[Kaszub, Debrzyno] Mazurkon III (9-17 sierpnia) - rezerwacje

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
edrache
Posty: 587
Rejestracja: 14 gru 2005, 14:48
Lokalizacja: Poznań

Re: [Kaszub, Debrzyno] Mazurkon III (9-17 sierpnia) - rezerwacje

Post autor: edrache »

costi pisze:Ile jest osob chetnych na Wiezyce?
oczywiście wszyscy zdają sobie sprawę, że ośrodek jest we Wdzydzach Kiszewskich a Wieżyca to nazwa (gatunek ;)) domku
:)
Awatar użytkownika
costi
Posty: 3416
Rejestracja: 09 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 7 times
Been thanked: 3 times

Re: [Kaszub, Debrzyno] Mazurkon III (9-17 sierpnia) - rezerwacje

Post autor: costi »

Tak, ale Nataniel zrobil skrot myslowy i tak zostalo :P
trochę człowieka i technika się gubi
Moja kolekcja
bazyn
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2008, 22:30
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [Kaszub, Debrzyno] Mazurkon III (9-17 sierpnia) - rezerwacje

Post autor: bazyn »

jakby sie jeszcze znalezli jacys chetni ( w liczbie 4 :) ) to milo by bylo rozbic sie np na 2 domki po 5 osob.
Ja jestem b. chętna, ale w liczbie 1.
Marta (siostra braci B.)
Mam
Chcę


Pragnę poznać: Above and Below, Arcadia Quest, Clank!, Pathfinder, Trickerion, Blood Rage, Mechs vs Minions
edrache
Posty: 587
Rejestracja: 14 gru 2005, 14:48
Lokalizacja: Poznań

Re: [Kaszub, Debrzyno] Mazurkon III (9-17 sierpnia) - rezerwacje

Post autor: edrache »

bazyn pisze:
jakby sie jeszcze znalezli jacys chetni ( w liczbie 4 :) ) to milo by bylo rozbic sie np na 2 domki po 5 osob.
Ja jestem b. chętna, ale w liczbie 1.
Marta (siostra braci B.)
Miejmy nadzieję, że znajdą się jeszcze 3 osoby :) Na pewno się znajdą...
Awatar użytkownika
ragozd
Posty: 3429
Rejestracja: 09 lut 2005, 14:27
Lokalizacja: W-wa CK Tar-ho-min
Kontakt:

Re: [Kaszub, Debrzyno] Mazurkon III (9-17 sierpnia) - rezerwacje

Post autor: ragozd »

Przetlumaczylem z wyliczen na konkrety i dopisalem w pierwszym poscie ile i kiedy trzeba doplacic zaliczki.

Ja oczywiscie jestem za hotelem, do 25 sie wyrobie z doplata zaliczki (w opcji 2 posilki) :)

czy reszte za pobyt bedzie mozna zaplacic karta? Niby platnosc jest podana, ale wolabym sie upewnic.
"Jesteś inżynierem - wszystko co mówisz jest nienormalne".
Moja lista gier Mój blog
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich
Awatar użytkownika
costi
Posty: 3416
Rejestracja: 09 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 7 times
Been thanked: 3 times

Re: [Kaszub, Debrzyno] Mazurkon III (9-17 sierpnia) - rezerwacje

Post autor: costi »

edrache pisze: Miejmy nadzieję, że znajdą się jeszcze 3 osoby :) Na pewno się znajdą...
Oby, bo w sumie niewiele czasu zostalo na decyzje - 25. juz niedlugo.
trochę człowieka i technika się gubi
Moja kolekcja
edrache
Posty: 587
Rejestracja: 14 gru 2005, 14:48
Lokalizacja: Poznań

Re: [Kaszub, Debrzyno] Mazurkon III (9-17 sierpnia) - rezerwacje

Post autor: edrache »

costi pisze:
edrache pisze: Miejmy nadzieję, że znajdą się jeszcze 3 osoby :) Na pewno się znajdą...
Oby, bo w sumie niewiele czasu zostalo na decyzje - 25. juz niedlugo.
25. to termin dla Debrzyna. Mam nadzieję, że we Wdzydzach po 25. czerwca też będzie można zarezerwować domek.

Jak tak patrzę, to żyję nadziejami :D
Awatar użytkownika
costi
Posty: 3416
Rejestracja: 09 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 7 times
Been thanked: 3 times

Re: [Kaszub, Debrzyno] Mazurkon III (9-17 sierpnia) - rezerwacje

Post autor: costi »

Ja sie jednak zdecydowalem na hotel - nie bede czekal nie wiadomo ile czy sie ktos zdecyduje i potem zostawal na lodzie.
Tym bardziej, ze na wache zejdzie mi pewnie tyle, ze cala impreza bedzie malo oplacalna ;)
czy reszte za pobyt bedzie mozna zaplacic karta? Niby platnosc jest podana, ale wolabym sie upewnic.
Podlaczam sie do pytania.
trochę człowieka i technika się gubi
Moja kolekcja
Awatar użytkownika
demnogonis
Posty: 241
Rejestracja: 19 paź 2006, 13:28
Lokalizacja: Piekło
Has thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [Kaszub, Debrzyno] Mazurkon III (9-17 sierpnia) - rezerwacje

Post autor: demnogonis »

costi pisze:edrache napisał(a):
Miejmy nadzieję, że znajdą się jeszcze 3 osoby Na pewno się znajdą...

Oby, bo w sumie niewiele czasu zostalo na decyzje - 25. juz niedlugo.
costi pisze:Ja sie jednak zdecydowalem na hotel - nie bede czekal nie wiadomo ile czy sie ktos zdecyduje i potem zostawal na lodzie.
Tym bardziej, ze na wache zejdzie mi pewnie tyle, ze cala impreza bedzie malo oplacalna ;)
czy reszte za pobyt bedzie mozna zaplacic karta? Niby platnosc jest podana, ale wolabym sie upewnic.
Podlaczam sie do pytania.

Ja dopiero dzisiaj sie upewnilem na 100% ze moge jechac , od 9 do 17, i chce w domku w WIezyce. Dodam ze nie jestem wspolspaczem problemowym.
Ile osob brakuje do domku ? moze sie Costi jeszcze rozmyslisz ?
w co możesz zagrać co tydzień w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.30; klub Alibi -Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora)):
Awatar użytkownika
Nataniel
Administrator
Posty: 5293
Rejestracja: 03 cze 2004, 20:46
Lokalizacja: Gdańsk Osowa
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Re: [Kaszub, Debrzyno] Mazurkon III (9-17 sierpnia) - rezerwacje

Post autor: Nataniel »

Mozna placic karta. Ja dzisiaj / jutro przejrze konto i zobacze kto zaplacil ile zaliczek i wrzuce tutaj update. Niestety jestem ostatnio mocno zajety (start produktu w firmie) i nie mam zbyt duzo czasu, aby sie tym zajmowac :-(
= Artur Nataniel Jedlinski | GG #27211, skype: natanielx =
= Festiwal gier planszowych w Gdyni - GRAMY! =
Awatar użytkownika
demnogonis
Posty: 241
Rejestracja: 19 paź 2006, 13:28
Lokalizacja: Piekło
Has thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [Kaszub, Debrzyno] Mazurkon III (9-17 sierpnia) - rezerwacje

Post autor: demnogonis »

Nikogo nie ma chetnego do domku juz? Ew. nikt nie przygarnie kropka ? :evil:
w co możesz zagrać co tydzień w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.30; klub Alibi -Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora)):
Awatar użytkownika
rokter
Posty: 858
Rejestracja: 02 mar 2005, 14:18
Lokalizacja: Poznań

Re: [Kaszub, Debrzyno] Mazurkon III (9-17 sierpnia) - rezerwacje

Post autor: rokter »

demnogonis: na ostatnim spotkaniu Daniel wspominał, że sprawdza możliwość wyciągnięcia na Mazurkon (do wieżycy) żony i dwójki znajomych. Nie trać nadziei ;-)
zagraj w najlepsze planszówki w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.00 do 24.00; klub Alibi - Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora): http://www.gramajda.pl
Awatar użytkownika
rokter
Posty: 858
Rejestracja: 02 mar 2005, 14:18
Lokalizacja: Poznań

Re: [Kaszub, Debrzyno] Mazurkon III (9-17 sierpnia) - rezerwacje

Post autor: rokter »

Ej, zaraz, zaraz...

Na wieżycę jest już w TEJ CHWILI są chętni: bazyn (marta - siostra braci B) i demnogonis. Drugi domek z pełana obsadą (6 osób + pies) wyraził wcześniej chęć pozbycia się jednej osoby dla zrobienia większego luzu.

No to jest Was już trójka.

1220 zł za tydzień dzielone na 3 osoby wychodzi 406 zł na osobę. To i tak dużo taniej niż w hotelu.
Może warto wziąć pod rozwagę również taką opcję (o ile nikt się jeszcze nie zgłosi, na co oczywiście trzeba liczyć ;-) )
A może z domku 6 osobowego przeszłyby dwie osoby? :-)
zagraj w najlepsze planszówki w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.00 do 24.00; klub Alibi - Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora): http://www.gramajda.pl
edrache
Posty: 587
Rejestracja: 14 gru 2005, 14:48
Lokalizacja: Poznań

Re: [Kaszub, Debrzyno] Mazurkon III (9-17 sierpnia) - rezerwacje

Post autor: edrache »

rokter pisze:A może z domku 6 osobowego przeszłyby dwie osoby? :-)
Możemy mieszkać w wieżycy w 4 osoby, więc jeżeli nikt się nie znajdzie i reszta osób też się zgodzi to możemy, jak najbardziej, mieszkać w domkach po 4 osoby. Tylko kto zamieszka z moją żoną, ze mną i Smeagolem? :twisted: Nie pchać się ;)
Awatar użytkownika
ragozd
Posty: 3429
Rejestracja: 09 lut 2005, 14:27
Lokalizacja: W-wa CK Tar-ho-min
Kontakt:

Re: [Kaszub, Debrzyno] Mazurkon III (9-17 sierpnia) - rezerwacje

Post autor: ragozd »

rokter pisze: 1220 zł za tydzień dzielone na 3 osoby wychodzi 406 zł na osobę. To i tak dużo taniej niż w hotelu.
A doliczajac wyzywienie, koszt i czas przejazdu, dalej tak bedziesz twierdzil?
"Jesteś inżynierem - wszystko co mówisz jest nienormalne".
Moja lista gier Mój blog
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich
Awatar użytkownika
rokter
Posty: 858
Rejestracja: 02 mar 2005, 14:18
Lokalizacja: Poznań

Re: [Kaszub, Debrzyno] Mazurkon III (9-17 sierpnia) - rezerwacje

Post autor: rokter »

rokter pisze:
1220 zł za tydzień dzielone na 3 osoby wychodzi 406 zł na osobę. To i tak dużo taniej niż w hotelu.
;-)
zagraj w najlepsze planszówki w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.00 do 24.00; klub Alibi - Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora): http://www.gramajda.pl
Awatar użytkownika
Squirrel
Posty: 414
Rejestracja: 07 wrz 2007, 16:42

Re: [Kaszub, Debrzyno] Mazurkon III (9-17 sierpnia) - rezerwacje

Post autor: Squirrel »

edrache pisze: Możemy mieszkać w wieżycy w 4 osoby, więc jeżeli nikt się nie znajdzie i reszta osób też się zgodzi to możemy, jak najbardziej, mieszkać w domkach po 4 osoby. Tylko kto zamieszka z moją żoną, ze mną i Smeagolem? :twisted: Nie pchać się ;)
Ja juz sie wczesniej deklarowalam :) Domek mamy już zarezerowowany + opłacona zaliczka 10% Myslę, że warto pomyśleć o drugim - jakbyście chcieli coś obok - nasz ma numer 11.
Awatar użytkownika
demnogonis
Posty: 241
Rejestracja: 19 paź 2006, 13:28
Lokalizacja: Piekło
Has thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [Kaszub, Debrzyno] Mazurkon III (9-17 sierpnia) - rezerwacje

Post autor: demnogonis »

w sobote przeprowadze jeszcze szersza kampanie zaciagową, bo jak narazie wszyscy zapytani sie wypinają (nie mam im tego za złe)

Do poniedzialku bede wiedzial czy jeszcze kogoś znajdę i juz bede mogl kalkulowac. Od razu dodam ze oferuje moje uslugoi gastronomiczne jesli chodzi o przygotowywania sniadan dla mieszkancow mojego domku.

Potem sie skonsultuje "z tymi juz ustawionymi" i bede wiedzial co i jak dzialac ;>

Rokter: dzieki za wyliczenia, ale jako poznanski bamber 406 zl na mnie za tydzien to jeszcze ciut ciut za drogo ;>

I fajnie by bylo jakby marta - siostra braci B sie ze mna skontaktowala ;>
w co możesz zagrać co tydzień w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.30; klub Alibi -Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora)):
Awatar użytkownika
siepu
Posty: 1198
Rejestracja: 14 gru 2007, 22:10
Lokalizacja: Olecko / Warszawa
Has thanked: 270 times
Been thanked: 296 times

Re: [Kaszub, Debrzyno] Mazurkon III (9-17 sierpnia) - rezerwacje

Post autor: siepu »

Hmm, pogadałem trochę, zrobiłem drobne badania i wyszło mi, że 14 wracam do Polski, więc tego samego dnia mogę się pojawić w okolicy. Zostało może jakieś wolne łóżko na te trzy dni w wieżycy? Czy też mam po prostu z namiotem się wbijać?
Awatar użytkownika
demnogonis
Posty: 241
Rejestracja: 19 paź 2006, 13:28
Lokalizacja: Piekło
Has thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [Kaszub, Debrzyno] Mazurkon III (9-17 sierpnia) - rezerwacje

Post autor: demnogonis »

Siepu, z duzym prawdopodobienstwem wolne lozko sie znajdzie wiec nie ma co sie martwic i nosic niepotrzebnie namiotu ;>
w co możesz zagrać co tydzień w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.30; klub Alibi -Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora)):
Awatar użytkownika
bazik
Posty: 2407
Rejestracja: 16 mar 2006, 22:03
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Re: [Kaszub, Debrzyno] Mazurkon III (9-17 sierpnia) - rezerwacje

Post autor: bazik »

demnogonis pisze:w sobote przeprowadze jeszcze szersza kampanie zaciagową, bo jak narazie wszyscy zapytani sie wypinają (nie mam im tego za złe)

Do poniedzialku bede wiedzial czy jeszcze kogoś znajdę i juz bede mogl kalkulowac. Od razu dodam ze oferuje moje uslugoi gastronomiczne jesli chodzi o przygotowywania sniadan dla mieszkancow mojego domku.

Potem sie skonsultuje "z tymi juz ustawionymi" i bede wiedzial co i jak dzialac ;>

Rokter: dzieki za wyliczenia, ale jako poznanski bamber 406 zl na mnie za tydzien to jeszcze ciut ciut za drogo ;>

I fajnie by bylo jakby marta - siostra braci B sie ze mna skontaktowala ;>
marta jest na jakims obozie, w tej chwili pewnie z kontatkem bedzie trudno... na pewno jest chetna przy zalozeniu ze domek pelny, jak przy wyliczeniach 3-osobowych nie wiem...

jesli potrzebujesz wiecej niz potwierdzenia ze jest zainteresowana to napisz na priv-a
bazyn
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2008, 22:30
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [Kaszub, Debrzyno] Mazurkon III (9-17 sierpnia) - rezerwacje

Post autor: bazyn »

Jestem już. 406 za tydz to dla mnie już OK. Demnogonis, czy to Ty będziesz rezerwował domek? Wpłacić Ci jakąś zaliczkę? M.
Mam
Chcę


Pragnę poznać: Above and Below, Arcadia Quest, Clank!, Pathfinder, Trickerion, Blood Rage, Mechs vs Minions
Awatar użytkownika
demnogonis
Posty: 241
Rejestracja: 19 paź 2006, 13:28
Lokalizacja: Piekło
Has thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [Kaszub, Debrzyno] Mazurkon III (9-17 sierpnia) - rezerwacje

Post autor: demnogonis »

bazyn pisze:Jestem już. 406 za tydz to dla mnie już OK. Demnogonis, czy to Ty będziesz rezerwował domek? Wpłacić Ci jakąś zaliczkę? M.
Bedzie mniej, mamy domek juz zarezerwowany (ostatni wolny typu Wiezyca) 6 osob w komplecie (liczac z toba). Wiec za tydzien wyjdze 203 zl i 24 gr. Rozliczysz sie juz na miejscu gotowka. Zonk jest taki ze "turnus" trwa tydzien wiec domek mamy od soboty do soboty.
My bedziemy grali do pozna i ok 3 w nocy mamy pociag do Poznania. Proponuje poszukac tez jakiegos polaczenia dla siebie (chyba ze jedziesz z nami do poznania, zapraszam).

W domku jest posciel i garnki, podzial obowiazkow juz jest prawie ustalony :twisted:

aha i napisz mi pm jakie gierce zabierasz ze soba
w co możesz zagrać co tydzień w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.30; klub Alibi -Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora)):
Awatar użytkownika
demnogonis
Posty: 241
Rejestracja: 19 paź 2006, 13:28
Lokalizacja: Piekło
Has thanked: 1 time
Kontakt:

Re: [Kaszub, Debrzyno] Mazurkon III (9-17 sierpnia) - rezerwacje

Post autor: demnogonis »

OT: czy ktos moze mi pozyczyc na okres kaszubkonu Warhammera rpg (najlepiej 1 edycje) ?
Chcialem zagrac jakiegos erpega ale w poznaniu mam tylko trudniejsze.
w co możesz zagrać co tydzień w Poznaniu (każdy poniedziałek od 18.30; klub Alibi -Al.Niepodległości 8 (wejście od Taylora)):
Awatar użytkownika
hamanu
Posty: 856
Rejestracja: 16 lis 2006, 14:19
Lokalizacja: Poznań
Been thanked: 1 time

Re: [Kaszub, Debrzyno] Mazurkon III (9-17 sierpnia) - rezerwacje

Post autor: hamanu »

Moze wezme 2 edycje...albo nawet pierwsza. Hmmm nocne sesje w Warhammera...demnogonis poprowadzisz?
"Jutro to dziś, tyle że jutro."
S. Mrożek
ODPOWIEDZ