Zombicide: Black Plague (R. Guiton, J.-B. Lullien, N. Raoult)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4054
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 7 times
Been thanked: 23 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: AkitaInu »

lynwith pisze:
Gab pisze:No nic czekamy zatem ja liczyłem, że do piątku na zlot ekipy już będzie na półce ale szanse bliskie zeru.
Kwestia tego czy Twój egzemplarz załapał się w tych 3 kontenerach, które przypłynęły 23 maja, chociaż mam pewne obawy czy aby nie będą one jedynie rozsyłane w UK... Nie pamiętam, jak to było z grudniowymi czy Anglicy też mieli je przed nami czy nie ?
Wydaje mi się że moja paczka była wysłana w wave 2, więc idąc tym tropem moge dostać paczkę z 2 wave'a również. Więc jeszcze ze trzy/cztery tygodnie :/
Awatar użytkownika
lynwith
Posty: 242
Rejestracja: 27 sty 2015, 22:27
Lokalizacja: Katowice

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: lynwith »

AkitaInu pisze:Wydaje mi się że moja paczka była wysłana w wave 2, więc idąc tym tropem moge dostać paczkę z 2 wave'a również. Więc jeszcze ze trzy/cztery tygodnie :/

Według moich wyliczeń to jeśli płynęły tym statkiem, który miał dotrzeć dziś (06.06.) to 20.06 zaczną wysyłkę czyli tak na 80% to 28 najpóźniej powinna być ;)
Awatar użytkownika
Dwntn
Posty: 1151
Rejestracja: 15 cze 2013, 22:23
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 14 times
Been thanked: 36 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: Dwntn »

lynwith pisze: Kwestia tego czy Twój egzemplarz załapał się w tych 3 kontenerach, które przypłynęły 23 maja, chociaż mam pewne obawy czy aby nie będą one jedynie rozsyłane w UK... Nie pamiętam, jak to było z grudniowymi czy Anglicy też mieli je przed nami czy nie ?
Ja dostałem swój egzemplarz przed anglikami (pamiętam, bo ktoś z UK czepiał się w komentarzach na KS że jakiś Polak dostał wcześniej niż elita z UK :P )

- K.
olsszak
Posty: 1826
Rejestracja: 05 lip 2015, 23:51
Lokalizacja: GDAŃSK
Has thanked: 19 times
Been thanked: 37 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: olsszak »

Ja swoją podstawkę dostałem 18 grudnia. Nie wiem jak Anglicy:)
Rabaty:
Planszostrefa - 11%
3Trolle - 7%
Mepel - 5%
Fancy but Functional - 10%
Awatar użytkownika
lynwith
Posty: 242
Rejestracja: 27 sty 2015, 22:27
Lokalizacja: Katowice

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: lynwith »

Dwntn pisze:
lynwith pisze: Kwestia tego czy Twój egzemplarz załapał się w tych 3 kontenerach, które przypłynęły 23 maja, chociaż mam pewne obawy czy aby nie będą one jedynie rozsyłane w UK... Nie pamiętam, jak to było z grudniowymi czy Anglicy też mieli je przed nami czy nie ?
Ja dostałem swój egzemplarz przed anglikami (pamiętam, bo ktoś z UK czepiał się w komentarzach na KS że jakiś Polak dostał wcześniej niż elita z UK :P )

- K.
Generalnie jest nikłe światełko w tunelu :P Z dzisiejszych komentarzy wynika, że jeden koleś z Niemiec dostał paczkę... Więc może nie tylko na wyspy były te kontenery... Swoją drogą jestem ciekaw jak logistycznie jest taka wysyłka robiona xD Czy rzeczywiście robią ją według regionu zamieszkania wspierających czy według numeru wsparcia czy jeszcze czegoś innego :?: :idea:
Awatar użytkownika
Dwntn
Posty: 1151
Rejestracja: 15 cze 2013, 22:23
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 14 times
Been thanked: 36 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: Dwntn »

lynwith pisze:
Dwntn pisze:
lynwith pisze: Kwestia tego czy Twój egzemplarz załapał się w tych 3 kontenerach, które przypłynęły 23 maja, chociaż mam pewne obawy czy aby nie będą one jedynie rozsyłane w UK... Nie pamiętam, jak to było z grudniowymi czy Anglicy też mieli je przed nami czy nie ?
Ja dostałem swój egzemplarz przed anglikami (pamiętam, bo ktoś z UK czepiał się w komentarzach na KS że jakiś Polak dostał wcześniej niż elita z UK :P )

- K.
Generalnie jest nikłe światełko w tunelu :P Z dzisiejszych komentarzy wynika, że jeden koleś z Niemiec dostał paczkę... Więc może nie tylko na wyspy były te kontenery... Swoją drogą jestem ciekaw jak logistycznie jest taka wysyłka robiona xD Czy rzeczywiście robią ją według regionu zamieszkania wspierających czy według numeru wsparcia czy jeszcze czegoś innego :?: :idea:
Na pewno jest podzielona na tzw. Wave'y, czyli etapie kiedy kto wsparł. Wave 1 to wszyscy wspierający, którzy wsparli w trakcie zbiórki, Wave 2 i 3 to osoby, które skorzystały z late pledge. Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale gdzieś mi się obiło o oczy w komentarzach że wspierający, którzy brali więcej niż jeden pledge będą mieli dosyłane pledge w ramach wave 2 i 3, ale nie pamiętam czy to był komentarz CMONu czy jakiegoś wspierajacego.

- K.
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4054
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 7 times
Been thanked: 23 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: AkitaInu »

Wlasnie dostalem smsa z kuriera poczteksu o nadanej paczce z cieszyna, gabaryt xxl. To musi byc to :)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Toudi
Posty: 1090
Rejestracja: 02 lis 2009, 10:21
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: Toudi »

AkitaInu pisze:Wlasnie dostalem smsa z kuriera poczteksu o nadanej paczce z cieszyna, gabaryt xxl. To musi byc to :)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Sesese!! Magnetoczero? :) a nasze? :)
Awatar użytkownika
Toudi
Posty: 1090
Rejestracja: 02 lis 2009, 10:21
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: Toudi »

AkitaInu pisze:Wlasnie dostalem smsa z kuriera poczteksu o nadanej paczce z cieszyna, gabaryt xxl. To musi byc to :)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Sesese!! Magnetoczero? :) a nasze? :)
Awatar użytkownika
Wassago
Posty: 918
Rejestracja: 09 sty 2012, 20:11
Lokalizacja: Gliwice
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: Wassago »

AkitaInu pisze:Wlasnie dostalem smsa z kuriera poczteksu o nadanej paczce z cieszyna, gabaryt xxl. To musi byc to :)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Myślałem, że u nas tym zajmie się DPD, jak w grudniu, na pewno to Zombicide?
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4054
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 7 times
Been thanked: 23 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: AkitaInu »

Nie czekam na nic innego. Tez. Mnie to dziwi ale jeszcze cieszyn do tego... No chyba ze shogun big box ale jeszcze go nie wysylaja. Zobaczymy jutro

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
magneticzero
Posty: 411
Rejestracja: 31 gru 2011, 19:04
Lokalizacja: Rybnik

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: magneticzero »

Niestey u mnie cisza, ale kartony przygotowane, folie bombelkowe rozgrzane :) tasmy gotowe wiec postaram sie szybko w miare rozesłać jak już w końcu dojdzie.

Toudi pisze:
AkitaInu pisze:Wlasnie dostalem smsa z kuriera poczteksu o nadanej paczce z cieszyna, gabaryt xxl. To musi byc to :)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Sesese!! Magnetoczero? :) a nasze? :)
Awatar użytkownika
Gab
Posty: 620
Rejestracja: 15 maja 2013, 00:39
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 102 times
Been thanked: 85 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: Gab »

magneticzero pisze:Niestey u mnie cisza, ale kartony przygotowane, folie bombelkowe rozgrzane :) tasmy gotowe wiec postaram sie szybko w miare rozesłać jak już w końcu dojdzie.

Toudi pisze:
AkitaInu pisze:Wlasnie dostalem smsa z kuriera poczteksu o nadanej paczce z cieszyna, gabaryt xxl. To musi byc to :)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Sesese!! Magnetoczero? :) a nasze? :)

Nie stresujcie faceta i tak odwalił kawał dobrej roboty ogarniając to duże zamówienie :)
Jeśli o mnie chodzi, to mogę być na końcu jeśli chodzi o wysyłkę-wiem, jak ciężko to ogarnąć.
magneticzero
Posty: 411
Rejestracja: 31 gru 2011, 19:04
Lokalizacja: Rybnik

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: magneticzero »

I jak ktos cos dostal ? bo ja siedze czekam patrze za okno czy moze jakis kurier podjezdza ;)
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4054
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 7 times
Been thanked: 23 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: AkitaInu »

magneticzero pisze:I jak ktos cos dostal ? bo ja siedze czekam patrze za okno czy moze jakis kurier podjezdza ;)
No to musze wszystkich przeprosić za sianie zamętu :)

Paczka okazała się paczką którą zamawiałem z allegro jakiś czas (jakaś paczka z wydłużonym okresem oczekiwania na wysyłkę).
Paczka miała być duża, lecieć z Czech i lecieć do Sosnowca co potwierdził tracking.

Wybaczcie, człowiek czeka na informacje i myśli że już już ...

Wracam do czekania :P
magneticzero
Posty: 411
Rejestracja: 31 gru 2011, 19:04
Lokalizacja: Rybnik

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: magneticzero »

AkitaInu pisze:
magneticzero pisze:I jak ktos cos dostal ? bo ja siedze czekam patrze za okno czy moze jakis kurier podjezdza ;)
No to musze wszystkich przeprosić za sianie zamętu :)

Paczka okazała się paczką którą zamawiałem z allegro jakiś czas (jakaś paczka z wydłużonym okresem oczekiwania na wysyłkę).
Paczka miała być duża, lecieć z Czech i lecieć do Sosnowca co potwierdził tracking.

Wybaczcie, człowiek czeka na informacje i myśli że już już ...

Wracam do czekania :P

A juz liczylem ze moze pare kopi uda mi sie dostarczyc na Pionku :( ale jeszcze jutro jest nadzieja ?
Awatar użytkownika
Toudi
Posty: 1090
Rejestracja: 02 lis 2009, 10:21
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: Toudi »

Nadzieja umiera ostatnia, ale obstawiam jednak na kolejna fale :(
Awatar użytkownika
lynwith
Posty: 242
Rejestracja: 27 sty 2015, 22:27
Lokalizacja: Katowice

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: lynwith »

Toudi pisze:Nadzieja umiera ostatnia, ale obstawiam jednak na kolejna fale :(
Niestety też tak uważam, ale dwa tygodnie szybko zlecą zwłaszcza, że Euro się zaczyna to przeleci xD :P
Awatar użytkownika
Hipke
Posty: 554
Rejestracja: 05 lis 2012, 18:40

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: Hipke »

Nie wiem jak u Was, ale ja dostałem przed chwila maila z CKPM zawierający tracking nr z DPD.
Morsereg
Posty: 339
Rejestracja: 08 maja 2015, 18:12
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: Morsereg »

wlasnie mialem o tym pisac.
tez dostalem numer.

we wtorek spodziewam sie paczki ;)
ernin
Posty: 555
Rejestracja: 20 lut 2012, 10:00
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 35 times
Been thanked: 27 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: ernin »

To samo u mnie. Paczka we Wrocławiu jest mam nadzieję, że na poniedziałek będzie w gdańsku :)
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4054
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 7 times
Been thanked: 23 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: AkitaInu »

U mnie podobnie

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Toudi
Posty: 1090
Rejestracja: 02 lis 2009, 10:21
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: Toudi »

We Wroclawiu? Damn, moze ja przechwyce [emoji14]
Awatar użytkownika
Dwntn
Posty: 1151
Rejestracja: 15 cze 2013, 22:23
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 14 times
Been thanked: 36 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: Dwntn »

Hipke pisze:Nie wiem jak u Was, ale ja dostałem przed chwila maila z CKPM zawierający tracking nr z DPD.
Jeszcze nic nie otrzymałem. Kupowałem kilka pledzów i obawiam się czy aby nie załapię się na kolejną serię dostaw za kilka tygodni z tego powodu. Jestem jednak dobrej myśli i wyczekuję kuriera, bowiem ostatnim razem paczka przyszła niespodziewanie, gdyż CMON nie wysłał mi tracking numberu.

Pozdrawiam,

- K.
olsszak
Posty: 1826
Rejestracja: 05 lip 2015, 23:51
Lokalizacja: GDAŃSK
Has thanked: 19 times
Been thanked: 37 times

Re: Zombicide: Black Plague

Post autor: olsszak »

Ja mam juz przestawiony adres i dostawa w poniedzialek :)
Rabaty:
Planszostrefa - 11%
3Trolle - 7%
Mepel - 5%
Fancy but Functional - 10%
ODPOWIEDZ