[Łódź] Czy są chętni do grania w planszówki w Łodzi?

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
Ysabell
Posty: 39
Rejestracja: 10 lis 2007, 10:07
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Ysabell »

Odświeżam temat. Czy poza SMERFami w eŁDeKu ktoś spotyka się w Łodzi na planszówki? Albo czy ktoś wie kiedy planowane jest następne spotkanie eŁDeKowe? Z weekendami mam ten problem, że często siedzę wtedy w Trójmieście, ale przecież nie zawsze - może coś by się złożyło...?
Ys.
Jervon
Posty: 165
Rejestracja: 07 maja 2006, 10:36
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Jervon »

Ja z kumplami grywamy w zasadzie co weekend. Nie widzę problemu by się ktoś dołączył.
- Koza!
- Co?
- Ty... wiesz co :p
Awatar użytkownika
Ysabell
Posty: 39
Rejestracja: 10 lis 2007, 10:07
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Ysabell »

A w co i gdzie? Jeśli można wiedzieć, oczywiście. :)
Ys.
Jervon
Posty: 165
Rejestracja: 07 maja 2006, 10:36
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Jervon »

Doom, TI 3ed, WH Quest, Machina, Neuroshima Hex, Fury of Dracula w takie u mnie, a mieszkam na osiedlu koziny. Do tego Arkham horror, Gra o tron, i coś tam jeszcze ale nie pamiętam co :p u znajomego przy ul. Dąbrowskiego.
- Koza!
- Co?
- Ty... wiesz co :p
Michał_R
Posty: 9
Rejestracja: 16 paź 2007, 11:35
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Michał_R »

Przepraszam że zaniedbałem temat, niestety przez pewien czas sam nie odwiedzałem spotkań ŁDKowych.

Najblizsze zebranie w ŁDKu odbędzie się w najblizszą sobotę ( 24 listopada ) w sali 408 w godzinach 15 - 21. Zapowiada się spora frekwencja więc oby do zobaczenia.
Lipa
Posty: 166
Rejestracja: 10 paź 2005, 19:18
Lokalizacja: Morąg, pobliże Olsztyna
Has thanked: 8 times
Been thanked: 8 times

Post autor: Lipa »

Spotkania w ŁDKu odbywają się co tydzień, czy też jest wyznaczany jakis konkretny termin? Z chęcią bym wpad, ale nie w każdy weekend mam czas i dobra byłaby dlamnie informacja kilka dni wcześniej czy jest spotkanie, czy nie.
Jervon, z chęcią zagrałbym w WH Quest lub w Gre o Tron. Dlas mnie jest to tylko kwestia dogadania sie i znalezienia przeze mnie wolnego czasu :D
Jak jest jedno wejście, to nie ma wyjścia
Jervon
Posty: 165
Rejestracja: 07 maja 2006, 10:36
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Jervon »

GoT nie jest mój ale na Questa zapraszam :)
- Koza!
- Co?
- Ty... wiesz co :p
Awatar użytkownika
Ysabell
Posty: 39
Rejestracja: 10 lis 2007, 10:07
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Ysabell »

Doom, TI 3ed, WH Quest, Machina, Neuroshima Hex, Fury of Dracula w takie u mnie, a mieszkam na osiedlu koziny. Do tego Arkham horror, Gra o tron, i coś tam jeszcze ale nie pamiętam co :p u znajomego przy ul. Dąbrowskiego.
No, niestety, nie moja liga. Ale i tak miło, że zapraszacie. :)


Co do ŁDKu - przyłączam się do pytania Lipy.
Ys.
Jervon
Posty: 165
Rejestracja: 07 maja 2006, 10:36
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Jervon »

Nie Twoja liga? :) A co jest Twoją ligą?
- Koza!
- Co?
- Ty... wiesz co :p
Awatar użytkownika
Ysabell
Posty: 39
Rejestracja: 10 lis 2007, 10:07
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Ysabell »

Bo ja wiem? Mniej interakcji, mniej konfliktu. Więcej kombinowania i ekonomii albo logiki.

Zdecydowanie lubię planszówki z możliwie jak najmniejszą ilością interakcji. Może bez przesady, ale w takim na przykład Wysokim Napięciu jest dla mnie interakcji akurat z tendencją do za dużo. ;-)

Także ja obstaję przy TuT, Wysokim, Portobello Market, Haziendzie czy Przez pustynię.
Ys.
Michał_R
Posty: 9
Rejestracja: 16 paź 2007, 11:35
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Michał_R »

W grudniu spotkania ŁDKowe odbędą się jeszcze 8 i 15 dnia tego miesiąca.
Oba spotkania w sali 308 w godzinach 15 - 21. Od nowego roku spotkania będą się odbywać co tydzień w godzinach 14 - 21, niestety jednak nie znam numeru sali jaka zostanie przez ŁDK przeznaczona dla planszówkowców na stałe.


Na ostatnim spotkaniu prym wiodły nowe/stare gry ; prawo dżungli i Hex.
Na kolejnym spotkaniu głownym punktem ( poza grami które wymieniałem wcześniej w tej dyskusji ) będzie stary games room, a w szczególności rozgrywki w gwiezdnego kupca i obcego ;-).
Ostatnio zmieniony 27 mar 2008, 18:49 przez Michał_R, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kaimada
Posty: 1135
Rejestracja: 06 sty 2007, 13:58
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 29 times
Been thanked: 131 times

Re: [Łódź] Czy są chętni do grania w planszówki w Łodzi?

Post autor: kaimada »

dzieje się coś jeszcze w naszym mieście?? I gdzie u nas można kupować planszówki bo z tego co słyszałem w GameLordzie ich raczej nie znajdę, a MAG ma małą ofertę :/.
Michał_R
Posty: 9
Rejestracja: 16 paź 2007, 11:35
Lokalizacja: Łódź

Re: [Łódź] Czy są chętni do grania w planszówki w Łodzi?

Post autor: Michał_R »

Empik Manufaktura ma ofertę gier planszowych ( Galakta, Egmont, czasem inne ), poza tym niestety pozostają nam sklepy internetowe, chociaż chodzą plotki że możliwe że doczekamy się porządniejszego sklepu z rpg/planszówkami.

U nas ( w ŁDKu) co tydzień regularnie są zebrania ( http://www.smerf.fero.pl ), ponadto ostatnio się dowiedziałem że w undergrundzie często zbierają się ludzie z politechniki i grają w planszówki, ale nie wiem czy mają jakiś stały termin.
Awatar użytkownika
Ludwig
Posty: 26
Rejestracja: 14 gru 2006, 09:47
Lokalizacja: Łódź

Re: [Łódź] Czy są chętni do grania w planszówki w Łodzi?

Post autor: Ludwig »

Witam

Chciałem się dowiedzieć kiedy, w których godzinach i w której sali odbywają się spotkania w LDKu.
Michał_R
Posty: 9
Rejestracja: 16 paź 2007, 11:35
Lokalizacja: Łódź

Re: [Łódź] Czy są chętni do grania w planszówki w Łodzi?

Post autor: Michał_R »

Każda sobota ( poza długim weekendem majowym ) do końca czerwca od 15 do 21 w sali 308.

Wszelkie zmiany są wrzucane na http://www.smerf.fero.pl jak tam nic nie piszę znaczy że bez zmian w 308.
Awatar użytkownika
kaimada
Posty: 1135
Rejestracja: 06 sty 2007, 13:58
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 29 times
Been thanked: 131 times

Re: [Łódź] Czy są chętni do grania w planszówki w Łodzi?

Post autor: kaimada »

Czy to prawda, że Mag zawiesił swoją działalność?
Czy gdzieś w tym mieście dostanę GoTa? :P
Michał_R
Posty: 9
Rejestracja: 16 paź 2007, 11:35
Lokalizacja: Łódź

Re: [Łódź] Czy są chętni do grania w planszówki w Łodzi?

Post autor: Michał_R »

Tak niestety Mag jest zamknięty na cztery spusty od dłuższego czasu już :/

Jeżeli chodzi o sklepy planszówkowo - rpgowe w Łodzi powoli zaczyna się rysować tragedia :/



Z dobrych zaś rzeczy przypomnę że zbliżają się łódzkie Mikograjki - http://www.mikograjki.pl

Po nich zaś będzie standardowe spotkanie SMF - http://www.fantastyka-lodz.pl/



Więc jak ktoś jest prawdziwym maniakiem, to od 9 do 21 może spędzić w sobotę czas przy planszówkach ( rpgach , bitewniakach i inszych atrakcjach )
Awatar użytkownika
Gerhard
Posty: 19
Rejestracja: 24 kwie 2008, 21:25

Re: [Łódź] Czy są chętni do grania w planszówki w Łodzi?

Post autor: Gerhard »

Łódzcy Stratedzy zapraszaja również na spotkania naszego Klubu dla miłośników różnego rodzaju gier nie tylko historycznych :)
http://www.gry-planszowe.pl/forum/viewt ... f=4&t=6241
ODPOWIEDZ