Druk gry Wampir

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Dratva
Posty: 2
Rejestracja: 15 paź 2014, 20:48

Druk gry Wampir

Post autor: Dratva »

Witam, jestem fanem gier planszowych od 20 lat ;) W czasach mojej młodości grałem w grę Wampir wyprodukowaną przez Sferę. Dziś jest ona już trudno dostępna a chciałbym ze znajomymi wrócić do tego tytułu z powodu sentymentu jakim go darzę. Niestety kompletna gra jest trudno dostępna za przyzwoitą cenę. Chciałbym ją sobie wydrukować. Na jednym z portali znalazłem skany Wampira, niestety nie wiem jak się do tego zabrać. Chodzi mi o wybór techniki druku, drukarni, ceny, pomysłu jak wszystko wykonać żeby wyglądało podobnie jak oryginał i można było zagrać w ten tytuł ze znajomymi. Byłbym wdzięczny za wskazówki.
Awatar użytkownika
Senaszel
Posty: 776
Rejestracja: 03 cze 2006, 21:54
Lokalizacja: Poznań

Re: Druk gry Wampir

Post autor: Senaszel »

Wingmakers
Awatar użytkownika
ivan2k5
Posty: 155
Rejestracja: 21 cze 2014, 16:13
Lokalizacja: Częstochowa
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Re: Druk gry Wampir

Post autor: ivan2k5 »

Jacek_PL
Posty: 1307
Rejestracja: 25 mar 2007, 18:06
Lokalizacja: Częstochowa
Has thanked: 17 times
Been thanked: 36 times

Re: Druk gry Wampir

Post autor: Jacek_PL »

Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę, ale czy "Wampir" to nie była podróbką gry "Fury of Dracula", która jest teraz wydana po polsku przez Galaktę jako "Dracula" ?
Awatar użytkownika
Paskudnik
Posty: 1431
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:49
Lokalizacja: Ergsun-Tuek
Has thanked: 11 times
Been thanked: 3 times

Re: Druk gry Wampir

Post autor: Paskudnik »

Jacek_PL pisze:Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę, ale czy "Wampir" to nie była podróbką gry "Fury of Dracula", która jest teraz wydana po polsku przez Galaktę jako "Dracula" ?
Zależy, na jakiej mapie ktoś chce grać - jak cała Europa to Fury of Dracula, a jak tylko Polska to Wampir ;) Powinni do tego wypuszczać dodatkowe mapy, jak do Wysokiego napięcia :lol:
Nie gram w gry, których nie lubię a lubię tylko te gry, w które już grałem :P
Awatar użytkownika
Wintermute
Posty: 945
Rejestracja: 22 wrz 2013, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Druk gry Wampir

Post autor: Wintermute »

Jacek_PL pisze:Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę, ale czy "Wampir" to nie była podróbką gry "Fury of Dracula", która jest teraz wydana po polsku przez Galaktę jako "Dracula" ?
Mam wrazenie, ze to byla podrobka Draculi wydanego przez Games Workshop jakos pod koniec lat 80tych.
Alien Frontiers, Descent 2ed, D&D: Drizzt, Doom, Dreadfleet, Fortune & Glory+Exp, Ghost Stories, High Command, LOTR LCG, Middle-Earth Quest, Sid Meier's Civilization, Space Hulk, Warhammer Quest ACG, War of the Ring + Exp, Warzone, X-Wing
Awatar użytkownika
Senaszel
Posty: 776
Rejestracja: 03 cze 2006, 21:54
Lokalizacja: Poznań

Re: Druk gry Wampir

Post autor: Senaszel »

Drakula sprzed 20 lat
Nadchodzący Drakula
W polsce testowali ten model zanim upowszechnili go w europie :lol:
Wingmakers
tejot
Posty: 354
Rejestracja: 25 lip 2012, 12:37
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times

Re: Druk gry Wampir

Post autor: tejot »

Zupełnie o tym zapomniałem ale chyba gdzieś na strychu w domu rodzinnym powinienem mieć tę grę! Ha muszę zajrzeć. Dzięki za miły sentymentalny reminder :)
ODPOWIEDZ