Machina II - co z licytacją?

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
felippe
Posty: 28
Rejestracja: 20 lip 2007, 12:42
Lokalizacja: Kraków

Machina II - co z licytacją?

Post autor: felippe »

Pytanie:

Jakie zasady macie przy licytacji? Czy przewaga prezenetów może być tylko o jeden, czy też dowolnie. (inż. Mamoń przyszedł do mnie z 6 butelkami wina, zaś ja go uraczyć mogłem tylko jedną kawą. Efekt był oczywisty - elektromagnes poszedł się...)
Awatar użytkownika
Klos
Posty: 1065
Rejestracja: 29 wrz 2007, 22:28
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Post autor: Klos »

Oficjalne zasady przy licytacji sa dobre.

Kazdy ustala liczbe prezentow po czym sa one "rzucane". Prezent, ktory upadnie symbolem prezentu do gory jest udanym przekupstwem ;-) I wtedy przewaga 8:1 nie musi byc az tak miazdzaca - wystarczy, ze wszystkie 8 upadnie symbolem do dolu, i zostaly stracone... Sprawdza sie swietnie :D
felippe
Posty: 28
Rejestracja: 20 lip 2007, 12:42
Lokalizacja: Kraków

Post autor: felippe »

Klos pisze:Oficjalne zasady przy licytacji sa dobre.

Kazdy ustala liczbe prezentow po czym sa one "rzucane". Prezent, ktory upadnie symbolem prezentu do gory jest udanym przekupstwem ;-) I wtedy przewaga 8:1 nie musi byc az tak miazdzaca - wystarczy, ze wszystkie 8 upadnie symbolem do dolu, i zostaly stracone... Sprawdza sie swietnie :D
No 8 to nie bo max mozna miec 6 prezentow, natomiast nawet przy tych 6 to raczej ciezko jest rzucić same "puste" - szansa wynosi półtora procenta
ODPOWIEDZ