Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
kwiatech
Posty: 542
Rejestracja: 03 gru 2014, 14:49
Lokalizacja: Zabrze
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: kwiatech »

seki pisze:
Bary pisze:Jak tam Rebelu, Terraformacja powoli dociera do Was?
Ja mam nadzieję, że do nich już dotarła i teraz pytanie kiedy dotrze do sklepów dystrybutorów. Tak coś mi się kojarzy, że w ostatnim tygodniu lutego miała być rozsyłana...
Wydaje mi się, że wysyłka ze sklepow będzie na przełomie lutego/marca :)
Awatar użytkownika
EsperanzaDMV
Posty: 1538
Rejestracja: 17 lut 2017, 14:40
Has thanked: 306 times
Been thanked: 646 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: EsperanzaDMV »

Mam takie naiwne pytanie do Rebel.pl - czy jest planowany dodruk Small World: Nie bój nic?
Ten dodatek nie jest już nigdzie dostępny, przeszukałem bez powodzenia mnóstwo sklepów z grami planszowymi.
Gdzie nie pytam (a wysłałem naprawdę wiele zapytań), to dostaję odpowiedź, że nakład został już wyczerpany :(
Sol
Posty: 69
Rejestracja: 20 lut 2016, 15:42
Has thanked: 12 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: Sol »

Dołączę do pieśni pochwalnych. Już sobie plułem w brodę, że kupiłem pierwszy dodruk TM i że już nigdy więcej i w ogóle. Więc dzięki, za kreowanie, mam nadzieję, standardów. :)
Awatar użytkownika
piton
Posty: 3422
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:15
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 627 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: piton »

Panie Rebelu, małe Sushi się pewnie dobrze sprzedaje, to może czas pomyśleć o tym większym pudełku ;)
Wersja Party! byłaby idealna przed wakacjami...
Każda gra ma cenęęę, trzeba po prostu pytać, a nie czaić się z kwiatami... GrY na SpRZedaŻ

może nie najlepiej, ale jakotako-> YT dżentelmeni przy stole <-czasem cośtam powiem
Awatar użytkownika
ChlastBatem
Posty: 1648
Rejestracja: 14 kwie 2014, 15:35
Lokalizacja: Gdynia/Gdańsk
Has thanked: 12 times
Been thanked: 28 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: ChlastBatem »

Czy małe Sushi Go posiada dodatkowe karty (promki z sosem sojowym) oraz karty czy notes do zapisywania punktacji, tak jak to było obiecane?
Nesmeer

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: Nesmeer »

ChlastBatem pisze:Czy małe Sushi Go posiada dodatkowe karty (promki z sosem sojowym) oraz karty czy notes do zapisywania punktacji, tak jak to było obiecane?
Jest jedna karta promo sosu sojowego, nic do punktacji w pudelku nie mialem

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
ChlastBatem
Posty: 1648
Rejestracja: 14 kwie 2014, 15:35
Lokalizacja: Gdynia/Gdańsk
Has thanked: 12 times
Been thanked: 28 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: ChlastBatem »

Nesmeer pisze:
ChlastBatem pisze:Czy małe Sushi Go posiada dodatkowe karty (promki z sosem sojowym) oraz karty czy notes do zapisywania punktacji, tak jak to było obiecane?
Jest jedna karta promo sosu sojowego, nic do punktacji w pudelku nie mialem

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Tylko jedna karta? To chyba jest coś nie tak.

Nie kupuje, szkoda. Poczekam na Sushi Go Party.
Nesmeer

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: Nesmeer »

ChlastBatem pisze:
Nesmeer pisze:
ChlastBatem pisze:Czy małe Sushi Go posiada dodatkowe karty (promki z sosem sojowym) oraz karty czy notes do zapisywania punktacji, tak jak to było obiecane?
Jest jedna karta promo sosu sojowego, nic do punktacji w pudelku nie mialem

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Tylko jedna karta? To chyba jest coś nie tak.

Nie kupuje, szkoda. Poczekam na Sushi Go Party.
Dlatego zapytalem kilka postow wyzej czy jest mozliwosc dokupienia kolejnych, jedna niestety to rzeczywiscie malo. W meplu sa, ale niemieckie, a tam inna szata graficzna wiec czekam na odpowiedz

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
cohlerc1
Posty: 316
Rejestracja: 11 wrz 2012, 07:30
Lokalizacja: Radzionków
Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: cohlerc1 »

Nesmeer pisze: Dlatego zapytalem kilka postow wyzej czy jest mozliwosc dokupienia kolejnych, jedna niestety to rzeczywiscie malo. W meplu sa, ale niemieckie, a tam inna szata graficzna wiec czekam na odpowiedz
Powinne być 4 sztuki sosu sojowego jak się nie mylę ;)

Mam sushi go i po zagraniu w party chciałoby się grę wymienić ;)
Awatar użytkownika
konrad.rymczak
Posty: 998
Rejestracja: 26 cze 2016, 14:09
Has thanked: 173 times
Been thanked: 48 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: konrad.rymczak »

Również chętnie bym kupił brakujące 3 karty do sushi go. Prosta gra, a tak wciąga ;) Również czekam na wersję party ;)
Kupię: Eclipse 2nd - Galactic Counselor
Awatar użytkownika
reguuu
Posty: 142
Rejestracja: 11 gru 2014, 18:10
Lokalizacja: Chorzów

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: reguuu »

Czy ta karta promo była dołączona jako bonus w ramach przedsprzedaży czy powinna być w pudełku? Ja w moim nie miałam nawet tej jednej.
kwiatech
Posty: 542
Rejestracja: 03 gru 2014, 14:49
Lokalizacja: Zabrze
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: kwiatech »

Drogi Rebelu :) Powiedzcie proszę, że wydacie Codenames: duel oraz dodatek do Adrenaliny? :) CGE szykuje niespodzianki... mam nadzieję, że na ten rok!?
02:10
https://www.youtube.com/watch?v=7HKXAsci6g4&t=152s
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: REBEL.pl »

Skywarden pisze:Drogi Rebelu,

Czy już coś wiadomo o możliwości wydania
1. drugiego dodatku do królestwa w budowie?
2. drugiego dodatku do Ciężarówką przez Galaktykę.

:)
Jeszcze nic nie wiadomo.
chantelle pisze:Czy już coś wiadomo na temat nowego dodatku do Cyklad - Monumenty?
Nie, jesteśmy w trakcie wydobywania informacji na temat daty odbioru nakładu.
Nesmeer pisze:Czy Rebel zamierza wydac dodatek do gry Jamaica?
W chwili obecnej nie planujemy wydania tego dodatku.
Bary pisze:Jak tam Rebelu, Terraformacja powoli dociera do Was?
Dotrze na początku przyszłego tygodnia. Wtedy też zrealizujemy wysyłkę.
EsperanzaDMV pisze:Mam takie naiwne pytanie do Rebel.pl - czy jest planowany dodruk Small World: Nie bój nic?
Ten dodatek nie jest już nigdzie dostępny, przeszukałem bez powodzenia mnóstwo sklepów z grami planszowymi.
Gdzie nie pytam (a wysłałem naprawdę wiele zapytań), to dostaję odpowiedź, że nakład został już wyczerpany :(
Jest zaplanowany dawno temu, ale pojawi się dopiero gdy wydawca zbierze sensowne minimum logistyczne aby rozpocząć jego dodruk. Nie wiemy kiedy to nastąpi.
cohlerc1 pisze:
Nesmeer pisze:I czy może pojawi się możliwość dokupienia dodatkowych kart Sosu Sojowego do gry Sushi go?
Powinne być 4 sztuki sosu sojowego jak się nie mylę ;)
Karty promo do Sushi go były dodawane w przedsprzedaży. W wyniku błędu przy pakowaniu dołożono tam 1 kartę zamiast 4, a nim my się w tym zorientowaliśmy część egzemplarzy przedsprzedażowych została wysłana tylko z 1 kartą. Wystarczy jednak zgłosić ten fakt na adres reklamacje@rebel.pl i brakujące 3 karty zostaną dosłane.
kwiatech pisze:Drogi Rebelu :) Powiedzcie proszę, że wydacie Codenames: duel oraz dodatek do Adrenaliny? :) CGE szykuje niespodzianki... mam nadzieję, że na ten rok!?
02:10 https://www.youtube.com/watch?v=7HKXAsci6g4&t=152s
CGE szykuje na ten rok sporo niespodzianek i wszystkie je będziemy wydawać.
Ostatnio zmieniony 24 lut 2017, 13:58 przez REBEL.pl, łącznie zmieniany 1 raz.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
kwiatech
Posty: 542
Rejestracja: 03 gru 2014, 14:49
Lokalizacja: Zabrze
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: kwiatech »

REBEL.pl pisze:
kwiatech pisze:Drogi Rebelu :) Powiedzcie proszę, że wydacie Codenames: duel oraz dodatek do Adrenaliny? :) CGE szykuje niespodzianki... mam nadzieję, że na ten rok!?
02:10 https://www.youtube.com/watch?v=7HKXAsci6g4&t=152s
CGE szykuje na ten rok sporo niespodzianek i wszystkie je będziemy wydawać.
Kocham Was :)
Awatar użytkownika
ChlastBatem
Posty: 1648
Rejestracja: 14 kwie 2014, 15:35
Lokalizacja: Gdynia/Gdańsk
Has thanked: 12 times
Been thanked: 28 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: ChlastBatem »

REBEL.pl pisze:Karty promo do Sushi go były dodawane w przedsprzedaży. W wyniku błędu przy pakowaniu w fabryce dołożono tam 1 kartę zamiast 4, a nim my się w tym zorientowaliśmy część egzemplarzy przedsprzedażowych została wysłana tylko z 1 kartą. Wystarczy jednak zgłosić ten fakt na adres reklamacje@rebel.pl i brakujące 3 karty zostaną dosłane.
Drogi Rebelu,

dlaczego w zasadzie informacja o rozdawanym dodatku do Sushi go w przedsprzedaży była utajniona? Nigdzie nie było takiej adnotacji. Dziwi mnie też fakt, że zmieniliście zdanie aby ten dodatek był integralną częścią gry.

Natomiast co z kartami/notesem do zapisywania punktów? Myślałem, że wcześniejsze zapewnienia były wiążące.
Awatar użytkownika
piton
Posty: 3422
Rejestracja: 13 lut 2011, 22:15
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 627 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: piton »

Panie Rebelu
Sushi Go Party, jest plan?
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: REBEL.pl »

ChlastBatem pisze:
REBEL.pl pisze:Karty promo do Sushi go były dodawane w przedsprzedaży. W wyniku błędu przy pakowaniu w fabryce dołożono tam 1 kartę zamiast 4, a nim my się w tym zorientowaliśmy część egzemplarzy przedsprzedażowych została wysłana tylko z 1 kartą. Wystarczy jednak zgłosić ten fakt na adres reklamacje@rebel.pl i brakujące 3 karty zostaną dosłane.
Drogi Rebelu,

dlaczego w zasadzie informacja o rozdawanym dodatku do Sushi go w przedsprzedaży była utajniona? Nigdzie nie było takiej adnotacji. Dziwi mnie też fakt, że zmieniliście zdanie aby ten dodatek był integralną częścią gry.

Natomiast co z kartami/notesem do zapisywania punktów? Myślałem, że wcześniejsze zapewnienia były wiążące.
Pisaliśmy, że pracujemy nad tym aby gra zawierała notes. Niestety nie udało się tego dokonać z uwagi na to, że produkt jest licencyjny i nie może odbiegać zawartością od tego samego produktu dostępnego na innych rynkach.
Pierwotny plan dodawania promki Sushi Go do każdego egzemplarza niestety został ograniczony do dodawania ich wyłącznie do przedsprzedaży z uwagi na to, że zamiast otrzymać z fabryki ilość zestawów równą nakładowi otrzymaliśmy ilość pojedynczych kart sosu sojowego równą nakładowi, a co za tym idzie mieliśmy do dyspozycji 4x mniej kart niż zamówiliśmy.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: REBEL.pl »

-------------------------------------
AKTUALIZACJE:
-------------------------------------

Kilka gier ma już dostępne polskie wersje okładek:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

-------------------------------------

Obrazek

Z uwagi na przeniesienie produkcji do Chin termin wydania dodatku do Wybuchowej Mieszanki p.t. Piąta Ingrediencja przesuwa się na przełom maja i czerwca 2017 roku. Za powstałe opóźnienie przepraszamy.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Awatar użytkownika
harrison
Posty: 286
Rejestracja: 16 lut 2017, 10:10
Lokalizacja: Poznań
Been thanked: 4 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: harrison »

Odnośnie Cottage Garden:
Zawartość pudełka:
...
1 żeton taczki
...
Martwi mnie trochę w tym opisie słowo "żeton" (może się czepiam), ale będzie w PL edycji ta wypasiona taczka, składana w 3D, prawda REBELu?
Awatar użytkownika
Jiloo
Posty: 2457
Rejestracja: 19 sie 2011, 14:11
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 546 times
Been thanked: 465 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: Jiloo »

Yamatai - w internetach znalazłem informację, że angielska wersja ma być w Europie w marcu. Macie już jakieś plany odnośnie wydania polskiego?
Nie wiem czy szukać innego prezentu na urodziny czy może jednak uda się Yamatai ;)
| keep-disco-evil |
mam | szukam | oddam
mångata
Posty: 45
Rejestracja: 31 sie 2016, 16:04

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: mångata »

harrison pisze:Odnośnie Cottage Garden:
Zawartość pudełka:
...
1 żeton taczki
...
Martwi mnie trochę w tym opisie słowo "żeton" (może się czepiam), ale będzie w PL edycji ta wypasiona taczka, składana w 3D, prawda REBELu?
W oryginalnej [ang.] instrukcji też opisano taczkę jako żeton. Pewnie po to, żeby Amerykanie nie zaskrażyli wydawcy o fakt braku metalowej taczki w rozmiarze 1:1 w środku pudełka :lol:
Awatar użytkownika
wucash
Posty: 87
Rejestracja: 26 paź 2015, 23:59

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: wucash »

Drogi Rebelu a czy jest szansa jakiegoś dokupienia kart promo z sosem sojowym? nic nie słyszałem o promkach przedsprzedażowych a wzbogaciłoby to nasza rodzinna rozrywkę :)
----------
Moja kolekcja
Kin@a
Posty: 1272
Rejestracja: 27 lip 2015, 16:22
Has thanked: 16 times
Been thanked: 138 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: Kin@a »

REBEL.pl pisze:
Kin@a pisze:(...)Mam pytanie odnośnie Fauny:
Wprowadzono jakieś modyfikacje/zmiany w stosunku do poprzedniej edycji zmniejszenia/zwiększenia ilości/wielkości kart?
Generalnie gra przechodziła kilkukrotne metamorfozy okładki, elementy pozostawały niezmienione, powinno tak zostać również w tej edycji. Ustalimy odpowiedź z oryginalnym wydawcą i damy znać.
Czy odpowiedź jest już ustalona? Mam też nowe pytanie: czy w przedsprzedaży będą dodawane karty promocyjne, których potem nie będzie można dostać? :wink:
Aville
Posty: 254
Rejestracja: 04 paź 2016, 09:19
Been thanked: 4 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: Aville »

Na stronie 3Trolli pojawiły się... koszulki marki "Rebel". Czy coś o tym wiadomo i dlaczego nie widzę tego na stronie samego Rebela? :mrgreen:
mia123
Posty: 91
Rejestracja: 15 kwie 2014, 21:41

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2017 rok

Post autor: mia123 »

A nie przyzwyczaiłes się jeszcze ze 3 trolle mają w przedsprzedaży wszystko co ktoś gdzieś napomknal tylko ze wyda? ;)
Zablokowany