The Exiled: Siege

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Yavi
Posty: 3186
Rejestracja: 08 lut 2013, 11:34
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 24 times
Been thanked: 40 times
Kontakt:

Re: The Exiled: Siege

Post autor: Yavi »

agulanka pisze:A ja mam pytanie odnośnie zawartości pudła: po co są te puste karty? Mowa o tych białych z obu stron oraz tych, które moją rewers. Do czego mają służyć?
I jeszcze jedno: jest gdzieś spis wszystkich komponentów? Ile powinno być kart/żetonów danego rodzaju?
Karty nie są do niczego potrzebne, są drukowane w paczkach i łatwiej było je zostawić, niż wyjmować, Mateusz pisał o tym w komentarzu do akcji.
Spis jest na stronie 2 instrukcji.
Awatar użytkownika
maciejo
Posty: 3370
Rejestracja: 01 lut 2009, 14:20
Lokalizacja: Gliwice-Bielefeld
Has thanked: 126 times
Been thanked: 131 times

Re: The Exiled: Siege

Post autor: maciejo »

Oceniając po fotkach,nie jest dobrze.Dobrze że się spóźniłem,poczekam na 2 poprawioną edycję.
Planszówkowym skrytożercom mówię stanowcze NIE !!!
matio2007
Posty: 626
Rejestracja: 05 gru 2013, 12:55
Been thanked: 121 times

Re: The Exiled: Siege

Post autor: matio2007 »

To jeszcze garść zdjęć ode mnie:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Yavi
Posty: 3186
Rejestracja: 08 lut 2013, 11:34
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 24 times
Been thanked: 40 times
Kontakt:

Re: The Exiled: Siege

Post autor: Yavi »

maciejo pisze:Oceniając po fotkach,nie jest dobrze.Dobrze że się spóźniłem,poczekam na 2 poprawioną edycję.
Wg mnie jest okej, zgięcie planszy to w sumie największy mankament. Ostrzegam, że figurki na zdjęciach zamieszczonych wcześniej przez kogoś są trochę rozmazane przez focus aparatu, na żywo wypadają lepiej :)
Szaweł
Posty: 1898
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: The Exiled: Siege

Post autor: Szaweł »

Ja również podpisuję się pod niekoniecznie dobrymi ocenami planszy, ale cała reszta jest ok, nawet bardzo ok. Pozostałe oceny pozostawię na później, przynajmniej dopóki nie rozegram jednej partii, przemacam wszystkie karty i figurki :)
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
Awatar użytkownika
Gromb
Posty: 2833
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:09
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 849 times
Been thanked: 364 times

Re: The Exiled: Siege

Post autor: Gromb »

Paczuszka wczoraj dotarła. Dzisiaj unboxing, zobaczymy czym straszycie, a co wyskoczy z pudełka.
The Corps Is Mother, the Corps Is Father
Awatar użytkownika
DarkSide
Posty: 3039
Rejestracja: 07 sty 2013, 15:12
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 578 times
Been thanked: 239 times

Re: The Exiled: Siege

Post autor: DarkSide »

Moja opinia po unboxingu. Czytając wasze opinie naprawdę się przestraszyłem i z lekkim drżeniem serca wziąłem się za odpakowywanie, ale..... z częścią zarzutów musze się nie zgodzić.

Może najpierw minusy (coby zakończyć pozytywnie):
- Karty scenariusza nie mieszczą się w pudełku. Trzeba będzie na gilotynie przyciąć z 0,5cm
- Rozmiar żetonów. Pal licho znaczniki uszkodzeń, zużycia czy inne żetony wskaznikowe. Jednak żetony machin powinny być większe w klasycznym rozmiarze ok. 2-2,5cm średnicy. Czytelniej by to wyglądało i nie byłoby takiego "śmiesznego" efektu że "oto podjeżdża wielka machina oblężnicza w postaci żetonika mniejszego niż guzik przy koszuli" ;) Zwłaszcza że rezerwa na kartonie była i mozna było wyciąć większe żetony. Chyba że chodziło o "zmuszenie" tym sposobem graczy do zakupu modeli machin :P
- Mogło być kilka woreczków strunowych więcej ;) ale jak każdy planszoholik mam spory zapas, więc dam se radę. Choć docelowo aż prosi się tu o insert dopasowany do komponentów.
- Momenty przestoju w trakcie trwania kampanii, gdy niewiele się działo. Podczas akcji crowdfundingowych musi być jakieś życie na osiedlu ruch w sieci, na forum, fejsie...

Dla mnie to jedyne mankamenty. Nie rozumiem zarzutu odnośnie planszy. Dobrze zabezpieczona i po rozłożeniu jakoś mi ten "rowek" nie przeszkadza. Owszem można zrobić pewnie bez, ale w mych oczach nie jest to jakiś minus.

Nie rozumiem zarzutu o wyblakłym druku kart, scenariuszy, instrukcji :? u mnie nie stwierdzono.
Biała wypraska? No niby można było wstawić wersję z brudną zielenią z brązami, ale szczerze pisząc jakoś mi to nie robi różnicy.

Plusy:

+ Figurki. Jeśli ktoś w tej cenie spodziewał się figurek na poziomie Warhammera czy Blood Rage i to w tak masowej ilości, to chyba od wczoraj interesuje sie planszówkami. Wg. jakość jest ok, a nawet bardzo ok jeśli wezmiemy pod uwagę ilość, jakość i cenę finalną). Ilość detali zadowalająca. Są np.: na dużo wyższym poziomie niż w takiej "Sztuce Wojny" (ale tam lepsze figurki nie są potrzebne). Co prawda jeszcze wszystkich po kolei nie obejrzałem by stwierdzić jakieś wady fabryczne, ale po pierwszym "obluku" cieszą oko i już wiem że będą robiły klimat.

+ Kafle fortyfikacji i budynków. Ładne, estetyczne, z dużą liczbą detali, ale przy tym niekrzykliwe, stonowane

+ Szata graficzna. Wszystko spójne, w klimacie, wszędzie podobna estetyka, rewersy kart, tło scenariuszy, instrukcja, okładka pudełka.

+ Brawa dla Mateusza za przyjmowanie ze zrozumieniem wszelkich głosów i uwag, za szybkie reagowanie i odpisywanie zarówno tu na forum jak i na stronie wspieram.to - nie obrażał się, nie złościł, nie dawał się sprowokować, tylko cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania i uwagi i... robił spokojnie swoje, choć pewnie nieraz żądza mordu się budziła po wpisów lekturze :twisted:
W idealnym świecie planszówkowym wszystkie eurasy ociekają klimatem, a wszystkie ameri mają przejrzyste zasady i nie potrzebują FAQ

Sprzedam gry
Moje zniżki Planszostrefa -11%, ALEplanszówki -3%
matio2007
Posty: 626
Rejestracja: 05 gru 2013, 12:55
Been thanked: 121 times

Re: The Exiled: Siege

Post autor: matio2007 »

Dzięki za wszystkie opinie, jakby ktoś był zainteresowany i znał język bułgarski, to zapraszam do zapoznania się z recenzją:
http://bigboxgamers.com/the-exiled-siege-review/

Recenzja podobno jest pozytywna, można korzystając z google translatora trochę zrozumieć :)
Awatar użytkownika
Gromb
Posty: 2833
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:09
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 849 times
Been thanked: 364 times

Re: The Exiled: Siege

Post autor: Gromb »

Gra rozpakowana.

Pierwsze wrażenie co do licha... żetoniki latają po całym pudle. Dobra poszukamy ich później (to był błąd, ale o tym dalej).
:arrow: Sprawdzenie kart postaci. jest sześć z dodatkiem i odblokowanymi celami drugie sześć, w sumie dwanaście. Jest w czym wybierać :mrgreen:
:arrow: Karty. 4 paczuszki. Na razie nierozpakowane, czekają na koszulki.
:arrow: Rozwinięcia warowni. 3 poziomy i tutaj zaznajomienie się z planszą. Trochę maława, mogłaby być większa. Wszystkie kafle grodu są, jest dobrze. Przy dopasowaniu do pól planszy rosnie apetyt na zagranie partyjki.
:arrow: Dobra teraz instrukcja w rękę i liczenie figurek. Są ładne. Naprawdę. Widziałem gorsze. Mój zmysł estetyczny nie doznał szoku.Figurki pomacane, policzone. Wersja figurkowa to była dobra decyzja.
:arrow: No to teraz znaczniki- żetoniki. I łooo... matko dajcie mi tu tego co to wymyślił taką oszczędność. Dam wam radę tu i teraz: nie obcinajcie paznokci lub skoczcie do filatelistycznego po zestaw lupa plus pinceta, tak w ogóle to powinien taki zestaw być ,jako dodatek do dokupienia podczas trwania kampanii :!: I najlepiej rozkładajcie grę na obrusie. Poleciało wiele brzydkich słów. I wiele nerwów straciłem, by podnieść żetoniki-znaczniki ze stołu. Ale udało się. Nie, chwila brakuje mikro żetonika wieży oblężniczej, zaczyna się długie szukanie. Schował się pomiędzy pudełkiem, a wypraską- skurkowaniec :evil: .
I właściwie to tyle o unboxingu. Teraz tylko zagrać i podzielić się na forum wrażeniami.

Jednak muszę zadać szalenie ważne dla mnie pytanie, bo nie wyobrażam sobie gry tymi żetonikami- znacznikami:
@matio2007 czy jest możliwość dokupienia machin oblężniczych i gdzie? Oraz: czy myślicie nad zastąpieniem żetoników-znaczników jakimś np. zestawem z pleksi, jak wymyślili to chłopaki z kampanii Labirynth: The Path of Destiny na wspieraczce? Chętnie zakupię taki zestawik.
The Corps Is Mother, the Corps Is Father
matio2007
Posty: 626
Rejestracja: 05 gru 2013, 12:55
Been thanked: 121 times

Re: The Exiled: Siege

Post autor: matio2007 »

Jeżeli chodzi o machiny oblężnicze (modele żywiczne), to na razie wstrzymaliśmy sprzedaż kolejnych zestawów do zakończenia produkcji. Wtedy policzymy ile uda nam się dodatkowo wyprodukować i tyle będzie można jeszcze dokupić. Wynika to z tego, że firma, która je odlewa, ma już kolejne zlecenia ustawione i będzie musiała zrobić dłuższą przerwę przed ewentualnym dorabianiem nowej partii.
Pomysł machin na pleksi, czy żetonów w podstawkach - zastanowimy się. Zastanowimy się też, czy nie zrobić w przyszłości dodatku z plastikowym zestawem machin. Nie jest to oczywiście wtedy jakość żywicy, ale koszt też znacznie niższy. Wszystkie opcje póki co otarte, wiele zależy od tego, jak będzie sprzedawać się obecny nakład gry.
Awatar użytkownika
Gromb
Posty: 2833
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:09
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 849 times
Been thanked: 364 times

Re: The Exiled: Siege

Post autor: Gromb »

Dzięki za informację. Będę śledził njusy. Sama gra wizualnie i tematycznie spełniła moje oczekiwania i wsparłem ją bez wahania. Szkoda, że miecznicy są z toporami, a procarze z łukami, ale rozumiem, że koszty dodatkowych modeli byłyby większe. To jednak szczegół. W wykonaniu nie pasują tylko te żetony. Wykonanie, plansza i szata graficzna oddają fajny klimat. Czas na przetestowanie mechaniki.
The Corps Is Mother, the Corps Is Father
Awatar użytkownika
playerator
Posty: 2873
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:11
Has thanked: 904 times
Been thanked: 310 times

Re: The Exiled: Siege

Post autor: playerator »

Machiny za mniejsze pieniądze to świetny pomysł! :D

Dorzucę jeszcze uwagę o pająkach. Wszędzie gdzie je widziałem, miały podstawki. I to była słuszna droga. Te które otrzymałem z grą, lecą na odwłok :mrgreen: Niestety, wygląda, że trzeba je będzie doposażyć. Scenariusze i instrukcja dotarły pozaginane, nie mieszczą się w pudełku. Inne opisane powyżej niedociągnięcia potwierdzam, ale nie stanowi to problemu. Oczywiście wolał bym, żeby miecznik nie miał topora, a żetony były większe. Ale bardzo się cieszę, że sprawiłem sobie Wygnańców.
tak że = w takim razie, więc
także = też, również
Piszmy po polsku :)
tejot
Posty: 354
Rejestracja: 25 lip 2012, 12:37
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times

Re: The Exiled: Siege

Post autor: tejot »

Czekamy na info i opinie nt. mechaniki i grywalności!
Szaweł
Posty: 1898
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: The Exiled: Siege

Post autor: Szaweł »

Dziś dotarły machiny. Jak tylko wrócę do domu posprawdzam co i jak, ale w międzyczasie chciałbym zacząć czytać instrukcję. Niestety w pracy nie rozłożę się z wersją papierową a w sieci znalazłem jedynie instrukcje zawierającą na stronie tytułowej 'work in progress' i obawiam się, czy między wersją ostateczną a tą z czasów work in progress nie będzie zbyt wielu różnic.
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
matio2007
Posty: 626
Rejestracja: 05 gru 2013, 12:55
Been thanked: 121 times

Re: The Exiled: Siege

Post autor: matio2007 »

Szaweł pisze:Dziś dotarły machiny. Jak tylko wrócę do domu posprawdzam co i jak, ale w międzyczasie chciałbym zacząć czytać instrukcję. Niestety w pracy nie rozłożę się z wersją papierową a w sieci znalazłem jedynie instrukcje zawierającą na stronie tytułowej 'work in progress' i obawiam się, czy między wersją ostateczną a tą z czasów work in progress nie będzie zbyt wielu różnic.
Tutaj jest do ściągnięcia ostateczna instrukcja z gry:
https://www.dropbox.com/s/rcvj0xqu6281y ... L.pdf?dl=0

a tutaj jeszcze nowa recenzja od Blueberrypuddingcake:
https://www.youtube.com/watch?v=kAX_Td4 ... ture=share
Awatar użytkownika
DarkSide
Posty: 3039
Rejestracja: 07 sty 2013, 15:12
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 578 times
Been thanked: 239 times

Re: The Exiled: Siege

Post autor: DarkSide »

1. Czy zostały wam machiny?
2. Gdzie i jak można składać interpelacje w sprawie dokupienia?
3. Jak rozkłada się cennik, gdyby ktoś chciał sam skompletować sobie zestaw machin?
W idealnym świecie planszówkowym wszystkie eurasy ociekają klimatem, a wszystkie ameri mają przejrzyste zasady i nie potrzebują FAQ

Sprzedam gry
Moje zniżki Planszostrefa -11%, ALEplanszówki -3%
matio2007
Posty: 626
Rejestracja: 05 gru 2013, 12:55
Been thanked: 121 times

Re: The Exiled: Siege

Post autor: matio2007 »

DarkSide pisze:1. Czy zostały wam machiny?
2. Gdzie i jak można składać interpelacje w sprawie dokupienia?
3. Jak rozkłada się cennik, gdyby ktoś chciał sam skompletować sobie zestaw machin?
1. W przyszłym tygodniu mamy dostać ostatnią partię z produkcji i musimy to wysłać jeszcze do ostatnich wspierających z KS. Potem zliczymy co nam zostało i wrzucimy aktualizację na WspieramTo oraz damy znać na forum i FB. Będziemy też mieć trochę zestawów z drobnymi uszkodzeniami oraz zestawów z bardzo jasnej żywicy, które będą tańsze bo mają słabo widoczne detale (ale jakościowo są identyczne).
2. Damy jakieś paypalowe przyciski do dokupywania machin lub będzie można po prostu napisać do mnie i zrobić przelew.
3. Nie wiem jak sprawa będzie wyglądała z pojedynczymi figurkami, ale prawdopodobnie to co nam zostanie nie do kompletu będzie można dokupić. Jeżeli chodzi o cenę, to podzielimy całościową kwotę na machiny, balisty będą tańsze a reszta po tyle samo.

Z ciekawostek, Wygnańcy są aktualnie ogrywani przez For2players (PL) i AngryBoardGamer (PL) oraz za granicą przez BoardGameBrawl (EN), BoardGameQuest (EN) i ManVsMeeple (EN), wysłaliśmy też do Toma Vasela, ale nie wie jeszcze kiedy i czy znajdzie czas na naszą grę :) Także w najbliższym czasie będziecie mogli sporo poczytać na temat Wygnańców.
Awatar użytkownika
DarkSide
Posty: 3039
Rejestracja: 07 sty 2013, 15:12
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 578 times
Been thanked: 239 times

Re: The Exiled: Siege

Post autor: DarkSide »

matio2007 pisze: 1. W przyszłym tygodniu mamy dostać ostatnią partię z produkcji i musimy to wysłać jeszcze do ostatnich wspierających z KS. Potem zliczymy co nam zostało i wrzucimy aktualizację na WspieramTo oraz damy znać na forum i FB. Będziemy też mieć trochę zestawów z drobnymi uszkodzeniami oraz zestawów z bardzo jasnej żywicy, które będą tańsze bo mają słabo widoczne detale (ale jakościowo są identyczne).
2. Damy jakieś paypalowe przyciski do dokupywania machin lub będzie można po prostu napisać do mnie i zrobić przelew.
3. Nie wiem jak sprawa będzie wyglądała z pojedynczymi figurkami, ale prawdopodobnie to co nam zostanie nie do kompletu będzie można dokupić. Jeżeli chodzi o cenę, to podzielimy całościową kwotę na machiny, balisty będą tańsze a reszta po tyle samo.
matio2007, jak zawsze niezawodny w szybkim i konkretnym odpowiadaniu na zapytania :D
W idealnym świecie planszówkowym wszystkie eurasy ociekają klimatem, a wszystkie ameri mają przejrzyste zasady i nie potrzebują FAQ

Sprzedam gry
Moje zniżki Planszostrefa -11%, ALEplanszówki -3%
Awatar użytkownika
playerator
Posty: 2873
Rejestracja: 01 lis 2015, 21:11
Has thanked: 904 times
Been thanked: 310 times

Re: The Exiled: Siege

Post autor: playerator »

A te alternatywne, plastikowe wersje machin - są bliższe realizacji, czy wręcz odwrotnie?

Czy będą tu wrzucane informacje, kiedy zapowiadane recenzje się ukażą?
tak że = w takim razie, więc
także = też, również
Piszmy po polsku :)
matio2007
Posty: 626
Rejestracja: 05 gru 2013, 12:55
Been thanked: 121 times

Re: The Exiled: Siege

Post autor: matio2007 »

playerator pisze:A te alternatywne, plastikowe wersje machin - są bliższe realizacji, czy wręcz odwrotnie?
Czy będą tu wrzucane informacje, kiedy zapowiadane recenzje się ukażą?
Tak, jak tylko będzie jakaś nowa recenzja wrzucę info.
Co do tańszych wersji machin, na razie to odległa sprawa.
Szaweł
Posty: 1898
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: The Exiled: Siege

Post autor: Szaweł »

Proszę się nie śmiać... Gdzie jest jakaś obstrukcja do sklejenia machin? :) Będzie to moje pierwsze klejenie... nie licząc 2 czy 3 zombiech przyklejonych do podstawek w Posiadłości Szaleństwa :mrgreen:
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
matio2007
Posty: 626
Rejestracja: 05 gru 2013, 12:55
Been thanked: 121 times

Re: The Exiled: Siege

Post autor: matio2007 »

Szaweł pisze:Proszę się nie śmiać... Gdzie jest jakaś obstrukcja do sklejenia machin? :) Będzie to moje pierwsze klejenie... nie licząc 2 czy 3 zombiech przyklejonych do podstawek w Posiadłości Szaleństwa :mrgreen:
Z taranem nie ma problemu :)
Pozostałe elementy przed sklejeniem (szczególnie podstawy trebuszy i katapult) proponuję zanurzyć na chwilę we wrzątku w celu wyprostowania, tak żeby piny (bolce) dobrze weszły w otworki.

Balista jest najprostsza, ma tylko dwa elementy i wymaga kropelki kleju.

Katapulta - podstawa z 6 otworkami i do nich dopasuj dwa boki z 3 bolcami każdy. Przed przyklejeniem boków trzeba do nich włożyć ramię katapulty (trzyma się na bolcach włożonych w boki)

Trebusz - podstawa z 4 otworkami i boki z dwoma bolcami każdy. Ramię trebusza to jest to większe z przeciwwagą na końcu. Najpierw przyklejasz boki do podstawy a na koniec od góry ramię trebusza.

Mam nadzieję, że ta instrukcja wystarczy :)
Szaweł
Posty: 1898
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: The Exiled: Siege

Post autor: Szaweł »

matio2007 pisze:
Szaweł pisze:Proszę się nie śmiać... Gdzie jest jakaś obstrukcja do sklejenia machin? :) Będzie to moje pierwsze klejenie... nie licząc 2 czy 3 zombiech przyklejonych do podstawek w Posiadłości Szaleństwa :mrgreen:
Z taranem nie ma problemu :)
Pozostałe elementy przed sklejeniem (szczególnie podstawy trebuszy i katapult) proponuję zanurzyć na chwilę we wrzątku w celu wyprostowania, tak żeby piny (bolce) dobrze weszły w otworki.

Balista jest najprostsza, ma tylko dwa elementy i wymaga kropelki kleju.

Katapulta - podstawa z 6 otworkami i do nich dopasuj dwa boki z 3 bolcami każdy. Przed przyklejeniem boków trzeba do nich włożyć ramię katapulty (trzyma się na bolcach włożonych w boki)

Trebusz - podstawa z 4 otworkami i boki z dwoma bolcami każdy. Ramię trebusza to jest to większe z przeciwwagą na końcu. Najpierw przyklejasz boki do podstawy a na koniec od góry ramię trebusza.

Mam nadzieję, że ta instrukcja wystarczy :)
Pięknie dziękuję, na bank wystarczy :)
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
Lipa
Posty: 166
Rejestracja: 10 paź 2005, 19:18
Lokalizacja: Morąg, pobliże Olsztyna
Has thanked: 8 times
Been thanked: 8 times

Re: The Exiled: Siege

Post autor: Lipa »

Czy transport z machinami już dotarł? I kiedy można się spodziewać dostawy, bo nie mogę się doczekać swojego kompletu.
Jak jest jedno wejście, to nie ma wyjścia
Szaweł
Posty: 1898
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: The Exiled: Siege

Post autor: Szaweł »

Ja mam już od dawna.
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
ODPOWIEDZ