Attack! Maksymalne ryzyko

Masz wątpliwości w sprawie zasad jakiejś gry? Zamiast pisać na forum ogólnym, wyszukaj dedykowany wątek na tym podforum i w nim zadaj pytanie.
jaworowo
Posty: 6
Rejestracja: 31 sty 2015, 15:43

Attack! Maksymalne ryzyko

Post autor: jaworowo »

Witam mam pewne wątpliwości co do gry chodzi mi mianowicie o granice mórz np. czy morze śródziemne ma połączenie z krajami takimi jak Ukraina oraz morze Bałtyckie i północe czy czy np z Polski można atakować Wielką Brytanie oraz czy z somali można atakować np Hiszpanie będę wdzięczny za opinie :D
Awatar użytkownika
Tomzaq
Posty: 1730
Rejestracja: 09 maja 2014, 18:27
Lokalizacja: Silesia Superior
Has thanked: 114 times
Been thanked: 86 times

Re: Attack! Maksymalne ryzyko

Post autor: Tomzaq »

Na Twoje pytanie niestety nie odpowiem, ale chciałbym zwrócić uwagę na fakt, że w języku polskim są kropki, przecinki, pytajniki itp. A nazwy państw pisze się wielką literą. No, po prostu oczy bolą :(
Who is John Galt?
Posiadam
jaworowo
Posty: 6
Rejestracja: 31 sty 2015, 15:43

Re: Attack! Maksymalne ryzyko

Post autor: jaworowo »

1 pisałem na szybko w trakcie rozgrywki licząc, że jakaś miła osoba odpowie na pytanie.
2 jeśli nie zamierzasz nic ciekawego wnieść do wątku to w jakim celu piszesz.
3 z tego co wiem wypowiedziałem się na forum a nie pisałem książkę zależało mi na szybkim przekazaniu informacji a nie na poprawnej polszczyźnie.
4 jak bolały Cię oczy mogłeś nie czytać do końca.
5 Sam nie popisałeś się poprawnym użyciem znaków interpunkcyjnych więc zastanów się 100 razy zanim kogoś skrytykujesz, myślenie naprawdę nie boli chociaż w Twoim przypadku może być inaczej.
Awatar użytkownika
Tomzaq
Posty: 1730
Rejestracja: 09 maja 2014, 18:27
Lokalizacja: Silesia Superior
Has thanked: 114 times
Been thanked: 86 times

Re: Attack! Maksymalne ryzyko

Post autor: Tomzaq »

jaworowo pisze:1 pisałem na szybko w trakcie rozgrywki licząc, że jakaś miła osoba odpowie na pytanie.
2 jeśli nie zamierzasz nic ciekawego wnieść do wątku to w jakim celu piszesz.
3 z tego co wiem wypowiedziałem się na forum a nie pisałem książkę zależało mi na szybkim przekazaniu informacji a nie na poprawnej polszczyźnie.
4 jak bolały Cię oczy mogłeś nie czytać do końca.
5 Sam nie popisałeś się poprawnym użyciem znaków interpunkcyjnych więc zastanów się 100 razy zanim kogoś skrytykujesz, myślenie naprawdę nie boli chociaż w Twoim przypadku może być inaczej.
Ad. 1. Jak widać miłych osób tu niewiele.
Ad. 2. Piszę ponieważ uważam, że należy wychowywać tych, którzy mają pewne braki. Jeżeli ktoś liczy na spełnienie swojej prośby, to mógłby zwracać się do ludzi z szacunkiem. Byle jaka polszczyzna jest brakiem takiego szacunku.
Ad. 3. A o czym tam informujesz?
Ad. 4. Poświęciłem się :wink:
Ad. 5. Cóż, nikt nie jest idealny. Jeżeli moje błędy interpunkcyjne wprawiły Cię w dyskomfort to przepraszam :(
Who is John Galt?
Posiadam
miro1
Posty: 10
Rejestracja: 12 kwie 2015, 21:37

Re: Attack! Maksymalne ryzyko

Post autor: miro1 »

jaworowo pisze:Witam mam pewne wątpliwości co do gry chodzi mi mianowicie o granice mórz np. czy morze śródziemne ma połączenie z krajami takimi jak Ukraina oraz morze Bałtyckie i północe czy czy np z Polski można atakować Wielką Brytanie oraz czy z somali można atakować np Hiszpanie będę wdzięczny za opinie :D
Mi się wydaje, że absolutnie można. Na jakiej podstawie nie można by było wykonywać ataków morskich? Kupiłem jako alternatywę nieco tańszą od trudno dostępnego ryzyka i gra jest ok, polecam.
KWs
Posty: 87
Rejestracja: 12 sty 2015, 13:55

Re: Attack! Maksymalne ryzyko

Post autor: KWs »

Odsyłam do instrukcji - poczytaj o morzach i oceanach, o miejscach przepraw oznaczonych kreskami, o znakach kotwic na mniejszych morzach, i na akwenach będących jedynie ozdobą planszy.
Moja kolekcja gier planszowych.
miro1
Posty: 10
Rejestracja: 12 kwie 2015, 21:37

Re: Attack! Maksymalne ryzyko

Post autor: miro1 »

KWs pisze:Odsyłam do instrukcji - poczytaj o morzach i oceanach, o miejscach przepraw oznaczonych kreskami, o znakach kotwic na mniejszych morzach, i na akwenach będących jedynie ozdobą planszy.
Nie inaczej. Polecam.
ODPOWIEDZ