W czym nosicie swoje gry, czyli torby, walizki, plecaki.

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
MarcinG
Posty: 265
Rejestracja: 13 lut 2013, 15:41

Re: W czym nosicie swoje gry, czyli torby, walizki, plecaki.

Post autor: MarcinG »

Ja używam zwykłego plecaka. Zmieści się jedna większa gra, imprezówka i jeszcze jakaś karcianka :D
Awatar użytkownika
FortArt
Posty: 2334
Rejestracja: 28 lis 2010, 21:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 45 times
Been thanked: 23 times
Kontakt:

Re: W czym nosicie swoje gry, czyli torby, walizki, plecaki.

Post autor: FortArt »

Absolutny elementarz transportowca to każda gra owinięta w torbę foliową (reklamówkę). Świetnie chronią pudełka zwłaszcza narożniki przed przecieraniem się. Mniejsze karcianki w cienkie torebki, większe gry w grubsze reklamówki (takie co musisz za nie zapłacić w sklepie) każda osobno. Dopiero taki wkład można pakować do plecaka czy torby.

Wyczytałem to tu kiedyś na forum, i jestem teraz niesamowicie wdzięczny choć nie pamiętam komu.
Tak, to prawda, że w planszówkach najważniejszy jest klimat - klimat planszy, pionków, żetonów, kart i kostek.
Awatar użytkownika
anorak
Posty: 158
Rejestracja: 18 paź 2010, 16:37
Lokalizacja: Zielona Góra
Been thanked: 15 times

Re: W czym nosicie swoje gry, czyli torby, walizki, plecaki.

Post autor: anorak »

Bardzo polecam plecak Jack Wolfskin Berkeley: http://www.jack-wolfskin.com/berkeley/25300-7927.html . Dostępny w polskich sklepach głównie w kolorze czarnym. Mieszczą się dwa standardowej wielkości pudła + kilka małych gier w przedniej kieszeni, a poza tym to świetny plecak jest. Oprócz tego torba z Ikei.
gaseki
Posty: 412
Rejestracja: 25 lut 2013, 22:16
Lokalizacja: Doncaster

Re: W czym nosicie swoje gry, czyli torby, walizki, plecaki.

Post autor: gaseki »

Jak miałem czas chodzić, to nosiłem w torbie campingowej z GearBest. Niestety na razie "wyszły"
Obrazek
Obrazek
Drugie zdjęcie to ten sam zestaw gier na dole + przykryte eclipsem. Niestety wtedy nie dało się zasunąć, ale to chyba sporo gier?
Nesmeer

Re: W czym nosicie swoje gry, czyli torby, walizki, plecaki.

Post autor: Nesmeer »

Ja uzywam plecaka do laptopa 17', miesci dwa standardowe pudla i jest miejsca na karcianki lub fillery, do tego ma miekkie plecki i jest wodoszczelny wiec sprawdza sie wysmienicie takze i w takim wypadku, dokladnie razer utility backpack, o taki

http://www.razerzone.com/eu-en/store/ra ... y-backpack

Wyslane dzieki HuaweiP9 ;)
Toomek
Posty: 496
Rejestracja: 29 sty 2015, 21:31
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: W czym nosicie swoje gry, czyli torby, walizki, plecaki.

Post autor: Toomek »

Ekotorba z jednej restauracji (mam ich kilka) - zrobiona jakby pod wymiar "standardowego pudełka" (chociaż już na przykład takie Heroes of Normandie nie wchodzi). Na luzie mieści trzy pudełka jedno na drugim, nic się nie przesuwa, wchodzi kilka filerków. Polecam :D.
Awatar użytkownika
DarkSide
Posty: 3039
Rejestracja: 07 sty 2013, 15:12
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 578 times
Been thanked: 239 times

Re: W czym nosicie swoje gry, czyli torby, walizki, plecaki.

Post autor: DarkSide »

FortArt pisze:Absolutny elementarz transportowca to każda gra owinięta w torbę foliową (reklamówkę). Świetnie chronią pudełka zwłaszcza narożniki przed przecieraniem się. Mniejsze karcianki w cienkie torebki, większe gry w grubsze reklamówki (takie co musisz za nie zapłacić w sklepie) każda osobno. Dopiero taki wkład można pakować do plecaka czy torby.

Wyczytałem to tu kiedyś na forum, i jestem teraz niesamowicie wdzięczny choć nie pamiętam komu.
+1000

Dla mnie co prawda to taka oczywista oczywistość i od samego początku zabierania planszówek "w teren" zawsze je owijałem, owijam i będę owijał w reklamówki, tym bardziej ze zgrozą patrzę na to jak niektórzy na różne spotkania planszówkowe pakują swoje planszówki "na żywca" :cry:
W idealnym świecie planszówkowym wszystkie eurasy ociekają klimatem, a wszystkie ameri mają przejrzyste zasady i nie potrzebują FAQ

Sprzedam gry
Moje zniżki Planszostrefa -10%, ALEplanszówki -3%
ODPOWIEDZ