Portal Games w 2016r.

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
TTR_1983
Posty: 3950
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 89 times
Kontakt:

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: TTR_1983 »

Generalnie do streamu w przyszłym miesiącu wprowadziłbym zmiany polegające na:
- sprawa dźwięku jest oczywista, wiecie to,
- nie mówcie obaj jednocześnie
- skoro to ma być Q&A to na tym się skupcie, za długo gadacie o czymś innym- pytania uciekają i już do nich nie wracacie
Pomysł super.

PS. Zróbcie aktualizację w zakładce "plany wydawnicze" na stronie, albo zastąpcie ją planszą ze strony głównej bo źle to wygląda tak mocno nieaktualne. Z planszy na stronie głównej można już wyrzucić marzec, wtedy kwiecień i maj będzie się prezentował bardziej okazale :)
Awatar użytkownika
lynwith
Posty: 242
Rejestracja: 27 sty 2015, 22:27
Lokalizacja: Katowice

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: lynwith »

Ja mam jedno pytanie odnośnie Przedsprzedaży Master Setu 51 Stanu... Czy są jakiekolwiek szanse, że jeśli w trakcie przedsprzedaży nie zostanie odblokowany próg z wariantem solo (oczywiście trzymam kciuki by jednak się udało) to czy przewidujecie kiedyś później wprowadzić takowy ?


Poza tym w przypadku Osadników Narodziny Imperium jeśli idzie o budowanie talii jest ograniczenie do jednego dodatku ( okej tu nie mam większego problemu :P ) to w takim razie czemu ilość kart frakcyjnych w takim razie wynosi 10 na dodatek ? O wiele przyjemniej i ciekawiej budowałoby się talie mając do dyspozycji tak przynajmniej te 20 kart dodatkowych na frakcję... Zdaję sobie sprawę, iż mocno by utrudniło to zbalansowanie gry, ale dałoby więcej frajdy graczą przy kombinowaniu nad własnymi deckami ^^"
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: kwiatosz »

Jak chcialem swego czasu wydac Once upon a time w Polsce to miedzy informacja od angielskiego wydawcy w maily, ze prawa do pl wydania juz sa, a wydaniem minely ze 3 lata, wiec to moze byc kawal czasu z tym Szerlokiem.
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
wajdzik83
Posty: 345
Rejestracja: 11 lis 2012, 07:53
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: wajdzik83 »

kwiatosz pisze:Jak chcialem swego czasu wydac Once upon a time w Polsce to miedzy informacja od angielskiego wydawcy w maily, ze prawa do pl wydania juz sa, a wydaniem minely ze 3 lata, wiec to moze byc kawal czasu z tym Szerlokiem.
Oby tak nie było :/
wirusman
Posty: 1981
Rejestracja: 08 sty 2014, 19:18
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 88 times
Been thanked: 28 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: wirusman »

Gdzie jest filmik z wczorajszego chata?
TTR_1983
Posty: 3950
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 89 times
Kontakt:

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: TTR_1983 »

wirusman pisze:Gdzie jest filmik z wczorajszego chata?
na kanale Portalu na YT
Awatar użytkownika
floyd
Posty: 129
Rejestracja: 10 paź 2014, 16:47
Lokalizacja: Londyn/Inowrocław
Has thanked: 35 times
Been thanked: 14 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: floyd »

Zdaje się, że usunęli bo nie ma na kanale.
wirusman
Posty: 1981
Rejestracja: 08 sty 2014, 19:18
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 88 times
Been thanked: 28 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: wirusman »

TTR_1983 pisze:
wirusman pisze:Gdzie jest filmik z wczorajszego chata?
na kanale Portalu na YT
Hahaha, a gdzie dokładniej?
Awatar użytkownika
vojtas
Posty: 1785
Rejestracja: 10 wrz 2013, 21:28
Has thanked: 23 times
Been thanked: 83 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: vojtas »

Faktycznie. Usunęli albo zmienili status na prywatny. :)
Awatar użytkownika
lynwith
Posty: 242
Rejestracja: 27 sty 2015, 22:27
Lokalizacja: Katowice

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: lynwith »

Dobrze w takim razie, że wczoraj w nocy udało mi się obejrzeć :D
Awatar użytkownika
Portal Games
Posty: 1364
Rejestracja: 01 lis 2012, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 27 times
Been thanked: 306 times
Kontakt:

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: Portal Games »

Sciągnęliśmy livestream, ze względu na jego jakość. W najbliższym czasie powtórzymy stream w lepszej jakości! Nie chcemy byście dostawali byle co...

Najmocniej za to przepraszamy!
Awatar użytkownika
ramar
Posty: 996
Rejestracja: 03 lis 2014, 18:26
Lokalizacja: Kalisz
Been thanked: 2 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: ramar »

Portal Games pisze:Sciągnęliśmy livestream, ze względu na jego jakość. W najbliższym czasie powtórzymy stream w lepszej jakości! Nie chcemy byście dostawali byle co...

Najmocniej za to przepraszamy!
Czyli mamy się spodziewać, że pierwsze filmiki Portalu na youtube również usuniecie? :shock:
Awatar użytkownika
lynwith
Posty: 242
Rejestracja: 27 sty 2015, 22:27
Lokalizacja: Katowice

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: lynwith »

Jakoś może faktycznie nie rzucała na kolana (zwłaszcza momenty kiedy pojawiało się echo) niemniej filmik sam w sobie dawał z pewnością odpowiedzi na kilka istotnych dla fanów pytań i trochę szkoda, że osoby nie mogące załapać się na obejrzenie miałyby być stratne z tego powodu :) Tak czy inaczej kiedy można się w takim razie spodziewać powtórki ?
Awatar użytkownika
kwiatosz
Posty: 7874
Rejestracja: 30 sty 2006, 23:27
Lokalizacja: Romford/Londyn
Has thanked: 132 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: kwiatosz »

Czyli wyszło coś, co nie powinno. Tak to rozumiem :twisted:
Czy istnieje miejsce bardziej pełne chaosu niż Forum? Jednak nawet tam możesz żyć w spokoju, jeśli będzie taka potrzeba" - Seneka, Listy moralne do Lucyliusza , 28.5b

ZnadPlanszy kwiatosza|ZnadPlanszy gradaniowe
Rebel Times - miesięcznik miłośników gier
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 930 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: rattkin »

kwiatosz pisze:Czyli wyszło coś, co nie powinno. Tak to rozumiem :twisted:
Też to tak zrozumiałem.
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1311 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: rastula »

jestem w stanie zaakceptować gorszą jakość techniczną, gorzej ze słabą jakością newsów...:)
TTR_1983
Posty: 3950
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 89 times
Kontakt:

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: TTR_1983 »

lynwith pisze:Jakoś może faktycznie nie rzucała na kolana (zwłaszcza momenty kiedy pojawiało się echo) niemniej filmik sam w sobie dawał z pewnością odpowiedzi na kilka istotnych dla fanów pytań i trochę szkoda, że osoby nie mogące załapać się na obejrzenie miałyby być stratne z tego powodu :) Tak czy inaczej kiedy można się w takim razie spodziewać powtórki ?
W każdy pierwszy wtorek miesiąca ma być.
Kal-El83
Posty: 1155
Rejestracja: 03 sty 2015, 17:28
Lokalizacja: Kołobrzeg
Has thanked: 243 times
Been thanked: 137 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: Kal-El83 »

#portalgames
Do kiedy będzie trwała przedsprzedaż 51 ms ??
Niegdyś Azazelek, narodzony na nowo jako Kal-El83 ;)
Maceqq
Posty: 68
Rejestracja: 08 paź 2013, 19:43

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: Maceqq »

A ja ponawiam pytanie o upgrade pack'a do Strongholda, ostatnio jak pytałem to mówiliście o pierwszej połowie 2016, ale teraz nie widzę w planach wydawniczych. Proszę o odpowiedź czy wiadomo już coś więcej kiedy i czy w ogóle wyjdzie :)

Pozdrawiam
TTR_1983
Posty: 3950
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 89 times
Kontakt:

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: TTR_1983 »

Maceqq pisze:A ja ponawiam pytanie o upgrade pack'a do Strongholda, ostatnio jak pytałem to mówiliście o pierwszej połowie 2016, ale teraz nie widzę w planach wydawniczych. Proszę o odpowiedź czy wiadomo już coś więcej kiedy i czy w ogóle wyjdzie :)

Pozdrawiam
Płacz i płać...za nową edycję :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
lynwith
Posty: 242
Rejestracja: 27 sty 2015, 22:27
Lokalizacja: Katowice

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: lynwith »

Jakby nie patrzeć czerwiec mieści się w pierwszej połowie roku ;)
Awatar użytkownika
Portal Games
Posty: 1364
Rejestracja: 01 lis 2012, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 27 times
Been thanked: 306 times
Kontakt:

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: Portal Games »

lynwith pisze:Jakby nie patrzeć czerwiec mieści się w pierwszej połowie roku ;)
:)
TTR_1983 pisze:
Maceqq pisze:A ja ponawiam pytanie o upgrade pack'a do Strongholda, ostatnio jak pytałem to mówiliście o pierwszej połowie 2016, ale teraz nie widzę w planach wydawniczych. Proszę o odpowiedź czy wiadomo już coś więcej kiedy i czy w ogóle wyjdzie :)

Pozdrawiam
Płacz i płać...za nową edycję :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
najpóźniej pojawi się w czerwcu :)
Azazelek pisze:#portalgames
Do kiedy będzie trwała przedsprzedaż 51 ms ??
Do końca kwietnia

rastula pisze:jestem w stanie zaakceptować gorszą jakość techniczną, gorzej ze słabą jakością newsów...:)
Dla nas liczy się jakośc. Na livestreamie nie ujawniliśmy niczego czego nie powinniśmy. Chcemy dać wam jak najlepszą jakość. Uważamy, że jakość streamu, była po prostu obrazą dla naszych fanów.
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 930 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: rattkin »

Wasi fani przede wszystkim oczekują dobrze zrobionych gier i na czas - tam kierujcie siły. Mało istotne filmiki w internecie zostawcie w spokoju...
Awatar użytkownika
ChlastBatem
Posty: 1648
Rejestracja: 14 kwie 2014, 15:35
Lokalizacja: Gdynia/Gdańsk
Has thanked: 12 times
Been thanked: 28 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: ChlastBatem »

rattkin pisze:Wasi fani przede wszystkim oczekują dobrze zrobionych gier i na czas - tam kierujcie siły. Mało istotne filmiki w internecie zostawcie w spokoju...
Dokładnie to. Sam na początku byłem pod wrażeniem (jakoś ok. rok temu), że Portal wychodzi do graczy z filmikami dotyczącymi newsów, pytań i odpowiedzi, o przeciekach, o nowych grach innych wydawnictw, konkursy itp. Jednak im dłużej te vlogi i inne filmiki trwały tym mój zapał malał. Robicie tego teraz tak dużo, że newsy sprowadzają się do kilku zdań o jakichś plotkach. Momentami brak konkretów, a ilość filmików przytłacza. Do tego wiecznie roztargniony Trzewik albo inna postać, która nie wie o czym mówi, nie zna liczb itp. Odczuwa się jakby zero przygotowania, co za tym idzie, olewawczy stosunek do oglądających. Wstawki i dźwięki już są drażniące. Czasami problemy techniczne, mikrofony niewyregulowane, odzewy szeptu zza kamery. Nie widzę tej jakości i starań Portalu. Oczywiście to jest tylko moje zdanie. Komuś może się podobać ten chaos. Aha i prezentowanie gier z innych wydawnictw to już stały element, który trzeba przewijać... ten element woła o pomstę do nieba. Przez tę kinematografię ucierpiały natomiast informacje tekstowe na stronach, brak aktualizacji itp.

Moja bezwartościowa rada to albo skończyć te pseudo filmiki i skupić się na wydawaniu gier albo zatrudnić fachowców od tego.
Banan2
Posty: 2617
Rejestracja: 12 maja 2009, 09:28
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 118 times
Been thanked: 67 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: Banan2 »

ChlastBatem pisze:
rattkin pisze:Wasi fani przede wszystkim oczekują dobrze zrobionych gier i na czas - tam kierujcie siły. Mało istotne filmiki w internecie zostawcie w spokoju...
Dokładnie to. Sam na początku byłem pod wrażeniem (jakoś ok. rok temu), że Portal wychodzi do graczy z filmikami dotyczącymi newsów, pytań i odpowiedzi, o przeciekach, o nowych grach innych wydawnictw, konkursy itp. Jednak im dłużej te vlogi i inne filmiki trwały tym mój zapał malał. Robicie tego teraz tak dużo, że newsy sprowadzają się do kilku zdań o jakichś plotkach. Momentami brak konkretów, a ilość filmików przytłacza. Do tego wiecznie roztargniony Trzewik albo inna postać, która nie wie o czym mówi, nie zna liczb itp. Odczuwa się jakby zero przygotowania, co za tym idzie, olewawczy stosunek do oglądających. Wstawki i dźwięki już są drażniące. Czasami problemy techniczne, mikrofony niewyregulowane, odzewy szeptu zza kamery. Nie widzę tej jakości i starań Portalu. Oczywiście to jest tylko moje zdanie. Komuś może się podobać ten chaos. Aha i prezentowanie gier z innych wydawnictw to już stały element, który trzeba przewijać... ten element woła o pomstę do nieba. Przez tę kinematografię ucierpiały natomiast informacje tekstowe na stronach, brak aktualizacji itp.

Moja bezwartościowa rada to albo skończyć te pseudo filmiki i skupić się na wydawaniu gier albo zatrudnić fachowców od tego.
W punkt. A jeśli już chcecie robić filmy to róbcie gameplaye, ale swoich gier i ewentualnie raz na jakiś czas przedstawienie swoich (!!!) planów/nowości. Resztę możecie sobie darować.
Pozdrawiam
Moja kolekcja
10% rabatu w planszomanii, 7% w 3Trollach, 5% w Battle Models
Zablokowany