GRANIE W SOSNOWCU

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
aldranod
Posty: 9
Rejestracja: 11 wrz 2015, 18:09
Has thanked: 3 times

GRANIE W SOSNOWCU

Post autor: aldranod »

Witam zainteresowanych,szukamy ze znajomymi osób do wspólnego grania w planszówki-najlepiej osoby z Sosnowca. Dostępność tytułów na chwilę obecną : GOT,Runewars,Osadnicy,Mage Knight,Arcana,Dominion,7 Cudów Świata,Ticket to Ride,Puerto Rico,Sabotażysta,Carcassonne,Kamień Gromu,Talisman-Magia i Miecz,Horror w Arhkam,BSG,Warhammer-Inwazja i kilka innych. Umawiamy się w mieszkaniu jednego z nas,w tygodniu jak gramy to od 19-20:00,w weekendy wcześniej ok.15-16:00. Zainteresowanych proszę o pisanie w wątku,lub o pw. Pozdrawiam Sebastian.
Awatar użytkownika
Dwntn
Posty: 1151
Rejestracja: 15 cze 2013, 22:23
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 14 times
Been thanked: 36 times

Re: GRANIE W SOSNOWCU

Post autor: Dwntn »

Hej,

W jakiej części Sosnowca grywacie ? Co prawda jestem z Chorzowa, ale licze że nie będziecie mieli mi tego za złe, gdybym kiedyś Was odwiedził ? ;)


Pozdrawiam serdecznie,

- Krzysiek
aldranod
Posty: 9
Rejestracja: 11 wrz 2015, 18:09
Has thanked: 3 times

Re: GRANIE W SOSNOWCU

Post autor: aldranod »

Dwntn pisze:Hej,

W jakiej części Sosnowca grywacie ? Co prawda jestem z Chorzowa, ale licze że nie będziecie mieli mi tego za złe, gdybym kiedyś Was odwiedził ? ;)


Pozdrawiam serdecznie,

- Krzysiek
Cześć,jesteśmy kolegami z centrum,więc wlot na trasę do Katowic-Chorzowa masz blisko.Jeśli dzień,pora i gra spasuje,to pewnie że nie mamy nic przeciwko byś dołączył. W chwili obecnej planujemy coś na dni od poniedziałku do środy "prawdopodobnie" Gra o Tron-z dodatkiem lub bez-ale nic nie jest przesądzone. Gdybyś był chętny,to proszę,zostaw mi na pw jakiś namiar,bo nie zawsze jest możliwość wejść i napisac na forum.
Nadis
Posty: 451
Rejestracja: 05 lut 2015, 21:24
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: GRANIE W SOSNOWCU

Post autor: Nadis »

Cześć! My grywamy głównie w trójkę, ja jestem z Osiedla Piastów, znajomi z Naftowej, akurat są teraz na wakacjach, ale można coś zaplanować. Mamy sporo gier, ale z tego co widzę, całkiem inne od Was, także będzie w co pograć nowego (moje gry możecie sobie obczaić w podpisie), znajomi mają Zombicide z dodatkami, Rycerzy Pustkowi, Neuroshimę Hex 3.0 i kilka innych. Oprócz tego polecam Wam granie w klubie Kiepury na Pogoni, spotkania są raz na miesiąc i tutaj na forum zwykle są o tym informacje, zawsze jest kilku graczy z prawdziwego zdarzenia :)
aldranod
Posty: 9
Rejestracja: 11 wrz 2015, 18:09
Has thanked: 3 times

Re: GRANIE W SOSNOWCU

Post autor: aldranod »

Witam :D O spotkaniach na Pogoni wiem,teraz od września wróciły również spotkania " Przy planszy" w OKU MIASTA w Katowicach,w środy. Fajnie że jesteście z bliskiej okolicy,ja i znajomi to okolica Radochy-Szkoły Elektronik. Daj mi jakieś namiary na siebie na pw.
Awatar użytkownika
Apos
Posty: 996
Rejestracja: 12 sie 2007, 14:42
Lokalizacja: Sosnowiec
Has thanked: 379 times
Been thanked: 812 times
Kontakt:

Re: GRANIE W SOSNOWCU

Post autor: Apos »

Cześć,

czy bywa tak, że brakuje Wam jednego gracza? Mieszkam o rzut kamieniem od Naftowej czy Elektronika i z miłą chęcią dołączyłbym oraz poznał innych planszówkowiczów z naszego miasta. Planszówki z profilu @BGG z chęcią mogę przynieść i nauczyć gry oraz zagrać co będzie już rozłożone na stole :).

Pozdrawiam,
A.
Awatar użytkownika
magole
Posty: 714
Rejestracja: 12 sty 2010, 12:39
Lokalizacja: Sosnowiec
Has thanked: 4 times
Been thanked: 33 times

Re: GRANIE W SOSNOWCU

Post autor: magole »

Jakby co to najwięcej odnośnie spotkań w Sosnowcu dzieje się w tym wątku:
http://www.gry-planszowe.pl/forum/viewt ... 8&start=25
ODPOWIEDZ