Portal Games w 2016r.

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
Portal Games
Posty: 1363
Rejestracja: 01 lis 2012, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 27 times
Been thanked: 303 times
Kontakt:

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: Portal Games »

okon pisze:czy planujecie wydanie dodatków do blood rage ??? CZy wydana bedzie tylko podstawka a dodatki nawet nie były brane pod uwagę ??
W planach są dodatki :) Więc pewnie pojawią się w polskiej wersji językowej
ko2a pisze:Kiedy można spodziewać się gry Dead Drop'a?
Nie znamy jeszcze daty premiery
okon
Posty: 508
Rejestracja: 28 kwie 2013, 15:32
Has thanked: 10 times
Been thanked: 3 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: okon »

a kiedy by sie można tych dodatkó w spodziewać ???
jeszcze w tym roku ??
Awatar użytkownika
tomb
Posty: 4139
Rejestracja: 22 lut 2012, 10:31
Has thanked: 317 times
Been thanked: 347 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: tomb »

Portalu, 4. lutego w tym wątku pisaliście:
Portal Games pisze:
tomb pisze:Normalnie przyznałbym Ci rację, ale chyba przelewa się u mnie czara goryczy. Jako fan 51-nki najpierw muszę przełknąć informacje o zmianach, zaaprobować sposób przedsprzedaży, czekać na ważne dla mnie informacje, a jednocześnie wydawca namawia mnie, żebym zamówił wcześnie
w pudełku znajdziecie jeszcze więcej wspaniałych dodatków! Więc, jeśli chcesz zobaczyć wszystkie te cudeńka w twoim pudełku, powinieneś kupić 51 w przedsprzedaży już dziś! Poważnie, my będziemy czekać. Po prostu zamów. Jeśli ciągle będziesz niezdecydowany, to możemy nie mieć czasu by wyprodukować te wszystkie cudeńka!
No, więc ok, może kupię tę mechanikę po raz trzeci, licząc się z tym, że kolejny druk master seta będzie jeszcze lepszy, bo poprawią literówki i dobalansują karty (sorry, nie mogłem sobie odpuścić!), ale do diaska, nie czekam na niestworzone rzeczy. Cena w sklepach, oficjalne zestawienie różnic. I już wiem, o co się rozchodzi.
Wszystko zostanie ukaże się w swoim czasie. Nie ma co się gotować :) Preorder Ci nie ucieknie, a po ujawnieniu wszystkich informacji będziesz miał masę czasu, żeby jeszcze się zastanowić nad kupnem. :)
Otóż doczekaliśmy się tylko części obiecanych materiałów, ALE za to ustalono datę końca przedsprzedaży na koniec kwietnia. Z bardzo konkretnych dla mnie przyczyn nie mogłem dokonać zakupu wcześniej, ale ustaliłem z żoną, że postaramy się dokonać wpłaty tuż przed upłynięciem terminu. Jestem rozczarowany nowym obrotem sprawy, bo rzecz dotyczy jednej z moich ulubionych gier.
Cieszę się z waszego sukcesu i życzę wielu kolejnych, ale naprawdę mocno nadszarpnęliście swój wizerunek u wiernego klienta. Życzyłbym sobie jednak więcej powagi w kluczowych momentach w relacjach z klientem. Nie tylko Wy macie wiele na głowie.
"Jak kto ma swój rozum, ten głupi nie jest [...] Głupie są te, co cudzy rozum mają."
Awatar użytkownika
uocie
Posty: 151
Rejestracja: 15 lip 2012, 22:47

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: uocie »

Hej Portalu kochany, wydajecie tyle gier to może zróbcie w każdej jeden bok pudełka żeby mi ładnie wyglądał jak postawię pionowo w szafce z Ikei, bo trochę to niepoważne żeby wasze gry wyglądały na półce gorzej niż 7 Cudów albo Runewars! Jak mawia pan Prezes ogarnijcie się!
Awatar użytkownika
romeck
Posty: 2875
Rejestracja: 20 sie 2009, 22:22
Lokalizacja: Warszawa / Łódź
Has thanked: 8 times
Been thanked: 5 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: romeck »

uocie pisze:Hej Portalu kochany, wydajecie tyle gier to może zróbcie w każdej jeden bok pudełka żeby mi ładnie wyglądał jak postawię pionowo w szafce z Ikei, bo trochę to niepoważne żeby wasze gry wyglądały na półce gorzej niż 7 Cudów albo Runewars! Jak mawia pan Prezes ogarnijcie się!
W sensie gabaryty, czy stylistycznie (jak np. seria Alea)?
Właśnie czytasz kompletnie bezużyteczne zdanie.
Awatar użytkownika
tekknoboy
Posty: 420
Rejestracja: 20 lip 2011, 09:07
Has thanked: 17 times
Been thanked: 50 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: tekknoboy »

Kiedy dodatek do Nh?
Wincenty Jan
Posty: 1862
Rejestracja: 24 cze 2015, 08:57
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: Wincenty Jan »

romeck pisze:
uocie pisze:Hej Portalu kochany, wydajecie tyle gier to może zróbcie w każdej jeden bok pudełka żeby mi ładnie wyglądał jak postawię pionowo w szafce z Ikei, bo trochę to niepoważne żeby wasze gry wyglądały na półce gorzej niż 7 Cudów albo Runewars! Jak mawia pan Prezes ogarnijcie się!
W sensie gabaryty, czy stylistycznie (jak np. seria Alea)?
To byłoby miłe widziane taka ciągłość grafiki z boku pudełka jak zrobiła to Alea! Tylko chyba za pużno na takie rozwiazanie...
Awatar użytkownika
Marx
Posty: 2420
Rejestracja: 24 sty 2016, 10:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 52 times
Been thanked: 17 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: Marx »

Chciałem zapytać o przedsprzedaż Blood Rage? Czy starczy pudełek dla wszystkich? Jaki jest nakład? (to nie jest złośliwe pytanie).
Waiting is the hardest part.

Z nimi przychodzi mi się pożegnać
gaciak
Posty: 189
Rejestracja: 16 sie 2014, 21:11
Lokalizacja: Szczecin

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: gaciak »

Czy możecie powiedzieć coś więcej na temat Tentacles of Time ?
Awatar użytkownika
uocie
Posty: 151
Rejestracja: 15 lip 2012, 22:47

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: uocie »

romeck pisze:
uocie pisze:Hej Portalu kochany, wydajecie tyle gier to może zróbcie w każdej jeden bok pudełka żeby mi ładnie wyglądał jak postawię pionowo w szafce z Ikei, bo trochę to niepoważne żeby wasze gry wyglądały na półce gorzej niż 7 Cudów albo Runewars! Jak mawia pan Prezes ogarnijcie się!
W sensie gabaryty, czy stylistycznie (jak np. seria Alea)?
chodzi o to żeby jak postawię pudełko pionowo to tytuł i jakaś grafika była wtedy poziomo, jak w Time Stories, Cash n Guns, 7 Cudach czy Colt Express
okon
Posty: 508
Rejestracja: 28 kwie 2013, 15:32
Has thanked: 10 times
Been thanked: 3 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: okon »

czy beda waleczne pixele 3 ???
Mori
Posty: 107
Rejestracja: 04 gru 2009, 08:07
Lokalizacja: SE

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: Mori »

Portalu, w Snakescascie Trzewik w wywiadzie wspomnial, ze podoba mu sie mechanika z SHCD i ze planuje gre z jej wykorzystaniem. Czy to cos konkretnego, czy na razie blizej nieokreslone plany?
Awatar użytkownika
Portal Games
Posty: 1363
Rejestracja: 01 lis 2012, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 27 times
Been thanked: 303 times
Kontakt:

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: Portal Games »

tekknoboy pisze:Kiedy dodatek do Nh?
Zakładając, że mowa o wersji 3.0 - w lecie podwójna premiera Dancer i Mephisto, na Essen (zakłądając, że testy i balansarmii zostaną osiągnięte w odpowiednim terminie) planujemy wypuścić Death Breath.
Marx pisze:Chciałem zapytać o przedsprzedaż Blood Rage? Czy starczy pudełek dla wszystkich? Jaki jest nakład? (to nie jest złośliwe pytanie).
Jeśli mowa o figurkach z naszej przedsprzedaży - prawdopodobnie braknie Olbrzymów - zostało jeszcze około 60. Jak na razie Trolle cieszą się mniejszą popularnością. Natomiast jeśli chodzi o pierwszy nakład to jest sporo większy niż przedsprzedaż plus jesteśmy w kontakcie z CMON jeśli chodzi o terminy dodruku.
gaciak pisze:Czy możecie powiedzieć coś więcej na temat Tentacles of Time ?
Zapraszamy na Portalkon 18 czerwca - będzie można potestować.
okon pisze:czy beda waleczne pixele 3 ???
Będą. Wszystko wskazuje na drugą połowę 2016 roku.
Mori pisze:Portalu, w Snakescascie Trzewik w wywiadzie wspomnial, ze podoba mu sie mechanika z SHCD i ze planuje gre z jej wykorzystaniem. Czy to cos konkretnego, czy na razie blizej nieokreslone plany?
W tej chwili dopieszczanie First Martians pochłania uwagę Ignacego, (ok, nowa frakcja do Osadników też się przewija regularnie :), ale tak plany są konkretne, jednak dotyczą 2017 roku, wrócimy pewnie do tematu na styczniowym Portalkonie.
Awatar użytkownika
Bary
Posty: 3064
Rejestracja: 18 sty 2015, 14:25
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 73 times
Been thanked: 47 times
Kontakt:

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: Bary »

Wiadomo już, jaki czwarty autorski tytuł wypuści Portal w 2016? Trzewik wspomniał na ostatnim Portalkonie, że będzie o tym info w marcu.
Mój blog na ZnadPlanszy
Recenzja Cooper Island na ZnadPlanszy

Kupię dodatek Hobbit: Na Progu do WP LCG!
gaciak
Posty: 189
Rejestracja: 16 sie 2014, 21:11
Lokalizacja: Szczecin

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: gaciak »

Bary pisze:Wiadomo już, jaki czwarty autorski tytuł wypuści Portal w 2016? Trzewik wspomniał na ostatnim Portalkonie, że będzie o tym info w marcu.
Wiadomo od dawna - Szalone wózki, ma wyjść w czerwcu.
Awatar użytkownika
Toudi
Posty: 1090
Rejestracja: 02 lis 2009, 10:21
Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: Toudi »

Szalone wozki chyba nie sa autorskie?
Cierń
Posty: 602
Rejestracja: 15 gru 2008, 11:53
Lokalizacja: Gliwice/Sośnica
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: Cierń »

Autorskie w kontekście pierwsze wydanie światowe (czyli nie lokalizacja zagranicznego tytułu).
Awatar użytkownika
orzeh
Posty: 1282
Rejestracja: 04 lut 2015, 10:05
Lokalizacja: Mysłowice
Has thanked: 127 times
Been thanked: 194 times
Kontakt:

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: orzeh »

Portalu czy dodruk HMS Beagle będzie w maju?
Awatar użytkownika
mauserem
Posty: 1817
Rejestracja: 26 lis 2014, 09:37
Has thanked: 253 times
Been thanked: 165 times
Kontakt:

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: mauserem »

Portalu, czy dzięki przyjaźni z CMoN jest szansa na pojawienie się zlokalizowanej wersji The Grizzled?
Awatar użytkownika
Chaaber
Posty: 1054
Rejestracja: 29 sty 2014, 22:03
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 10 times
Been thanked: 10 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: Chaaber »

mauserem pisze:Portalu, czy dzięki przyjaźni z CMoN jest szansa na pojawienie się zlokalizowanej wersji The Grizzled?
+1
Awatar użytkownika
tekknoboy
Posty: 420
Rejestracja: 20 lip 2011, 09:07
Has thanked: 17 times
Been thanked: 50 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: tekknoboy »

Portal Games pisze:
tekknoboy pisze:Kiedy dodatek do Nh?
Zakładając, że mowa o wersji 3.0 - w lecie podwójna premiera Dancer i Mephisto, na Essen (zakłądając, że testy i balansarmii zostaną osiągnięte w odpowiednim terminie) planujemy wypuścic Death Breath.
Dzięki, dokładnie o "neuro-zombiakow" i to w wersji 2.5 mi chodziło.
Awatar użytkownika
Portal Games
Posty: 1363
Rejestracja: 01 lis 2012, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 27 times
Been thanked: 303 times
Kontakt:

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: Portal Games »

orzeh pisze:Portalu czy dodruk HMS Beagle będzie w maju?
Pierwsze połowa czerwca powininno się pojawic
mauserem pisze:Portalu, czy dzięki przyjaźni z CMoN jest szansa na pojawienie się zlokalizowanej wersji The Grizzled?
CMON nie jest oryginalnym wydawcą Grizzled dlatego nie jest to takie łatwe
wirusman
Posty: 1981
Rejestracja: 08 sty 2014, 19:18
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 88 times
Been thanked: 28 times

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: wirusman »

A jak przecieki z marsa??
Awatar użytkownika
mauserem
Posty: 1817
Rejestracja: 26 lis 2014, 09:37
Has thanked: 253 times
Been thanked: 165 times
Kontakt:

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: mauserem »

mauserem pisze:Portalu, czy dzięki przyjaźni z CMoN jest szansa na pojawienie się zlokalizowanej wersji The Grizzled?
CMON nie jest oryginalnym wydawcą Grizzled dlatego nie jest to takie łatwe[/quote]

mhm.. czyli jakieś feasibility study w tym kierunku się dokonały :) - nie jest to łatwe, ale nie niemożliwe :D
Sekator
Posty: 523
Rejestracja: 12 lut 2015, 15:58
Been thanked: 1 time

Re: Portal Games w 2016r.

Post autor: Sekator »

Czy Ci którzy z listy rezerwowej kupili 51 stan dostaną jakieś potwierdzenie że przyjęliście ich przelew czy coś? Bo przelałem wam pieniążki i nic.
Zablokowany