Pathfinder Adventures E3 Humble Bundle

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
peter6667
Posty: 3
Rejestracja: 16 cze 2016, 10:29

Pathfinder Adventures E3 Humble Bundle

Post autor: peter6667 »

Nie wiem czy to odpowiednie miejsce na ten temat, ale i tak spróbuję - w najnowszym Humble Bundle oprócz kluczy do różnych gier na PC jest także dodatek do karcianki Pathfinder Adventures (utworzonej na podstawie "papierowej" karcianki Pathfinder ACG) na urządzenia mobilne. Jeśli ktoś zakupił ten bundle ale nie jest mu potrzebny klucz do ww. gry to chętnie bym go przygarnął :) .
Awatar użytkownika
fantazyn
Posty: 311
Rejestracja: 05 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: nad - Warszawa
Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times

Re: Pathfinder Adventures E3 Humble Bundle

Post autor: fantazyn »

Jesli dobrze widze, to mozesz to miec za 1 dolara : )
peter6667
Posty: 3
Rejestracja: 16 cze 2016, 10:29

Re: Pathfinder Adventures E3 Humble Bundle

Post autor: peter6667 »

Wiem, mam bundle - chodzi mi raczej o dodatkowe kody (można aktywować kilka razy) od osób, które go nie wykorzystają (bo np. chcą kod do Warframe, a nie grają w Pathfindera). Kod daje 40 skrzyń, z których wypadają losowe karty, które później można zdobyć w grze - a jeszcze nie udało mi się odkryć wszystkich (ach ten RNG... każdy to gra w Heartsone'a zna ten ból :D), stąd moja próśba o zbędne kody. Nie jest to coś mega ważnego, jeśli to nie jest odpowiednie miejsce na taki temat to można spokojnie usunąć :).
ODPOWIEDZ