Gra na 2 osoby - Zombiaki czy Zombiaki 2?

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
ko2a
Posty: 761
Rejestracja: 08 gru 2014, 17:06
Lokalizacja: Zabrze
Has thanked: 195 times
Been thanked: 22 times

Gra na 2 osoby - Zombiaki czy Zombiaki 2?

Post autor: ko2a »

Witam
Podjelismy decyzje o zakupie gry na dwie osoby.
Nie podeszly Waleczne Piksele dlatego postanowilismy wziac cos bardziej lekkiego i staneło na Zombiakach. No ale pytanie które wg was bardziej regrywalne i "lepsze"
Zombiaki czy Zombiaki II atak na moskwe?

Chyba że jest coś jeszcze godnego uwagi?
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: Gra na 2 osoby - Zombiaki czy Zombiaki 2?

Post autor: misioooo »

Pełnoprawna gra to może Osadnicy: Narodziny Imperium? Są karty, jest sporo interakcji (negatywnej), ale można ją "wyłączyć". Bardzo fajnie na 2 osoby działa.

Z cięższych tytułów, ze sporo wyższym progiem wejścia to Race for the Galaxy mogę polecić (ale tutaj trzeba zagrać kilka razy, troszkę karty poznać i dopiero wtedy gra nabiera rumieńców - moja małżonka w pierwszej partyjce chciała przestać grać, bo to głupie, nudne i wogóle... ale po zaskoczeniu sama proponuje rundkę we dwoje).

Obie powyższe gry również działają na większą ilość graczy (choć ja grałem/gram tylko we 2 osoby).
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
ko2a
Posty: 761
Rejestracja: 08 gru 2014, 17:06
Lokalizacja: Zabrze
Has thanked: 195 times
Been thanked: 22 times

Re: Gra na 2 osoby - Zombiaki czy Zombiaki 2?

Post autor: ko2a »

misioooo pisze:Pełnoprawna gra to może Osadnicy: Narodziny Imperium? Są karty, jest sporo interakcji (negatywnej), ale można ją "wyłączyć". Bardzo fajnie na 2 osoby działa.

Z cięższych tytułów, ze sporo wyższym progiem wejścia to Race for the Galaxy mogę polecić (ale tutaj trzeba zagrać kilka razy, troszkę karty poznać i dopiero wtedy gra nabiera rumieńców - moja małżonka w pierwszej partyjce chciała przestać grać, bo to głupie, nudne i wogóle... ale po zaskoczeniu sama proponuje rundkę we dwoje).

Obie powyższe gry również działają na większą ilość graczy (choć ja grałem/gram tylko we 2 osoby).

O:NI zostały przez nas zdyskwalifikowane - jako karciany pasjans - bardzo slabe i nudne.

natomiast RftG - nie ta tematyka,
ceville
Posty: 187
Rejestracja: 22 sty 2013, 19:00
Lokalizacja: Zielona Góra
Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times

Re: Gra na 2 osoby - Zombiaki czy Zombiaki 2?

Post autor: ceville »

ko2a pisze:
misioooo pisze:Pełnoprawna gra to może Osadnicy: Narodziny Imperium? Są karty, jest sporo interakcji (negatywnej), ale można ją "wyłączyć". Bardzo fajnie na 2 osoby działa.

Z cięższych tytułów, ze sporo wyższym progiem wejścia to Race for the Galaxy mogę polecić (ale tutaj trzeba zagrać kilka razy, troszkę karty poznać i dopiero wtedy gra nabiera rumieńców - moja małżonka w pierwszej partyjce chciała przestać grać, bo to głupie, nudne i wogóle... ale po zaskoczeniu sama proponuje rundkę we dwoje).

Obie powyższe gry również działają na większą ilość graczy (choć ja grałem/gram tylko we 2 osoby).

O:NI zostały przez nas zdyskwalifikowane - jako karciany pasjans - bardzo slabe i nudne.

natomiast RftG - nie ta tematyka,
Nie wiem skąd taka opinia o Osadnikach. Jeśli nie graliście w to, to polecam tak jak poprzednik. Polecam również Race.

Co do Zombiaków. Była to moja pierwsza poważniejsza gra towarzyska i zdecydwoanie nie siadła. Gra niby ma dobry zamysł, ale nie wykorzystuje w pełni potencjału.

Z inny karcianek dobrze chodzących na 2 osoby to polecam Kamień Gromu, Nightfall, Dominion (czyli deckbuildingi).
Świetne może też być Summoner Wars, że lepsze od Zombiaków to jestem pewien.
ko2a
Posty: 761
Rejestracja: 08 gru 2014, 17:06
Lokalizacja: Zabrze
Has thanked: 195 times
Been thanked: 22 times

Re: Gra na 2 osoby - Zombiaki czy Zombiaki 2?

Post autor: ko2a »

ceville pisze:
ko2a pisze:
misioooo pisze:Pełnoprawna gra to może Osadnicy: Narodziny Imperium? Są karty, jest sporo interakcji (negatywnej), ale można ją "wyłączyć". Bardzo fajnie na 2 osoby działa.

Z cięższych tytułów, ze sporo wyższym progiem wejścia to Race for the Galaxy mogę polecić (ale tutaj trzeba zagrać kilka razy, troszkę karty poznać i dopiero wtedy gra nabiera rumieńców - moja małżonka w pierwszej partyjce chciała przestać grać, bo to głupie, nudne i wogóle... ale po zaskoczeniu sama proponuje rundkę we dwoje).

Obie powyższe gry również działają na większą ilość graczy (choć ja grałem/gram tylko we 2 osoby).

O:NI zostały przez nas zdyskwalifikowane - jako karciany pasjans - bardzo slabe i nudne.

natomiast RftG - nie ta tematyka,
Nie wiem skąd taka opinia o Osadnikach. Jeśli nie graliście w to, to polecam tak jak poprzednik. Polecam również Race.

Co do Zombiaków. Była to moja pierwsza poważniejsza gra towarzyska i zdecydwoanie nie siadła. Gra niby ma dobry zamysł, ale nie wykorzystuje w pełni potencjału.

Z inny karcianek dobrze chodzących na 2 osoby to polecam Kamień Gromu, Nightfall, Dominion (czyli deckbuildingi).
Świetne może też być Summoner Wars, że lepsze od Zombiaków to jestem pewien.
W O:NI gralismy dlatego sądzimy że gra jest średnia. Ma możliwosc budowania silniczka ale jest na bardzo niskim poziomie jesli tyczy sie to interakcji - a takiej gry szukamy - z dużą interakcją.
A z Zombiakami jest tak że - siadasz z kimś przy piwie w knajpie - wyciągasz i grasz i rozwalasz - niestety przy O:NI tego nie poczułem.

Idąc dalej Dominion - pomimo wysokiej oceny nie siadlo - z tego samego powodu - mało interakcji - chcemy zeby gra ludzi łączyła ale w tej negatywny sposob - rozwalac niszczyc itd - tak jak w cytadeli.
Awatar użytkownika
Bea
Posty: 4478
Rejestracja: 28 lis 2012, 10:51
Lokalizacja: Skawina k/Krakowa
Been thanked: 6 times

Re: Gra na 2 osoby - Zombiaki czy Zombiaki 2?

Post autor: Bea »

ceville pisze: Świetne może też być Summoner Wars
+1. I bardzo regrywalne. Próbowaliście?
ko2a
Posty: 761
Rejestracja: 08 gru 2014, 17:06
Lokalizacja: Zabrze
Has thanked: 195 times
Been thanked: 22 times

Re: Gra na 2 osoby - Zombiaki czy Zombiaki 2?

Post autor: ko2a »

Nie mielismy mozliwosci. Duza skala wejscia?
Awatar użytkownika
ahrian
Posty: 311
Rejestracja: 26 cze 2013, 00:36

Re: Gra na 2 osoby - Zombiaki czy Zombiaki 2?

Post autor: ahrian »

ko2a pisze:Nie mielismy mozliwosci. Duza skala wejscia?
na pewno mniejsza niż w O:NI. proste zasady, po paru partiach i poznaniu swoich jednostek nabiera rumieńców. mnie co prawda nie podeszła, ale jest to dość lekka gra strategiczna.

są jeszcze Legendy Blue Moon - mocno niedoceniony tytuł, imho. świetna gra, jedynie dość droga. w zamian dostajemy bodajże 9 bardzo różnorodnych armii. próg wejścia taki jak w Summoner Wars, czyli dość niski.

ja się obecnie zasadzam na The Duke - świetny abstrakt, o podobnym progu wejścia. odstraszać może jedynie warstwa wizualna, ale poza tym ta gra to majstersztyk. jeśli lubicie szachy - polecam. poza tym też polecam ;]
GAZDA
Posty: 103
Rejestracja: 11 sty 2015, 13:06
Has thanked: 6 times
Been thanked: 17 times

Re: Gra na 2 osoby - Zombiaki czy Zombiaki 2?

Post autor: GAZDA »

Co do zombiaków to hmm ciężko się zdecydować ale chyba bym bardziej polecił zombiaki wyd. Jubileuszowe. Są porządniej wydane po prostu:) są znaczniki więc nie zaznacza się ran guzikami czy czymś większe ładne pudełko, są nieco mniej mroczne od dwójki ale za to czytelniejsze (życie zombiaków czyli mózgi z wyd. Jub. widać wyraźniej niż papryczki chilli - szramy z Z2: ANM)
Instrukcja jest lepiej napisana. Ogólnie to jest takie bogatsze wydanie, którego zombiaki 2 doczekają się w tym roku.Aktualne wydanie Zombiaków 2 wygrywa w kwestii mobilności. Często nie chce mi się brać do narzeczonej reklamówki czy plecaka, to biorę pudełko Zombiaków 2 do kieszeni i lece;)
Co do innych gier to podbiję tutaj polecenie Nightfalla, ale tak mobilną grą na szybko jak zombiaki to on nie jest ale z drugiej strony Zombiaki to taki bardziej ciekawy,śmieszny,szybki filler a Nightfall to mięsna ,,pełnoprawna" gra z ogromnie negatywną interakcją;)
Maaro78
Posty: 22
Rejestracja: 07 cze 2014, 15:53

Re: Gra na 2 osoby - Zombiaki czy Zombiaki 2?

Post autor: Maaro78 »

A nie myslałes o grze Listy z Whitechapel. Na dwie osoby rewelacja.
Using Tapatalk
ko2a
Posty: 761
Rejestracja: 08 gru 2014, 17:06
Lokalizacja: Zabrze
Has thanked: 195 times
Been thanked: 22 times

Re: Gra na 2 osoby - Zombiaki czy Zombiaki 2?

Post autor: ko2a »

GAZDA pisze:Co do zombiaków to hmm ciężko się zdecydować ale chyba bym bardziej polecił zombiaki wyd. Jubileuszowe. Są porządniej wydane po prostu:) są znaczniki więc nie zaznacza się ran guzikami czy czymś większe ładne pudełko, są nieco mniej mroczne od dwójki ale za to czytelniejsze (życie zombiaków czyli mózgi z wyd. Jub. widać wyraźniej niż papryczki chilli - szramy z Z2: ANM)
Instrukcja jest lepiej napisana. Ogólnie to jest takie bogatsze wydanie, którego zombiaki 2 doczekają się w tym roku.Aktualne wydanie Zombiaków 2 wygrywa w kwestii mobilności. Często nie chce mi się brać do narzeczonej reklamówki czy plecaka, to biorę pudełko Zombiaków 2 do kieszeni i lece;)
Co do innych gier to podbiję tutaj polecenie Nightfalla, ale tak mobilną grą na szybko jak zombiaki to on nie jest ale z drugiej strony Zombiaki to taki bardziej ciekawy,śmieszny,szybki filler a Nightfall to mięsna ,,pełnoprawna" gra z ogromnie negatywną interakcją;)

Gdzie znajdę taka wersję jublieuszową?

i czym różni się taka wersja od wersji pt. III?
Awatar użytkownika
beerbear87
Posty: 96
Rejestracja: 11 mar 2014, 17:34
Lokalizacja: Gliwice

Re: Gra na 2 osoby - Zombiaki czy Zombiaki 2?

Post autor: beerbear87 »

Zombiaki: Edycja Jubileuszowa to nie mniej ni więcej trzecia edycja gry Zombiaki
ko2a
Posty: 761
Rejestracja: 08 gru 2014, 17:06
Lokalizacja: Zabrze
Has thanked: 195 times
Been thanked: 22 times

Re: Gra na 2 osoby - Zombiaki czy Zombiaki 2?

Post autor: ko2a »

beerbear87 pisze:Zombiaki: Edycja Jubileuszowa to nie mniej ni więcej trzecia edycja gry Zombiaki

No wlasnie nie :P Dzisiaj sie zdziwilem jak zakupiłem na allegro http://allegro.pl/show_item.php?item=5032727396 po mailu do sprzedajacego poinformowal mnie ze to edycja III w ktorej nie ma znaczników ran i przecznic :(

Poniżej wklejam treść maila:
Witamy serdecznie,

nie nie jest to wersja jubileuszowa. Nie zawiera ona już tych dodatków. Wersja ta od dawna nie jest już dostępna i większość opisów u konkurencji jest zapewne błędna. Karty posiadają wymiar 58 na 88.

pozdrawiamy
Obsługa sklepu internetowego MORGAD
Dlatego nie wiem co robic :P
Oczywiscie sprzedajacy ma racje - opis przedmiotu jednoznacznie mowi o III edycji i samych kartach bez tych dodatkow;

W miedzy czasie jeszcze napisałem do kilku sklepów na allegro. Zobaczymy co odpiszą.

Chyba że się myle :P
Ostatnio zmieniony 10 lut 2015, 20:30 przez ko2a, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
beerbear87
Posty: 96
Rejestracja: 11 mar 2014, 17:34
Lokalizacja: Gliwice

Re: Gra na 2 osoby - Zombiaki czy Zombiaki 2?

Post autor: beerbear87 »

Sklep sie myli, były tylko trzy edycje pierwszej części zombiakow. Ta trzecia to jest edycja jubileuszowa wydana na 10lecie premiery.
Zobacz zdjęcia na stronie wydawcy http://portalgames.pl/pl/zombiaki/ a w szczególności zdjęcie nr 10
ko2a
Posty: 761
Rejestracja: 08 gru 2014, 17:06
Lokalizacja: Zabrze
Has thanked: 195 times
Been thanked: 22 times

Re: Gra na 2 osoby - Zombiaki czy Zombiaki 2?

Post autor: ko2a »

beerbear87 pisze:Sklep sie myli, były tylko trzy edycje pierwszej części zombiakow. Ta trzecia to jest edycja jubileuszowa wydana na 10lecie premiery.
Zobacz zdjęcia na stronie wydawcy http://portalgames.pl/pl/zombiaki/ a w szczególności zdjęcie nr 10

Z tej samej strony którą podałeś w zakładce informacje o produkcie:
Autor: Ignacy Trzewiczek

Ilustracje: Paweł Miedźwiński

Wiek: od 8 lat

Liczba graczy: 2 osoby

Czas gry: 15-30 minut

BoardGame Geek: Zombiaki

Zawartość pudełka:

40 kart Talii Ludzi (58x88mm – wydanie jubileuszowe miało 63x88mm)
40 kart talii Zombi (58x88mm – wydanie jubileuszowe miało 63x88mm)
instrukcja
Awatar użytkownika
beerbear87
Posty: 96
Rejestracja: 11 mar 2014, 17:34
Lokalizacja: Gliwice

Re: Gra na 2 osoby - Zombiaki czy Zombiaki 2?

Post autor: beerbear87 »

Wyslalem PW do Portal Games by rozstrzygnęli wątpliwość. Ale powiem tak - byłbym bardzo ale to bardzo zdziwiony gdyby w pudelku nie było żetonów obrażeń/bossa.

Plus wydaje mi sie ze 58x88 bylo wlasnie w wydaniu pierwszym badz drugim poprawionym.

No nic dowiemy sie jutro pewno.
ko2a
Posty: 761
Rejestracja: 08 gru 2014, 17:06
Lokalizacja: Zabrze
Has thanked: 195 times
Been thanked: 22 times

Re: Gra na 2 osoby - Zombiaki czy Zombiaki 2?

Post autor: ko2a »

beerbear87 pisze:Wyslalem PW do Portal Games by rozstrzygnęli wątpliwość. Ale powiem tak - byłbym bardzo ale to bardzo zdziwiony gdyby w pudelku nie było żetonów obrażeń/bossa.

Plus wydaje mi sie ze 58x88 bylo wlasnie w wydaniu pierwszym badz drugim poprawionym.

No nic dowiemy sie jutro pewno.

Czekam z niecierpliwością - Ja dodatkowo przesłałem ponowne zapytanie do sklepu z linkami do Portalu o których wspomniałeś a w poprzednim mailu poprosiłem o "przeczekanie" wysyłki towaru (już opłaconego) :)
WItam

z ciekawosci na stronie wydawcy gry
http://portalgames.pl/pl/zombiaki/nggal ... ge/1#Pliki w zakladce
Pliki jest link do instrukcji z gry
https://www.dropbox.com/s/9mblibkgxbbmo ... a.pdf?dl=0
gdzie na stronie nr 2 jest opisane co znajduje sie w obecnej paczce
kart (znaczniki + przecznice + znaczniki bosa itd);

Proszę jeszcze raz o potwierdzenie informacji co znajduje sie w
panstwa paczce zombiaków.
Awatar użytkownika
espresso
Posty: 1559
Rejestracja: 22 lut 2010, 12:00
Lokalizacja: poznań
Has thanked: 40 times
Been thanked: 103 times

Re: Gra na 2 osoby - Zombiaki czy Zombiaki 2?

Post autor: espresso »

Zombiaki wydanie III poprawione to nie to samo co jubileuszowym. Wydanie III, z 2011 r., ma małe pudełeczko, bez znaczników, ma karty przecznic i tekst na kartach. Karty w nim mają wymiary 63x88. Tak wygląda okładka:
Spoiler:
Jubileuszowe (czyli wydanie IV) ma większe pudełko, nowe grafiki na kartach i żetony. Wielkość kart i ich rewersy są identyczne w wydaniu jubileuszowym i trzecim.
ko2a
Posty: 761
Rejestracja: 08 gru 2014, 17:06
Lokalizacja: Zabrze
Has thanked: 195 times
Been thanked: 22 times

Re: Gra na 2 osoby - Zombiaki czy Zombiaki 2?

Post autor: ko2a »

espresso pisze:Zombiaki wydanie III poprawione to nie to samo co jubileuszowym. Wydanie III, z 2011 r., ma małe pudełeczko, bez znaczników, ma karty przecznic i tekst na kartach. Karty w nim mają wymiary 63x88. Tak wygląda okładka:
Spoiler:
Jubileuszowe (czyli wydanie IV) ma większe pudełko, nowe grafiki na kartach i żetony. Wielkość kart i ich rewersy są identyczne w wydaniu jubileuszowym i trzecim.

sugerując się tym linkiem http://allegro.pl/show_item.php?item=5032727396 jak sądzisz które to wydane wg Ciebie?
Awatar użytkownika
espresso
Posty: 1559
Rejestracja: 22 lut 2010, 12:00
Lokalizacja: poznań
Has thanked: 40 times
Been thanked: 103 times

Re: Gra na 2 osoby - Zombiaki czy Zombiaki 2?

Post autor: espresso »

Pudełko wygląda na wydanie jubileuszowe. Instrukcja na ostatnim zdjęciu, to ta podlinkowana na stronie Portalu (w której są wymienione znaczniki). Cena też wygląda na wydanie jubileuszowe. ALE opis jest od jednego ze starszych wydań (zawartość, nazwisko rysownika, "opisami działania kart bezpośrednio na każdej karcie" - to zostało poprawione w 3 edycji). Może niech sklep zrobi foto produktu (zdjęcia na aukcji są ze strony Portalu), to będziesz wiedzieć. Albo niech podadzą wymiary pudełka - jak jest większe niż 63x88mm to stawiam na wydanie jubileuszowe ;)

Aha, dodam jeszcze, że wydanie jubileuszowe ma według mnie fajniejsze grafiki i kilka nowych wzorów kart, więc nawet jeżeli jakimś dziwnym trafem Portal przestał dodawać do niego znaczniki (w co wątpię), to mimo wszystko jest to w tej chwili najlepszy wybór.
ko2a
Posty: 761
Rejestracja: 08 gru 2014, 17:06
Lokalizacja: Zabrze
Has thanked: 195 times
Been thanked: 22 times

Re: Gra na 2 osoby - Zombiaki czy Zombiaki 2?

Post autor: ko2a »

espresso pisze:Pudełko wygląda na wydanie jubileuszowe. Instrukcja na ostatnim zdjęciu, to ta podlinkowana na stronie Portalu (w której są wymienione znaczniki). Cena też wygląda na wydanie jubileuszowe. ALE opis jest od jednego ze starszych wydań (zawartość, nazwisko rysownika, "opisami działania kart bezpośrednio na każdej karcie" - to zostało poprawione w 3 edycji). Może niech sklep zrobi foto produktu (zdjęcia na aukcji są ze strony Portalu), to będziesz wiedzieć. Albo niech podadzą wymiary pudełka - jak jest większe niż 63x88mm to stawiam na wydanie jubileuszowe ;)

Aha, dodam jeszcze, że wydanie jubileuszowe ma według mnie fajniejsze grafiki i kilka nowych wzorów kart, więc nawet jeżeli jakimś dziwnym trafem Portal przestał dodawać do niego znaczniki (w co wątpię), to mimo wszystko jest to w tej chwili najlepszy wybór.
Ok :)
Sklep napisał przy okazji do Portalu w tej kwestii. Czekamy na informacje.
Awatar użytkownika
AnaMan
Posty: 217
Rejestracja: 29 gru 2010, 15:00
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times

Re: Gra na 2 osoby - Zombiaki czy Zombiaki 2?

Post autor: AnaMan »

ko2a pisze:Nie mielismy mozliwosci. Duza skala wejscia?
My mamy Summoner Wars, jeśli chcecie spróbować.
ko2a
Posty: 761
Rejestracja: 08 gru 2014, 17:06
Lokalizacja: Zabrze
Has thanked: 195 times
Been thanked: 22 times

Re: Gra na 2 osoby - Zombiaki czy Zombiaki 2?

Post autor: ko2a »

AnaMan pisze:
ko2a pisze:Nie mielismy mozliwosci. Duza skala wejscia?
My mamy Summoner Wars, jeśli chcecie spróbować.
To napewno :)
Juz na liscie czeka Keyflower :P
GAZDA
Posty: 103
Rejestracja: 11 sty 2015, 13:06
Has thanked: 6 times
Been thanked: 17 times

Re: Gra na 2 osoby - Zombiaki czy Zombiaki 2?

Post autor: GAZDA »

Teraz zobaczyłem na allegro, że są jeszcze 2 inne aukcje z zombiakami i na jednej z nich widnieje podtytuł ,,wydanie jubileuszowe" na pudełku.
http://allegro.pl/zombiaki-wydanie-jubi ... 34592.html
To ciekawe bo ja takiego podtytułu nie mam, a mam wszystko identyczne jak w owym wydaniu.
Może po prostu pierwszy nakład wydania jubileuszowego poszedł bez tego podtytułu a te nowsze mają już podtytuł i stąd cały problem?
Teraz zauważyłem że nawet na stronce rebela jest pudełko bez dopisku ,,wyd. Jub.", a w opisie jest wyraźnie napisane, że jest to wydanie jubileuszowe.
http://www.rebel.pl/product.php/1,1281/ ... szowe.html
Jedyna różnica jaką widzę, to w rozmiarze kart gdyż na stronce Rebela widnieje rozmiar kart: standard ccg, natomiast ja mam inny rozmiar (58x88).
Wymiary mojego pudełka:
113 x 182 mm
Jeśli chcecie mogę wrzucić fotki ale zawartość mojego pudełka to:
- Instrukcja (24 stron z opisami kart i opisem powstania Zombiaków)
- 40 kart zombiaków
- 40 kart ludzi
- 13 żetonów (9 Ran, 3 żetony bosa 1 żeton galarety)
- Karty pomocy dla graczy (2 szt.)
- 5 Kart przecznic
wirusman
Posty: 1981
Rejestracja: 08 sty 2014, 19:18
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 88 times
Been thanked: 28 times

Re: Gra na 2 osoby - Zombiaki czy Zombiaki 2?

Post autor: wirusman »

Jak można porównać Osadników do zombiaków? To jak porównać z fiata z mercedesem. To i to ma koła. Mam zombiaków, ale to jest ostatnia gra, przy której chcę posiedzieć, nie mowie, że zła. Ale tam nic nie można zaplanować, zero kombosu, zero strategii.
ODPOWIEDZ