Poszukuję nazwy gry

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
maxtoon
Posty: 20
Rejestracja: 30 cze 2012, 12:35
Been thanked: 5 times

Poszukuję nazwy gry

Post autor: maxtoon »

Cześć!

Szukam gry, o które niewiele pamiętam. To co zakotwiczyło się w mojej mózgownicy, to:
- chyba był motyw zdrajcy (99%),
- w każdej turze ktoś inny był jakimś liderem czy kimś takim (i chyba nie trzeba było zmieniać lidera, jak się wszyscy zgadzali, żeby został ten sam),
- cała gra odbywała się w jakiejś chyba postapo Ameryce (możliwe zombie),
- nie chodzi o Martwą zimę, Zombiecide,
- tytuł chyba dość ciężko dostępny, możliwe że nigdy nie wyszedł w PL
- kojarzy mi się też, że miejsce akcji to był chyba jakiś komisariat/sklep spożywczy (generalnie cywilizacja a nie pustkowie) i wiem, że można było być na zewnątrz lub w środku i to niosło za sobą jakieś konsekwencje (wiem - truizm, ale słabo pamiętam cokolwiek więcej).

Strasznie mnie to męczy, bo od kilku dni szukam co to za gra, ale nie umiem znaleźć. Czytałem jakąś recenzję ale nie umiem odtworzyć gdzie i znaleźć tytułu. Ludzie - pomóżcie! :)
Awatar użytkownika
Harun
Posty: 1099
Rejestracja: 21 sie 2006, 16:48
Lokalizacja: okolice Poznania
Has thanked: 648 times
Been thanked: 524 times

Re: Poszukuję nazwy gry

Post autor: Harun »

maxtoon pisze:Cześć!

Szukam gry, o które niewiele pamiętam. To co zakotwiczyło się w mojej mózgownicy, to:
- chyba był motyw zdrajcy (99%),
- w każdej turze ktoś inny był jakimś liderem czy kimś takim (i chyba nie trzeba było zmieniać lidera, jak się wszyscy zgadzali, żeby został ten sam),
- cała gra odbywała się w jakiejś chyba postapo Ameryce (możliwe zombie),
- nie chodzi o Martwą zimę, Zombiecide,
- tytuł chyba dość ciężko dostępny, możliwe że nigdy nie wyszedł w PL
- kojarzy mi się też, że miejsce akcji to był chyba jakiś komisariat/sklep spożywczy (generalnie cywilizacja a nie pustkowie) i wiem, że można było być na zewnątrz lub w środku i to niosło za sobą jakieś konsekwencje (wiem - truizm, ale słabo pamiętam cokolwiek więcej).

Strasznie mnie to męczy, bo od kilku dni szukam co to za gra, ale nie umiem znaleźć. Czytałem jakąś recenzję ale nie umiem odtworzyć gdzie i znaleźć tytułu. Ludzie - pomóżcie! :)
Może to
https://www.boardgamegeek.com/boardgame ... all-horror
maxtoon
Posty: 20
Rejestracja: 30 cze 2012, 12:35
Been thanked: 5 times

Re: Poszukuję nazwy gry

Post autor: maxtoon »

Dokładnie to! Dziękuję bracie, masz u mnie wirtualne piwo! :)
asipta
Posty: 2
Rejestracja: 02 sty 2017, 16:58

Re: Poszukuję nazwy gry

Post autor: asipta »

Cześć!

Chodzi za mną gra z dzieciństwa (ok 2000r) i nie mogę sobie przypomnieć jak się nazywała...
Był most (taki składany z 3 lub 4 części) po nim chodził kupiec (a przynajmniej my go tak nazywałyśmy), chodził z jednej na drugą stronę. Po bokach mostu stawiało się budki/sklepy, w których nasz kupiec nabywał (chyba) towary...

Czy ktoś jest mi w stanie pomóc? Za małolata strasznie lubiłyśmy tę grę...

Agata
Awatar użytkownika
MichalStajszczak
Posty: 9475
Rejestracja: 31 sty 2005, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 511 times
Been thanked: 1449 times
Kontakt:

Re: Poszukuję nazwy gry

Post autor: MichalStajszczak »

asipta
Posty: 2
Rejestracja: 02 sty 2017, 16:58

Re: Poszukuję nazwy gry

Post autor: asipta »

to nie to... :/ tam byl taki jeden duży most
ODPOWIEDZ