Rejestracja: 05 maja 2013, 14:10
Lokalizacja: Warszawa / Kobyłka
Been thanked: 5 times

Re: WWA- GRUPA TARCHOMIN :)

Post autor: Rocy7 »

Gramy w MEQ ale jest komplet do gry.
Awatar użytkownika
Ludwi$
Posty: 545
Rejestracja: 30 lis 2012, 10:47
Lokalizacja: WaWa -> Białolęka ->Tarchomin

Re: WWA- GRUPA TARCHOMIN :)

Post autor: Ludwi$ »

Hej,
Wintermute pisze:Wtorek pasuje. To zrobmy dwoch na dwoch. Chcecie rebelium czy imperium? :) 200pkt.
Czemu nie:). To zaklepujemy Imperium:)

Pozdrawiam
Ludwi$
Nearly Almost Dead, but Not Quite
Moje gry
Awatar użytkownika
Maxxx76
Posty: 4007
Rejestracja: 22 lip 2013, 00:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: WWA- GRUPA TARCHOMIN :)

Post autor: Maxxx76 »

Mam dwie wiadomości w związku z dzisiejszym spotkaniem: dobrą i złą.
Dobra jest taka, że mój syn skumplował się w przedszkolu z koleżanką. Myślicie, co to ma wspólnego ze spotkaniem? No i tu jest miejsce na złą wiadomość, ta koleżanka nazywa się prawdopodobnie grypa...
Jako, że zaraz wyjeżdżam z pracy opiekować się tą dwójką, więc nie będę na spotkaniu.
Nie napiszę na forum tego, co chciałbym w tej sytuacji, gdyż zostałbym za takie treści usunięty z szacownego grona, powiem tylko że zrobiłem się mocno emocjonalny...
Życzę Wam miłego popołudnia, wypijcie za mnie łyk piwa...
ODPOWIEDZ