Nefarious / nIQczemni: szaleni naukowcy (Vaccarino)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 5246
Rejestracja: 28 cze 2006, 12:50
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 528 times
Been thanked: 1852 times
Kontakt:

Re: nIQczemni: szaleni naukowcy - Vaccarino

Post autor: Gambit »

orzeh pisze:Ja się troche dziwię że tak niepoytywnie jest przyjęta gra. Może chodzi o to że myśmy zagrali bez oczekiwań i wyszedł całkiem fajny filler przed(po) graniem.
Jedna słabsza recenzja nie oznacza "niepozytywnie przyjętej gry" :) U mnie też nIQczemni wjechali na stół bez jakichś wygórowanych oczekiwań. Co więcej wjechali po raz pierwszy podczas wieczoru lekkich gier. I niestety całkowicie zawiedli. Co więcej kolejne rozgrywki wcale nie poprawiły sytuacji. Ot nIQczemni po prostu u mnie nie wypalili. Cała historia :)
Awatar użytkownika
mat_eyo
Posty: 5617
Rejestracja: 18 lip 2011, 10:09
Lokalizacja: Warszawa / Łuków, woj. lubelskie
Has thanked: 809 times
Been thanked: 1263 times
Kontakt:

Re: nIQczemni: szaleni naukowcy - Vaccarino

Post autor: mat_eyo »

Ja zagrałem nie wiedząc o tej grze nic. Dopiero po grze dowiedziałem się, że to Vaccarino.
Dla mnie gra jest beznadziejna.
ENDryu
Posty: 817
Rejestracja: 18 lut 2012, 11:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 139 times
Been thanked: 29 times

Re: nIQczemni: szaleni naukowcy - Vaccarino

Post autor: ENDryu »

ja zagrałem w angielską wersję po obejrzeniu recki Melanżowni (a że Donald to już w ogóle). Zagrałem i na koniec stwierdziłem "aaaa to już koniec? Aha..." i wyciągnęliśmy inną grę. Dla mnie gra z kategorii meh :roll:
janolzkrrum
Posty: 10
Rejestracja: 19 cze 2015, 16:11

Re: nIQczemni: szaleni naukowcy - Vaccarino

Post autor: janolzkrrum »

Czy ktoś dysponuje polską instrukcją w wersji elektronicznej? Spytałem wujaszka i pusto...
Awatar użytkownika
sztefyn
Posty: 687
Rejestracja: 17 wrz 2014, 18:00
Lokalizacja: Olsztyn
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: nIQczemni: szaleni naukowcy - Vaccarino

Post autor: sztefyn »

janolzkrrum pisze:Czy ktoś dysponuje polską instrukcją w wersji elektronicznej? Spytałem wujaszka i pusto...
https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q= ... 6Z_wzMYKGw
"Nie śpię, bo trzymam kredens. Z planszówkami." :)
Kolekcja gier BGG | Sprzedam/Wymienię | Kupię
ODPOWIEDZ