[Poznań] Twilight Imperium

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Mistrzgargamel
Posty: 3
Rejestracja: 01 paź 2015, 09:32

[Poznań] Twilight Imperium

Post autor: Mistrzgargamel »

Cześć !

Szukam Graczy do gry Twilight Imperium.
Średnia wieku obecnych graczy to 28 lat. Gramy w mieszkaniu w okolicach Poznania - mianowicie Luboń :)
Jeśli ktoś ma już ekipę i szuka graczy do kompletu to i ja chętnie dołączę wtedy.

Jakub
Awatar użytkownika
galthran
Posty: 301
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:45
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 3 times

Re: [Poznań] Twilight Imperium

Post autor: galthran »

W jakich ramach czasowych się spotykacie, albo by Tobie pasowało? Weekendy? Dni pracujące? Rano/Wieczorem? Jak często się spotykacie? Mamy mała grupkę graczy, którzy czasami zasiądą do TI, zawsze chętnie zagramy z nowymi twarzami :)
Awatar użytkownika
karawanken
Posty: 2365
Rejestracja: 28 wrz 2014, 19:53
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 75 times
Been thanked: 98 times

Re: [Poznań] Twilight Imperium

Post autor: karawanken »

Też był bym chętny ale czasu zwykle mało
Mistrzgargamel
Posty: 3
Rejestracja: 01 paź 2015, 09:32

Re: [Poznań] Twilight Imperium

Post autor: Mistrzgargamel »

Jeśli chodzi o ramy czasowe to zależy w ile osób byśmy mieli grać :)
Na większą ilość osób - powyżej 5 to lepiej w weekendy sie umówić. Jeśli natomiast mowa o 4 graczach ( lub mniej bo czasem sie w partyjki we 2 zdarzają :) ) to można w tygodniu wieczorami tak od 18.00 do nocy nawet.

Galthran - jeśli masz jakąś ekipę juz to chętnie także zagram z Wami. Ja tam mam w miarę dużo czasu. W tygodniu to wieczorami zawsze chętnie pogram ( tak od 18 już ), a w weekendy również w dowolnym czasie.

Karawanken - no właśnie dlatego ciężko zebrać większą ekipę w tym samym czasie żeby każdy miał czas w danej chwili :)
Awatar użytkownika
galthran
Posty: 301
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:45
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 3 times

Re: [Poznań] Twilight Imperium

Post autor: galthran »

Ekipę mam, w TI jednak gramy rzadko, ze względu na czas potrzebny do rozgrywki. Częściej na stole ląduje coś co w 3-4 godzinki ogarniemy. Ostatnio w zasadzie myśleliśmy, żeby do GOSU (centrum Poznania, duże stoły, dobre oświetlenie i przestrzeń o godz otwarcia 18:00-2:00 - sporo czasu by grać) raz na jakiś czas się przejść z jakimś epikiem i tam na neutralnym gruncie rekrutować nowe osoby chętne do gry i się można powiedzieć idealnie wstrzeliłeś, bo myśleliśmy o przyszłym wtorku (tj. 06.10), żeby zagrać w TI lub RuneWars. Ewentualnie, przyszły piątek (09.10).
Mistrzgargamel
Posty: 3
Rejestracja: 01 paź 2015, 09:32

Re: [Poznań] Twilight Imperium

Post autor: Mistrzgargamel »

Galthran - jak coś to na PW wysłałem Ci gg - także z tym GOSU jak będziecie coś organizować to daj cynk kiedy :) to wpadne sam albo z kimś.
Awatar użytkownika
Bogus_law
Posty: 106
Rejestracja: 24 mar 2005, 15:37
Lokalizacja: Poznań

Re: [Poznań] Twilight Imperium

Post autor: Bogus_law »

W piątek z chęcią, we wtorki odpada bo są spotkania w Setce. Gosu jak najbardziej.
1. Mathematics is the language of nature.
2. Everything around us can be represented and understood through numbers.
3. If you graph these numbers, patterns emerge. Therefore: There are patterns everywhere in nature.
ODPOWIEDZ